• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

22. septembra 2017 
Debra, aj ja si myslim, ze ziaden vestec neam pravo na taketo veci a ak aj nieco take pise ze budete chori atd...to nema pravo :slight_smile:. No mojmu okoliu sa tiez len trafila, podla mna je dobra :slight_smile:
8. máj 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
JA som tiez s nou velmi spokojna :slight_smile: a presne ako piseDebra, ak aj napise negativa, vie to tak nejak prijemne podat, nic hrozne...
8. máj 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne nepotreboval ai datum narodenia , urcite ju este teda kontakt na nu pouzijem
8. máj 2009 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No..aj ja mam z nej dojem, ze ma nejake "schopnosti" a proste z cloveka vyciti a vie.... Ja sa chystam napisat za kamosku co zije mimo Sk. :slight_smile:
8. máj 2009 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viete niktora ako sa ta pani na maile vola krstnym menom? dakujem
8. máj 2009 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciganske.karty@gmail.com

pani sa vola Angela
8. máj 2009 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem :dizzy_face:
8. máj 2009 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte chcem sa vas spytat ako ste jej potom zaplatily a koko teda ak to neni tajne???normalne ste jej napisaly mail s vasim datumom narodenia a popisalaly ste jej co by ste chcely vediet alebo ako????dakujem
8. máj 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj:slight_smile: normalne jej napises mail, s tvojim datumom narodenia, co sa tyka poplatku, jeho vyska je na tebe, nestanovuje si :slight_smile:
8. máj 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ja som jej teda napisala a... normalne som zostala zaskocena a citala moj mail pre tu pani dookola ci som jej nejako nenaznacila... ja mam pocit, ze sa uplne na 100% trafila. musim jej odpisat este.
8. máj 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a zadarmo to nieje?neviete mi taku poradit co by vyvestila bez poplatku.dakujem.
8. máj 2009 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tiež pisala a ked som citala odpoved tak som mala pocit že so mnou žije ............... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. máj 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky sme ma riadne navnadili napisem jej aj ja :wink:
9. máj 2009 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamartinka prepac,ale ktora vestica ti dnes vyvesti bez poplatku? :astonished: ved su to sluzby a za to sa plati,okrem toho,ten poplatok bere ona ako odmenu pre nu,ako odmenu za jej sluzbu poskytnutu tebe,cize si myslim ze nejake to euro si zasluzi :wink: kedze ti vyvesti/aspon mne tak vyvestila a sa vo vsetkom trafila/perfektne :slight_smile:
a mimoxodom...ak najdes nejaku dobru vesticu a este k tomu co ti zadarmo vyvesti napis sem kontakt na nu :grinning: ved ani kozmeticka ti zadarmo nevyvesti plet,alebo kadernicka zadarmo neostriha... :confounded:
9. máj 2009 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xcela som napisat ze nevycisti plet,nie nevyvesti... :grinning: mne uz sibka z toho vestenia :grinning:
9. máj 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som jej napisala som zvedava co mi odpise :wink:
9. máj 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviete niekto prosím nejakú dobrú vešticu z MT alebo okolia? Ďakujem
9. máj 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako dlho trvá kým tá veštica odpíše?
10. máj 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, mne to trvalo 2 dni kym mi odpisala vestbu :slight_smile:. Trafila sa ale 100%, fakt som mala, pocit ze ma pozna alebo co....uplne super.
11. máj 2009 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne akurát odpísala a pravdu povediac mi chodia zimomriavky po chrbte...uvidím či mala pravdu alebo nie :sweat_smile:
11. máj 2009 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne trvalo dva dni kym mi odpisala akurat dneska mi dosiel od nej mail...a ja dufam ze to co napisala sa aj splni je tam uz aj to co sa stalo a tak zatial jej to vyslo uvidime co bude dalej :wink:
11. máj 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby,ta pani Angela je uplne genialna a velmi mi pomohla. :slight_smile:
11. máj 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne moc nepísala do minulosti, len jednou vetou spomenula že tie problémy súvisia s minulosťou, že sú staršej povahy...skôr išla do budúcnosti
11. máj 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ja som jej písala 8.5. no ešte nemám odpoveď,tak som zvedavá či odpíše aj mne...
11. máj 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
nepoznate niekto dobru vesticu v BA?
11. máj 2009 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no,tak som napísala p.Angele včera o polnoci, a dnes mám už aj odpoveď :slight_smile:
Dúfam,že sa to splní....
11. máj 2009 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj,ja som z LV a na stvrtok som objednana k vestici-ZANA.....chcem sa opytat ze ako dlho take vestenie u nej...ak ma s nou niekto skusenost poradte prosim...dakujem
11. máj 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky. JA len taky maly dotaz. Tej p. Angele co musim ešte napisat okrem datumu narodenia? A akou formou jej treba platiť ked Ti odpoveda na mail? Najprv platiš potom odpoveda?
Prepačte , ja viem, som zvedava.
Pekny večer.
11. máj 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj franka daj mi prosim ta potom vediet ze ako to dopadlo u Zany chcela by som k nej ist aj ja...kludne mi napis ip.... :slight_smile:
11. máj 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
okrem datumu narodenia netreba nič len niaku konkretnu oblast ktora ta zaujima v tvojom zivote a ked posle odpoved budeš tam mat napisane číslo učtu kde jej zaplatíš ....nema stanovenu niaku taxu kto kolko uzna za vhodne tolko posle...... :wink:
11. máj 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok