• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

11. decembra 2017 
Ahojte, zaujala ma diskusia. Aj ja som už pochodila viacero veštíc. Mne sa najviac osvedčila numerologička Hajnalka, kde sa mi predpoveď splnila takmer po siedmych rokoch, a veštica Renátka z NR. Obe vrelo odporúčam. Opätovnne sa k nim vraciam.
16. máj 2013 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
upinka: veľmi presný výklad.Sedí všetko, ako minulosť, prítomnosť dokonca sa už po týždni naplnili dve veci.som spokojná
19. máj 2013 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem".
@stastna11 Ahoj, no tak ja som jej dala druhu sancu a bola mila (vtedy mala mozno zly den)...tak uvidime :slight_smile:
19. máj 2013 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kristy86 ahoj, aj niečo z prítomnosti ti niečo povedala, čo sedelo? :slight_smile:
19. máj 2013 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stastna11 ja som sa pytala len na jednu otazku a ta sa tykala buducnosti...ale popri tom povedala par (skor charakterovych vlastnosti), ktore boli spravne...ale to nepovazujem za ziadny zazrak, kazdy kto sa tomu trochu venuje, tak vlastnosti a taketo veci vie celkom spravne
19. máj 2013 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kristy86 tak si mala potom aký pocit z toho veštenia?
19. máj 2013 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kristy86 Ahoj, mozem sa opytat, ako ti vychadzaju predpovede od Bely? Si s nou este v kontakte?
19. máj 2013 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, nemate niektora nahodou skusenost s nejakou vesticou v okoli galanty pripadne v bratislave?...ale overenou, dakujem
19. máj 2013 o 21:19  •  čaká bábätko, termín má v júli 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@notebook ahoj no ano...alezase osobny kontakt dava priestor aj podvodnikom si Ta vedia ohodnotitkto si co si...neviem..

Ak mate niekto kontakt na nejaku faaaaakt dobru pls poslite, dakujem!!!!!
Ja som z BA

Minuly tyzden som kvoli jednej cestovala ale bolo to uplne zlee tak len zba alebo ak robi niekto cez mail cez tel
21. máj 2013 o 08:57  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Poslite mi pls kontakt kludne aj do spravy :slight_smile: dakujem pekne
21. máj 2013 o 09:11  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte pokial chcete kontakt na naozaj velmi dobru vesticu, piste mi. papa
21. máj 2013 o 14:13  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Po dlhom case mi prisla odpoved od pani Angely, uz mi davnejsie vestila. V podstate sa to aj splnilo aj ked jedna vec sa stale nie a nie splnit, aj ked to ma byt az koncom roka rada by som to urychlila. Medzitym som pisala aj druhej vestkyni, myslite ze si mozem dat dvakrat po sebe vestit? Aspon zistim ci sa to zhoduje nie?
22. máj 2013 o 09:37  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majladka Ahoj, mam jednu dobru a overenu v BA v Ruzinove ak by si chcela...neuveritelne veci vedela...veci, ktore by ju nikdy nemohli napadnut, ak by nemala schopnosti...
22. máj 2013 o 09:50  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Posli pls kontakt do spravy :slight_smile:
22. máj 2013 o 10:22  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Dôvod: “Nežádoucí reklama. ”
22. máj 2013 o 13:44 • 111safary
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem".
22. máj 2013 o 13:50 • 111safary
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Dôvod: “Nežádoucí reklama. ”
22. máj 2013 o 13:51 • 111safary
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem".
22. máj 2013 o 13:52 • 111safary
je to sluníčkový človíček,,,nepíše typicky ale tak nějak s účastí na našich problémech,,umí i tím výkladem pohladit a moc věcí popisuje,,i když neměla žádné indicie,,věřím jí a mám zase energii ,,vřele Martinku DOPORUČUJI,,na 100%.
22. máj 2013 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem".
Mne najviac vyhovuje vestica pani Angela. Osobne si ale myslim, ze kazdy clovek sme iny a kazdemu moze vyhovovat nieco ine :slight_smile:
22. máj 2013 o 16:07  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Babulky viacere mi pisete kvoli kontaktu na pani Angelu,ona ma ten isty mail co mala naposledy,len bola vraj mimo na cestach,mne uz odpisala.papa a pekny dnik
22. máj 2013 o 19:37  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tatiankaba môžem ťa poprosiť na ňu email? ... neviem nájsť kontakt ... ďakujem
22. máj 2013 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulky Angela je aj na skype ma tam meno poradna.angela
V poslednom case sa mi zda ze sa nejako na skype presuvaju :slight_smile:))
22. máj 2013 o 21:51  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tatiankaba ahoj :slight_smile: ja som niekde čítala, že karty sa zvyknú vysmievať.. ak spochybníme jednu vešticu a ideme hneď za druhou.. preto je to často také, že výklad vôbec nesedí..
22. máj 2013 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ddenuliatko No ja som necakala ze tak rychlo pride vyklad od Angely ale ta druha pani na skype dnes nemohla, tak asi to uz ani nebudem riesit...len som bola taka ze som fakt potrebovala rychlo ryychlo..
22. máj 2013 o 22:03  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tatiankaba a na akom maily si zastihla p.Angelu,vsetky co som mala su uz nefunkcne....prosim do posty inak to zmazu :wink: dakujem
23. máj 2013 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra.
23. máj 2013 o 09:28 • linteolinka0
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra.
23. máj 2013 o 09:29 • linteolinka0
Baby bola ste niektora u Martiniusa co ma to novemyslenie?Ako na vas posobil?Mne hovoril ze ma prekliala jedna kamaratka a robil s ciernu svieckou a vodou a voskom cosi,aby to zmizlo.Zvlastne tobolo cele a hlavne to,ze ta "kamaratk" si 3 dni nato zlomila nohu,co mi robil to s vodou
23. máj 2013 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja som u neho bola.Martinius co ma to novemyslenie.eu co robi v pivnici magiu.Mna dal dokopy s frajerom s ktorym som sa rozisla.On roby aj magiu aj vesti
23. máj 2013 o 23:38  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok