• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

27. novembra 2016 
@erulka77 A po koľkých dňoch ti to napísala?
Možno aj mne to príde. Len som sa toho chytila ako tu bolo písané, že najneskôr do 3 dní :frowning2:
Lebo ako píšem už v pondelok budem vedieť aj bez nej výsledok.
1. mar 2013 o 19:21  •  4 deti - čaká bábätko, termín má v máji 2013  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Joj asi 4 dni neviem presne a preco to budes vediet aj bez nej?
1. mar 2013 o 19:25  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@erulka77 lebo mi to povie aj lekár v pondelok a dnes som písala Annarozine a sľúbila, že večer mi odpovie nato.
1. mar 2013 o 20:01  •  4 deti - čaká bábätko, termín má v máji 2013  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@thambelinka Ja za to nemôžem, mne odpísala v ten istý deň. A neviem načo si jej vlastne písala, keď máš Annarozinu, takú skvelú :slight_smile: Alebo si ty tá Annarozina - mám taký dojem
1. mar 2013 o 20:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@annaella No zjavne tu neodpísala viacerým hneď a keby si čítala tak by si vedela prečo som jej písala. Alebo ty nevieš čítať :slight_smile:
A ak si prečítaš pár strán dozadu tak ona nie je skvelá len pre mňa.
Ale keď to čítam a uvažujem tak si ty tá veštica a tu si robíš len reklamu.
Lebo keď si dáš vyhľadať tú tvoju tak o nej nepíšu ani noviny :grinning: Ani daňovníci nevedia o nej, ani živnostníci.
2. mar 2013 o 01:23  •  4 deti - čaká bábätko, termín má v máji 2013  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@thambelinka a to ja mám byť akože ktorá???? A možno zle čítam, tak napíš, na ktorej strane sa niekto o nej pochvalne vyjadruje okrem teba?
2. mar 2013 o 07:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@thambelinka cau dnes rano mi prisla mailom odpoved
2. mar 2013 o 07:42  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Viete teda niekto kontakt na Inez Tokárovú zo Zvolena, prosííím?
2. mar 2013 o 11:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@annaella
@thambelinka dievcata ako tu uz bolo pisane, kazdemu vyhovuje nieco ine. Kazda vestica ma nieco do seba. Preto sa netreba navzajom urazat a hadat. Podla mna na to tato tema ani nevznikla, aby sa robila hitparada, ktora je ta naj naj naj. Ked sa niekomu nepaci styl jednej, nech si zvoli druhu. A tiez sa mi celkom nezda, ze nejaka vestica bude sediet na tomto fore a robit si tu biznis. Myslim, ze tie dievcata maju roboty az az.
2. mar 2013 o 13:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
Súhlasím s Viki... nejak sa tu odbočilo od témy, čo je škoda. Mne určite nevyhovujú tie z telky, sama som tam chvíľu robila - nie vešticu :slight_smile: ... tak viem, osobne by som tam nevolala za také peniaze. Skôr, ako by som ktorejkoľvek uverila, by som jej položila konkrétnu otázku a chcela by som počuť konkrétnu odpoveď, žiadnu všeobecnú. Najlepšie je osobné odporúčanie. Ak niektorá chcete, alebo niečo riešite, napíšte mi, pošlem vám kontakt.
2. mar 2013 o 13:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
moj názor na investice hmm bola som už osobne u troch no ani jedna mi konkrétně nic nepovedala len všeobecně věci. naposledi asi před 2 říjnu co som bola tak som malá otázku či začať podnikat? a ona že je to namne no strasne taze ja neverim. a ešte vedsinou som isla aj s kamoskamy a stále nám povadali všetkých podobne a vseobecne veci.
2. mar 2013 o 14:05  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@thambelinka mne annarozina neopísala ani po viac ako mesiaci, pritom zobrala 18€ :frowning2:
2. mar 2013 o 21:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neurážaj, neprovokuj".
3. mar 2013 o 14:56 • thambelinka
@evkaco Tak skús jej napísať a uvidíš čo sa stalo. Mne sa stále ozvala a daj vedieť ako si dopadla.
3. mar 2013 o 14:58  •  4 deti - čaká bábätko, termín má v máji 2013  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@annaella no teda keď nevieš čítať tak tu ich máš zopár: 86 cencula od 84 lili0110 83 sabimtax 82.....ostatné si hľadaj sama. chceš povedať, že toto všetko som ja? Aspoň som sa dobre zasmiala :slight_smile:
3. mar 2013 o 15:19  •  4 deti - čaká bábätko, termín má v máji 2013  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@erulka77 ja stále nič no nevadí
3. mar 2013 o 15:47  •  4 deti - čaká bábätko, termín má v máji 2013  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@thambelinka zdá sa mi, že ťa to nejako veľmi podráždilo, veď na to sem píšeme všetci, aby sme sa niečo dozvedeli, niečo si poradili, aby sme sa vyhli podvodníkom, akých je dnes veľa. Ale na tejto konkrétnej strane napr. evkaco o annarozine písala, že zaplatila a nič a napr. na str. 68 je tiež príspevok o nej a aj nejaká orimka v minulosti niečo o nej písala. Veď ja neviem, nepoznám, nemôžem nikoho súdiť, môžem len získavať názory od iných, čo to sem napíšu. A ozaj mám dojem, že ju tu priveľmi vychvaľuješ hlavne ty, skús sa spätne zamyslieť. Ja chválim hlavne pani Zúbkovú a o tej je tu dosť príspevkov a hlavne pozitívnych a mám aj vlastnú skúsenosť. Vieš a ozaj je to povážlivé, že keď ju ty tak strašne chváliš a veríš jej, prečo potom chodíš aj za inými, skúšaš??? ale karty nie sú o skúšaní, oni zistia, čo myslíme vážne a či im veríme a potom nám aj v tom zmysle odpovedia.
3. mar 2013 o 16:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@annaella Neviem prečo by ma to malo podráždiť ja som sa na tebe len smiala :grinning:
Ty si po mne vyletela, že načo sa pýtam inej keď mám dobrú skúsenosť s touto.Ty tak isto píšeš o p. Zúbkovej že je dobrá a ako si písala aj skôr písala( ktorú som aj ja chválila len sa mi to zdá byť časovo tam málo), že je to pani veštica tak potom prečo aj ty skúšaš iné???Prečo nejdeš len za touto?
Lebo chceš vedieť názor aj niekoho iného a chceš si overiť či ti povie to isté aj niekto iný (či sa tá osoba nemýli, lebo aj kôň má 4 nohy a potkne sa) a pokiaľ je to pre človeka dôležité čo sa pýtal tak samozrejme že sa opýta aj niekoho iného.
Ak by sa pýtal len ,, aké bude počasie zajtra " tak si počká na zajtra a uvidí.
Ako si čítala tak nechválim ju iba ja ale je nás viac a samozrejme, že ju pochválim keď mi pomohla tak isto ako som napísala svoj názor na tú čo berie 500€ a sľubuje 5000€ tak isto ako mne napísali keď som chcela osloviť Kaitána akú majú skúsenosť. A ak by si čítala tak rok aj niečo dozadu tak by si sa dočítala, že práve tu mi ju niekto odporučil. A čo sa týka evkyco jej môžem povedať len to čo som jej napísala nech sa opýta nech jej napíše. Áno čítala som, že neodpovedala ale to tu dievčatá rozobrali, že mala nejaké problémy osobné a čo som čítala tak potom odpovedala každej. Asi 3 tu písali. Možno na túto zabudla, alebo sa nedoručil email alebo....Ja môžem povedať len to čo mám overené.A to je to, že Katka mi neodpísala. Teda som oponovala na to čo ste písali, že hneď a do 3 dní. To bola moja skúsenosť a ty si sa do mňa hneď obula tak isto ako do tej mamičky čo tu napísala, že jej nepošle nič. Ty keď si prečítaš svoje príspevky tak isto chváliš tú Katku lebo máš dobrú skúsenosť. Tak prečo by som ja nemala Annarozinu pochváliť a odporučiť?
3. mar 2013 o 17:01  •  4 deti - čaká bábätko, termín má v máji 2013  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte kocky. chcem sa spytat,kolko stoji ta vestica ku ktorej sa tu hlasite vsetky? tiez mam problemy v zivote a chcem sa spytat na nejake zakladne veci. dakujem vam :slight_smile:
3. mar 2013 o 17:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tatiankaba ahoj. chcem sa spytat, kolko stoji ta vestkyna? mam problemy ktore tazko psychicky zvladam a chcem vediet viac. vidim ze si ju tu chvalite viacere, tak to chcem vyskusat. dakujem :slight_smile:
3. mar 2013 o 17:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja neviem čo tu pani anaella stále rieši, ved každý si povedal názor, jednému vyhovuje tá druhému tá, tak neviem na čo to tak silno rieši a upodozrieva iného, pokial viem, tak annarozina tu vystupovala pod svojím menom a nepotrebovala si dávať milion nickon, roboty má dosť
3. mar 2013 o 19:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@ddenuliatko môžem aj ja poprosiť mail na pani Katku? Ďakujem veľmi pekne
4. mar 2013 o 14:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@evita66
@anastasyrk mail na pani Katku je karty.numero@gmail.com
neplati sa jej konkretna suma.. je to formou dobrovolneho prispevku, takze kazdy podla svojich moznosti a samozrejme podla spokojnosti :slight_smile: drzim palce nech vam pomoze, verim ze ano :slight_smile:
4. mar 2013 o 18:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
dakujem vam. isto sa jej ozvem. a za kolko sa asi ozvala s odpovedou? :slight_smile:
4. mar 2013 o 22:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@viki_33 ďakujem veľmi pekne :slight_smile:
5. mar 2013 o 08:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tak po viac ako mesiaci mi Annarozina odpísala a pridala aj niečo naviac za čakanie:slight_smile: Vyšla vám jej predpoveď do budúcností? Do prítomnosti sa mi celkom trafila, ale dúfam, že tá budúcnosť jej nevýjde.
Inak pani Katka mi to predpovedala inak, tak uvidím, ale stále som na tom, na čom som bola. Neviem, pretože dve odlišné odpovede. Tak ktorej verriť?
7. mar 2013 o 14:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
ahoj chcem sa spýtat nemte nejaké skusenosti s veštcom patrikom?je na fb pod nicom veštenie Patrik a je z nitry dakujem
7. mar 2013 o 15:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Prosím Vás, za koľko dní Vám odpísala pani Katka?
8. mar 2013 o 15:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@januss1 zvykne do 3-4 dni, podla toho kolko toho ma.
8. mar 2013 o 17:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@evkaco mne aj mojim znamym vyklad pani Katky sedel
8. mar 2013 o 17:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok