• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

13. októbra 2017 
@ruza78 ahoj. Ona robi aj numerologiu, tak len datum narodenia.
3. apr 2013 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem viki33
3. apr 2013 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry:slight_smile:som tu nova a surne ptrebujem pomoc,mozte mi napisat kontakt na pani katku_?dakujemalebo aj na pani inez.prajem pekny vecer.maja
3. apr 2013 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@spulinka13 ahoj som tu nova.docitala som sa,ze zhanas cislo na vesticu v okoli senca.aj ja zhanam vies mi poradit?vies mi poslat cislo na nu a kde byva?dakujem
4. apr 2013 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievčatá, som to nový, potrebujem radu. :slight_smile: Chcem napísať pani Katke, email viem, len by ma zaujímalo akou formou jej posielate peniaze? Resp. najprv jej posielate peniaze a až potom Vám odpíše na to, čo žiadate? Ďalej koľko jej cca zvyknete dávať? :wink: Díky babeny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. apr 2013 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gerry358 pani Katka ti odpíše na otázku, resp. na to, čo chceš vedieť a za textom priloží číslo účtu, na ktoré môžeš poslať peniaze..a zvykne sa jej dávať 10-15 €, podľa spokojnosti a rozsahu pomoci :slight_smile:
4. apr 2013 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, boli ste niektorá u veštici v Lietavskej Lúčke? Kedysi tam robila Júlia, teraz to robí jej dcéra a chcela by som vedieť, ako sa vám to splnilo. Pozerala mi aj z ruky, z kariet (cigánskych) a potom z kariet, ktoré sa majú splniť do troch rokov. Veľmi ma nepotešilo, čo mi povedala a mám pocit, že niečo sa jej plní, ale niečo nie.
Pani Katka mi cez mail túto moju situáciu vyveštila inak, tak neviem, ktorej veriť.
Ozaj, dokedy sa má splniť veštba z cigánskych kariet a dokedy z tarotu?
7. apr 2013 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aniratak696 ahoj prosim mas este cislo na tu vesticu z hlohovca?
8. apr 2013 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj potrebujem cislo na vesticu v hlohovci ,mate ho niekto.dakujem
8. apr 2013 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj katkarv... Ja tu pani z bohunova poznam, len sa jej neviem dovolat asi ma zmenene cislo. Prosim posli mi kontakt na nu na mail.anna14.kosova@gmail.com
8. apr 2013 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evkaco no ja si myslim ze ta v Lietavskej lucke je o nicom,ja som bola kedysi aj u jej mami co uz zomrela a ani to mi nevyslo a ani nikomu v okoli a oni tvrdili ze to ta dcera zdedila ale podla mna je to somarina
inak ja som asi cudna ale mne vela veci nevyslo ani od Zubkovej z Stiavnickych bani,bola som aj u Inez a zaujimave ze obidve mi povedali dost podobne veci a nevyslo to vlastne ani jednej,potom som na nete nasla Gertu , brala som to s rezervou ale bola perfektna, len ta ma teraz tak vela ze ani objednavat uz nechce lebo nestiha.Ja som vsetko absolvovalo strasne roky dozadu tak uz viem ci msa mi vestba splnila alebo nie ale zase by som mozno nieco skusila ako tu aj spominate pani Katku,tiez by som poprosila o jej kontakt ak by som sa naozaj odholala
8. apr 2013 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. apr 2013 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evkaco Dakujem, uz som si to o stranu dalej nasla :slight_smile: uz len napisat
8. apr 2013 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vilma75 prosím pošli mi kontakt na Tvoju veštkyňu, prosím
9. apr 2013 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karolinka654 Ahoj, ak môžeš napíš mi do pošty v čom konkrétne pomohol. Lebo chcel by som to skúsiť len chcem vedieť trošku viac, stojí to dosť.. Veľmi pekne ďakujem
9. apr 2013 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, má niekto skúsenosť aj s niečim ako je mágia alebo niečo podobné? Konkrétne s prinavrátením lásky..?
Nepoznáte niekoho takého kto by vedel pomôcť v živote v tomto smere? Ďakujem vopred :wink:
9. apr 2013 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evkaco Ahoj,ja som tam bola u jej dcéry Renaty,niečo sa plní a niečo nie,ako píšeš,som rozvedená a ona mi vravela že tam rozvod nevidí,vtedy som mala problémy s mužom,tiež mi veštila do 3 rokov.choď k pani Simone,ja som bola u pani SIMONY a pozdávala sa mi viac,uvidím čo sa splní,minulosť a prítomnosť sedela
10. apr 2013 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Je tu niekto,komu všetko vyšlo od pani Simony zo ŽILINY ?alebo aspoň čosi ?
10. apr 2013 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Poznáte niekto pani Janovičovú z Nitry, má s ňou niekto skúsenosti?
10. apr 2013 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, chcela by som sa spýtať, akú máte skúsenosť s annarozinou?
11. apr 2013 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11slavuska ja som s annorozinou doteraz v kontatke a velmi mi pomohla, ja nemôžem na nu povedať nič zlé, som jej vdačná za vela.
11. apr 2013 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky, prečítajte si veľmi zaujímavú vec.. každá z nás tu na fóre hľadá radu, a určite nie z nudy, ale preto, že má problém.. a sú určite ľudia, ktorí majú dar vidieť budúcnosť, len nič sa nemá preháňať, a už určite nie striedať veštice a jasnovidky, ako na bežiacom páse..aj tak potom vychádzajú hlúposti :slight_smile:
http://www.moneo.sk/clanky/detail/poznanie-buducnosti-sme-pripraveni/
13. apr 2013 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mata1001 ahoj, jak to dopadlo, už ti Katka odepsala? Jak to tedy dlouho trvalo? :slight_smile:
18. apr 2013 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Byla jsem u kartářky docela nedávno, řekla mi, že bych děti ještě mohla mít, ale že vidí, že už nechci (byla jsem už objednaná na laparoskopickou sterilizaci), že tchýně má nějaký zdravotní problém, něco na hrudníku nebo prsách (minulý týden jí odstranili zhoubný nádor) že budu hodně cestovat, ale nejvíc se těším na místo kde už jsem byla (náš každoroční letní tábor pro maminy s dětma) ... trefila se ve spoustě maličkostí :wink: ještě říkala, že mě na podzim čeká změna zaměstnání, tak uvidíme :slight_smile:
18. apr 2013 o 11:13  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@power700 ahoj odpisala mi asi tyzden nato ako som jej napisala prvu spravu.(a este raz som sa jej pripomenula)
18. apr 2013 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mata1001 aha, děkuji, já čekám od soboty a stále nic..takže je brzo. :confounded:
18. apr 2013 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
power700 - Katke sa musíš pripomenúť, ja som čakala tri týždne :slight_smile: , ale potom odpísala ihneď. Vraj má toho strašne veľa...
19. apr 2013 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne už katka neodpísala, nezaplatila som jej, tak to tomu pripisujem.
19. apr 2013 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaron presne tak ,odkial alebo odkoho ide tá informácia? A práve preto nie,dakujem neprosím, raz som skusila cez net vyhlásenu vešticu medzi celebritami, opýtala som sa jej jednu otázku a netrafila sa a nemám zaujem dalej pokušat .. :wink:
19. apr 2013 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maruska24 pani Katka ti urcite odpise, len ma toho velmi vela a moze odpisovat len vo volnom case, zvykne to robit v noci. Urcite sa odpovede dockas.
20. apr 2013 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok