• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

23. mája 2017 
@alenkalienka mne robila partnerský horoskop na mieru Annarozina som ho dávala drahému v pamätnom liste a dosť mi pomohol aby som vedela ako sa k niektorým veciam stavať, prečo sú tak.... Ale dať zaň 49€? To je veľa mňa to vyšlo podstatne menej. 49 by som zato nedala.
19. feb 2013 o 15:17  •  4 deti - čaká bábätko, termín má v máji 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babi ja som tu nova a chcem sa opytat ako sa mozem z nejakou vesticou nan tejto stranke porozpravat Dakujem :slight_smile:
19. feb 2013 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenkalienka Partnersky horoskop sa dá urobiť zadarmo na niekoľkých stránkach napr. horoskop.sk, horoskop.cz, zverokruh.sk, najdise.cz, aj osobný. Je to dosť podrobné, hlavne ak viete hodinu narodenia. Sú tam aj možnosti výkladu kariet tarotu on-line, tie sa mi pozdávali na stránke www.magick.cz.
19. feb 2013 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alenkalienka neviem presne co myslis ako partnersky horoskop na mieru ale ja som dostala podobny vyklad od pani Katky. Stacilo jej napisat meno a datum narodenia moj a partnerov a poslala mi vsetko co sa týka osobnosti mojej aj partnerovej, náš momentálny vztah a aj o tom ako to bude vyzerať do buducna s nami. Ja som max. spokojná s jej vykladom aj s prístupom, je velmi milá a odpoved som dostala naozaj rychlo. Kontak som mala z tohoto fora. . peniaze dopredu nepyta, mozes jej poslat kolko chces podla spokojnosti, ale citala som ze jej davaju ludia tak 10-15 eur
19. feb 2013 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem".
@mamartinka jednoducho som napísala mail . Pýtala som sa na otázky ohľadom vzťahu a pani to super odhadla a super mi poradila. Komunikujeme prostredníctvom mailov
19. feb 2013 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem".
19. feb 2013 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak toto je niečo čomu sa vyhýbam. Myslím si ,že sa dosť využíva zúfalstvo ľudí a niekto si z toho zariadil super biznis....

Mám v rodine masérku , vešticu. Má na to živnosť a nikdy som sa o svoju budúcnosť z jej pohľadu nezaujímala.

V podstate sa jej skôr vyhýbam , lebo nemám z nej dobrý pocit.
Ale pre zaujímavosť sa dotyčnej tak zvrtol život aj jej deťom, že keby bola schopná vidieť veci vopred asi by ich vedela ovplyvniť k lepšiemu. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Podľa mňa budúcnosť má každý nasmerovanú a jeho dobré a zlé rozhodnutia ho posúvajú smerom kam si zaslúži....

A tak ak v živote neubližujeme a všímame si kde sa od nás čaká pomoc , určite to je lepšie ako na základe zvedavosti zveriť svoj osud do rúk ľudí , ktorí môžu s nami manipulovať...... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. feb 2013 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No to ti nezavidim taku pribuznu...
19. feb 2013 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evkaco , a to ti robila zadarmo cez tie maily?
19. feb 2013 o 23:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No baby mne sa raz stala taka vec ze som sedela v parku pri fontane, na lavicke bolo este volne miesto, tak prisla jedna starsia pani - bola to " vestica" , ci mam volne. Bolo mi blbe povedat ze nie ked tam ocividne volne bolo. A hned zacala do mna rypat - ze nech si dam vyvestit bola milucka, potom otvorila knihu dajaku tu "vestecku" , ze nech jej tam vlozim 20 Sk, ze mi predpovie buducnost. Samo ze som nechcela. Dobiedzala do mna a potom uz mala nervy tak zacala byt neprijemna, povedala ze som jedinacik-co som aj bola, ze mame cervene auto-co sme aj mali vtedy, ze s tym autom budeme mat havarku - co sa aj stalo :unamused: a ze mam priatela, ktory ma podvedie s mojou najlepsou kamoskou-co dufam ze sa nestalo :angry: potom som sa postavila a isla som prec a uz som bola asi 30 metrov od nej este stale po mne kricala a nadavala mi, ze to pocul kazdy kto v tom parku bol :cry:
Inac sme mali na skole profesora ktory sa venoval takym vykladom, a to co povedal mne aj kamoske sa zatial naplnilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: zatial vsetko bolo dobre :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale inak ja na vestice a vestcov neverim :sunglasses:
20. feb 2013 o 00:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cory tiez som sa jej pitala a napisala uz aj vestkyni.Zatial neodpisuje.Dufam ze nebude chciet neaku sumu odomna lebo ma te pic :angry:
20. feb 2013 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cory
Ja by som jej na Tvojom mieste poriadne vylepila a zapchala si usi ,aby som nepocula tie jej hrozne predpovede.Paneboze ,co si to dovolila do teba?Ako ti moze niekto nasilu vestit a vnucovat vestenie?!
20. feb 2013 o 23:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: Dnes som sa náhodou dostala na toto fórum a je celkom zaujímavé. Osobne mám tiež skúsenosti s jednou vešticou z BB a bola som s ňou spokojná. Prvýkrát som bola u nej pred 3 rokmi a to, čo povedala sa vo väčšej miere splnilo. Zaskočila ma s niekoľkými podrobnosťami z mojej minulosti, ktoré boli naozaj pravdou. Spätne som u nej bola ešte pred pár týždňami. Vtedy sa nesústreďovala na budúcnosť ale skôr na prítomnosť, lebo som mala nejaké problémy osobné. Dostala som sa k nej cez známu a jej sa zatiaľ splnilo všetko, čo jej povedala, i keď to neboli najlepšie veci, ale z tým treba rátať.
Zaujal ma tu kontakt na nejakú pani katku, ktorá veští cez maily, písala som jej a som zvedavá, čo z toho bude :slight_smile:
Osobne sa tarotom zaoberám aj ja, teda keď si sama položím otázku, do veľkej miery mi vyjde pravda :slight_smile:
22. feb 2013 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
prosím vás vie mi niekto napísať na akej ulici býva p. Zúbková v Banskej Štianvici? idem tam v utorok a neviem adresu dakujem :slight_smile:
22. feb 2013 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cory ja som jej poslala 10€
22. feb 2013 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evkaco mne uz odpisala co som potrebovala ale nebudem posielat nic.Dufam ze nebude vyzadovat niekedy nieco.
22. feb 2013 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pani Katka, spominana posledne dni, mne pravidelne veští a doposial jej všetko presne sedelo aj ked zaciatok som jej moc neverila. Všetko do bodky presne pasovalo. Je mila, rýchla a naozaj promntne odpoveda.....VELKA CHVALA :slight_smile:
23. feb 2013 o 20:27  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@seiv a môžem sa spýtať, za aký čas Vám odpovedala na mail?
23. feb 2013 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ddenuliatko najneskor do troch dni , niekedy ma zial toho vela .....
23. feb 2013 o 21:08  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ddenuliatko vcera mi pisala ze teraz bola neaka chora tak odpisala az na 3 den.Ale odpise hned.
23. feb 2013 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cencula
Ahoj, tam nie sú ulice, pretože pani Zúbková býva v Štiavnických Baniach, to je kúsok od Banskej Štiavnice. Býva v kopci, ťažko to takto vysvetľovať, ale ak zastaneš autom pri obchode na začiatku dediny, tak v kopci uvidíš taký žltý dom a prejdeš tam aj pešo. A musím dodať, že tejto "pani veštici" sa vyrovná len málokto. Ale treba sa dobre opýtať, tak si skús pripraviť nejaké vhodné otázky, lebo čas rýchlo beží a ona má na jednu osobu cca 30 min. Veľa šťastia :slight_smile:
23. feb 2013 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@seiv @mamartinka ďakujem Vám pekne za informáciu :slight_smile:
23. feb 2013 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamartinka

Ale bolo by celkom slušné, jej nejaký malý príspevok poslať, podľa vašich možností. Predsa ju to stálo nejaký ten čas a námahu, kým urobila výklad a odpovedala. To je môj názor
23. feb 2013 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
annaella veľmi pekne ti dakujem si zlatá, vytlačím si tvoju odpoved a budem ju mať zo sebou a pripravím si aj otázky, a 30 min. je veru krátka doba. dakujem ešte raz velmi pekne :slight_smile:
23. feb 2013 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cencula
prajem veľa úspechov a šťastnú cestu:slight_smile:
23. feb 2013 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte, ja som bola u p. Zúbkovej pred vyše 2.rokmi a teraz pred 2.mesiacmi a povedala mi presne to isté.. Ale pred pár týždnami sme sa s ex rozišli a neviem, čo je teda pravda, pritom veštila do 3.či 5.rokov... Napíšte mi prosím vaše skúsenosti do mailu. Ďakujem
24. feb 2013 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. feb 2013 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte vsetci!

kto by mi vedel poradit súrne nejaku dobru vecticu v BA. ktora to robi fakt ze pre potesenie nie komercne... nie je to podmienka.. ale myslim tym skor to ze keby chcem nejaku stranku tak je ich aj na nete kopu.. neveim vsak ci im mozem verit...
25. feb 2013 o 07:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pani Katka mi dnes odpísala na môj mail. Do mňa ako osobnosti sa dokonale trafila, načrtla mi niečo z mojej budúcnosti. V máji mi má prísť do života láska. Tuto skutočnosť mi povedala aj iná veštica, tak uvidíme, čo z toho bude. Či príde niekto nový, alebo sa vráti starý. Každopádne môžem pani Katku len a len odporúčať ďalej :slight_smile:
25. feb 2013 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ddenuliatko a na aký mail si jej písala? môžeš mi napísať kontakt a kolko si jej platila? odpovedá obratom? ja len keby sa niečo vyskytlo, že človek potrebuje poradiť a nevie sa rozhodnúť, dakujem
25. feb 2013 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok