• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

22. septembra 2017 
@barcelona94901 a u koho si bola - mohla by si mi dat na tu pani kontakt? dakujem :slight_smile:
29. jan 2013 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sabinkax prosím posli mi kontakt na pani annarozinu. dakujem
29. jan 2013 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
29. jan 2013 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veštice nehovoria pravdu. zas vam tu to mám vysvetlovať a vypisovať????? Nejsou, nebudou a nebyli.
Veď aj ja mám veľmi dobre vyvinutý šiesty zmysel a občas ho viem aj využiť ale to má každá žena... Stačí sa troška viac spojiť s prírodou. Tak už neplaťte tým klamárkam, čo vás využívajú!!!
29. jan 2013 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Boli ste uz u vestca Jozefa z Trnavy?
30. jan 2013 o 15:20  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tento clovek mi velmi pomohol s odrobenim aj v laske,moj zivot bol na dne http://www.vestenie.cz som mu velmi vdacna :slight_smile: je to velmi mili clovek,bol somnou kazdy den v kontakte a riesil somnou moje problemi.
30. jan 2013 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tento clovek mi velmi pomohol s odrobenim aj v laske,moj zivot bol na dne http://www.vestenie.cz som mu velmi vdacna :slight_smile: je to velmi mili clovek,bol somnou kazdy den v kontakte a riesil somnou moje problemi.
30. jan 2013 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cloemail veď to je Kaitan skús si prečítať o ňom čo sa tu píše dozadu na stránkach. Ja ďakujem ľuďom čo ma pred ním varovali čo s ním majú zlé skúsenosti a ako zverejňuje komunikáciu.
31. jan 2013 o 18:08  •  4 deti - čaká bábätko, termín má v máji 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bambulkatt a keď už tak veľmi chceš ísť k veštici, tak choď ku žene a nie k mužovi!!!!
Neexistuje jasnovidec, žiadny. Nemá na to, nemá na to ani genetiku. Chlapi sú založení na logickom myslení. Zamysli sa nad tým.
A aké odrobenie? Preboha... To sa ani nedá, funguje to len na placebo efekt.
31. jan 2013 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cloemail posielam ti aj ten blog čo prišiel mne o Kaitanovi -Peter Laborecký http://minotka.blog.sk/detail.html?a=4d71c38e092686c6bbe0fccb15d4feef
31. jan 2013 o 19:27  •  4 deti - čaká bábätko, termín má v máji 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja som o Kaitanovi čítala samé zlé skúsenosti, aj ked vlastné nemám. Ale nekontaktovala by som ho.
2. feb 2013 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja viem ze je to Kaitan,no mne pomohol,nemozem ani krive slovo povedat.Videla som aj ten blog a je to hlupost,konkurencia funguje a viem ze iny vestci sa hraju na jeho zakaznikov a ospinuju ho,pisala som na pokeci s viacerimi ktorym pomohol,ved si pozrite jeho diskusiu kolko ludi mu dakuje,niesom sama .Pozerala som si aj stranky inych vestcov a tiez maju pochvali u kaitana je ale ten rozdiel ze nechava odkrite IP adresy,teda je vidiet ze pochvali si nepise sam http://www.kaitan.sk/Diskusia.html ostatny maju anonymne pochvali,teda da sa logicky dedukovat ze si ich pisu sami :angry:
3. feb 2013 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cloemail No to je jedno, veď aj tak zrušil svoju činnosť a už nepracuje ako veštec od 11. 8. 2012.Pokiaľ viem.
3. feb 2013 o 16:21  •  4 deti - čaká bábätko, termín má v máji 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nenadávaj".
4. feb 2013 o 20:10 • slav99
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
4. feb 2013 o 23:04 • silkie
máte skúsenosti s annarozinou? Spnila sa vám jej veštba?
6. feb 2013 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@atka3 ahoj ja idem v pondelok prvy krat k inez mozes mi povedat prosim kolko si jej dala
7. feb 2013 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cloemail -a kolko to stálo ?
7. feb 2013 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkak ahoj. no ona ti sama sumu nepovie.povedala podla môjho ubáženia,ako bola spokojná s výkladom a podla mojich finančných možností. ja jej dala 10 eur.
7. feb 2013 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@koritko ahoj. no ona ti sama sumu nepovie.povedala podla môjho ubáženia,ako bola spokojná s výkladom a podla mojich finančných možností. ja jej dala 10 eur.
7. feb 2013 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@evkaco Na 80% sa mi splnila.. bola dosť všeobecná tak možno aj preto :wink:
7. feb 2013 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes som vyskusala vestca,ale to co mi povedal....by som dokazala aj ja Tak kto ma zaujem?
7. feb 2013 o 21:27  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@evkaco mne sa splnilo dosť.A u mňa nebola všeobecná na čo som sa opýtala to sme rozobrali :slight_smile:
Ja som spokojná
8. feb 2013 o 14:42  •  4 deti - čaká bábätko, termín má v máji 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@thambelinka Ja nehovorím,že som bola nespokojná... Napriek všetkému mi niečo vo výklade chýbalo. Vzťahové záležitosti mi podľa nej nevyšli vôbec...
8. feb 2013 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@atka3 dakujem za odpoved, termin mam uz od septembra tak som zvedava co mi povie.
9. feb 2013 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@koritko tak drzim palce .... myslim, ze budes ohurena, ako trafi pritomnost. Ja som u nej bola 2x s odstupom dvoch rokov, nieco sa splnilo, nieco nie. Mne predpovedala teraz v septembri nejake udalosti, co by sa mali udiat tuto jar, tak uvidim :slight_smile: Ja som jej nechala 20€.
9. feb 2013 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, nemáte niekto kontakt na vešticu Juli z KE? prispieva aj do časopisu Korzár. vďaka
9. feb 2013 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som este u ziadnej nebola,ale chcela by som vyskusat :slight_smile: myslim si ze niektore povedia pravdu.
9. feb 2013 o 23:13  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, minulú nedeľu som poslala annerozine 18€ za výklad, ale stále mi nič neposlala. Tak neviem. Máte s ňou niekto skúsenosť?
10. feb 2013 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@koritko ahoj, prosím ťa, daj vedieť, ako si dopadla u Inez, ja k nej idem v apríli a som veľmi zvedavá. ˇˇDakujem
10. feb 2013 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok