• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

25. marca 2017 
@vilma75 ahoj, môžem ťa aj ja poprosiť o kontakt na tú vešticu? vďaka
14. sep 2012 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
s vesticami mam dve skusenosti. Jedna je uz z davnej doby, bola som u starej pani, ktora mala tento "dar", podotykam, nevestila za peniaze. Jej predpoved vysla asi na 50 percet.
Druha skusenost je celkom cerstva, viac menej zo zabavy som si dala online vestit u Gertik z MMB... nasla som na nu dobre referencie, chcela som si ich overit. Vyklad prisiel, viac menej sa mi zdal prilis vseobecny, tak som len mavla rukou a dalej sa nad tym nezamyslala...okrem jedenj konkretnej karty, ktora ma velmi specificky vyznam a to ma zaujalo (sama sa tarotu "rekreacne" venujem)... nevedela som si predstavit, ako by sa prave tento symbol mohol v sucasnosti vztahovat na moj zivot...odpoved prisla cca o tyzden, ked doslo k istej udalosti a vtedy mi docvaklo :unamused:
17. sep 2012 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@habibi78 ahoj,ja som bola začiatkom tohto roka u tej DiDi,v BA a "vyveštila" mi konkrétne veci,v určité mesiace,aj mojmu kamošovi a ani jedna jediná vec nevyšla!! Stálo ma to 35 € !! Ale k tej veštici na Hraničnej chodím aj ja už asi 13 rokov a dá sa povedať že na 70% jej predpovede vyjdu :slight_smile:
17. sep 2012 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@stastenka42 fuuuuha,ja som sice bola u Didi pred nejakymi 10 rokmi....ale mne takmer vsetko vyslo....ale ze fakt ked sa spatne na to pozriem... mozno by som zbehla pre zmenu k tej na Hranicnej....
17. sep 2012 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, no kedze tu vsetci vychvaluju pani z Hranicnej, tak som sa objednala a v stredu tam idem. Dufam, ze mi nepovie diametralne odlisne veci ako Bela a Marion...
17. sep 2012 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak dievcata musim povedat,ze od Marion mi vyšlo už aj to čo sa týka vztahu už som si myslela,že mi to vôbec nevyjde už som to vobec nečakala ani nemyslela na to a prišlo to tak všetko nečakane ,lebo sa to už tolko natahovalo hadam 4 roky....ostatné veci mi od nej vyšli skoro hneď aj čo sa týka práci aj zdravia aj ostatnych veci aj rodiny ...ozaj tie veci vydu prave vtedy ked to uz necakate...
17. sep 2012 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@koky22 Ani nevies ako si ma teraz potesila...ja jej tolko volavam, ze uz ma pozna po hlase...stale si overujem, ci sa nieco nezmenilo...a cakam ako blazon...ked sa veci splnili az teraz, aj hovorila ze to bude tolko trvat? ci tam bol casovy sklz? Marion je dost priama a nema potrebu nikoho presviedcat o tom co povie, proste to povie a stoji si za tym, takze verim, ze by ma nezavadzala.
17. sep 2012 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte! Vie prosím Vás niekto kontakt na vešticu v TT v Hotely Inka? Ďakujem.
17. sep 2012 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, ktore ste boli u pani na Hranicnej, viete mi prosim poradit ako sa tam dostanem MHD?
19. sep 2012 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dostala som odporúčanie na internetovú stránku tajomno, kde sú aj veštecké fora a diskusie zadarmo. Skúsila som to dvakrát, vždy bola iní odpoveď a dokonca keď som mu odpísala na jednu takú výstižnú, že nemám peniaze na súkromné veštby, tak mi odpísali v duchu že len klamem a umýselne hľadám výhovorky prečo nemám peniaze aj na takéto sprostosti. /no asi mu karty ukázali/. Takže tejto stránke sa vyhnite z dialky. Rovnako ako aj to moneo, tie online veštby, rovnaký dríst.
20. sep 2012 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja mam z vestkyn strach ,radsej sa im vyhybam oblukom,vedia s ludmi velmi manipulovat a vymyvaju ludom mozgy,ja som si dala len raz ale to bolo pred 9 rokmi,a odvtedy viac nie,ja nechcem vediet svoju buducnost ,chcem si vlastny zivot formovat sama. :slight_smile:
20. sep 2012 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AK máte nejaký kontakt na spoľahlivú vešticu vNR, prosím o IP... :wink: :slight_smile:
23. sep 2012 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Duplicitní nicky nejsou povoleny.”
27. sep 2012 o 09:37 • buchlova
Prosim vas ti, ktori ste boli u pani na Hranicnej, kolko pyta za jedno stretnutie / vyklad ?
27. sep 2012 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@don Pani Zuzana na Hranicnej nema ziadnu sadzbu, vezme si kto jej kolko necha.
27. sep 2012 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@buchlova Ahoj, mozes napisat aj ktore boli tie 2 o nicom a nacvicene? Diky.
27. sep 2012 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@kvetinka5
@mirinap mohli by ste mi prosim poslat kontakt na tie vestice? Dakujem
3. okt 2012 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Velmi pekne prosim mozete mi niekto poslat kontakt na tu pan h z Hranicnej?
3. okt 2012 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@columbine Pani Zuzana, Hranicna 11, 0905 382 176
3. okt 2012 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som u nej vcera bola odisla som s totalnym placom ale spokojna trafila vsetko
5. okt 2012 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
pozna z vas niekto vestkynu Silviu Hruskovu? Potrebovala by som na nu kontakt..
Diki :slight_smile:
6. okt 2012 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Potrebovala som niekoho, kto okrem veštenia sa zaoberá aj s prinavrátením lásky. Okolie Nz.. Bola by som veľmi vďačná.
6. okt 2012 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxjolie mne jedna pani na predmostí 12rokov dozadu "vyveštila"dostala som sa tam cez bývalu susedu
nepoužívala karty,iba dátum narodenia som jej dala a začala niečo čarbať..veľa vecí mi vtedy prišlo ako "no to určite".. nemožné,v tom čase som v nr nežila,prišli mi jej slová od veci ..ona si nepýtala ani peniaze,
viem,že ludia jej nosili,kto čo uznal za vhodné..kafčo,čokinu,100korun..,,,ale nepýtala si to vobec,ani odo mna..

no po rokoch možem povedať,že všetko čo povedala sa stalo..aj by som sa k nej rada ešte dostala ,ale nepamatam si jej meno,ani telefon .kontakt nemám,neni som si ani istá,v ktorom dome som to bola,pamatám si len,že tam bola lavička pred barákom a že mala sestru,že rada sa prechádzala okolo rieky,..
6. okt 2012 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milekust máš skusenosť aj s Nz? pretože k nej sa dostať je umenie ,ani kontakt na nu nikde nie je :confused: a viem,že tam je to vždy 100%
6. okt 2012 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vilma75 mozem poprosit kontakt na vasu vesticu? surne dakujem
7. okt 2012 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lili0110 ja som u pani tatiany bola asi pred dvoma rokmi, to co videla sa aj splnilo - zial. teraz som jej pisala a cakam na odpoved...
7. okt 2012 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzi85 čislo na elviru0905399764
12. okt 2012 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nepíš do fóra to, čo patrí do internej pošty".
12. okt 2012 o 21:59 • elvira821
@ja1407 mozem vas poprosit o kontakt, mam zaujem o vestenie. dakujem
13. okt 2012 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marienockal mozete sa mi ozvat ohladom p. benovej?
13. okt 2012 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok