• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

9. marca 2017 
Prosím, ak niekto viete kontakt na veštkyňu, ktorá býva a veští na Hraničnej ul. v Bratislave, moc mi pomôžete. Bola som pred 9 rokmi a všetko sa splnilo. Teraz potrebujeme pomoc pre niekoho z rodiny a ja už nemám kontakt a neviem ani meno. Veľmi nám pomôžete. Ďakujem.
25. aug 2012 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tammy22
Prosím je tá pani z Hraničnej ul.? Ak áno prosím pošli kontakt...
25. aug 2012 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirinap poslala som ti do internej posty -)))
25. aug 2012 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirinap Tá, čo som bola ja u nej, býva na Hraničnej ul. Meno neviem, ale číslo je 0905 382 176.
26. aug 2012 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirinap Ano, aj ja som bola u veštice na Hraničnej ul., číslo je to, čo ti píše tu hore Lucka1222.
26. aug 2012 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirinap, naozaj ti všetko vyšlo od pani z Hraničnej ul,?

robí z kariet, alebo vídí veci, ako to u nej prebieha?
26. aug 2012 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
U nej vypijes kavu a pouziva aj karty....ja osobne si ale myslim ze je jasnovida a ma ich len ako pomocku. Vsetci ktorych poznam a boli u nej potvrdili ze sa na 100% trafila do aktualnych vztahov a zdravia....mam kamaratku ktora u nej bola pred 13 rokmi a vyslo jej vsetko do bodky.
30. aug 2012 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu firem na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
10. sep 2012 o 10:52 • dagmaraja
baby poradte mi, ja sa tej inez nemôžem dovolať, aj správu som poslala a nič.
10. sep 2012 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cencula ahoj ku Inez sa nedovoláš, len jej skús napísať sms, ona sa ti ozve :slight_smile:
10. sep 2012 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, po pár Vašich príspevkoch som bola zvedavá a tak som skúsila pani z Hraničnej ulice v Ba.. a môžem len odporučiť. Neviem ako to bude s budúcnosťou (bla som len minulý týždeň) ale čo sa týka súčasnosti, sypala bez zaváhania a úplne presne. Mám celkom slušné skúsenosti s kartárkami z celého Slovenska, takže môžem porovnať, ale táto zaručene najlepšia, čo sa týka aktuálneho stavu a opisu situácií, zdravia, želaní a osobností, uvidíme či vyjdú predpovede. Trochu vadilo aj mne, že si vybavovala počas sedenia aj iné telefonáty a otvárala dvere ostatným, pripravovala kávu, ale zase venovala sa mi dosť dlho a na moje počudovanie, nenechala sa vyviesť z rytmu.. skôr to vadilo mne. A bola dosť úprimná, niekedy to aj zabolelo.
10. sep 2012 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@milekust nie je taka mladsia s tmavsimi vlasmi a nevola sa Dida aleboo tak nejako?
10. sep 2012 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@habibi78 fuuha, no vobec neviem ako sa vola, ma medzi 50-60 rokov a ma vlasy zafarbene na blond
10. sep 2012 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milekust jaj, tak to som inu myslela, dakujem... :slight_smile:
10. sep 2012 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, neviete mi niekto prezradit ci este vesti p. Angela? Nereaguje na maily, mozno ma novy mail. Ak niekto viete, ozvite sa mi prosim. Dakujem:slight_smile:
10. sep 2012 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11slavuska dakujem, ale už som jej písala 3sms a nič
10. sep 2012 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vysla niekomu vestba od p. Belli z D.K. ?
11. sep 2012 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvetinka5 Vychadza vela veci...nie len mne.
11. sep 2012 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@cencula Ja som pisala Ines pred dvoma tyzdnami, odpisala mi na 5. den a dala mi termin hned o dva dni, z coho som bola prekvapena, lebo viem, ze u nej sa caka aj pol roka. Pisala som jej len, ze by som sa rada k nej objednala a ze viem, ze sa caka aj niekolko mesiacov. Ked som k nej prisla, mi hovorila, ze vycitila, ze mam nieco urgentne. Bola som velmi spokojna a mozem potvrdit 80% zhodu s Belou, co sa predpovedi tyka. Ci to vychadza, budem vediet az buduci rok cca na jar. Inak Ines odmieta vestit tomu, kto bol nedavno u inej vestice, vestenie cez telefon nepoklada za vestenie, lebo som jej spominala, ze som niekomu volala ( Bele ). Ines sa ti urcite ozve.
11. sep 2012 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivette112 Aj ja som p. Angele pisala pred niekolkymi mesiacmi, ale mi neodpisala, aspon nie z toho mailu. Naposledy mi odpisala min. rok cca v oktobri a musim povedat, ze bola velmi presna.
11. sep 2012 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivette112 tiež som písala a noezvala sa :frowning2:
11. sep 2012 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte mamičky, ženičky. Maličká má už 7 mesiacov a tak sa môžem vrátiť k vešteniu. Takže píšte mi prosím sem na email vesticalarsen@pobox.sk tam vás oboznámim so všetkým ako veštenie prebieha. Vďaka za dôveru a teším sa na vás. Želám veľa krásnych chvíľ. :slight_smile:
11. sep 2012 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. sep 2012 o 20:35  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@habibi78 nie ona je blond a vola sa Zuzana ma tak cez 40 rokov a skutocne pritomnost vztahov zdravia atd. povie na 100%.
12. sep 2012 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: ja tiež navštevujem vešticu a som s ňou max spokojná :slight_smile: Vždy mi presne poradí, usmerní, pomôže....Vďačím jej za veľa, hlavne za to, že mi pomohla otehotnieť........Vždy keď som ju odporučila kamarátkam, tak nechápali ako to robí...vždy vie ako kto vyzerá, ako to máte doma zariadené, mňa upozornila, že mám nejaký negatívny predmet na tej a tej poličke a ja som ako teľa na nové vráta kukala, že veď ona u mňa nebola, tak ako vie kde je čo :D Proste má dar :slight_smile:
13. sep 2012 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vilma75 ahoj, mohla by som ťa poprosiť o kontakt?:slight_smile:
13. sep 2012 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@11slavuska jasne, napisem ti IP :slight_smile:
13. sep 2012 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vilma75
Ahoj mozem Ta aj ja poprosit o kontakt??
Dakujem
13. sep 2012 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Prosim,prosim aj ja.............................

ďakujem
13. sep 2012 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
14. sep 2012 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok