Veštice. Veríte v ich predpovede?

25. marca 2017 
baby mate niektora skusenosti s Editou z ruzinova? zevraj je velmi dobra. a neviete kolko berie? dakujem
9. jan 2013 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som platila 20eur ,tej v nz
9. jan 2013 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tatinka Ines dokonca po telefóne vedela, že spolu nežijeme, že mojich svokrovcov to veľmi trápi, že švagriná to ma na háku. Povedala mi ,že moja mama má problém s nohami, takže veľa vecí trafila. Chcela by som ísť k nej osobne, ale je ťažko sa ku nej dostať.
9. jan 2013 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evkaco a ona vesti aj po telefone? a kolko si platila?
10. jan 2013 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tatinka neplatila som nič, t. č. nájdete na nete Ines Tokárová
10. jan 2013 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No baby ja som si nechala vyvestit 2x. Raz cez net a druhykrat zocivoci. Ani raz sa mi netrafili. Druhykrat sme boli s kamoskami ked vysli von tak vraveli ze im vsetko uhadla ze je to carodejnica a ked som isla k nej dnu mne okrem toho ze povedala ze muzi su idioti vlastne nic nepovedala. Ani ze sa budeme stahovat ani dieta, nic. Len vseobecne blaboly. A ze mi hrozia v najblizsom obdobi nejake zenske tazkosti. Nastastie nic nebolo. Asi to bude individualne. V niektorych jedincoch sa asi tazko "cita". som jej tam nechala nejake drobne za cas. Ale neviem ci som mala lebo som jej zatial aj pradlo vyvesala kym som cakala naradu. Mozno mala este zaplatit ona mne.
10. jan 2013 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte, prosím vás má niekto kontakt - mail na tú pani Angelu?
10. jan 2013 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evkaco Ahoj ja som bola dávno u Ines do prítomnosti sa trafila no budúcnosť nie.Čo ma sklamalo, lebo som sa tešila keď mi povedala pár vecí, no dopadli úplne opačne a niektoré do teraz neprišli a to už budú 3 roky.
10. jan 2013 o 23:52  •  4 deti - čaká bábätko, termín má v máji 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takže,kedže mi píšete a nechce sa mi to sto krát písať,hodím to sem ,okrem kontaktu,ten sa nesmie

dostala som sa tam tak ,že známa bola,jej známa,jej sestra,veľa vecí im už vyšlo,...
ja som sa tam hned teda nehrnula,počkala som či im to víde ..to poznáte,
a zaklincovala to kaderníčka ,ked ma strihala sa bavila o tej veštici s jednou pani čo tam sedela s farbou na hlave a rozoberali to,vtedy bol ten impulz ,že som si povedala,že sa aj ja už objednám ,
...
ja neviem,kedže som už bola párkrát sklamaná z veštenia ,neišla som tam s veľkým usmevom,happy
ale zároven tá zvedavosť ,kedže ju tak chválili,že iba pri opise sa sem tam sekla ,ale vyšlo im všetko,tak ma to hlodalo..nedávala som tomu nejake nadšenie,riešila som vela osob.vecí..tak ked mi otvorila dvere,priznám sa ,aj som bola troška sklamaná,ked som zbadala anjela na stole a ona mi neprišla niečím výnimočná,proste hned som mala predsudky,že ááách.. no sadla som si,ponukla ma kávou,som radsej nechcela ,neviem, mne to prostredie ,ani ona nesedelo..ale ked už som tam,viem,že ju chválili ,cestovala som tam...tak som jej dala moje meno,priezvisko,datum narodenia a vedela s kým som prišla,ako mali pravdu,že pár vecí v opise nesedelo,ale inak som onemela a priznávam,že strašne ľutujem,že som si nezobrala nejaký zápisníček a ked mi rozprávala veci,ktore nemala odkial vedieť,ktore boli osobné,ked mi opisovala moje okolie,ľudí,moju rodinu,minulosť,prítomnosť,dokonca bývanie,vtedy som fakt aj zabudla,čo som chcela vedieť,načo som tam išla,zabudla som aj datumy mojich najbližších,nebola som na to pripravená,vela take podrobnosti a z tej buducnosti sa nám zatial stali dve veci, ja som tam bola nedávno..tak sa nechám prekvapiť,no našla som tam aj klud ,aj mi poradila na určite veci ,určite kroky,o ktorych tu nechcem písať a prvy krát nelutujem tých 20eur,mimochodom dve a pol hodiny som u nej sedela,čo sa mi predtým ešte nikdy nestalo a na konci až som ťahala karty a tie to celé potvrdili
tak ako som tam s takou nechuťou nejakou na začiatku išla,ja neviem prečo som bola sklamaná,či som čakala,že mi otvorí nejaká Gina a otvorila mi jednoduchá,bežná žena ,káva,cigareta,anjel..neviem čo z toho ma tak "nenadchlo" ..až ked začala rozprávať som ,priznám ostala paf a trocha sa aj tak v duchu hanbím,že som ju na základe toho mojho prvého dojmu odsudila
už sa aj teším na to ..čo má byť a našla som klud ,dala mi odpoved na otázky ,ktore ma trápili,hoci som sa jej nepýtala
11. jan 2013 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mojí 16-ti leté neteři předpověděla kartářka, že bude do půl roku těhotná.... a neteř se postavila osudu a nechala si předepsat antikoncepci
11. jan 2013 o 11:01  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
nemáte niektorá kontakt na niekoho, kto veští cez mail zadarmo? Každá chce tak okolo 20€ a ja neviem, či to nebudú zbytočne vyhodené peniaze. Vďaka
13. jan 2013 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčatá, neviem čo ma to v poslednej dobe chytilo, dať si vykladať karty. Chcem len vedieť vaše názory na to, či tomu veriť, upnúť sa na to, alebo brať to len ako pravdepodobnosť. Ja konkrétne som chcela vedieť, či budem mať ešte tretie dieťa a či to bude dievčatko. Dve kartárky nezávisle od seba mi (cez net, na diaľku) vyložili karty, že nie, že ak budem mať, tak to bude chlapec. A bola to len jedna otázka - jedna karta, žiadny rozsiahly výklad. Ja by som to tretie bábätko veľmi chcela ale už ma tu hlodá červík, že znova chlapec... Mali ste podobné skúsenosti???
14. jan 2013 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, aktualny mail na ospevovanu p. Angelu nema nikto, alebo uz nevesti? viete mi odporucit inu, osvedcenu vesticu co vesti cez email? dakujem
14. jan 2013 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska3 Ja som mala skúsenosť.Som napísala Rolandovi do veštiarne že chceme bábo či sa nám to podarí,čo to bude,či bude zdravé.Nakoľko som prišla viac krát o bábätko. No čo mi on odpovedal som sa zhrozila. Vraj mám v lone kliatbu a každé dieťa potratím pokiaľ si ju nedám odstrániť, začo mi hneď napísal cenu 500€. Našťastie nie som padnutá na hlavu.
Ale strach som mala.Tak som napísala Annarozine (tú mi tu niekto odporučil) Keď to počula s úsmevom mi vraví nebojte sa to ste už neviem koľká v poradí. Otvorte si jeho stránku a čítajte. Naozaj každý tam mal prekliatie. Tak mi poradila čo a ako odkázala ma na numerologa (tak som oslovila Danielsebastiana) ten spravil výpočet povedal ktorý dátum bude čo, kedy je najvhodnejšie, ktoré pohlavie bude kedy a my budeme mať bábätko a nestálo nás to 500€ Nechápem ľudí čo mu to zaplatia aj keď priznám sa mala som strach potom čo mi napísal. No rozum to vyhral.
15. jan 2013 o 14:17  •  4 deti - čaká bábätko, termín má v máji 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte, chcem sa opýtať, máte niekto skúsenosti s Annarozinou? Teda hlavne by ma zaujímalo, ak niekomu veštila cez mail, kolko ste cca čakali na výsledok?
17. jan 2013 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sabinkax ahoj, ja mam dobru skusenost s nou...vysledok je do tyzdna maximalne a aj skor...
17. jan 2013 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja by som takuto zberbu ako su vestci obchadzala na vasom mieste na 1000 km,preboha ,ze mate odvahu tam volat a pytat sa na osud este nenarodeneho dietata,ved sa hovori ,ze na dieta by sa nemalo pytat na jeho osud do dovrsenia 15 rokov.Bohvie co vsetko maju takyto vestci na sebe nalepene,vseliake energie a neviem co temne este.Obdivujem odvahu ludi co ich navstevuju,ja sa ich bojim ako certa!
18. jan 2013 o 00:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. jan 2013 o 11:42  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanija133 No ja už čakám týždeň a stále nič...no možno má toho veľa, počkám teda ešte
18. jan 2013 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sabinkax je seriozna, neboj sa...mozno sa pripomen, ale isto ti to posle....
18. jan 2013 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcence ako citam toto forum je totalna katastrofa,velmi sa tu skresluju informacie a kazda jedna si tu sama pritahuje zlo...zamyslite sa to je pre vase dobro...
19. jan 2013 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj divčatá aj ja by som chcela prispiest svojou troškou do mlyna. Mám za sebou vlemi náročné a komplikované obdobie a chcela som dat radu, ktorá pomohla mne niekde som nasla kartarku pani Andrejku a musím povedat že po tom, čo som napísala čo sa mi stalo som sice za výkladík zaplatila ale jediné euro teda myslím,že išlo skor o akosi symboliku alebo ako to nazvat výkladík mi sadol a vyšiel uplne presne paní bola velmi milá prijemná a výklad som dostala ešte v ten istý den. Je to asi rozdiel cez mail a osobne ale za mna uplne maximálna spokojnost. Vlilo mi to nový elán a chut do života a ukázalo kadial sa vydat.
22. jan 2013 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem".
@katarina27 Ahoj Katka neviem ako osvedčenú, ale mne naozaj velmi pomohla.
22. jan 2013 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem".
@sabinkax Annarozina je seriózna, do 10-tich dní sa ozve, teda asi sa už aj ozvala...
24. jan 2013 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak teda annarozina sa už ozvala, pri niektorých veciach ma až zamrazilo, že ako toto môže vedieť! čo sa týka budúcnosti, tak to ešte neviem posúdiť, ale pomohla mi otvoriť oči, veľmi sa mi páči, že aj poradí. Naozaj ju teda aj ja môžem odporučiť, jej výklad je naozaj presný a konkrétny, žiadne všeobecné hlúposti.
25. jan 2013 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sabinkax a koľko si platila?
25. jan 2013 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lianka2 no zdalo sa mi to dosť, urobila mi výklad tarotovými kartami, numerologické rozklady, partnerskú zhodu, potom som sa pýtala ešte na nejaké konkrétne otázky a zaplatila som 25eur...výklad bol ale naozaj dlhý, takže to nelutujem...napríklad mamka za numerologický výklad mena a dátumu narodenia + hľadala odpoveď na nejaký konkrétny problém zaplatila 7eur
25. jan 2013 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte všetci!
Nevie niekto náhodou aktuálny kontakt na p. Izabelu Csabaiovú z Nových Zámkov? Nemá niekto čerstvú skúsenosť, či pracuje ešte vôbec, prijíma návštevy, ako sa k nej dostať?
Kedysi som u nej bola a je výborná!!! Len neviem, či ešte niekoho prijíma. Budem vďačná za info.
27. jan 2013 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. ja som bola pred týždnom u Inéz vo Zvolene.čakala som pol roka na prijatie.prekvapilo ma,že nepovedala sumu,že každý podla svojich možností.to mala u mna plus. videli sme sa prvý krát. nič som jej nepovedala a začala sama.trošku z minulosti,uhádla všetko a potom buducnosť. uvidím či sa to splní.napr. mi povedala,že mám pri sebe dcéru a syna.potom že tu vidí ešte syna mimo,že je športovec.že dcéra študuje na VŠ.potom že vidí pri mne partnera,ja jej odpovedala,že sa mýli,lebo som rozvedená a nemám nikoho. povedala mi,že pokial sa neskončí súd s ex/ťaháme sa za deti/ tak budem priťahovať len samých blbcov- čo je pravda a ten pravý príde až ked ukončím súd.a ten snád bude už vo februári-marci. aj za ex mi veľa povedala pravdu.bála som sa či dcéra ukončí školu.povedala že ide na mgr. a vidí mna aj moju mamminu v prvých radoch plakať od dojatia.no som zvedavá.ak dačo napíšem vám tu.ale fakt bez opýtania začala sypať ako z rukáva.bez karát
27. jan 2013 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
atka3 prosím ťa ako sa ti podarilo k Inez objednať? ja som jej neraz volala aj písala sms a nič, môžeš mi dať kontakt?
27. jan 2013 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok