• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

23. mája 2017 
Zaujímavé ako zrazu všetky chvália akúsi pani Lydku, už to je podozrivé, keď si pozriete dátumy registrovania väčšiny tých čo ju chvália... a nezabudnú pripojiť kontakt na ňu... veď to je smiešne... k tejto veštici by som určite nešla....
8. máj 2013 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@tammy22 tiez som si to vsimla, ale tak zadarmo reklama :slight_smile::slight_smile: jedna skoda, ze na tejto stranke nie je mozne vidiet IP adresy
8. máj 2013 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tammy22 Ja som jej napísala zo zvedavosti aké má podmienky.
Mi hneď odpísala: Za moje služby sa platí a beriem za veštenie 20€. Napíšte mi meno,vek a či ste vydatá,rozvedená,vdova,alebo slobodná :confused:
No nemala by to ako veštica vedieť sama? Hlavne keď píše,že aká je dobrá :slight_smile:
Aspoň tie čo mám overené sa ma nato neopýtali,ale mi samé povedali :slight_smile:
Nik o nej nič nevie,ale jej adresu má každá čo sem písala a chválila ju.To je na hlavu
@viki_33 Presne to je škoda lebo aj mne sa to zdá ako reklama,alebo dokonca samochvála.
Ak som spokojná tak napíšem odporúčanie veď prečo nie,ale toto je na hlavu.
8. máj 2013 o 13:33  •  4 deti - čaká bábätko, termín má v máji 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem".
8. máj 2013 o 14:52 • lidkakarty
@thambelinka presne - dobrá veštica sa nebude nič pýtať, a určite nepotrebuje takúto priehľadnú reklamu :slight_smile: Poznám vešticu, čo si vyslovene nepraje dávať kontakt na ňu do rôznych diskusií, vraj kto k nej má nájsť cestu, a potrebuje jej pomoc, tak si ju nájde :slight_smile: To mi je teda určite viac sympatické, než podozrivá záplava pochvalných reakcií s uvedením kontaktu... Aj tak si myslím, že viaceré príspevky si písala dotyčná sama!
8. máj 2013 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja sa pripájam a verím, doteraz sa mi všetko splnilo a vyskúšala som ich viac, niektoré boli od veci, ale mám jednú dobrú a k tej si chodím aj pre rady, zatiaľ jej všetko vyšlo, tak teraz čakám na to ostatné...
8. máj 2013 o 16:13  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nepíš do fóra to, čo patrí do internej pošty".
9. máj 2013 o 06:49 • katarina816
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
9. máj 2013 o 08:12 • lenkalenk
@thambelinka @tammy22 @viki_33 zaujimave, ze doteraz som o ziadnej Lydii nepocula...chvalu na nejaku Lydiu som nasla na viacerych forach a vsetky su z tohto posledneho obdobia...
9. máj 2013 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kristy86 No veď to je divné z posledného obdobia a ľudia sú registrovaný niekoľko dní :slight_smile:
A to ako sa na všetko pýta to je divné. Ako veštica by to mala vedieť aj sama.
9. máj 2013 o 21:38  •  4 deti - čaká bábätko, termín má v máji 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kristy86 tak nepoviem, keby o nej jedna napisala, skusenosti mozu mat ludia s kymkolvek, ale x prispevkov za jeden den a vsetko nove uzivatelky, toto je divne. A vsetky sem aktivne uverejnuju na nu vsetky dostupne kontakty. Toto je ako past na oko. Jasna reklama. Neni o com.
9. máj 2013 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@thambelinka
@viki_33 reagujem na vase prispevky lebo aj ja som jej dala pochvalu. Ja som sa o nej docitala tu na tomto fore ako aj o ostatnych vesticiach ktore odporucaju ine dievcata ako pani katku sofu a...mne tiez vestila ale nieje pravda ze chcela ake info len meno a datum narodenia...na rozdiel napr. od pani Katky ktorej som tiež pisala sa mi ako jedina zatial trafila do problemov ci sukromnych alebo zdravotnych. Katka mi napisala nieco ako horoskop v casopise,dokonca chcela datumy narodenia mojich deti hoci ziadne nemam ,a to by mala vediet,takže to je jedno asi kazdej vyhovuje nieco ine. Jedine co je pravda je ze pani Lidka vam povie ze ak ste spokojna tak ju mozete pochvalit na stranke,preto je tam tolko prispevkov
11. máj 2013 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stastenka42 No odomňa chcela vedieť všetko dokonca keď som zadala údaje detí tak sa ma opýtala,že to je kto. Čo by teda mala vedieť ako veštica.Doslova mi napísala toto: Dobrý den.Napište mě Vaše jméno,kolik je Vám let,a zda jste svobodná,rozvedená,vdaná,nebo vdova.Potom si napište otázky,co potřebujete vědět,já Vám stejně napíšu více,protože mě karty ukážou mnohem více.Lidka. Napište mě Vaše tel.číslo.
Mne sa napríklad od Katky nič nezhodovalo čo napísala a dokonca mi tam odporúčala nejakú diétu čo mám piť a nejakého doktora na J už neviem meno.To keď som sa pýtala na deti a to mi vravela,že najskôr budem tehotná v roku 2014. :slight_smile:
Máš pravdu každej vyhovuje niečo iné a každá veštica má niečo dobré a niečo zlé.
11. máj 2013 o 19:34  •  4 deti - čaká bábätko, termín má v máji 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@thambelinka no presne,tak to je. Ale to si ma prekvapila,odomna nechcela naozaj nic len meno a datum. Moja odpověď na otazku co chcem vediet bolo: praca,vztah,deti. Vzdy to formulujem takto aby sa z toho nedalo citat. Kazda mi potom pisala vseobecne vratane katky ktora zrejme usudila ze v mojom veku urcite nejake mam...smola,netrafila sa..Ale predstav si tato mi povedala ze dieta vidi do dvoch rokov,a vraj chybu vidi u mna a mam sa dat vysetrit lebo nevie to presne definovat ale javi sa jej to ako zapal v maternici ci nieco podobne a to mi brani v tehotnosti,nieco v tom zmysle,a vies co je sranda? Minuly tyzden som mala vysledky z imunologie ktore vysli katastrofalne a v pondelok idem znovu na nasadenie liecby,dr povedala ze nemam sancu otehu pretoze mam silnu imunitu a zabijem vsetko este v maternici skor ako nieco zacne. Tak trochu som jej uverila ked mi toto doktorka zahlasila a to som v tom case netusila este ani ja. Tak uvidíme,popisala mi niektore udalosti konkretne na obdobia,ci z toho bude nieco pravda ukaze
11. máj 2013 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poznate nejaku vesticu v okoli ziliny?
11. máj 2013 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kazdu vesticu pustia karty len tam ake ma vyvinute tretie oko,lenze vestice nastudovane podla mna sa zhoduju rovnakymi informaciami-vykladmi.kocky ono vsetko zalezi na cloveku ako vyklad vnima a kazda dobra vestica by mala klienta na vsetko upozornit a nasmerovat na tu najlepsiu cestu k dosiahnutia cielu.mam skusenosti s touto pracou a neni to nejaky ten rocik.tak len pre informaciu toto forum je o prebijanie energii vela sa tu skresluje.hlbkovo sa do toho nesprtajte radsej sa zamyslite nad sebou a vasim konanim...a venujte sa vasim zmyslanym.pekny dnik vam vsetkym.
12. máj 2013 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Babulky niekto ste v poslednom case pisali Angele? Chcela by som vediet aktualny kontakt. Dakujem
12. máj 2013 o 17:08  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem".
v okolí Žiliny som bola v Lietavskej Lúčke u pani Renáty, vo googli si daj vyhľadať veštenie u Julky. Niečo sa plní aj mne, aj osobe, ktorá tam so mnou bola. Vraj ale dieťa do troch rokov - no neviem, veľmi tomu nedávam šancu, keďže s druhým mužom. Bola som tam v decembri a ešte stále som vydatá, ak keď neviem, ako dlho :unamused:
12. máj 2013 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra.
13. máj 2013 o 09:43 • martinka9053
13. máj 2013 o 09:44 • martinka9053
ahojte baby, ktora chcete kontakt na dobru vesticu, napiste mi odpisem kazdej. poznam jednu fakt super, neuveritelnu dobru. piste papa
14. máj 2013 o 14:37  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@shilla1 v žiline viem o dvoch vešticiach, jedna je na rondli, taká staršia pani Zita a druhá ja na sídlisku a volá sa Simona. Bola som u oboch, tá pani Zita je velmi stručná, venovala sa mi asi 20 min a niečo sa mi aj z toho splnilo. U pani Simony to bolo také zvláštne. Takým milým dojmom pôsobila, povedala mi všetko, čo ma zaujímalo a bola som u nej asi hodinu, bola som spokojná, dokonca ma ponúkla aj kávou. Iné veštice tu v okolí Žiliny nepoznám....
14. máj 2013 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. máj 2013 o 18:07 • smatlinka
14. máj 2013 o 18:09 • smatlinka
@smatlinka Mila "smatlinka" ste s najvacsou pravdepodobnostou ta ista, ktora tu pise vsetky tie chvaly...tiez ste zaregistrovana tento mesiac, tak ako vsetky ostatne "osoby", ktore tu pani Lidusku chvalia a jedine prispevky su tie, ktorymi tu spamujete. Takze asi aj ja som zla, nenavistna a spinim dobrych ludi... kazda jedna, ktora to tu trochu sleduje Vam nemoze verit...zbytocne stracate energiu. Skuste nieco zmysluplnejsie.
14. máj 2013 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@smatlinka Pani Lidku nepoznám, takže ťažko môžem súdiť aká je kartárka... Že by som si od nej nedala veštiť je čiste môj názor, nemala by som dôveru v osobu, ktorá má potrebu zháňať si klientov tak, že ju jej zákazníčky cielene chvália v diskusii - samozrejme aj s uvedením kontaktov - čistá reklama zadarmo... viď množstvo príspevkov nových užívateliek a všade to isté - meno a kontakt na kartárku... To či si od nej niekto dá veštiť alebo nie, je každého jeho vec, iba som napísala svoj názor...
14. máj 2013 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
ahojte, chcem sa opýtať, či má niekto skúsenosť so Stellou z monea?
15. máj 2013 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stastna11 ja som jej raz volala...na niektore otazky mi odmietla odpovedat s tym, ze ma to nema co zaujimat...nepacil sa mi ani jej vyklad ani sposob...hovorila velmi strucne a ked som chcela objasnenie, tak sa furt tvarila, ze ved mi to uz povedala...nemam dobru skusenost
15. máj 2013 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kristy86 hmm mne zas pekne povedala, že a ako je ... som prekvapená, že máš takú skúsenosť ... len som chcela vedieť, či sa od nej niekomu niečo plní
15. máj 2013 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@stastna11
@kristy86
@tatiankaba

ja by som aj tak odporúčala osobný kontakt, keď už chceme niečo vedieť.... je to podľa mojich skúseností najlepšie. Aký máte na to názor??
16. máj 2013 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok