• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

25. marca 2017 
Poslite prosim kontakt na daku overenu vesticu v Bratislave. Dakujem
25. júl 2012 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.. niektoré ste tu spomínali Julku z dedinky pri Senci, viete mi niektorá poradiť ako sa ku nej dostať? prosím o akékoľvek info, kto s ňou mal skúsenosti.. ďakujem
26. júl 2012 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Duplicitní nicky nejsou povoleny.”
6. aug 2012 o 10:40 • tamara67
ja som mala jednu starú pani,ale tá už zomrela. potom som sa dala namotať na jednu ženskú v petržalke, neviem či to bola zhoda náhod, ale vyšlo mi len všetko zlé a dobré nič, kamarátkam nevyšlo vôbec nič. potom som skúsila aj jednu fešandu z dunajskej ulice, tak tá len peniaze ťahala a povedala len tože som prekliata a keď už nechcem byť tak treba si priplatiť a ona ma očistí, viac som u nej nebola a neočistila ma :grinning: tak sa mi teraz nedarí.
tamara67 a koľko budem platiť keď tej Sofii zavolám, aby mi nepredpovedala finančné problémy a tie nastanú hneď ako príde účet za telefon.

inak v jednom čísle emmy som čítala o nejakom veštcovi, ale kto to je a kde je to neviem, len že to bolo celebritne drahé
7. aug 2012 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam otazocku, nie je tu ziadna z vas, ktora by mi dokazala vestbou odpovedat na jendu otazku? este ohladom tejto temy, ja som bola uz u 4 vestic, vsetky 4 mi povedali to iste, co sa mi pacilo, a takych 90% sa i vyplnilo, takze asi tak moje skusenosti.
7. aug 2012 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som bola dnes u jednej kartarky len tak pre srandu a z minulosti tam videla vsetko, presne to sadlo a do buducnosti ma velmi potesila :sunglasses: ja tomu verim, a ked uz nic ine tak mi to dava pozitivnu energiu ked mi povedala, ze teraz budem mat super obdobie :wink:
7. aug 2012 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@iwusca ahoj mohla by som Ťa poprosiť kontakt na tú kartárku? Ďakujem :slight_smile:
8. aug 2012 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niekedy boli vskutku spolahlivé olaské cigánky, ale také tie pravé, nie tie pred Tescom čo veštia z očí :grinning: a potom z kabelky. ale kde sa tieto originálne baby stratili....
8. aug 2012 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gaia251 ak myslis vanessu z bratislavy albbrechtova ulica ruzinov tak ma cislo 0903 951 508 mam ho uz dost dlho hadam este nema zmenene
9. aug 2012 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale mam cislo na jednu overenu kartarku je z novych zamkov nepyta si konkretnu sumu je to na klientovy kolko necha a zase nic na svete neni zadarmo
9. aug 2012 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tamaris Ahoj,prosim ta mas kontakt na vesticu Didu z Vrakune?Bola som u nej pred 12 timi rokmi...vsetko co mi povedala sa splnilo...dakujem :slight_smile:
12. aug 2012 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
prosím vás ak sa dá prihlásiť k Inez do Zvolena, už som aj písala, aj volala a nič dakujem za radu a prajem pekný den :wink:
13. aug 2012 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cencula ahoj, ja som u nej prednedávnom bola, objednávala som sa ešte vo februári, napísala som smsku a odpísala mi až za cca tri dni, musíš vydržať, ona sa ozve, telefonáty asi nezdvíha, ale určite odpíše, má toho veľa :wink:
13. aug 2012 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simi05 dakujem velmi pekne ja som jej písala, kolkých chcem objednať ale dátum kedy chcem prísť som jej nepísala, ale hádam sa ozve, a vychádza ti to od nej my sme od nej počuli samé chvály
13. aug 2012 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
určite sa ozve :slight_smile: , je veľmi milá. Mne prepdovedala veci, ktoré by sa mali stať neskôr, ale jedna vec sa už začína plniť, tak uvidíme. Naozaj vedela presne opísať situáciu a čo ma prekvapilo, chcela iba deň a mesiac narodenia, nie rok a na iné osoby som sa pýtala bez toho, aby som povedala meno alebo dátumy narodenia a dokonca presne popísala ešte aj ich výzor. Tak to som len zízala. Uvidím, či sa predpoveď splní, v niečom mi pomohla rozhodnúť sa, prípadne nakopnúť.
13. aug 2012 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nej to nefunguje na otázky? ona si pýta len dátum narodenia a hovorí čo tam najbližšie vidí? :wink:
13. aug 2012 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, mohol by mi niekto poslať kontakt na Belu a Ines zo Zvolena...vopred vdaka
13. aug 2012 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, hladala som dlho kontakt na pani Pohronsku, ktora vesti nedaleko Bratislavy ale neviem ho nijako najst nemate ho niekto? Dakujem vopred.
14. aug 2012 o 06:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inez zo Zvolena tel. č. 0905855915
14. aug 2012 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cencula funguje to aj na otázky, na začiatku si vyložíš karty a ona porozpráva, čo vidí, potom sa môžeš pýtať konkrétnejšie na čo chceš :slight_smile:
14. aug 2012 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liny74 Ahoj, kontakt na Belu; 0918 225 750.
14. aug 2012 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simi05 dakujem
14. aug 2012 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kristy86 dakujem :slight_smile:
14. aug 2012 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cencula Dakujem :slight_smile:
14. aug 2012 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neni zač :slight_smile:
14. aug 2012 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, chcem Vás poprosiť o kontakt na Didu, alebo aj nejakú inú, ale naozaj dobrú a najmä overenú veštkyňu. Ďakujem Vám.
17. aug 2012 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iwusca ahoj napis mi kontakt prosim do ip dik
18. aug 2012 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neverím. a ani nikdy nebudem. Nikto na svete nevie, čo sa stane v budúcnosti, iba, Boh.
Niekedy ich predpovede vyjdu, je to preto, lebo majú styky s démonmi, tí im nejako povedia čo sa stane a na základe toho to veštica akože vyveští...
19. aug 2012 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mikdy som u vestici nebola a ak by som isla, tak urcite nie k hocikomu. Preto sa snazim dopatrat na kontakt na pani Majku Pohronsku o ktoreje som pocula a citala len same dobre postrehy. Mozno ani nejde o to ci chcem vediet ci co sa stane, ale mozno niekedy clovek potrebuje podporu a silu pustit sa niektorych veci. AK mate na nu niekto kontakt prosim. Dakujem
20. aug 2012 o 07:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosím viete mi dať niekto kontakt na pani Martu Zubkovú ktorá je tuším zo Štiavnických Baní ?????ďakujem vopred za všetky odpovede :slight_smile:)
24. aug 2012 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok