• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

20. januára 2017 
Ja Annarozinu nepoznam a nemam s nou skusenost, ale co sa tyka hodnotenia zo strany Orimky, Orimky1 & Orimky2 v jednej osobe...po pribudajucich komentaroch mi je jasne, ze ide o osobnu zaujatost a nie objektivne hodnotenie klienta...myslim, ze kazdy si po precitani extremne negativnych pribudajucich prispevkoch urobi svoj nazor...
27. jún 2012 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “osobní údaje”
27. jún 2012 o 15:43 • orimka3
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “osobní údaje”
27. jún 2012 o 16:14 • orimka3
27. jún 2012 o 17:27 • orimka3
27. jún 2012 o 19:57 • orimka3
Dobrý deň, nevie niekto náhodou kontakt na jasnovidku Lenku z Kremnice?
Vopred ďakujem.
30. jún 2012 o 06:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra.
1. júl 2012 o 18:08 • eurosk
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra.
1. júl 2012 o 18:16 • eurosk
Ahojte!
Prosim nema niekto kontakt na vesticu Sisi?
Stratila som mobil a tym aj cislo-do posty prosim....Dakujeem
3. júl 2012 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: @anjelik0907
ahoj mam znamu vestkinu ktora mi vzdy predpovie asi 90% ale es bi som si to chcela u druhej overit, ak by si mala kontakt mozes mi poslat tel, nanu dakujem s pozdravom patricia
3. júl 2012 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taky jsem jich par za zivot navstivila,kdyz jsem polozila otazku ohledne deti,tak odpoved byla nejake urcite budou a v te dobe uz jsem mela dceru a tu tam zadna nevidela,taktez ohledne partneru ja nemam dobre zkusenosti s kartarkama.pak jsem poznala ale pani,ktera mi svym zpusobem zmenila zivot,ale bohuzel jiz neni,zemrela,nedavno jsem ji opet vyhledala dik problemum,chtela jsem radu a dozvedela jsem se smutnou zpravu ze uz nezije,to je mi moc lito.ta vestila od srdce,mela dar videt veci tak jak jsou a pomoct,venovala se bachovym esencim a to co mi namichala mi tehdy hodne pomohlo
3. júl 2012 o 19:30  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby fakt si dajte s tymto pokoj...nikdy Vam vestenie neprinesie pokoj v dusi...len problemy a nepokoj...

a sputanost, ktorej Vas moze zbavit len knaz...

dala som si kedysi zo srandy pozriet na ciary na dlani a predpovedali mi dvoch synov...potom vsetky udalosti s porodmi a problemami nasvedcovali ze uz viac deti mat nemozem aja blba som tomu verila...
verila som tomu zlemu a nie Bohu...

ak nakupujete u diabla, jemu aj budete platit....

:confounded: musela som sa toho vestenia a viery v pradivost toho co mi povedali z dlane zrieknut as vratit sa spat k Najvyssiemu je to dlha a strastiplna cesta ale je to sloboda...
vestenie ma sputavalo a bola som neslobodna...bola som zablokovana, chapete...myslela som si ze fakt nemozem mat dalsie dieta...

napokon sa oplatilo verit Bohu...teraz mame dcerku...

Chvala Bohu aj za lekarov ktori pomohli
4. júl 2012 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahoj kocky,vcera som bola u vestici v Seredi a bola perfektna.
12. júl 2012 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olejka nesuhlasim s tebou.Moja vestica nikdy nebola proti Bohu a ani ja,dokonca sama ona ma podporuje,aby som Bohu dakovala za zdrave telo a za kazde rano,ktore sa dozijem.Vdaka nej som zacala Boha vnimat inak.
12. júl 2012 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@trish31 pozri si

http://www.misie.sk/index.php?option=com_content&view=article&catid=118:moralka&id=775

alebo vypočuj človeka ktorý pracuje s oklamanými ľudmi,

http://exorcizmus.ic.cz/kodet%20kazen%202/kodet.htm

aj veštica môže byť oklamaná. podobne ako takmer všetci liečitelia...sú to vlastne dobrí ľudia, aj veria v Boha...ale otvorili zadné vrátka niekomu ,,inému" a tak to poznáš podľa toho či ten veštec alebo liečiteľ prijíma Eucharistiu, alebo nie...
ak nie potom mu nič nebráni pracovať pre zlo...a sedieť na dvoch stoličkách :wink:

treba si uvedomiť čo je prvé prikázanie a prečo ľudia ktorí ho porušujú trpia psychickými problémami....
13. júl 2012 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@olejka co je zle na vesteni?
13. júl 2012 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@trish31 zle je komu veríš...
13. júl 2012 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olejka ja verim aj aj
13. júl 2012 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@trish31 áno, videla som v téme Veríte ešte v Boha...

možno práve to veštenie Ti dáva pochybnosti a možno preto je problém otehotnieť...
ale ja možno tvdím že verím a takisto moja viera nemusí byť na správnej ceste...

neboj, Boh vidí všetkých , žiaden problém preňho nie je neviditeľný, ani to čo by sme chceli ukryť neukryjeme...oplatí sa pozvať ho do každej situácie...preňho nič nie je príliš veľké ani príliš malé...

ani rozpoltenosť a sedenie na dvoch stoličkách nie je niečo o čom by nevedel a s čím by Ti nemohol pomôcť.

Držím Ti pršteky:slight_smile:
13. júl 2012 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olejka ja som nepovedala ze neverim v Boha ale zda sa mi par veci nespravodlivych.Ty si mala sama obdobia ked si pochybovala takze nebud ustipacna
13. júl 2012 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte,poznáte niekto nejakú dobrú vešticu z okolia topoľčian?Chcela by som to zo zvedavosti vyskúšať.
O jednej dobrej som už dávnejšie počula,bohužiaľ neviem meno,ani skadiaľ presne je :/ ,vraj si nepýta žiadne peniaze,ľudia jej tam sami nechajú koľko chcú...ak by niekto na ňu vedel kontakt,alebo na nejakú inú s ktorou má dobré skúsenosti,prosím napíšte na e-mail anjelik495@post.sk
dik:slight_smile:
13. júl 2012 o 23:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@trish31
@trish31 áno ospravedlňujem sa za uštipačnosť, som tiež len človek, tiež ma to láka, robiť zlé...sama bez Boha som tiež mimo...čím ďalej od Boha TýM MáM VäčšIE POCHYBNOSTI, tak ako každý človek...

pritom je to také jednoduché

http://sk.gloria.tv/?media=124505
14. júl 2012 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dany285 Dobry den.Chcela by som sa Vas spytat,ci ste ziskali kontakt na vesticu vanessu,lebo aj ja ho zhanam a nikde sa pon neviem dostat.Ak by ste ho uz nahodou mali,smiem Vas poprosit o kontakt.Vopred dakujem za odpoved.S pozdravom Gaia
18. júl 2012 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.neviete vesticu ktora vesti cez emaila zdarma?
18. júl 2012 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariah80 ja ti vyvestim, ale zadarmo sa ani listok na strome nepohne :sweat_smile: :grinning:
18. júl 2012 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahoj já som tiež bola zopár krát niečo vyšlo niečo nie ale verím v to a tiež si myslím že to vie nakopnúť ale teraz som dlhšiu dobu nenašla dobrú veštkiňu :slight_smile: neviete o nejakéj v okolí Myjavy?
19. júl 2012 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hajanka ahoj prepáč že reagujem na tvoju odpoveď bola som raz u veštici a keď som sa spýtala čo som dlžná povedala mi že kolko si uznám za vhodné lebo veštenie ozajstné veštenie je dar ktorý môže druhým pomôcť a za dar sa nepýta určitá suma nech si každý sám rozhodne za kolko si cení človek radu a ak bude spokojný príde zas alebo povie o ňom iným takže možno nebuď tak hrrr lebo to odrádza a znie to že nie si dôverihodná len chceš na niečom zarábať ak si si prečítala všetko čo sa tu píše tak by si videla že tý čo boli upútala pohoda a chovanie sa veštkine a až potom peniaze :slight_smile:
19. júl 2012 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@akramgad nie nie, nechcem zarabat :grinning: nie som ziadna vestica (ani na to neverim), to bola taka ironicka poznamka :slight_smile:
19. júl 2012 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dievčatá ahojte, máte niektorá osobnú skúsenosť s Tatianou Zaťkovou? Funguje na maily kira3@azet.sk... Ď.
20. júl 2012 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, neviete niekto poradit dobru vesticu najlepsie v BA, ktora vie naozaj poradit ohladom vztahov. Bola som uz asi u 5 za posledne 3 roky. Co sa tyka prace,penazi vsetko sa naplnilo, ale to su veci ktore si viem ovplyvnit sama. Aj ked je to pozitivne pocut, najdete si lepsiu pracu a mozno to je plus pri pohovore sa nebojite, lebo mate malicku istotu :slight_smile:. Ale co sa tyka vztahu, nevyslo mi ani jedno. Bola som u Elviri to bolo v roku 2010 v Ruzinove, podla nej by som uz teraz mala mat manzela a deti. Nemam ani priatela. Kazda jedna mi vyvestila, ze v blizkej buducnosti stretnem toho praveho, co som sa vzdy velmi potesilo. A za 3 roky som nemala ziaden vztah, neverim, ze to je moja chyba. Kazda sa ma pytala na predosle vztahy, no ja som mala jeden vazny co trval skoro 5 rokov. A odvtedy stale sama. Takze ak viete niekto o dobrej vestici prosim dajte kontakt. Dakujem.
20. júl 2012 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok