• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

14. decembra 2017 
Nevíte o někom , kdo může pomoci odstanit kletbu? Děkuji za pomoc
27. okt 2012 o 01:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
27. okt 2012 o 18:02 • kartarkasara
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Dôvod: “zbytečné napadání jiného názoru”
28. okt 2012 o 10:27 • dariuso
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Dôvod: “zbytečné napadání jiného názoru”
28. okt 2012 o 10:58 • kristy86
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neurážaj, neprovokuj".
28. okt 2012 o 11:18 • dariuso
@kristy86 omg, ze to niekoho bavi... :grinning: :grinning: :grinning:
28. okt 2012 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
30. okt 2012 o 11:01 • kartarkasara
@columbine ja by som sa chcela len opytat , ze ci sa da jej len tak zavolat a dohodnut si termin alebo vesti len cez znamosti ? a ak mozte tak by som vas poprosila prezradit zastavku mhd . Zatial dakujem .
30. okt 2012 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cicus27 pani Zuzane z Hranicnej staci zavolat a dohodnut si termin.
31. okt 2012 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte, musim sa s Vami podelit o moj hrozny zazitok u vestici Elviri z Ruzinova BA. Je to obycajna podvodnicka. Isla som k vestici po prvy krat s tym, ze som dufala, kedze ako sama tvrdi, ze je jasnovidka, povie mi to co vidi, tak ako o sebe pise.. Verim v to, ze existuju ludia, ktory maju taketo schopnosti, ale Elvira nou rozhodne nie je! Sedenie sa konalo v starej kotolni, bolo to tam uplne strasne, ako v nejakej fetackej miestnosti. Budem len strucna aj napriek tomu, ze mam v sebe velky hnev voci tejto osobe, ktora zneuziva ludi..a obera ich o peniaze..Jedine co mi povedala, bolo, ze na partnera s, ktorym sa idem brat buduci rok, povedala, ze nie je chlap pre mna, ze buduci rok stretnem toho spravneho, ale nic viac k tomu nevedela povedat ; v zime sa mi zevraj rysuje nejaka lyzovacka (tak ako kazdy rok, cize nie je to nejaka novinka), ze buduci rok budem cestovat. Ked som sa jej spytala ako to mysli, tak jej odpoved bola, ze : vidim, ze v lete pojdete na dovolenku! Dalsia klasicka naucena fraza, ze nemam do nicoho investovat, ze budem zdrava atd. Na zdravotnu otazku mojej sestry (ktora je mimochodom zdrav. postihnuta) povedala, ze ona bude zdrava ako rybka a pod. Sedenie trvalo 25 min. a stalo ma to 30 eur bez blocku! Cize keby ste sa niekto chystal k tejto pani moj nazor je jednoznacne negativny. Je to podvodnicka.
2. nov 2012 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@lululu27 ja som u nej bola uz davno....asi pred 5 rokmi, co mi povedala , mi dalo vela nadeje, ale asi o 5 dni tam isla na moj podnet kamaratka a jej hovorila na chlp presne to iste.....asi naucene , vety, pribehy....tiez som nebola absolutne spokojna....nikdy viac...smaozrejme ze vsetko boli blbosti...
2. nov 2012 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby prosím vás a máte kontakt na vešticu, ktorej ked sa zaplatí, tak pošle aj mailom a vyveštila vám dobre ? nechcem cez agentúru,
3. nov 2012 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som sa radila s vešticou Sofou, t.č. 0900511020 a dá sa povedať, že je veľmi rozumná, pravdepodobne má aj vyššie vzdelanie a zdalo sa mi, že správne vidí aj do budúcnosti.
4. nov 2012 o 05:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mpg a vyšlo ti to? KOLKO si platial? a to je orange číslo?
4. nov 2012 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cencula Ja odporúčam annarozina@azet.sk, pred 1,5 rokom mi robila výklad cez mail. Zaplatila som cca 10 eur a 90% vecí sa mi splnilo, napriek tomu, že keď som to prvý krát čítala povedala som si aké hlúposti mi popísala.. Fakt je super, s ňou by som sa rada stretla aj osobne. Je zo Zvolena.
4. nov 2012 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ja som bola na výklad kariet u jednej pani v Košiciach pred rokom v septembri ked som mala dosť krízu vo vzťahu-s bývalým partnerom.Zatiaľ sa mi všetko plní,predpovedala mi aj bábo do 3rokov a u je bábo na ceste,predpovedala mi nového partnera a krátko na to som stretla ocka svojho bábatka :slight_smile: Veľa vecí mi povedala z minulosti.
4. nov 2012 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lili0110 ja som s nou bola tiež spokojná velmi a odporúčam
4. nov 2012 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cicus27 prosím ťa a ako sa platí u tejto pani Zuzany z Hraničnej ? ty si u nej bola? treba klásť otázky, na ktoré ona odpovie?
5. nov 2012 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@murkaa ano davas jej otazky a plati sa tolko kolko jej das,nema pevnu sumu,ja davam niekedy 10 alebo 15,podla toho ako dlho som tam :wink:
5. nov 2012 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanija133 ja som počula ze od niektorých žien čo podnikali si požičiavala peniaze,ja som tiež u nej bola,ale tliachala piate cez deviate,to čo si prečítam v horoskope v časopise :confounded:
5. nov 2012 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@murkaa este som nebola lebo som chora a cakam na vyplatu :slight_smile:
5. nov 2012 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stastenka42 dakujem za info @cicus27 ja zasa furt naberám odvahu :confused:
9. nov 2012 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy". Dôvod: “Vkladanie ziadosti o vyplnenie ankety.”
9. nov 2012 o 11:57 • evka3231
@cencula - prepáč ale musím ťa sklamať. žiadne veštice neexistujú. To čo vedia, povedia sú naučené frázy, ich emotívnosť a možno aj šiesty zmysel, ktorý ma každá žena. A ešte majú knihy o kartách a naučené frázy z nich. A navyše aj z teba vytiahnú info a potom sa tvária, že to povedali ony a pritom si im to ty povedala sama. Vedia len dobre zaobchádzať s ludskou psychykou a majú preštudované knihy o veštení... Viem to preto, lebo sama sa tomuto koníčku venujem od mojich 14 r. (mám 36 r.). Dlho som na to silno verila, aj som chodila po vešticiach, vyvolávala na audiotextové čísla a tak. A sama študujem literatúru o veštení, knihy o tarotách, cigánskych kartách. Už to ale robím pre svoju zábavu, niekto lušti krížovky, ja si oddýchnem pri kartách, ked si vykladám. Preto viem, že veštice neexistujú!!! Sama by som mohla veštiť, mám toho tolko naštudovaného a aj mám silný šiesty zmysel, viem čo sa stane dopredu... ale to viem len o sebe a svojich blízkych. Lebo som sa na nich napojila nechtiac. A nie vždy to viem, čo sa stane. A ani to vlastne nechcem vedieť.
Veštice ti povie tvoje myšlienky vnútorné. Ty ich možno nevmímaš, ale ked ona sa dobre sústredí, nič ju v ten den nerozhádzalo, je v total recal psychyckej pohode a ty si zamiešaš karty a ona ti ich vyloží, tak ti len odhalí tvoje vnútorné myšlienky. Ktoré platia max. 2 týždne až 2 mesiace. Viac nie!!! Lebo tvoje vnútorné priania sa menia. A nemusí to byť ani pravda, lebo zajtra si budeš zrazu želať niečo iné na tú istú tému... aj nechtiac. Preto pozor na myšlienky a ked ti nejaká veštice povie niečo zlé, môžeš si to zmeniť. Vela veštíc ale vidí len prachy, alebo sa mi niečo stalo v rodine, čiže nie sú v psychyckej pohode a aj ty ked miešaš karty, môžeš byť roztržita....
Proste preto to niektorým ľuďom vychádza a niektorým nie. Stačí sa pozrieť na dlaň. Ak tam máš vela drobných čiarok a jemných, že je to taká pavučina, tak ani nechod k žiadnej veštici nikdy, lebo tvoje vnútro je dosť nestále, tvoj živoť pretkávajú náhodné udalosti, či to menia prúd myšlienok, si emocionálna, že veci prežívaš... Ludia čo majú skoro dlane bez čiarok, majú jednoduchší vnútorný život, lebo myslia priamočiaro, nie sú až tak citoto prežívajúci aj malé okamihy, tak im sa lahšie veští, lebo ak sú dodržané podmienky, že veštica je v psychickej pohode, tak vyveští a stane sa to, lebo ten človek je taký jednoduchší na myšlienky a svoje vnútorné zážitky. ..
Dúfam, že si ma pochopila, čo som chcela povedať. Kup si sama tarotové karty, tie sú najlepším zrkadlom, a postupne sa naučíš čo ti chcú povedať ale aj to sa môže vždy za dva týždne zmeniť... lebo to v konečnom výsledku závisí od tvojho vnútorného prežívania!!! na čo myslíš tým si!!!
11. nov 2012 o 04:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
borkavan dakujem
11. nov 2012 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@borkavan ahoj, vo velkej miere s tebou suhlasim, najma s tym, ze karty odrazaju iba nas vnutorny psychicky stav, na ktory sa dobra vestica dokaza naladit a povie nam nasu buducnost na zaklade najvyssej pravdepodobnosti, ako sa budu veci vyvijat za daneho stavu veci a my to nasimi myslienkami dokazeme zmenit. Nerozumiem ale tomu, ked ti vestica povie aj buducnost niekoho, na koho sa jej opytas a ty to tomu cloveku nepovies a veci sa splnia do bodky a nie iba da 2 mesiace, ale roky dopredu. Ale ako som uz povedala, vo vela veciach si trafila a myslim si, ze takto nejak funguje vestenie.
11. nov 2012 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jeannna - to je že veštica povie napr. tebe o niekom a ty mu to nepovieš a do bodky sa to splní, je predsa o tom, že ten človek je sám so sebou presvedčený a vnútorne to má jasné a možno ani o tom nevie. a niečo je aj náhoda a všimni si, že veštice vedia hlavne na 100 % predpovedať zlé veci až hrozné veci. V tomto prípade ja osobne verím aj na urieknutie. Ale veštice si tým ničia svoju karmu.
11. nov 2012 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@borkavan ja som sa raz rozprávala s vešticou v NR, ktorá poznala aj moju minulosť, niečo povedala aj do budúcna. Niektoré veci hovorila úplne presne, akoby jej to niečo našepkávalo. Podobne to robí aj veštica Sofa, aj tá sa vie dobre trafiť, aj po telefóne.
Ja sa tiež tak len súkromne zaoberám astrologiou, tam sa dá predpokladať, kedy má osoba zlé obdobie, napr. vplyv Saturna, kedy prídu zmeny - vplyv Urána, kedy čaká šťastie - vplyv Jupitera.Aj numerológia napovie, aj čínské horoskopy napovedia, napr. keď ja som narodená v roku, ktorému vládne oheň, mám problémy v rokoch, keď sú roky vody - ako sú teraz 2012, 2013. Pozerala som aj tarotové karty a aj oni napovedia. Tiež som pracovala 20 rokov na osobnom oddelení a tým dlhým každodenným stykom s ľudmi som sa ich už naučila akoby prečítať, či sú vhodný na tú prácu alebo nie, aj odhadnúť ich vlastnosti. Aj tak len nezainteresovane som sa pozerala na niektoré príbehy a niekedy som sa im snažila radiť. Ale tiež som videla rôzných ľudí a každý má iné schopnosti a všimla som si, že niekto niekedy vysloví nejakú vetu obyčajne v tom zmysle, že to zle skončí a ono sa to stalo, akoby to naozaj nasmeroval na zlú cestu. Je veľa vecí medzi nebom a zemou, ktoré je ťažké pochopiť, aj situácie sa vyskytnú také, že napr. stane sa taká vec, na ktorú som si v života ani nepomyslela, takže nevznikla mojími myšlienkami. Ja sa rada porozprávam s vešticou, ktorá sa snaží poradiť, ale vždy na riešenie ťažkých situácii skúšam niečo sama vymyslieť, miesto toho aby som to musela obšírne opisovať nejakému tarapeutovi a často sa aj modlím a mám silnú vieru, že Pán Boh mi nedá niesť ťažšie bremeno, ako unesiem. A často sa mi stalo, že niektorú situáciu nie a nie pohnúť z miesta a jedného dňa sa to akoby same vyrieši, hlavne je stretnúť vhodného človeka. Všetko má svoj čas...
13. nov 2012 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok