• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

15. januára 2017 
@evkaco 100% Ti výklad pošle, myslí,že momentálne je tak vytažená, že potrebuje len viac času. Ja som čakala 9 dní... Ale je seriózna, neboj. Potom napíš ako si spokojná..
10. feb 2013 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja cakam na vyklad od annyroziny uz asi 3 tyzdne :-/ uz ma to normalne prestava bavit na to cakat...slubila ze mi to posle este minuly tyzden, odvtedy ubehol dalsi tyzden a stale nic.
10. feb 2013 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Žienky, prosím poraďte overenú vešticu, s ktorou máte pozitívne skúsenosti a ktorá veští aj cez email. A vyhovuje vám štýl veštby, že nie sú to len všeobecné "povedačky" a možno sa už aj čo to napĺňa. SÚRNE potrebujem nazrieť do nejakej situácii. Ďakujem :wink:
13. feb 2013 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@amiga Ahoj, mas vyslovene podmienku, ze to musi byt cez e-mail? Telefonicky nie?
13. feb 2013 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak annerozine som poslala peniaze pred 10 dňami a stále nič :frowning2:
13. feb 2013 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kristy86 Ja som v zahraničí a medzi mnou a SK je dosť veľký časový rozdiel, neviem či by som to tak vedela časovo zosúladiť a aj hovor mi asi dosť stál, najprv by som chcela vyskúšať cez email.
13. feb 2013 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evkaco čo sa deje, aj mne ju odporučili, nechcela by som sa sklamať ešte v tom, lebo aj tak mám dosť starostí :frowning2:
13. feb 2013 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra.
13. feb 2013 o 22:30 • amdzena
dobry den vsetci,
nema niekto kontakt na vesticu z Trebisova?
dakujem.
14. feb 2013 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosim Ta nedavaj si vestit,poskodia ta kartami a potom co?Stoji ti to za to?!
14. feb 2013 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evkaco ja som dnes mala u nej termín som si bola zobrať niečo na Valentína a už dlho nebola ani na emailoch ako som pozerala tak som sa aj trochu bála, že čo sa deje či to budem mať dnes tak som bola u nej doma a je na infúziách :unamused:
stačí jej zavolať a povie vám čo a ako.
14. feb 2013 o 12:50  •  4 deti - čaká bábätko, termín má v máji 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@thambelinka tak skúsim vydržať a ozvem sa jej neskôr
14. feb 2013 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
amdzena dakujem krasne za kontakt, dnes som pisala Katke a odpisala v priebehu par hodin, všetko na mna sedelo a ked som mala doplnujuce otazky odpisala hned. Mala som z nej naozaj dobry pocit. Teraz uz len cakat ci sa aj vestby vyplnia :slight_smile: a kolko jej posielas peniaskov? ja som poslala 10 eur tak dufam ze to bude stacit :slight_smile: este raz dakujem a budem
odporucat dalej :slight_smile:
14. feb 2013 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. feb 2013 o 21:46 • amdzena
Odkial je Katka? Vesti aj osobne?
14. feb 2013 o 21:51  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. feb 2013 o 22:24 • amdzena
14. feb 2013 o 22:41 • amdzena
14. feb 2013 o 22:44 • amdzena
@amdzena to mas pravdu a to že vykladá iba cez mail neni prekazka. Aspon mne to vyhovuje ze nemusim chodiť za nejakou overenou vešticou ďaleko, stačí napísať čo ma trapi a tym že odpoveda aj na ďalšie otázky ak ma ešte niečo zaujíma je to skoro ako keby som sedela oproti nej. Mne to vyhovuje :slight_smile:
15. feb 2013 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby,poznáte nejakú spoľahlivú vešticu okolo Dunajskej Stredy?
18. feb 2013 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takže Annarozina sa mi neozvala ani po 2 týždňoch, hlavne, že som jej poslala 18€. Už jej neverím :frowning2:
V sobotu som ale napísala na karty.numero a pani už so mnou komunikovala, úplne sa trafila a super ma povzbudila do budúcnosti. Brala iba dobrovoľný príspevok a až po veštbe. Takže odporúčam pani Katku.
18. feb 2013 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evkaco a kde tam sa da napisat.Lebo co viem tak vestcom sa da len ked su online.
18. feb 2013 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evkaco thambelinka písala, že annarozina je na infúziách, takže zrejme jej zdravotný stav nedovoľuje sa venovať výkladom...
18. feb 2013 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evkaco annarozina dodrží čo slúbi, ja som s nou v dlhodobom kontakte, velmi mi pomohla, naozaj ver mi, ona sa ozve
18. feb 2013 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
19. feb 2013 o 06:13 • amdzena
@evkaco U Inez som mala termín na 11 ,ale sa to trochu posunulo ,čo mi nevadilo. Ona sama začala rozprávať a potom som sa jej pýtala na konkrétne veci .Hovorila o tom čo príde a trošku si myslím ,že to tam aj smeruje len to nechcem zakríknuť je to vlastne až za tri mesiace.Ináč veľmi príjemná pani ,hneď som si dala aj ďalší termín ,ale až na november.
19. feb 2013 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@koritko Nie je dobré si dávať veštiť každú chvíľu je treba si nechať časový odstup aspoň pol roka
19. feb 2013 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@amdzena nieco aj berie zato,Dakujem.
19. feb 2013 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chod si dat vyvestit a mas 6 mesiacov smoly a nestastia.Taketo veci prinasaju len nestastie.Moja sestra bola vela krat a teraz ma horsi zivot nez pred tym.Vestkyna jej povedala,ze ju caka velmi stabilny vztah s jej partnerom neochvejna a silna ,stabilita v praci a vo financiach.Do polroka sa s nim rozisla,stratila robotu a zaroven vyplaty kazdy mesiac,teda financnu istotu..Tak to je teda ironia.
19. feb 2013 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok