• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

9. marca 2017 
ahojte prosim vas nevie niekto kontakt na vesticu saru z handlovej.? vestila mi a vsetko sa mi viplnilo.stratila som na nu kontakt. :cry:
14. okt 2012 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akramgad ahoj, prosím vedela by si mi poslať na tu vešticu kontakt? A odkiaľ je? Moc ďakujem
18. okt 2012 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vilma75 Ahoj Vilma, prosím Ťa veľmi pekne, mohla by si mi poslať kontakt na tu pani? Veľmi Ti budem vďačný.
Ďakujem vopred veľmi pekne
18. okt 2012 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@civavava ahoj prosím ťa dá sa ti poslať kontekt na tú veštivu? ďakujem :slight_smile:)
19. okt 2012 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@santafe5 ahoj já teraz momentálne nemám na žiadnu kontakt :( ale ak niekto vie o nejakéj v blízkosti Myjavy budem rada ak pošle kontakt :wink:
19. okt 2012 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@akramgad Je mi jedno odkiaľ by bola, ja som z BN.. No chcem niekoho dobrého... V Dubnici nad Váhom vraj je nejaká
veštkyňa Lenka, ktorá si nepýta konkrétnu sumu, ale povie, že nech dá človek toľko koľko uzná za vhodné. Je to také dôveryhodnejšie :slight_smile: No neviem sa k nej dopátrať :frowning2:
20. okt 2012 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
21. okt 2012 o 11:45 • kartarkasara
Ahoj, použila som služby jednej veštici v mladosti, mala som v manželstve problémy a to čo mi povedala vtedy veštica, všetko sa splnilo. Pred dvoma rokmi, ma prehovorila kamarátka, či by sme nešli. Nemala som problém, ale pridala som sa s nou. Veštica sa ma spýtala prečo som prišla, ani som nevedela. Nič ma nezaujímalo. Ani som svoj čas nevyužila, ale bola som ľahšia o 30eur. A čo mi povedala, nemyslím si, že sa to splnilo a ďaleku budúcnosť, nemá zmysel veštiť. Pokiaľ máš nutkanie a máš na to zvyšné peniaze, choď, ale by som tomu až tak neprikladala vyznám. Malo je takých, čo trafia. A keď trafia a ma sa to stat, neovplyvníš si to. Radšej svoje problémy rieš iným spôsobom, pokiaľ ich samozrejme máš.
21. okt 2012 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@artinn ahoj, k vestici samozrejme netreba chodit ako na klavir, len ked naozaj potrebujes poradit a treba si dobre rozmysliet, ku komu ides. Ja som sa v "cakarni" u jednej vestice stretla s panom ( podnikatelom ), ktory k tejto pani chodi uz peknych par rokov. Naposledy mu cosi spominala, ze mu poskodia dom. A naozaj sa to stalo, zdemolovali mu obchod a chatu. Tato pani opisala pachatela a panovi podnikatelovi docvaklo, ze kto bol, a ked ju navstivil dalsi krat, doniesol aj fotky a ona jednoznacne oznacila tu osobu. Bez pomoci tejto pani by neprisiel na to, kto mu to spravil a pred kym si ma dat nabuduce pozor. Tato pani nema taxu, kolko jej das, toĺko. Mne poradila ohladom prace a vdaka nej som viac v obraze, co je v pozadi celej situacie. Rozhodovanie a konanie je samozrejme na mne. Vestbu musime brat iba ako informaciu, co sa stane za daneho stavu veci. Vela veci mozme potom zmenit.
21. okt 2012 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jeannna suhlasim, pokiaľ je ta pani overená, ze naozaj pomohla, tak áno. Písala som, že treba zistiť. Ta čo som bola naposledy bola tesne po rozvode a bola na mužov nahnevaná. tak mi aspoň pripadalo, a nič mi nepovedala, len to že budem dlho žiť :slight_smile:
21. okt 2012 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@artinn 30 € je fakt dost, tie najlepsie vestice nemaju na nete ziadnu stranku, ziadnu reklamu, lebo to nepotrebuju. Inak minule som nasla velmi zaujimavu debatu o vesteni, od ludi, ktori sami vestia, opisovali, ako to vlastne funguje, ak este najdem link, tak ho tu zavesim.
21. okt 2012 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jeannna ahoj, a mohla by som ťa poprosiť o kontakt na tú vešticu, čo spomínaš, že ti poradila ohľadom práce? Ďakujem.
21. okt 2012 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akramgad Ahoj, ja mám kontakt na pani,ktorá vykladá z kariet. Je z.N.M., volá sa Alena Kišacová (0905 290 265).Akurát som sa k nej dnes objednávala, dala ma až na november, ale čo už. Už som u nej raz bola, pred cca 2-3 rokmi. Tiež som
teraz v takej akejsi depkovej nálada, tak som ju kontaktovala. Vtedy tiež brala,že čo mi dáte. Doniesli sme jej kávu, kvet, ale keď dáš tak vezme aj peniaze. Koľko to neviem, ale nemá dáku vyhranenú taxu. Ak chceš tak ju skús, mne dosť vecí
vyšlo.
22. okt 2012 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tacika ďakujem moooc !!! :wink: daj vedieť ako si dopadla či budeš v "depke" dlho :slight_smile:
22. okt 2012 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.Chcela by som sa Vas opytat ci nahodou niektora z Vas nema kontakt na niejaku vesticu z okr.:TV,KE alebo v pripade Secovce.Dopredu dakujem
22. okt 2012 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zienky, ja zasa hladam nejaku vesticu z okolia TN....
@tacika Ahoj a ta vestica z NM, splnilo sa ti to?
22. okt 2012 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby kuste nejaku dobru numerologicku :wink: ja som u jednej bola a povedala mi to iste co vestica cca pred 2 mesiacmi:wink: numerologia je taka jednorazovka lebo to sa vseto pocita z datumu narodenia a z mena a mne take paradne veci vysli ze chodi vysmiata ako mesiacik :grinning:
23. okt 2012 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
23. okt 2012 o 08:23 • kartarkasara
kartakrasara a s cenou je to ako u vás?
23. okt 2012 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cencula dobry vecer a akou formou by ste chceli vyklad?
23. okt 2012 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teleonicky - ja zavolám
23. okt 2012 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “příspěvek se nezakládá na pravdě”
24. okt 2012 o 11:09 • munchen
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “duplicitní login munchen”
24. okt 2012 o 12:25 • vavrovka
Je velmi zaujimave sledovat, ze vzdy ked tu niekto vychvaluje Sofu, tak je to clovek, ktory ma zalozeny nick v danom mesiaci a len jeden jediny prispevok na fore...tentokrat si dokonca "dve" osoby s nickmi zalozenymi v rovnakom mesiaci (na konte po jednom prispevku) nahravaju:slight_smile:)) Super! Ano pani Sofa vie kopec veci ale s odstupom casu mi na rovnaku otzaku !predpovedala" vzdy nieco ine a v jednej veci sa aj dokonale sekla.
24. okt 2012 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
24. okt 2012 o 12:56 • kartarkasara
@munchen Vraj je len dobrá psychologička... :wink:
24. okt 2012 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
takze tu je slubovany prispevok o tom, ako samostni vestcovia vidia vestenie.

http://13.komnata.eu/magia/viewtopic.php?f=42&t=2032
24. okt 2012 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
25. okt 2012 o 08:21 • kartarkasara
@kartarkasara asi ti aj toto vymazu :unamused: :sweat_smile:
ja som si ta ulozila :wink: ked pride cas, tak ta budem urcite kontaktovat :slight_smile:
25. okt 2012 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@happysmile dobry den ste mila dakujem citim ze ste zena s velkym srdcom,nech sa paci ak budete potrebovat moju pomoc mozete sa ozvat.prajem krasny den.vestica sara
25. okt 2012 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok