Veštice. Veríte v ich predpovede?

Ahojte....zaujimal by ma nazor...mam nutkanie ist k vestici..ale neviem ci tomu budem potom verit alebo nie?..boli ste niektora u nejakej vestice?....a plni sa vam to co vam predpovedala?
bjanulienka
29. jan 2013
@barcelona94901 a u koho si bola - mohla by si mi dat na tu pani kontakt? dakujem 🙂
bjanulienka
29. jan 2013
@sabinkax prosím posli mi kontakt na pani annarozinu. dakujem
borkavan
29. jan 2013
veštice nehovoria pravdu. zas vam tu to mám vysvetlovať a vypisovať????? Nejsou, nebudou a nebyli.
Veď aj ja mám veľmi dobre vyvinutý šiesty zmysel a občas ho viem aj využiť ale to má každá žena... Stačí sa troška viac spojiť s prírodou. Tak už neplaťte tým klamárkam, čo vás využívajú!!!
bambulkatt
30. jan 2013
Boli ste uz u vestca Jozefa z Trnavy?
cloemail
30. jan 2013
Tento clovek mi velmi pomohol s odrobenim aj v laske,moj zivot bol na dne http://www.vestenie.cz som mu velmi vdacna 🙂 je to velmi mili clovek,bol somnou kazdy den v kontakte a riesil somnou moje problemi.
cloemail
30. jan 2013
Tento clovek mi velmi pomohol s odrobenim aj v laske,moj zivot bol na dne http://www.vestenie.cz som mu velmi vdacna 🙂 je to velmi mili clovek,bol somnou kazdy den v kontakte a riesil somnou moje problemi.
thambelinka
31. jan 2013
@cloemail veď to je Kaitan skús si prečítať o ňom čo sa tu píše dozadu na stránkach. Ja ďakujem ľuďom čo ma pred ním varovali čo s ním majú zlé skúsenosti a ako zverejňuje komunikáciu.
borkavan
31. jan 2013
@bambulkatt a keď už tak veľmi chceš ísť k veštici, tak choď ku žene a nie k mužovi!!!!
Neexistuje jasnovidec, žiadny. Nemá na to, nemá na to ani genetiku. Chlapi sú založení na logickom myslení. Zamysli sa nad tým.
A aké odrobenie? Preboha... To sa ani nedá, funguje to len na placebo efekt.
thambelinka
31. jan 2013
@cloemail posielam ti aj ten blog čo prišiel mne o Kaitanovi -Peter Laborecký http://minotka.blog.sk/detail.html?a=4d71c38e09...
notebook
2. feb 2013
Aj ja som o Kaitanovi čítala samé zlé skúsenosti, aj ked vlastné nemám. Ale nekontaktovala by som ho.
cloemail
3. feb 2013
Ja viem ze je to Kaitan,no mne pomohol,nemozem ani krive slovo povedat.Videla som aj ten blog a je to hlupost,konkurencia funguje a viem ze iny vestci sa hraju na jeho zakaznikov a ospinuju ho,pisala som na pokeci s viacerimi ktorym pomohol,ved si pozrite jeho diskusiu kolko ludi mu dakuje,niesom sama .Pozerala som si aj stranky inych vestcov a tiez maju pochvali u kaitana je ale ten rozdiel ze nechava odkrite IP adresy,teda je vidiet ze pochvali si nepise sam http://www.kaitan.sk/Diskusia.html ostatny maju anonymne pochvali,teda da sa logicky dedukovat ze si ich pisu sami ]-(
thambelinka
3. feb 2013
@cloemail No to je jedno, veď aj tak zrušil svoju činnosť a už nepracuje ako veštec od 11. 8. 2012.Pokiaľ viem.
slav99
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
silkie
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evkaco
6. feb 2013
máte skúsenosti s annarozinou? Spnila sa vám jej veštba?
koritko
7. feb 2013
@atka3 ahoj ja idem v pondelok prvy krat k inez mozes mi povedat prosim kolko si jej dala
kamilkak
7. feb 2013
@cloemail -a kolko to stálo ?
atka3
7. feb 2013
@kamilkak ahoj. no ona ti sama sumu nepovie.povedala podla môjho ubáženia,ako bola spokojná s výkladom a podla mojich finančných možností. ja jej dala 10 eur.
atka3
7. feb 2013
@koritko ahoj. no ona ti sama sumu nepovie.povedala podla môjho ubáženia,ako bola spokojná s výkladom a podla mojich finančných možností. ja jej dala 10 eur.
lili0110
7. feb 2013
@evkaco Na 80% sa mi splnila.. bola dosť všeobecná tak možno aj preto 😉
bambulkatt
7. feb 2013
Dnes som vyskusala vestca,ale to co mi povedal....by som dokazala aj ja Tak kto ma zaujem?
thambelinka
8. feb 2013
@evkaco mne sa splnilo dosť.A u mňa nebola všeobecná na čo som sa opýtala to sme rozobrali 🙂
Ja som spokojná
lili0110
8. feb 2013
@thambelinka Ja nehovorím,že som bola nespokojná... Napriek všetkému mi niečo vo výklade chýbalo. Vzťahové záležitosti mi podľa nej nevyšli vôbec...
koritko
9. feb 2013
@atka3 dakujem za odpoved, termin mam uz od septembra tak som zvedava co mi povie.
jeannna
9. feb 2013
@koritko tak drzim palce .... myslim, ze budes ohurena, ako trafi pritomnost. Ja som u nej bola 2x s odstupom dvoch rokov, nieco sa splnilo, nieco nie. Mne predpovedala teraz v septembri nejake udalosti, co by sa mali udiat tuto jar, tak uvidim 🙂 Ja som jej nechala 20€.
simi05
9. feb 2013
ahojte, nemáte niekto kontakt na vešticu Juli z KE? prispieva aj do časopisu Korzár. vďaka
permonca
9. feb 2013
Ja som este u ziadnej nebola,ale chcela by som vyskusat 🙂 myslim si ze niektore povedia pravdu.
evkaco
10. feb 2013
ahojte, minulú nedeľu som poslala annerozine 18€ za výklad, ale stále mi nič neposlala. Tak neviem. Máte s ňou niekto skúsenosť?
evkaco
10. feb 2013
@koritko ahoj, prosím ťa, daj vedieť, ako si dopadla u Inez, ja k nej idem v apríli a som veľmi zvedavá. ˇˇDakujem

Začni písať odpoveď...

Odošli