• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

27. novembra 2016 
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem".
25. feb 2013 o 13:50 • mamartinka
dakujem
25. feb 2013 o 14:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@cencula napísala som jej len svoj dátum narodenia a otázku, na ktorú chcem vedieť odpoveď.. nevypisovala som sa :slight_smile: platila som jej 10€ a odpovedala mi za cca 3 dni, i to vraj len zo zdravotných dôvodov :slight_smile:
25. feb 2013 o 16:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem".
@ddenuliatko platila si jej peniazky prevodom na ucet, ci?
25. feb 2013 o 16:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@habibi78 áno, platila. Tiež som toho názoru, že keď si dá niekto tú námahu odpovedať na moje "zvedavé" otázky a zaberie mu to istý čas, zaslúži si niečo.
25. feb 2013 o 16:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to (4)
@ddenuliatko sak ja sa nehadam, len som chcela vediet akou formou si jej platila :slight_smile:
25. feb 2013 o 18:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
tak na p.Katku sa mozete spolahnut na 100-pro,bo naozaj trefne vystihne cloveka,opise situaciu,atd.....Je to dobra dusa....ide to z jej vnutra,uprimne
25. feb 2013 o 22:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Ahojte baby a ta pani Katka je z kade??ako ju najdem na nete?
26. feb 2013 o 09:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sjusiquatro v predchadz.prispevkoch (cca 2str.späť) je na nu email.kontakt
26. feb 2013 o 10:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
26. feb 2013 o 12:38 • mamartinka
dnes som bola u pani zúbkovej, 25euro som zaplatila a som spokojná velmi milá zlatá
26. feb 2013 o 21:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
Ja som napísala pani Katke ako tu píšete. Bola som zvedavá či sa mi bude zhodovať to čo mi napísala Annarozina (lebo to sa mi plní) a Katka si vypýtala údaje a viac nič :frowning2: ani nenapísala ani nič. Tak dúfam že nezneužije údaje.
27. feb 2013 o 14:01  •  4 deti - čaká bábätko, termín má v máji 2013  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@thambelinka kedy si jej pisala? ja mam taku skusenost ze mi odpisala za par hodin ale vyssie som citala ze odpisala do troch dni.. urcite odpise to sa neboj :slight_smile:
27. feb 2013 o 15:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@thambelinka
@viki_33 predpokladám že keď sa tu jej adresa tak rozkríkla, tak v tom momente dostala kvantum mailov a žiadostí o výklad. Tak treba chápať aj ju že nie je robot a asi sa tomu venuje po večeroch vo voľnom čase.
27. feb 2013 o 15:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@viki_33 Veď to že 3 dni píšu dievčatá :frowning2:
@maruska24 ale aspoň mohla odpísať to je slušnosť.
27. feb 2013 o 20:25  •  4 deti - čaká bábätko, termín má v máji 2013  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Aj ja som sa na pani Katku navnadila tu na fóre, tak som teda vyskúšala. Napísala som jej asi tak pred týždňom, odpovedala ešte v ten istý deň a na druhý deň poslala výklad, síce dosť všeobecný a aj na dodatočnú otázku odpovedala dosť všeobecne. Musím jej však uznať, že je to vveľmi rýchla, slušná a podľa písma aj inteligentná dáma.
A v minulosti, ked som kontaktovala Annarozinu a potom som nemohla k nej ísť a ospravedlnila som sa, tak ani neodpovedala.
27. feb 2013 o 21:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@thambelinka pani katka zvykne odpisovať na maily okolo polnoci.. a nemôžeš to brať tak, že sa patrí zo slušnosti odpísať.. ak má toho veľa, čo teraz asi naozaj má, nemusí sa dostať k tvojmu mailu v čase, keď odpisuje možno i na staršie :wink: ale neboj, odpíše ti :slight_smile:
27. feb 2013 o 21:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@annaella mnesa napríklad toto nestalo u annaroziny mne odpovedala len ona je zas málo na nete ako začala pracovať pre Inchebu :frowning2:.
U naj som stále dostala minimálne za stranu veštenie aj keď som sa pýtala len na 2-3 veci a ochotne ak som nerozumela mi vysvetlila alebo ešte dobrala čo som potrebovala.
Každá má to svoje pre a to svoje proti. Nik nie je dokonalý ? :slight_smile:
Tak som zvedavá či sa ozve okolo polnoci.
Dám Vám vedieť. Lebo napríklad na FB je zas tá čo ju naháňala polícia a už zas oblbuje ľudí tam a rozposiela žiadosť o priateľstvo.
Aj tak nechápem ľudí čo jej naletia vraj zaplať za rituál privolania peňazí 500€ a vráti sa ti 5000€. To čo za hlupáka jej uverí?
27. feb 2013 o 22:52  •  4 deti - čaká bábätko, termín má v máji 2013  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@thambelinka Ano to je pravda, že nikto nie je dokonalý. A ja si myslím aj to, že každému vyhovuje niečo iné. Tak napríklad aj zubár, kaderník a aj veštica niekomu zapasuje a niekomu nie. Mňa pani Annarozina nejako odpudzuje.
A celkom rada si dávam veštiť (tak dva krát do roka, prípadne ak mám nejaký náhly problém), ale radšej osobne, ako cez mail, je to tak lepšie pre mňa, lebo hneď reagovať na jej výklad, prípadne sa následne niečo opýtať. A ešte toľko, ja som rodená Zvolenčanka, je tu viac veštíc, poznám ich aj osobne, aj mi robili výklady v minulosti ale o Annarozine som sa dozvedela len tu na nete od teba, našla som ju potom síce aj na azete. Ale ľudským podaním som sa o nej vôbec nedozvedela od nikoho a ozaj ma tieto veci medzi nebom a zemou zaujímajú. Napr. už spomínaná pani Zúbková zo Štiavnických baní nepotrebuje žiaden net na svoju propagáciu a ľuďia k nej chodia možno viac ako 30 rokov.
28. feb 2013 o 06:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@thambelinka že zaplať 500 vráti sa 5000 :grinning: uveria, čoby nie, veď keď si dávajú veštiť čísla do lotta a aj keď nepadnú tak ich chcú znova :grinning: a zaplatia za to aj 30 eur, pritom náhodný tip je za 1 euro :grinning: :grinning:
28. feb 2013 o 07:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
mne napr. annarozina veľmi pomohla, ja len klobúk dole pred nou a robila mi na deti podla dátumu narodenia a nejaké jendorožca a to sadlo ako riť na šerbel :angry:
28. feb 2013 o 08:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@annaella Ja na ňu nemôžem povedať tak isto ani slovo mne všetko sedí a tak isto chodím často. Osobne a ak sa nedá tak komunikujeme emailom. Aj keď máš pravdu osobne je lepšie no to tam zas pri mojich otázkach sedím 3-4 hod :slight_smile:.
Nepočula si o nej?Divné ja som zas všade počula len to dobré veď ju pozývali či Tenis hotel na akcie aj ten v Sielnici tuším Kaskáda a na plese mesta bola.No a momentálne viem o tej Inchebe a boh vie čo a kde ešte všade. Viem, že nepracovala keď čakala bábatko možno si trafila akurát to obdobie.A čo som čítala tak plno ľudí aj tu písalo o nej, že sú spokojné.No ako píšeš každému je niečo iné milé. Ja by som ju nemenila.No a možno si ju nenašla aj preto, že tak isto nepotrebuje na nete propagáciu ako p, Zúbková a chodia k nej ľudia. :slight_smile: Tak ako sama píšeš.
28. feb 2013 o 13:19  •  4 deti - čaká bábätko, termín má v máji 2013  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@cencula robila ti deťom tie pamätné listy? Tie sú nádherné aj ja som dala spraviť deťom a aj nám. Presne ako píšeš sedí to ako riť na šerbeľ.Ale hlavne mi to pomohlo pochopiť niektoré veci a nájsť riešenia.
28. feb 2013 o 13:24  •  4 deti - čaká bábätko, termín má v máji 2013  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som tiez bola u vestic....treba to brat ako psychoporadnu, ktora vam moze ukazat cestu.
Vacsinou tie karty ukazu realny obraz...alebo si to dokazete interpretovat tak, aby to sedelo do vasej aktualnej zivotnej situacie. Netreba to vsak brat fatalne. Clovek sa vzdy moze rozhodnut a zvolit si vlastnu cestu. :slight_smile:
aspon sa zabavte na chalanoch...aby zivot nebol taky tragicky :slight_smile:
www.youtube.com/user/brefballsband
28. feb 2013 o 15:22  •  čaká bábätko, termín má v júni 2013  • Odpovedz  • Páči sa mi to
thambelinka ja som si nedávala pamätné listy robiť, to vtedy ešte nebolo, kamarátke chcem dať na meniny teraz spraviť niečo takéto, len musím sa s pani Annorozinou dohodnúť, čo by mi poradila
1. mar 2013 o 07:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@annaella
a keď si prosím zo Zvolena, nevieš kontakt na Inez Tokárovú?? mam na nu nejaký kontakt, ale nedvíha, neodpovedaá na sms, možno nemám aktuálny kontakt
1. mar 2013 o 13:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte ja som bola raz u jednej vestici v ruzinove myslim,ze sa volala Erika mala postihnutu dceru,vestila doma...mala aj psa myslim boxera.Vyslo mi od nej vsetko zatial,len som na nu stratila kontakt, neviete mi poradit kde ju zohnat? dakujem
1. mar 2013 o 13:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@cencula nádherné sú ja som si dala robiť aj partnerský aj osobný a aj dospelácky :slight_smile:
som si ich dala aj zarámovať a aj deťom idem dať spraviť.
1. mar 2013 o 15:09  •  4 deti - čaká bábätko, termín má v máji 2013  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@viki_33
@annaella
@maruska24 Tak dievčatá ešte stále mi nenapísala p. Katka. :frowning2:
Písali ste tu, že nanajvýš 3dni u mňa to už bude 5 a stále nič :unamused:
V pondelok budem vedieť odpoveď aj bez nej no čo už.
1. mar 2013 o 17:25  •  4 deti - čaká bábätko, termín má v máji 2013  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@thambelinka ahoj mne napisala ze sa mi ozve ze ma vela mailov
1. mar 2013 o 17:27  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok