• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

23. mája 2017 
Ahojte :slight_smile: tak ako mate uz niektora vyvestene :slight_smile:??
7. máj 2009 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

tak dnes mi prisla odpoved tak som zvedava co z toho vyjde, leannes dakujem ....dufam ze je taka spolahliva ako ju popisujete :wink:
7. máj 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nie je zaco, mne sa o praci - teda manzelovi splnilo uplne :slight_smile: a o sestre o babu uvidime koncom roka :slight_smile:

Akurat dnes som jej pisala, lebo vsetci mi radia zmenit lekara a je tam taka zapeklita situacia...tak uvidime :slight_smile:
7. máj 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja na vestenie veerim a patricne sa bojim...aby som sa nedozvedela nieco zle, tak si vestit nemienim dat..mam skratka respekt...
7. máj 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To je pravda, ale myslim, ze dobra vestica ani nebude hovorit nejake velmi negativne veci, to by aj mna porazilo :frowning2:....nikto nechce pocut nic zle...Ja som zatial mala len dobru skusenost, ale aj ked niektore veci neboli stopro pozitivne....aspon som sa im snazila vyhnut :wink:
7. máj 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte mozete mi prosim dat kontakt na tu vesticu? Myslite ze vie predpovedat aj ci budeme mat babo a kedy asi..? Staci jej len napisat?
7. máj 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Sandrine,kuk diskusiu predtym :slight_smile: ,ano staci napisat :slight_smile: a na konkretne veci to uz sa opytaj jej :slight_smile: ,ja a co jej pisali kamosky sme boli zatial spokojne :slight_smile: a drzim palceky so snazilkovanim :slight_smile: ,nam sa tiez postastilo,ked uz sme vlastne ani necakali :slight_smile: .kontakt:
ciganske.karty@gmail.com

papapapa :slight_smile: a napis potom ako si dopadla :slight_smile:
7. máj 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leanes dakujem :slight_smile:
7. máj 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nemas zaco drzim palce:slight_smile:!
7. máj 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak som jej napisala..dufam ze to bude dobre, som troska nervozna a zvedava co odpise :slight_smile:
7. máj 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sandri bud v pohode :slight_smile: Ved nejde o zivot :slight_smile: :wink:
7. máj 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby,ja som včera tej veštici pisala a povedala mi velmi dobre veci.Myslite že sa mi to aj splni? Ake mate sksenosti? :confused:
7. máj 2009 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak mne sa tie veci naozaj aj plnia a uhaldla aj zo sucasnosti, ja mozem povedat len ano - je dobra :slight_smile:
7. máj 2009 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne povedala, ze mi zasle vestbu do zajtra tak Vam potom napisem :slight_smile: ale mala som dobry dojem..ze to nie jetake ze musim zaplatit a az potom bude muzika:slight_smile: ale naopak...uvidime, dam vediet:slight_smile:
7. máj 2009 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sandri,jasne daj vediet.Aj mne dost povedala aj zo sučastnosti .Trošku som sa čudovala nad niektorimy vecami,ale ked sa nad tym zamyslim je to pravda.
7. máj 2009 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj mne..zo sucasnosti povedala dost zle veci na svokru, ze ked tam niesom pred manzelom ma zhadzuje...a tak..no tusila som to len som si to nechcela priznat :frowning2: tiez mi hovorila ze moje vztahy s nou sa este zhorsia a bude ma kritizovat za vychovu atd :frowning2: ale inak mi predpovedala skor pozitivne veci...
7. máj 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som jej pisala a povedala mi pravdu z minulosti na 100% trafila mi uplne vse :slight_smile: som s nou max.spokojna,aj som jej to napisala,vdaka leannes za tip na nu,urcite jej sluzby vyuzijem aj do buducnosti....inak aj Ines zo ZV je dobra :wink: xcela som vediet ze ci dcerku caka nejaky chirurgicky zakrok najblizsiu dobu,a povedala ze urcite nie/mali jej vyberat mandle/ze sa to bude liecit medikamentoznou liecbou a dlhodobo a mala pravdu,presne to mi dnes krčná povedala :astonished: :slight_smile:
ja jej verim vsetkemu,co povedala,len aby sa to naplnilo :sunglasses:
7. máj 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
debra ,ved to chcem aj ja aby sa mi to vyplnilo :slight_smile:
7. máj 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to veštenie,,,no neviem,niekedy aj áno :slight_smile:
8. máj 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hovorila Vám len pozitívne veci alebo aj nieco neprijemne co sa Vas neminie. Ja po negativnej skuseniosti kde mi jeden vestec hovoril aky budeme važne chorí už mám panicky strach
8. máj 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gagusinka,nie nič negativne nepovedala,teda aspon mne nie.Len pozitivne veci.A dobry veštec by ani negativne nemal hovorit.
8. máj 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak som to s trasucimi rukami odoslala teda e-mail a uz teraz mam nervy, ci nepovie to iste negatiivne ako ten predtym.
8. máj 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Aj ja si myslim, ze dobry vestec nema take vyslovene negativne veci hovorit. Mne povedala aj nejake male tazkosti aj s odchodom na matersku atd, co aj vidim, ze sa plni ale celkovo, proste neviem..aj ked nebolo to stopro ruzove, mala som z nej taky dobry pocit a taku dobru naladu mi to dalo :slight_smile:
8. máj 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievčata, uz mi odpísala, ten pan bol vraj amater som neskutočne rada, odpadol mi kameň zo srdca hned mi bude lepšie. dakujem za tip
8. máj 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gagusinka, tak to som rada :slight_smile:, tesim sa :slight_smile: vidis... :slight_smile: Ano je vela ludi amaterskych co sa hra na "vestcov" a este mozu ludom viac uskodit ako pomoct...
8. máj 2009 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcata :slight_smile:! Tak uz mam vestbu od tej pani z ciganske.karty@gmail.com, musimpovedat ze som na 100% spokojna :slight_smile:! Dost sa trafila, aj na veci zo sucasnosti, presne opisala ako sa citim a uvidime ci sa aj buducnost splni ale som spokojna s nou :slight_smile:, dakujem za odporucenie!
8. máj 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata staci poslat len datum narodenia?A kolko sa palti a akou formou?
8. máj 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, ano staci datum narodenia, ona ti uz odpise podrobnosti...
8. máj 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem
8. máj 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne hovorila vacsinou pozitivne veci a ak aj nejake negativa,tak to napisala takou formou,ze vam nenaskocila pri tom husia koza :grinning: ziadny vestec nema pravo vam hovorit,o smrti,p.p.pripadnom umrti v rodine :angry: nie este to,ze budete vazne xory...ale ma to povedat inou formou...no mne sa z detstva trafila na 100%,tusim som to tu aj spominala...baby ta z nas v tejto dobe bude mat riadny prinos financii :grinning: aj moja kamaratka si dala vestit a dnes jej odpisala,tak som to s nou citala,tak tiez sa trafila v minulosti aj sucasnost a uvidi co buducnosti :sweat_smile: a mne povedala,ze ak bude ma nieco trapit,mam jej kludne napisat :slight_smile:
8. máj 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok