• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

25. júla 2017 
prosím vás nemá niekto kontakt na jasnovidku Izabella Csabaiová v Nových Zámkoch.ďakujem za kazdú odpoveď
19. mar 2013 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte..taktiež som písala pani Katke, odpoved prišla bleskovo..a bola som velmi prekvapená, ako popísala situáciu (nic som nerozpisovala ,schvalne, do detailov) až také napísala veci, že som nechápala..aj poradila ako ďalej..Všetko sedí presne, a vyzerá, že sa to aj vyplní..snáď..A vobec žiadna horoskopová charakteristika,žiadne znamenia...tomu sa trochu rozumiem..a sedí to aj s predpovedou Ines, ktorú mám rokmi overenú..Len si treba uvedomit, že karty sú jedna vec a jasnovidka druhá..Karty Vás môžu smerovať, nikdy nepovedia urob presne toto, alebo ono..A aj pri jasnovidke - vie poradit, ale vela urobí aj slobodná vola človeka..Ja som velmi spokojná..Vyskúšala som viaceré, ale pani Katku môžem len a len odporúčat. :slight_smile: hlavne ked treba rýchlu odpoveď.. :slight_smile:
21. mar 2013 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby precitala som si par prispevkov...mohli by ste mi nejaku vestkynu odporucit? citala som tu o nejakej pani Katke-su na nu rozne nazory...tak ak by ste mali osobnu skusenost aj s nejakou inou,bola by som rada ak by ste mi dali kontakt.a este nieco-chcela by som ju kontaktovat cez e-mail (nie navstivit osobne) dakujem....
23. mar 2013 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja by som Vas poprosila kontakt na pani Katku....surne potrebujem dakujem
23. mar 2013 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maria200981 niekde na predchádzajúcej strane je mailový kontakt na ňu...
23. mar 2013 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Písala som pani Katke a pýtala som sa na zdravie mojej mamy, to , čo mi napísala ma prekvapilo. Trafila sa do jej života na milión percent, dokonca napísala presne to, čo povedali lekári, tak neviem, ale začínam jej veriť. Dúfam len, že sa jej to splní a že to bude rovnako aj s mojím vzťahom.
23. mar 2013 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviete prosím Vás niekto, koľko si účtuje za sedenie Inéz zo ZV?
23. mar 2013 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som pani Katke pisala vo februari a pytala som sa na pracu, trafila situaciu, ze stojim na mrtvom bode a nova praca sa bude crtat koncom aprila, co uz nie je daleko, takze potom hodim info, ako sa to vyplnilo. Celkom by sa to zhodovalo s tym, co mi v septembri hovorila Ines zo ZV.

@ddenuliatko Ines zo ZV nema taxu, kolko das, tolko bude.
24. mar 2013 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
viem ze tu bol kontakt na p. Katku, a teraz ked by som potrebovala tak ho uz nemozem najst, Mozno ze ho admin zmazal.Posle mi ho prosim niekto? Dakujem
24. mar 2013 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. mar 2013 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,máte niekto osobnú skúsenosť a pani Simonou zo ŽILINY ?
25. mar 2013 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
bola som osobne u veštca, ktorý sa volá Martinius. Pracuje v BA a venuje sa nielen vešteniu, ale aj mágii a rôznym iným veciam. Našla som si ho cez stránku novemyslenie.eu. Po prvej návšteve mi vyrazilo dych, keď čítal môj život ako z knihy. Odhalil mi nielen budúcnosť ale aj cez rôzne rituály neskutočne pomohol v istej záležitosti.
25. mar 2013 o 12:53  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jindrastraznicka Ahoj, prosím ťa vedela by si mi dať na tú vešticu nejaký kontakt?
26. mar 2013 o 02:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@erika2312 bola som u pani Simonky asi pred mesiacom a len čo som ju prvý krát zbadala, hneď bolo na nej niečo iné, tak zvláštne, ale milo na mňa pôsobila. Vo výklade mi rozobrala všetko, potom otázky, na ktoré som bola zvedavá....Veľmi som bola spokojná a chystám sa jej znova ozvať, pretože veci sa mi pohli ďalej, presne ako povedala a budem potrebovať zasa od nej správne nasmerovať. Skúšala som aj iné veštice predtým, ale ona mi sedí najviac, aj ten jej neskutočne milý prístup, to sa tak často nevidí a venovala sa mi hádam hodinu.
26. mar 2013 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja osobne som zástancom osobného kontaktu, nie formy mailu, nieže by som chcela tým nejaké veštice uraziť, ale aj dojem a osobné stretnutie veľa napovie....Takže podľa mňa si ten čas treba na to nájsť a osobne ísť za niektorou vešticou, je to lepšie.....
26. mar 2013 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Čo sa týka Inez, bola som u nej asi pred dvoma rokmi, ale takto k tomu sa vyjadrím....Nepovedala mi dokopy nič, medzitým si vybavovala smsky, rozprávala o sebe, nič konkrétne a za 20 min som bola vybavená....Prišiel mi to taký neprofesionálny prístup, môj názor....
26. mar 2013 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ake je suma u pani Simony zo Ziliny, a kde vlastne sidli.
26. mar 2013 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@deniskadeni Ahoj,ja k nej idem zajtra,som normálne zvedavá čo povie,trochu sa aj bojím a mala pravdu čo vravela?
26. mar 2013 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
27. mar 2013 o 08:59 • mia000
@erika2312 Ahoj Erika, ja mám ísť k Inez v apríli. Ako si dopadla ty?
27. mar 2013 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvetinka5 ahoj, ona berie 15 eur a je v žiline, je milá a usmievavá, taký zvláštny ale príjemný dojem som z nej mala
31. mar 2013 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby kolko dni trvalo,kym vam pani Katka odpisala?ja som jej pisala este 23.3 a este stale mi neodpisala...mam este cakat,ci sa jej ozvat znova?
2. apr 2013 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mata1001 ahoj, skús ešte raz sa pripomenúť, mne odpísala bez problémov ..
.
2. apr 2013 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mata1001 mne napísala skoro po 10 dňoch som sa jej ozvala 3 krát pokiaľ odpísala.
2. apr 2013 o 16:11  •  4 deti - čaká bábätko, termín má v máji 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mata1001 ona ti urcite odpovie, len ma velmi vela mailov. Ale zas ked niekde sa caka aj tri mesiace na termin, este stale je v norme :slight_smile:
2. apr 2013 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mata1001 ahoj maťka, ja s pani Katkou komunikujem už dlhšie a niekedy jej to trošku trvá:slight_smile: Má toho veľmi veľa. Skús sa jej pripomenúť. Ona ti ale určite odpíše
2. apr 2013 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@viki_33
@evkaco
@thambelinka
@11slavuska diky baby uz som sa jej pripomenula...a ze ma toho vela a ze mi odpise...tak teda cakam,dufam ze na pozitivne spravy :slight_smile:
2. apr 2013 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garnek
ahoj, mne sa take 2 krat a ten 2.krat mi vestila ciganka priblizne to iste ako tebe. :slight_smile: Len s tym rozdielom, ze ja dieta nemam. takze nic si z toho nerob. Ich je dost vela, Ony si takto privyrabaju, zobru a pravdepodobne nie su velmi kreativne :slight_smile: Tak len na to nemysli a mysli pozitivne ;)
pekny den! Misa
3. apr 2013 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sa tiež k p. Katke dostala vdaka týmto babám.bola u Inéz v januári a pred mesiacom oslovila p.Katku. super rýchla odpoved.žiadne omáčky,písala rovno k veci..zaujímala sa o to,ako mi dopadne súd,chcem zmeniť zamestnanie stať sa profi matkou,za financie a za dcéru. a odpovede boli dobré,len na výsledky čakám.zhodovali sa s Inéz. potom napíšem,ako sa splnili. napísala mi že mám blízko k deťom a zamestnanie by sa malo uberať tým smerom,ale až v lete alebo v jeseni. a tak to aj vyzerá.som rozhodnutá a kurz bude asi nejak v lete.
3. apr 2013 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrý večer,som tu nová tak sa chcem spýtať ,či pani Katke davate aj nejaké osobné udaje ked jej píšete? :slight_smile: dakujem. :wink:
3. apr 2013 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok