• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

23. mája 2017 
aj vraj lieci nejako ale mna neliecil
23. máj 2013 o 23:39  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulky ktore mate vyklad od pani Angely ako ste spokojne :slight_smile:? Mna to dost povzbudilo :slight_smile:
24. máj 2013 o 09:15  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tatiankaba škoda, že neberie aj nových klientov :frowning2:
24. máj 2013 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stastna11 tak to ano, mne pisala ze chce odporucania ze odkial mam kontakt :slight_smile: ale kamaratke uz vykladala :slight_smile:
24. máj 2013 o 13:10  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tatiankaba mohla by som ťa poprosiť?
24. máj 2013 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tatiankaba aj mňa, tak na 70% mi vyšli veci od nej, robila mi výklad pred 2 rokmi.
24. máj 2013 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mam skusenosti 2 krat som pri vestici Bola a vzdy sa vsetko splnilo a Bola pravda to co ta vestica povedala. ozaj somariny to neboli. len ked mozem poradit staci ist raz
24. máj 2013 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tatiankaba Ako sme si uz pisali cez postu, aj ja mam z p. Angely velmi dobry dojem, robila mi vyklad koncom r. 2011, splnilo sa, co bolo vtedy aktualne, predpoved do 1,5 roka nevysla. Ale takuto skusenost mam so vsetkymi vesticami, takze ja dlhodobe predpovede, t.j. do roka a pod. beriem s rezervou, ze sa moze vselico prihodit a tym sa zmeni aj moja buducnost.
24. máj 2013 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tatiankaba ja ti zas poviem, že nielen medzi "vešticami" sú podvodníčky. Mne sa tu stalo, že som jednej dala číslo na pani, ktorá vykladá karty. Ona jej zavolala, že súrne niečo potrebuje vyložiť po telefóne, prisľúbila, že pošle nejaké peniaze a dodnes nič neposlala. Ja som sa to dozvedela keď som išla na výklad kariet a medzi rečou som povedala, že som dala číslo prostredníctvom fóra a teda dobre trápne som sa cítila, že som chcela niekomu pomôcť a poradiť a ona to zneužila, teda nie mma ale tú kartárku.Takže na oboch stranách sú ľudia rôzni.
24. máj 2013 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra.
25. máj 2013 o 16:38 • linteonka0
Mne sa od pani Angely plni len by som jednu vec chcela urychlit :slight_smile:. Ale viem ze sa to asi neda. Mne inak ona skor pride ako taka psychologicka ze cloveka povzbudi usmerni. Ked som cestovala kedysi k jednej do Madarska tak ta sa s tym neparala hovorila toto hentompresne ako bude dobre i zle. Podla mna je dobre dat si vylozit aj minulost pritomnost aby ste videli ci sa vam triafa...
25. máj 2013 o 17:01  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra.
26. máj 2013 o 13:51 • brouzilka
napato cakam na vestbu od Angely som zvedava ako puk :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dufam ze sa ozve coskoro.
26. máj 2013 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@xenidlo Potom hod info, ako si bola spokojna :slight_smile:
26. máj 2013 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky,
nechala jsem si vylozit karty pres e-mail od pani Martiny.
Charakteristika me osoby souhlasi na 100 % a vyklad byl dost podrobny.Nezalezi na poctu otazek,muzete se ptat na cokoliv.Pokud se chcete na neco doptat,nema s tim zadny problem.Cena vykladu je velice nizka (alespon co si rikaji ostatni kartarky),taky to nepotrebujete kazdy mesic,ze? :wink: Nasla jsem si ji sama a nahodou a jsem s ni velice spokojena.Takze pani Martinu doporucuji VSEM :slight_smile:
26. máj 2013 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem".
@stastenka42
suhlasim, tiez mi pani Katarina napisale dost nepravdepodobne veci, uz len dufam ze jej nic z toho nevyjde....... mam pocit ze trafila vedla.....
27. máj 2013 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@xenidlo Tak ako spokojna :slight_smile:? Ci este cakas?
27. máj 2013 o 10:13  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: ja predpovedim verim tak na 80%.

Vestila ma uz davnejsie pani Angela, vie velmi povzbudit cloveka poradit a bola som spokojna. Mne aj vyhovuje taka anonymita nerada idem osobne.

Dalej mi vestila pani Dida, tiez som bola velmi spokojna, velmi prijemny clovek.

Potom mi vestili na jednom vecierku v Brne ale to bolo uplne mimo netriafala sa ani pritomnost.

Nemalo by sa ale davat vestit na zabavu ale ked vas daco vazne zaujma.
27. máj 2013 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kiaradi Ja som si na svokrusu davala vyklada obmesiac :slight_smile: ale potom mi pani Angela poradila ako zmenit pristup k nej a uz je to lepsie..tiez spominala ze nie je dobre pricasto vestit. Uz len manzelika musim prevychovat :grinning:
27. máj 2013 o 14:07  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tatiankaba Na niektore svokry nepomoze ani vestica ale len vymetac dabla :grinning: ale to uz je do inej temy. Prosim napis mi do spravy ten novy mail na pani Angelu co tu spominate. Dakujem :slight_smile:
27. máj 2013 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@kiaradi poslane :slight_smile:. No mas pravdu...ta moja je na dlhu diskusiu ale zaklopem ze je to uz lepsie.
27. máj 2013 o 14:16  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@peha81
Ahoj ... Ak máš vážny záujem tak sa mi ozvy a pošlem Ti kontakt na jednu super vešticu .... Mám s ňou dobrú skúúúsenosť :slight_smile:
27. máj 2013 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
patricia1981
ahoj Patricia,nemas nahodou kontakt na tu vestkyni do Trnavy?dekuji :wink:
27. máj 2013 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@atiduj ahoj vedela by si mi poslať kontakt na didu?
27. máj 2013 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@atiduj už netreba už som našla :slight_smile:
27. máj 2013 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ta pani Angela mi trafila ako rit na sebel!
27. máj 2013 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tatiankaba môžem ťa tiež poprosiť o kontakt na p. Angelu?
28. máj 2013 o 07:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tatiankaba
@kiaradi
@jeannna

no dockala som sa, spokojna som, trafila sa ako hovori kiaradi ako rit na serbel.

uz len aby sa to vyplnilo, skoda by bolo s dobrymi vecami sa minut.. :wink:
28. máj 2013 o 07:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este by som dodala, ze mi angela najlepsie sedi, co som bola v kontakte s damami v decembri, tak moc mi nesadli. Jedna skopirovala z internetu kade tade pozitivne veci, cele odstavce, a pozliepala z toho celu slohovu pracu pomaly (to bola Lucia nejaka)... a druha co mi napisala som sa az zlakla (kartarkasara).... i ked aj konflikty su v zivote normalne, tak tym stylom co mi to napisala mi teda vobec nesadol. Angelu odporucam tie dalsie dve damy nie, jedna kopiruje kade tade, len vase doplni meno a druha mi proste nesadla. zatial sa teda netrafila do nicoho.
28. máj 2013 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ajhojte. Mne odpísala pani Katka po mesiaci. Nepísala som je nič konkrétne, čo by som chcela vedieť a ona mi povedala skutočne všetko čo ma zaujímalo ani pýtať som sa nemusela :slight_smile: Zatiaľ som veľmi spokojná (asi som to presne potrebovala počuť) takže povzbudenie vynikajúce, no uvidíme či sa to premietne aj do budúcnosti :slight_smile:
28. máj 2013 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok