• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

15. januára 2017 
@viki_33 aj mne pani Katka vždy odpísala, treba počkať a pripomenúť sa
20. apr 2013 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, prosim Vas viete mi poslat info na pani Katku? co a ako ste jej pisali? mala by som tiez zaujem ju kontaktovat. dakujem
20. apr 2013 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ewica
Ahoj, mail na pani Katku je- karty.numero@gmail.com, napises datum narodenia, a coho sa týka problém..potom prípadne doplnujúce otazky :slight_smile:
21. apr 2013 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby ja mám kontakt na jednu vešticu. Neviem odkiaľ je, len mám tel.číslo. Ak máte záujem, píšte IP
21. apr 2013 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok251 dakujem pekne ;)
21. apr 2013 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak naozaj hladate serioznu vešticu alebo jasnovidku tak nestracajte čas tak ako ja s podvodníčkami a zavolajte Sofe tá je jednoznačne bez konkurencie ,mne padla sánka na jej stránke najdete všetko a pochopíte vestenie-sofa.eu
23. apr 2013 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem".
Bola som znovu u Martiniusa,ten clovek mi neskutocne pomohol.Ma nenormalne zahadne schopnosti.Nerozumiem tomu
25. apr 2013 o 13:00  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte! Vie tu niekto o nejakej dobrej a overenej vestici z okresu Topolcany? Ak ano poprosim kontakt a kde ju najdem, vopred velka vdaka! :slight_smile:
25. apr 2013 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som tiež bola u tej veštice z Hraničnej a bol to des!!!! Tá strašná špina všade. Pustený televízor a stále
telefonovala, zdalo sa mi to veľmi neprofesionálne. Bola som tam asi 35 minút a už sa pýtala, či je
to všetko. Takmer nič nové som sa nedozvedela, bolo to také všeobecné, tak by som vedela veštiť aj ja.
V predsieni už sedeli 3 baby. Predtým som bola u inej veštice u Valiky a to bola iná káva. Tá mi povedala
ešte aj moju povahu. Všetko úplne sedelo do bodky.
26. apr 2013 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte, tak dnes som bola u Ines vo ZV, prítomnosť a minulosť trafila, že som až otvárala oči. Niečo neskutočné. Dokonca vedela, ako máme zariadený dom. Ako dopadne budúcnosť, uvidím. Vraj do dvoch rokov. No, čo už, musím čakať a to, čo mi povedala, sa mi veľmi nepáčilo, tak by som aj bola rada, keby sa v niektorých veciach mýlila. Máte s ňou nejaké skúsenosti?
27. apr 2013 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evkaco ahoj.. moja kamarátka bola pred nejakými 2-3 rokmi u ines a zatiaľ veštko vychádza tak, ako na budúcnosť povedala.. nechcem ťa znepokojovať, avšak stretla som sa len s dobrými správami na ňu..
27. apr 2013 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evkaco
Ahoj Evka, môžem mi poskytnúť na ňu kontakt?
Ďakujem :slight_smile:
27. apr 2013 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tel. číslo je 0910855915. treba písať sms, telefón nedvíha
@rokokoko
28. apr 2013 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jeannna ahoj, tak ako, plní sa ti tá veštba od Katky?
28. apr 2013 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evkaco Ja som bola u Ines 2x, prítomnosť, minulosť až ma mrazilo... 100% presne, ale budúcnosť jej nevyšla aspoň u mňa... Takže neviem, možno ja som tá výnimka, ktorá potvrdzuje pravidlo...
28. apr 2013 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tiež som bola u Ines, asi pred pol rokom. Nejaké drobnosti sa už splnili. Väčšie veci čakám v najbližšej dobe. Vidím ale, že niektoré z vás píšu, že ani Ines nie je vždy 100%-ná. Môžte upresniť, v čom sa sekla? Lebo z toho, čo som si tu čítala, tak nielen ona ale aj iní veštci sa skôr mýlia vo vzťahoch. Ako vám ale vyšli predpovede ńapr. o deťoch, bývaní, zamestnaní , prípadne niečo iné ako láska či vzťah?
29. apr 2013 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stanp Ahoj, ja k nej chodim pravidelne roky, a zas mám opacnú skúsenosť, vychádza vsetko skoro, ale pokial nevyjde, tak su to skor peniaze, práca, vztahy vychádzajú...aj ked to netreba brat vzdy doslovne... Len tie predpovede su na dost dlhé obdobie..Ale vzdy mi velmi pomohla...
29. apr 2013 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok251 Však mňa práve tá práca zaujíma. Tá teda vychádza, či nie? Inak je to strašne milá žienka. Čítala som tu, že sa niektorým ani neozve. Má toho veľa samozrejme, takže je to aj pochopiteľné. Ja som asi ale osobitý prípad, lebo po osobnom stretnutí, som s ňou aj niekoľkokrát volala. Asi vycítila, že potrebujem upokojiť. Povedala mi, že všetko dobre dopadne a vraj sa vec skoro vyrieši, dokonca už teraz v máji. Tak už musím len čakať asi.. :confused:
29. apr 2013 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, no mne práve tá práca málo vychádzala, resp.niekedy viac niekedy menej...Ale celkovo ja som s nou spokojná...tiež s nou volavam, aj ked mam pocit,že cez telefón je to uz trosku iné..Najhorsie je to cakanie, lebo pre nu je krátka doba aj dva roky....:slight_smile:
29. apr 2013 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, ja som sa v podstate na nič iné než na prácu nepýtala, aj keď mi sama povedala aj iné veci. Tak dúfam, že sa to už vyrieši.. :slight_smile:
29. apr 2013 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stanp Ja som bola u Ines tiez tak pred pol rokom, v aprili/maji by som mala zmenit pracu, ale zatial to tak vobec nevyzera, skor naopak. Nieco sa splnilo, ale skor take drobnosti. Na to najdolezitejsie takisto este cakam, aj ked mi to zacina byt uz viac menej jedno.
29. apr 2013 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evkaco P. Katka takisto ako Ines spominala zmenu prace, ale zatial to tak nevyzera, tak neviem. Ostatne veci tak do roka, ale zacinam to vsetko brat s riadnou rezervou. Ines je naozaj velmi mila, ja som dostala u nej termin do tyzdna, co nechapem, lebo u nej sa caka aj pol roka. Len sa mi zda, ze chce byt velmi konkretna a potom to akosi nevychadza. Vo vela veciach mame moznost volby a to nemoze vidiet ziadna vestica.
29. apr 2013 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jeannna Som na tom rovnako. Aj mne Ines aj Katka hovorili o zmene zamestnania. Ja som ale optimistická a verím.. :slight_smile:
29. apr 2013 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ako citam toto forum kazda chce pocut len same pozitiva ale tiez zalezi na tom ako je vyklad podany a aky smer je najlepsi aby si to cloveka naslo,mam dlhorocnu prax vo vesteny tak uz nejake praktiky-vedenia mam.Pokial sa nadctavite tak ze tlacite na pilu tak sa sami zablokujete a ma to pre vas zdlhavy proces toho co ocakavate.Majte na pamati vi si vyberate smer,kartarka,vestec,numerolog mag vam povie len to kde ho karty pustia.Moje zlate bolo vam toto niekedy povedane?
30. apr 2013 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@kartarkasara Nieco pravdy na tom asi bude. Splnili sa veci, na ktore som takmer zabudla a spomenula som si na to, az ked sa to splnilo. A to, na co som najviac cakala, zatial neprislo, zostalo to akoby zablokovane a neposuva sa to. Ako dlho je platny vyklad z kariet? Co este ovplyvnuje najviac, ked sa vestba nenaplni, okrem tlacenia na pilu?
30. apr 2013 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lili0110 to nie si sama u mňa to bolo to isté. Prítomnosť sa trafila no budúcnosť do dnes sa nesplnila čo mi Ines povedala.A najlepšie bolo keď som bola u nej druhý krát a vravím jej toto ste povedala a bolo to inak.A ona nato: Já to nie,to som nepovedala určite. :frowning2:
30. apr 2013 o 22:13  •  4 deti - čaká bábätko, termín má v máji 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@stanp pýtaš sa ako vyšli výklady od Ines, no musím priznať, že mne veľmi nie, v žiadnej oblasti. Síce do prítomnosti a minulosti sa dobre trafila. Budúcnosť však nevie veľmi ohdadnúť a protom chce byť veľmi presvedčivá a presná hlavne v čase. Na percentá by som to mohla vyjadriť tak 50%.
1. máj 2013 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Poznam vela vestic,pohybujem sa medzi ezoterikmi ale sa najdu taky ktory to robia uz len pre biznis,timto porusuju zakon a karmicky si im to vracia v podobe ze vyklady su neni presne a klienta zavadzaju.Podla mna najlepsie je cloveka nadctavit tak aby bol varovany,ostraziti a aby svojim konanim docielil ten ciel za ktorym ide-pasuje sa z prekazkou. Vsak clovek prosi o pomoc a vestica je od toho aby mu pomohla,tiez je ine ked to ma kartarka darom alebo jej praca je nastudovana.vsak potom to aj tak dnesnej dobe vyzera...
1. máj 2013 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No musím priznať, že teraz už tomu vôbec nerozumiem.. :confused: Je zlé na želanú vec sa priveľmi sústrediť, lebo sa to potom nesplní či odďaľuje? Povedzme, že veštica či jasnovidka mi niečo predpovedá a ja si to aj veľmi želám. Robím preto chybu, keď na to veľmi myslím a želám si to? Posledne som veľa čítala o zákone príťažlivosti a tam sa práve hovorí, že treba na tie veci, ktoré chceme aby sa stali realitou, veľa myslieť a oni prídu..
2. máj 2013 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@stanp o tom zakone pritazlivosti som citala aj ja a bolo v tej knihe nasledovne prirovnanie: Mas si nieco zelat, ale nie na to neustale mysliet, lebo si to zelanie naozaj zablokujes. Je to ako list so zelaniami, ktory napises, ale ho neposles a stale ho mas u seba. Nie som expert na vesmirne zakony, ale mne sa to naozaj velakrat potvrdilo. Prislo to vtedy, ked som na to uz tamer zabudla.
2. máj 2013 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok