• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

25. júla 2017 
@mpg sama si si dala odpoveď na toto všetko - 20 rokov si pracovala s ľudmi a vedela si ich už prečítať.. To je jasné a verím tomu, ženy majú šiesty zmysel a tie emotívnejšie sa dokážu napojiť na druhých energiu. Žiadne karty, nič... karty sú len doplnkom, všetko je v nás. A tie veci, čo sa stali a nikdy žiadna myšlienka na to nepadla. To sa stáva aj mne. Ale nikdy som sa nad tým nezamýšlala prečo. A nejdem pátrať po príčine prečo sa stávajú veci,na ktoré človek ani len nepomyslí.
A tiež som sa zaoberala aj astrológiou, tiež ako koníček len. Nejdem sa tu pasovať. Ale astrológia je exaktná veda s dlhoročnou tradíciou. Je tam kus pravdy. Lebo to nie sú hádanky ale je to exaktnosť ako som povedala. Aj číšla z numerológie majú svoju vibráciu... tomu som nikdy nerozumela, je to pre mňa zložité. Ale zároveň tu máme aj sociálny status, sociálne podmienky v ktorých vyrastáme a iné bežné situácie, ktoré nás formujú počas života. Takže stále si myslím, že jasnovidectvo neexistuje, že tie veštice nie sú. Že je to jednoducho ich veľká schopnosť odhadnúť človeka atď... dalej vyložia karty a už to ide samo. Bud sa trafia alebo nie. Ale ten človek ich musí pustiť do svojich myšlienok. Napríklad teraz momentoš kebyže zavolám veštici s mojim problémom, tak jej prvá veta by bola, že som smutná a mám veľký žiaľ... A je to pravda, lebo ten môj bôl senzitívny človek cíti na ďiaľku, lebo ho intenzívne prežívam. Tiež to dokážem u ľudí, cítim čo prežívajú... Lebo som veľmi empatická. Dokážem sa napojiť na človeka a rozprávať sa s ním tak ako si želá. Som učiteľka, takže musím mať túto schopnosť, ked chcem niečo žiakov naučiť. Ja sa musím priblížiť k nim a nie čakať že oni sa priblížia ku mne. Samozrejme niekedy na to kašlem a čakám od nich veci... a jasne, že majú zle znamky a nemajú ma radi, lebo vyžadujem nemožné, či už v správaní alebo v učení...
a to, že niekotrá vedela presne tvoju minulosť... no jasne... ved ked to v tebe žije... karty vyložíš a vidíš, domyslíš si a trafíš sa. Určite nemá jasnovidecké schopnosti. tomu neverím.
13. nov 2012 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mpg a ešte jedna vec... napísala si "niečo povedala aj do budúcna" vidíš takže nebolo to všetko presné. Ved to nejde. A škoda, že neviem čo to bolo, ale také všeobecné veci - deti, svadba, rozchod, práca, povýšenie... proste to buď uhádneš alebo nie.
keby ti povedala, že za rok pojdeš po ceste ul. Janka Krála a stretneš na nej svoju lásku... to je jasnovidectvo. Alebo daj si čísla tie a tie a ty si dáš a vyhráš. To je umenie. Nepoznám takú. Možno je, ale nepočula som o nej ešte.
13. nov 2012 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dievčatá dal si niekto robiť osobný numerologický rozbor dieťaťa,alebo na seba?
Ja som včera dávala spraviť malému a som zvedavá čo všetko tam bude,nakoľko som dostala kupón na pamätný rozbor.
14. nov 2012 o 12:56  •  4 deti - čaká bábätko, termín má v máji 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
thambelinka ja som si dávala, a sadlo im to ako riť na šerbel, a v niečom som sa tým riadila - no viac menej vo všetkom a bola som spokojná
14. nov 2012 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cencula a u koho si si dala robiť?
Ja premýšľam že dám spraviť aj pod stromček rodine. Majú teraz akciu Vianočnú.
A sú tam aj nejaké balíčky, že je k tomu náramok,kameň,orgonit.
Len váham či sa to hodí pod stromček.
14. nov 2012 o 15:09  •  4 deti - čaká bábätko, termín má v máji 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vilma75 Ahoj prosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim Ta mozes mi dat na tu vesticu kontakt?..budem Ti neskutocne vdacna....este raz velmi pekne dakujem....
17. nov 2012 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vilma75 ahoj mozem ta poprosit o kontakt....vesti aj ,,na dialku´´?Dakujem :slight_smile:
22. nov 2012 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak koukám, že nejsem jediná, koho budoucnost přitahuje. Byla jsem u kartářky před 14 lety, chtěla jsem Kludskou. Bohužel jsem nevěděla, že existují dvě (snad sestry?) a ještě bydlí ve stejném domě. No, netrefila jsem se na tu pravou. Stálo to kdysi 500,- a můžu Vás ujistit, že byla úplně vedle. Vůbec nic z minulosti ani budoucnosti nebyla pravda. A to si jí tam lidi chválili. Teď před nedávnem jsem narazila na www.ezoportal.cz. Není tam jen jedna kratářka, můžete si vybrat. A hlavně se dá "otestovat" třeba jen dotazem přes sms asi za stovku. No a podle toho se dá už odhadnout, jestli to nebudou zbytečně vyhozené peníze.
22. nov 2012 o 21:33  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, chcela som sa spýtať, či niektorá nepoznáte alebo nemáte skúsenosti s nejakou vešticou z Holíča? Počula som, že tam má byť nejaká dobrá :slight_smile: , len sa k nej neviem dopátrať...
27. nov 2012 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chcela by som kontaktovat vesticu Angelu, nema niekto jej aktualny kontakt?
28. nov 2012 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, veštíte tu niektorá? už tu jedna kočka bola čo sa tomuto venovala v rámci svojho záujmu a nepýtala ani peniaze, lebo chcela len poradiť, nasmerovať, len si nespomeniem kto to bol a či ešte funguje na fore. Potrebujem niečo vedieť, resp. ako to vidia karty alebo čo, a platiť už nemám z čoho. :unamused:
19. dec 2012 o 07:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
kocky ahojte, neviete mi daktora poradit sikovnu vesicu z pd alebo okolia? inak este ma otazocku ci dakto nebol z vas u tejto vestice
http://lesk.cas.sk/clanok/96129/jasnovidka-eva-dokaze-diagnostikovat-aj-rakovinu.html
chcela som vediet ak ste dakto u nej boli ze ci ste boli spokojne
19. dec 2012 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, bola som u veštici v Lietavskej Lúčke, neviete mi niektorá povedať, či sa vám to splnilo? Mne tá veštba príde trochu nerálna.
20. dec 2012 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evkaco :astonished: u akej si bola?..tam bola len Jula a tá už umrela.. :confused: ja som bola u nej 15 rokov dozadu. :sunglasses:
20. dec 2012 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bola som u jej dcéry. Vyveštila mi rozvod, ktorý asi naozaj príde, ale do troch rokov vzťah a dieťa. No nereálne, keďže ešte stále ľúbim môjho ešte manžela
21. dec 2012 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tatinka ja som u nej bola este v roku 2007, dokonca viackrat, pretoze so mnou "pracovala" ale neostal po nej ani dobry pocit ani vysledok.. skor som mala pocit, ze tapa a hovori vseobecne veci.. co sa tyka tych fotografii, ano, je to tak, vesti aj z nich, ale opat, zazila som uz aj lepsie.. nemala som tam ani len dobry pocit, neviem, prilisne sebavedomie z nej ide, ma to uz blizko k arogancii, ale mozno sa zmenila. Pracuje v Raci.
23. dec 2012 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milekust ahoj, dik za info, premyslala som tam ist lebo mam tiez jeden problem a chcela som ze ci by skusila to preliecit alebo co ,,,a jednej mojej kamosky zakaznicka ze tam bola a bola spokojna ale ja ked som si pozerala ten clanok a celkovo aj jej foto tak sice nechcem posudzovat ludi podla toho ako vypadaju na foto ale skratka nerobila na mna dobry dojem ani z tej foto, nenasla som na nu ziadne referencie na nete tak reku skusim sa popytat tuna a aj jedna kocka mi uz pisala do ip to iste ako ty, ze nemala dobry pocit z nej, ,,,a mne sa nezdala aj cena ,,,,
23. dec 2012 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@civavava ahoj civava . Mohla by si mi prosim ta poslat kontakt na vesticu z BA? Hladam nejaku serioznu vesticu, tie ktore som zatial navstivil boli skor psychologicky ako vestice. Dik.
27. dec 2012 o 02:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zahara007 Ahoj nemáš prosím ťa náhodou ešte kontakt a meno na tú pani zo Štiavnice?Ďakujem
30. dec 2012 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
'''''Stretol som sa raz s istym jasnovidcom, ktory zanechal túto prax. Bolo to vsetko len na pociatku jeho obrátenia. Videl som proste, ze mal este dlhú cestu k úplnému oslobodeniu sa (bol uzavrety a bez radosti). Bolo to iba náhodné stretnutie. Pytal som sa ho, ako on prezíval svoje jasnovidectvo, ako on videl to, co vestil ludom?

Povedal mi, ze videl veci akoby cez strbinu, videl akoby vysek skutocnosti.

Toto bolo pre mna velmi zaujímavé prehlásenie. Najprv, lebo videl iba vyrez z akejsi skutocnosti, ak to bola vôbec skutocnost, a za druhé, mal som na to pre seba velmi jednoduché vysvetlenie: diabol je padly anjel, ktory po svojom páde nic nestratil na svojich prirodzenych inteligencnych schopnostiach. Vzhladom na nás ludí sú jeho inteligencné schopnosit NAD nami, preto hovoríme, ze tieto veci sú pre nás NADprirodzené (pre nasu ludskú prirodzenost). Vzhladom na Boha sú vsak jeho schopnosti iba prirodzené, lebo Bozie schopnosti sú aj pre anjela (aj padlého anjela) nadprirodzené. Bozie schopnosti sú nadprirodzené v absolútnom zmysle slova pre vsetkych. Démonické sily sú nadprirodzené iba v relatívnom zmysle a to vzhladom na nás.

Diabol je teda podla prirodzeného poriadku vecí nad nami a my nemáme sance pochopit, co vsetko je schopny urobit, ani ako to robí. Je to podobne ako macka v dome nemôze nikdy pochopit básne, ktoré skladá majitel domu. Lebo clovek je nadprirodzeny pre macku. Clovek má nesmrtelnú dusu, ktorá mu to umoznuje, macka ju nemá. Anjel zase je cisty duch bez tela, co mi ludia nevieme, coho vsetkého je cisty duch schopny.

Podla ucenia cirkevnych ucitelov, anjel je schopny jednym pohladom hravo pochopit vsetky zákony vesmíru. Jeho intelekt preniká veci a prírodu neporovnatelne viac ako ludsky. Slovo "inteligencia" znamená "intus" "legere", "cítat vo vnútri vecí".

Diabol po svojom páde ako anjel nestratil tieto svoje prirodzené schopnosti. Co svojou pychou stratil je nadprirodzené Bozie svetlo.

Vysvetlime si, co to znamená.

Medzi clovekom a anjelom je velky rozdiel, ale nie nekonecny, lebo aj anjel aj clovek je stvoreny (je tvorom). Avsak medzi anjelom a Bohom je nekonecny rozdiel, lebo Boh je Bytie nestvorené a anjel je stvoreny. Boh je Stvoritel, anjel (aj cokolvek iné) je stvorenie. Anjel preto nemá ziadne sance pochopit Bozie veci. Preto Bozie tajomstvá sú tajomstvami nielen pre cloveka, ale aj pre anjela. Napríklad, ani diabol vôbec nechápe ako môze byt Kristus pod spôsobami chleba a vína v Eucharistii. Diabol verí, ze Jezis je skutocne vo Sviatosti oltárnej (Eucharistii), ale verí to NUTNE. Jeho intelekt je taky bystry, ze je mu absolútne jasné, ze to musí byt pravda. Ani on vsak nevidí priamo "do" tajomstva, ale dôvody VERIT v toto tajomstvo sú mu absolútne jasné a preto, ako som povedal, nutne verí.

Verís, ze Boh je jeden? Dobre robís. Ale aj diabli veria, a trasú sa! Chces vediet, márnivy clovece, ze viera bez skutkov je neúcinná?… (Jak 2:19-20)
Pretoze viera démona nie je dobrovolná, ale nutná, preto nemá za to ani ziadnu zásluhu, ako máme my ludia.

Nuz Bozie zálezitosti prevysujú aj padlych anjelov nekonecne a preto démoni nemôzu ani zdaleka vsetko pochopit. Boh im to chcel zjavit, ale Lucifer a jeho prisluhovaci sa vzbúrili a odmietli Boziu radu, Bozí "návod", do ktorého oni neboli schopní vidiet, pretoze to prevysovalo ich prirodzenost. Odmietli vo svojej pyche Bozie slovo, a preto som povedal, ze stratili nadprirodzené Bozie svetlo. Stratili totiz to, co Boh vidí.

Ak sa mám vrátit k nasej téme, okultné (co znamená: skryté) praktiky majú obycajne (ak nie vzdy) do cinenia s démonmi. Démon môze vidiet "urcitú" budúcnost a to ciste na základe svojich prirodzenych inteligencnych schopností. Démon vsak nikdy nemôze vediet s urcitostou, co sa stane. To je v mojom ponímaní tá "strbina", lebo démon nemôze nikdy vidiet celú skutocnost. Tú vidí iba Boh. Démon ju nemôze vidiet, lebo milost Bozia (to uz je druhy príklad) je pre neho absolútnym tajomstvom. Démon nevie, kedy komu Boh udelí svoju milost. Boh nás totiz povolal do svojho nadprirodzeného zivota, co je pre diabla úplnou "spanielskou dedinou".

M Rosa uverejnila raz príbeh sestry Emanuely. Táto pri svojom pobyte v Indii sa zahrávala s vestením, kde jej "svetoznámy" vestec vestil jej zivot. Hovoril o jej minulosti ako aj budúcnosti. Detaily z minulosti boli ohromujúce. Jej zivot sa zacal schylovat dole. Predpovede sa zacali naplnovat. Pomyslala uz na sebevrazdu. Aj sa pre nu rozhodla. Malo to byt presne o piatej vecer. Riadením Bozím sa v ten den dostala do urcitej modlitbovej skupiny a stal sa presny opak. Zomrela svetu a stala sa sestrickou.

Istá osoba z modlitbovej skupiny jej vysvetlila: Co je na tom divné, ze ten vestec ti povedal vsetko z tvojej minulosti? Ved diabol nás pozoruje od narodenia a vie, co sa s nami stalo.

Sestra Emanuela potom napísala "svojmu" vestcovi otvoreny list, v ktorom mu hovorí a opisuje, ako vsetko vychádza opacne, ako jej to on predpovedal.

Záver z tohto príkladu je ten, ze vestec, ktory spolupracuje s démonickymi silami, môze povedat presne vsetko do minulosti, - tym si získa dôveru osoby, ktorej predpovedá, - ale do budúcnosti je to iba trik.

Pokial clovek, ktory si nechá vestit, zije v svojom hriechu, daleko od svojho Spasitela Jezisa Krista, predpoved môze dost presne vychádzat, lebo vsetko sa deje väcsinou na prirodzenej úrovni, a tu je diabol "doma". Kym je clovek v hriechu, diabol má nad ním urcitú moc a preto môze do znacnej miery aranzovat veci podla predpovede, ktorú dal jasnovidcovi. Ale ak sa clovek obráti úprimne k Bohu, k Jezisovi, k Márii, nasej nebeskej Matke, vtedy do "hry" sa zapája milost Bozia a tu je diabol úplne strateny. Cím viac sa potom clovek obráti k Bohu, tym menej vychádzajú diablové triky. ''''

http://redemptoristi.kske.sk
otazka 150
3. jan 2013 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanasvach To je pravda čo tam píšete o tej Eve Benovej aj mna obrala o peniaze a nič nespravila a potom už vobec nedvíhala telefony alebo zdvihlaa bola ticho.. Varujem pred nou nenalete jej pridete o prachy a nič sa nedeje.
6. jan 2013 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
6. jan 2013 o 18:59 • mia000
ja som bola v nz,
u pani,ktorá predtým posobila v nr,na klokočine
vedela všetko,na nič sa nepýtala,hovorila veľa vecí aj z minulosti,opísala ľudí z mojho okolia ,padla mi doslova sánka...a hoci som bola aj predtým u vykladačky,veštici,táto ma šokla ,príjemne
6. jan 2013 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barcelona94901 a u ktorej v NZ si bola
6. jan 2013 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinesa no k tej Izabele,čo som roky chcela, sa jednoducho nedá dostať,..
Cez známu som dostala tel.kontakt,,
Toto je tá, čo bola na petzwalovej ulici,v Nitre,teraz žije v Nz ,ja som o nej predtým počula, dávno,ale nebola som tam..až teraz v nz
Volá sa Maja :slight_smile:
7. jan 2013 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@siba022 Ahoj.prosim ta dala by si mi kontakt na tu vesticu?Bola by som vdacna.A kolkko vlastne bere?
7. jan 2013 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskakyska ahoj, splnilo sa ti, čo ti predpovedala Jula? Mne sa tá predpoveď jej dcéry zdá nereálna, tak uvidím. Kamoške sa to však splnilo do 3 rokov.
8. jan 2013 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ozaj máte niektorá skúsenosti s Ines zo Zvolena?
V lietavskej Lúčke mi povedala, že rozvod bude závisieť od neho a že príde a Ines mi povedala, že to bude závisieť odo mňa a mám vydržať. Tak ktorej veriť?
8. jan 2013 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som p. Julku z Lietavskej Lucke poznala.Jedine od nej sa splnilo do bodky a mala vzdy pravdu.Ja som ani nechcela od nej vestenie boli to len rozhovory a nikdy pri mne nepouzivala karty. Proste ona videla do buducna fakt vsetko.Kolkokrat som si pomyslela ked nieco povedala ze blbost. tak to bol velky omyl z mojej strany. Velka skoda ze uz nie je medzi nami. Ale niektory z jej vnukov mal nadanie na vestenie. Ci sa tomu venuje to neviem. Asi nie.
8. jan 2013 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evkaco a ostatne co ti vestila sa ti pozdavalo? lebo ja som bola vo zvolene ale nie u inez ale u ingrid,,,zatial sa ale nesplnilo co povedala , ale verim ze do buducna sa to splni,,,,
8. jan 2013 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok