Veštice. Veríte v ich predpovede?

Ahojte....zaujimal by ma nazor...mam nutkanie ist k vestici..ale neviem ci tomu budem potom verit alebo nie?..boli ste niektora u nejakej vestice?....a plni sa vam to co vam predpovedala?
wennom
25. júl 2012
Poslite prosim kontakt na daku overenu vesticu v Bratislave. Dakujem
lunka31
26. júl 2012
ahojte.. niektoré ste tu spomínali Julku z dedinky pri Senci, viete mi niektorá poradiť ako sa ku nej dostať? prosím o akékoľvek info, kto s ňou mal skúsenosti.. ďakujem
tamara67
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maruska24
7. aug 2012
ja som mala jednu starú pani,ale tá už zomrela. potom som sa dala namotať na jednu ženskú v petržalke, neviem či to bola zhoda náhod, ale vyšlo mi len všetko zlé a dobré nič, kamarátkam nevyšlo vôbec nič. potom som skúsila aj jednu fešandu z dunajskej ulice, tak tá len peniaze ťahala a povedala len tože som prekliata a keď už nechcem byť tak treba si priplatiť a ona ma očistí, viac som u nej nebola a neočistila ma 😃 tak sa mi teraz nedarí.
tamara67 a koľko budem platiť keď tej Sofii zavolám, aby mi nepredpovedala finančné problémy a tie nastanú hneď ako príde účet za telefon.

inak v jednom čísle emmy som čítala o nejakom veštcovi, ale kto to je a kde je to neviem, len že to bolo celebritne drahé
hanka_blue
7. aug 2012
ja mam otazocku, nie je tu ziadna z vas, ktora by mi dokazala vestbou odpovedat na jendu otazku? este ohladom tejto temy, ja som bola uz u 4 vestic, vsetky 4 mi povedali to iste, co sa mi pacilo, a takych 90% sa i vyplnilo, takze asi tak moje skusenosti.
iwusca
7. aug 2012
ja som bola dnes u jednej kartarky len tak pre srandu a z minulosti tam videla vsetko, presne to sadlo a do buducnosti ma velmi potesila 😎 ja tomu verim, a ked uz nic ine tak mi to dava pozitivnu energiu ked mi povedala, ze teraz budem mat super obdobie 😉
11slavuska
8. aug 2012
@iwusca ahoj mohla by som Ťa poprosiť kontakt na tú kartárku? Ďakujem 🙂
maruska24
8. aug 2012
niekedy boli vskutku spolahlivé olaské cigánky, ale také tie pravé, nie tie pred Tescom čo veštia z očí 😃 a potom z kabelky. ale kde sa tieto originálne baby stratili....
cindy76
9. aug 2012
@gaia251 ak myslis vanessu z bratislavy albbrechtova ulica ruzinov tak ma cislo 0903 951 508 mam ho uz dost dlho hadam este nema zmenene
cindy76
9. aug 2012
ale mam cislo na jednu overenu kartarku je z novych zamkov nepyta si konkretnu sumu je to na klientovy kolko necha a zase nic na svete neni zadarmo
gloobalka
12. aug 2012
@tamaris Ahoj,prosim ta mas kontakt na vesticu Didu z Vrakune?Bola som u nej pred 12 timi rokmi...vsetko co mi povedala sa splnilo...dakujem 🙂
cencula
13. aug 2012
prosím vás ak sa dá prihlásiť k Inez do Zvolena, už som aj písala, aj volala a nič dakujem za radu a prajem pekný den 😉
simi05
13. aug 2012
@cencula ahoj, ja som u nej prednedávnom bola, objednávala som sa ešte vo februári, napísala som smsku a odpísala mi až za cca tri dni, musíš vydržať, ona sa ozve, telefonáty asi nezdvíha, ale určite odpíše, má toho veľa 😉
cencula
13. aug 2012
simi05 dakujem velmi pekne ja som jej písala, kolkých chcem objednať ale dátum kedy chcem prísť som jej nepísala, ale hádam sa ozve, a vychádza ti to od nej my sme od nej počuli samé chvály
simi05
13. aug 2012
určite sa ozve 🙂 , je veľmi milá. Mne prepdovedala veci, ktoré by sa mali stať neskôr, ale jedna vec sa už začína plniť, tak uvidíme. Naozaj vedela presne opísať situáciu a čo ma prekvapilo, chcela iba deň a mesiac narodenia, nie rok a na iné osoby som sa pýtala bez toho, aby som povedala meno alebo dátumy narodenia a dokonca presne popísala ešte aj ich výzor. Tak to som len zízala. Uvidím, či sa predpoveď splní, v niečom mi pomohla rozhodnúť sa, prípadne nakopnúť.
cencula
13. aug 2012
u nej to nefunguje na otázky? ona si pýta len dátum narodenia a hovorí čo tam najbližšie vidí? 😉
liny74
13. aug 2012
Ahojte, mohol by mi niekto poslať kontakt na Belu a Ines zo Zvolena...vopred vdaka
anka34
14. aug 2012
Ahojte, hladala som dlho kontakt na pani Pohronsku, ktora vesti nedaleko Bratislavy ale neviem ho nijako najst nemate ho niekto? Dakujem vopred.
cencula
14. aug 2012
Inez zo Zvolena tel. č. 0905855915
simi05
14. aug 2012
@cencula funguje to aj na otázky, na začiatku si vyložíš karty a ona porozpráva, čo vidí, potom sa môžeš pýtať konkrétnejšie na čo chceš 🙂
kristy86
14. aug 2012
@liny74 Ahoj, kontakt na Belu; 0918 225 750.
cencula
14. aug 2012
simi05 dakujem
liny74
14. aug 2012
@kristy86 dakujem 🙂
liny74
14. aug 2012
@cencula Dakujem 🙂
cencula
14. aug 2012
neni zač 🙂
wivien
17. aug 2012
Ahojte, chcem Vás poprosiť o kontakt na Didu, alebo aj nejakú inú, ale naozaj dobrú a najmä overenú veštkyňu. Ďakujem Vám.
martulienkaa
18. aug 2012
@iwusca ahoj napis mi kontakt prosim do ip dik
lussy23
19. aug 2012
neverím. a ani nikdy nebudem. Nikto na svete nevie, čo sa stane v budúcnosti, iba, Boh.
Niekedy ich predpovede vyjdu, je to preto, lebo majú styky s démonmi, tí im nejako povedia čo sa stane a na základe toho to veštica akože vyveští...
anka34
20. aug 2012
mikdy som u vestici nebola a ak by som isla, tak urcite nie k hocikomu. Preto sa snazim dopatrat na kontakt na pani Majku Pohronsku o ktoreje som pocula a citala len same dobre postrehy. Mozno ani nejde o to ci chcem vediet ci co sa stane, ale mozno niekedy clovek potrebuje podporu a silu pustit sa niektorych veci. AK mate na nu niekto kontakt prosim. Dakujem
majkamadu
24. aug 2012
prosím viete mi dať niekto kontakt na pani Martu Zubkovú ktorá je tuším zo Štiavnických Baní ?????ďakujem vopred za všetky odpovede 🙂)

Začni písať odpoveď...

Odošli