• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

25. marca 2017 
@viki_33 to by som bola veľmi rada, keby sa jej to splnilo. No uvidím za asi veľmi dlhú dobu.
8. mar 2013 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@januss1 Ja som jej ešte len písala o veštenie, odpísala mi, že ma prosí o trpezlivosť pár dní, že jej prišlo veľké množstvo emailov. Musíme jej rozumieť, asi to robí vo voľnom čase a bude odpisovať postupne. Ani sama možno nečakala taký záujem, no po zverejnení jej kontaktu, sa jej nahrnula kopa práce :wink:

@evkaco Keď máš odlišné odpovede, vylož si tie slová tak, aby ti pomohli pri rozhodovaní ďalej, akým smerom je pre teba výhodnejšie, síce neviem akým štýlom ti napísali výklad, ale osobne si myslím a verím, že niečo máme napevno dané, ale niečo sa dá zmeniť vlastným rozhodnutím :dizzy_face:
8. mar 2013 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@cencula
ja mám z toho dojem, že pani annaella rieši len to, že iba thambelinka sa sťažuje na pani Katku, ktorú tu všetci chvália, že jej neodpisuje a prehnane vychvaľuje Annarozinu. Ale každý má svoj názor a každému ozaj vyhovuje niečo iné a sme tu na to, aby sme si vymieňali skúsenosti. Pekný večer
9. mar 2013 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Dobry den...hladam nejaku osobu ktora mi vie pomoct....uz dlhsi cas sa mi v nicom nedari...do coho sa pustim vsetko zlyha...a vsetko to prenasam aj na moju priatelku.....dakujem
10. mar 2013 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja som pisala pani Katke,no jej odpoved ma neprekvapila,nic konkretne,vseobecny popis povahy ktory si precitam o vlastnom znameni aj bez vykladu. Dokonca mi napisala ze ak chcem vediet aj na deti mam jej poslat datumy narodenia. Ironiou je ziadne nemam,asi usudila podla veku ze by som uz mala nejake mat. Keď som jej odpisala ze ziadne nemam a hlavne preto som chcela vyklad tak mi odpisala ze urcite budem mat vlastne deti nech to nevzdavam a nech kontaktujem dr. Jonasa a on nam pomoze. Ha ha. Som v menopauze cize vlastne mat nikdy nebudem a ani jonas nam nepomoze...urobte si zaver aky chcete ale toto je dost podstatna vec,ktoru by vestica mala vediet a musí sa jej to ukazat. Zatial sa mi u vestic nestalo ze by sa niektora pomylila..aspon som sa zabavila ale urcite to nieje ziadna spolahliva vestica ktorej treba verit,aspon u mne nepovedala nic konkretne,vsetko vseobecne a neutralne co sa hodi na kazdeho. Moja kolegyna si to dala tiez,prve dve vety sme mali rovnake,potom jej v podstate napisala skoro to iste len inymi slovami. Tak neviem
10. mar 2013 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stastenka42 tak tomuto vobec nerozumiem. Mne v zivote pani Katka velmi pomohla. Aj mojim znamym co povedala sa doteraz vsetko splnilo. Ci to bol rozvod kamaratky, alebo narodenie dietata druhej a vela inych veci. Tiez vedela skor nez my o stave nasej babicky, ktora zije v Cechach. Ja ju mozem len odporucat.
10. mar 2013 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stastenka42
Myslím, že máš pravdu, aj ja som to tu písala 27. februára, že pani Katka bola síce veľmi slušná, rýchla ale dosť všeobecná. Skôr také charakteristiky osôb (podľa znamení) na základe zaslaných dátumov dotknutých osôb. Ohľadom mojej otázky na prácu mi odpovedala aj opakovane na moju dodatočnú otázku veľmi všeobecne. V prvotnej informácii, ktorú mi poslala ohľadom veštenia mi ale napísala, že vychádza z numerológie a tarotu, tak mi to mohlo dojsť. Stále si ale myslím, že keď už sme zvedavé a chceme vedieť niečo z našej budúcnosti, najlepšie je navštíviť nejakú jasnovidku - vykladačku kariet - vešticu osobne.
10. mar 2013 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@viki_33 ľudia veria tomu, čomu chcú veriť :slight_smile: ak nám niekto niečo vsugeruje, navedie nás na niečo, my na to budeme stále myslieť, privoláme si to :slight_smile: na mňa sedel výklad pani Katky, avšak naozaj by som si svoju charakteristiku našla i v horoskope svojho znamenia.. predpovedala mi budúcnosť a veľmi sa k nej neprikláňam, nemyslím na to.. a až po máji budem môcť povedať, či sa jej slová vyplnili alebo nie.. avšak, i to by bolo len na konštatovanie, lebo vec, ktorú mi povedala, že sa stane mám i v horoskope :slight_smile:
10. mar 2013 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No mne prave nic konkretne nepovedala,to ma prekvapilo. Moja otazka bola :zaujima ma vztah,deti,praca,zdravie a financie. Cize zadala som to tak neutralne ze sa nebolo od coho odrrazit,nenapisala som ziadny svoj problem. Na pracu : tam j e to v poriadku,pracu mat budete,/samozrejme ze budem ved z coho by som zila, to je vsetko. Zdravie:tam nic zavazne nevidim,/to ma tesi ale momentalne som viac u lekarov ako doma,deti som pisala,peniaze:budeto lepsie ako minuly rok,ale budete mat /ved chodim do roboty a vztah : vas partner ma rad vyrovnane rodinne prostredie,teraz je medzi vami zla energia ,ha ha Ale to sa urobi. Tak to snad nemusim komentovat. Potom som jej napisala ze ziadne deti nemam amona na to ze to som jej mala napisat bola by sa na to zamerala a tak...posledna veta :ja som vam ukazala smer a vy si vyberte cestu ma tiez pobavila...ani jednou vetou nepovedala urobte,nerobte...Jedine co je pravda je ze je mila,to ano ale ten vyklad sa absolutne nemoze nazyvat vestenim ani predpovedou. Pokial jej vsak opisete vsetky trapenia a problemy,urobi si psychologicky obraz o vas a radi vam pomocou tarotu a seba. Ale kedze ja som jej nedala ziadny zachytny bod tak tak vyzera aj moja odpoved. Ja to tak robim vzdy,nehovorim nic konkretne,dobra vestica to musí vediet. Aspon 50percent musí uhadnut. Tak dievcata neverte vsetkemu ale poslala som jej aj nejaky prispevok,cize nehneva ma to,len som chcela aby ste to vedeli lebo odtialto som mala kontakt.
11. mar 2013 o 07:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Dobrý deň, Chcela som sa spýtať, kto by mal záujem o veštenie s Jankou, kedysi veštila na TV8, a mala aj bylinkárium, zujem o veštenie, čistenie priestorov...ak má niekto záujem, napíšte správu...Ďakujem
11. mar 2013 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stastenka42 No dievčatá pridám sa k Vám aj keď zas budem zlá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Keď mi konečne p Katka odpovedala tak som sa tam vlastne nič nedočítala.Tak isto som sa pýtala na zdravie, deti a vzťah.
Bolo pre mňa dôležité hlavne bábo a zdravie čo som čakala ny výsledky ktoré dopadli zle a ona napísala že bábo ešte nie a bude najvhodnejšie to riešiť tak v roku 2014 a presne odporučila mi toho pána Jonasa že mi povie aj pohlavie on a kedy to bude najvhodnejšie a... Ale ja budem mať v máji bábo ( ma aj napadlo, že dúfam, že sa mu nič nestane lebo sa zbláznim)
A na zdravie mi povedala, že je výborné že žiadne problémy ani nič čo by ma mohlo ohroziť nemám najbližší rok v živote. No testy ukázali niečo iné :frowning2: Keď som sa opýtala či to dobre pozrela napísala, že si stojí zatým, že to znova pozerala a odporučila mi nejakú diétu mrkvovú, že nič iné nemám jesť ani piť len pár dní toto. Že to pomáha na 100% že mala ľudí čo mali umrieť a im to pomohlo. No nechcem ani uvažovať čo by to spravilo bábätku.Veď to je na hlavu. A súhlasím, že dobrá veštica ti povie aj bez toho aby si jej o sebe rozprávala a povie ti toto by som zmenila toto nechala. Presne tú istú vetu mi napísala ako píšeš o tom smere.
11. mar 2013 o 12:24  •  4 deti - čaká bábätko, termín má v máji 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@stastenka42 ja som bola v septembri u jednej "mojej" veštici v Banskej Bystrici. Navštívila som ju po 2 rokoch, aby som si zrekapitulovala, čo mi povedala. Keď som prišla, spýtala sa ma, či mi všetko vyšlo, povedala som jej, že na niektoré veci ešte čakám. Spýtala sa ma na lásku, povedala som, že ešte podľa jej časového ohraničenia z predchádzajúcej výpovede ešte neprišla.. toto sa udialo vo dverách, keď mi však chytila ruku, spýtala sa ma, ako dlho som s priateľom a prečo je to také a také.. ono mňa nevedela, že je niekto v mojom živote.. tým Vám dávam za súhlas, malo by to naozaj takto fungovať, veštica sama by Vám mala povedať skutočnosti, ak vychádza z tarotu, má nejaké schopnosti a nie je to len kombinácia horoskopov :slight_smile: súhlasím i s tým, že pani Katka je veľmi milá a rada pomáha, avšak vychádza z vecí, ktoré vie a má podložené dátumom narodenia..
11. mar 2013 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ddenuliatko
@thambelinka
@stastenka42
Dievčatá, aj ja sa k vám musím pridať. Pani Katka je naozaj veľmi milá osôbka, ale tiež mi ej výklad prišiel dosť všeobecný a moc mi nepomohol. Chcela som to vyskúšať, ale asi by predsa len bolo najlepšie navštíviť nejakú šikovnú jasnovidku osobne... Čítala som fakt skoro celú diskusiu, ale stále neviem, ktorú vešticu navštíviť. Ktorú by ste mi odporučili k osobnému stretnutiu? Najlepšie sever stredného Slovenska. Ďakujem krásne :slight_smile:
11. mar 2013 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
mna dnes zaujala v relácii super mama veštica Bela... máte s ňou nejaké skúsenosti , pripadne kontakt?
11. mar 2013 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olinka166 Ja som s ňou telefonovala a zatial sa mi splnilo všetko... Sype ako z rukáva, presne tak ako v TV.
11. mar 2013 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievčatá načo je dobrá shamballa náramok to viem, ale videla som takú ktorá tam mala aj pyramídu. Načo je dobrá taká neviete? Či je v niečom špeciálna. :fearful:
11. mar 2013 o 20:08  •  4 deti - čaká bábätko, termín má v máji 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sa z jednou vesticou stretla nahodou a mozem povedat ze mi zmenilo stretnutie s nou cely zivot a ked som aj teraz v koncoch ze si neviem poradit mam jej cislo v telefone vytocim ju a hned sa to zacne riesit tak ako by som to najlepsie chcela ja
11. mar 2013 o 20:11  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, pridávam svoje skúsenosti.. Pred 2,5 rokmi som bola u p. Zúbkovej v Štiavnických Baniach a povedala mi presne to isté, čo teraz pred 4.mesiacmi, až na to, že vedela, že priateľ má druhú, ale že sa dáme dokopy do mesiaca a budeme spolu, budeme spolu žiť, čaká nás sťahovanie, svadba a dieťa. Tak sa aj stalo, priateľ sa vrátil, začali sme spolu opäť žiť, uvažovať nad kúpou druhého bytu a po mesiaci sa to skončilo.. Teraz sme už 2 mesiace od seba a medzitým som bola u p. Baikajovej v NZ, ktorá mi povedala, že tento sa už nevráti a tiež som písala pani Katke a tá mi tiež napísala, síce len všeobecne, že ex sa nevráti.. Tak teraz som úplne psychicky zložená, pretože som dosť verila p. Zúbkovej a sklamala ma na plnej čiare. Keď vie, že to tak bude, tak mohla vedieť, že to bude len na mesiac.. Podotýkam, že partner si už rieši druhý vzťah... :(
13. mar 2013 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zora12345 nikde nemáte napísané, že nemôžete byť ešte spolu :slight_smile: verte tomu, čo máte v srdci a čo cítite :slight_smile: ak to bola láska z jeho strany, tak sa vráti :slight_smile:
13. mar 2013 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zora12345 Držím Ti palce, aby to prebolelo čo najskôr, ale myslím, že práve ty si príkladom toho, že aj "overená" veštica sa môže kopnúť... Všetko závisí len od nás a našich rozhodnutí...!!!
13. mar 2013 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ddenuliatko: teraz už pochybujem o tom, že z jeho strany to bola láska, ale keby sa vrátil, asi by som ďakovala Bohu, anjelom a všetkým a všetkému, aj keď nie je ukážkový partner, ale láska je láska a je to o tom... lili0110: ďakujem za palčeky a asi to budem presne ten prípad, že aj majster tesár sa utne.. :slight_smile:
13. mar 2013 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zora12345 prechádzam si presne tým istým, čím si prechádzaš ty.. i s tými výpoveďami veštíc, ktoré sa líšili.. a tiež dúfam len v to najlepšie :slight_smile:
13. mar 2013 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ddenuliatko: čas ukáže, ktorá mala pravdu.. :slight_smile:
14. mar 2013 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ddenuliatko
@zora12345
dievčatá, ja som na tom podobne, len mne všetky predpovedali to isté - okrem Katky, takže uvídíme. A ešte k lili0110 veľa závisí nielen od našich rozhodnutí, ale aj od iných ľudí, pretože darmo ja sa rozhodnem, že budem niekoho ľúbiť (čo sa tiež nedá na rozkaz, láska buď je, alebo nie je) a on mi to nebude opätovať. A v týchto posledných príspevkoch ide o to, ako sa rozhodnú tí partneri, či sa vrátia, alebo nie a nám už ostáva len čakať, alebo prestať čakať a práve vtedy to príde, keď na to prestaneme myslieť. Všetkým prajem, aby vychádzalo hlavne to krásne, a tomu menej peknému aby sa nám podarilo vyhnúť a to možno aj tým, že nás na to veštice upozornia.
14. mar 2013 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
16. mar 2013 o 15:05 • mia000
posim nema tu niekto cislo na vestkinu z dca na lenku pls
18. mar 2013 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já mám s kartářkamo dobré zkušenosti.Byla jsem u několika a skoro ve všem se shodly..záleží opravdu najít tu dobrou...já osobně vykládám karty zatím jen pro rodinu a přátelé a zatím vše vychází až mě z toho někdy samou mrazí... :wink:
19. mar 2013 o 08:21  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@viki_33 ahoj viki mohla by si mi poslat na tuto vešticu kontakt? Ak si teda s nou totálne spokojná, dakujem
19. mar 2013 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bola som u vestici raz pred 4 rokmi,vsetko do bodky sa splnilo v priebehu 2 rokov.tak mi to aj povedala.odvtedy viac stastie nepokusam :grinning:
19. mar 2013 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som bola u vestici a splnilo sa to zatial na 5O percent ale poznám vešticu ktorá je super :slight_smile:
19. mar 2013 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok