• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

25. marca 2017 
@ewica ahoj aj si platila alebo ako to funguje???
28. máj 2013 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ewica tiež mi pani Katka presne opísala môjho partnera, čo mala aj pravdu ... a budúcnosť by mohla výjsť :slight_smile:
28. máj 2013 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte, chcem sa opýtať či nemáte kontakt na Karin z BB? Ďakujem, môžte poslať aj na mail sisolienka@azet.sk
28. máj 2013 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj pre mna pani Angela je naj :slight_smile:. Dakujem za vsetky odporucania :slight_smile:.
28. máj 2013 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, chcem sa opytat na spominanu pani Angelu. Viacere pisete, ze Vam poslala velmi trefny vyklad. Plni sa vam aj buducnost?
28. máj 2013 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@xenidlo P. Angela je naozaj neskutocna, aj mne napisala trefne veci, aspon, co sa pritomnosti tyka a do buducnosti velmi povzbudive slove.

@kiaradi

Mozem sa vas este spytat, ako vam vychadzaju od p. Angely casove predpovede? Do cca roka, roka a pol atd...
Sedi to aspon priblizne?
28. máj 2013 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stanp Ahoj, ak si este dobre pamatam, bola si aj u Ines. Ako to vychadza od nej? Hlavne casovo, tusim sa Ti mala naskytnut nova praca. Mne to zial nevyslo. A napr. Angela mi pisala nieco podobne, len v inom casovom horizonte.
28. máj 2013 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jeanna ahoj, no mne sa trafila teda viac ako presne a co sa tyka casu kamoska hovorila ze plus minus dva tri mesiace...
28. máj 2013 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jeannna áno, bola som aj u Ines. Taká maličkosť sa splnila, ale zmena zamestnania zatiaľ nie. Myslím ale, že k nej predsa len príde, no nie v takom čase ako mi povedala.
28. máj 2013 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stanp Ja si tiez myslim, ze to pride a mozno ti Angela da presnejsi udaj. Napr. mne povedala, ze to bude do roka, roka a pol ( co podla Ines uz malo byt ). No ved uvidime ... tiez sa nenahnevam, ak to pride skor :slight_smile:
28. máj 2013 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky,nemate kontakt na nejakou dobrou kartarku-vestkyni z BA?
pani Angelu jsem jiz kontaktovala,ale nedari se ji na dalku na me napojit :frowning2:
28. máj 2013 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jeannna Mne napísala Angela zmenu práce do roka a pol a prišlo to už za päť mesiacov :slight_smile:
28. máj 2013 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tammy22 No bodaj by to aj u mna tak bolo :slight_smile: ved Angela pisala, ze cas orientacny, niekomu sa trafi presnejsie, inemu zas nie, ale hlavne je, aby sa to vobec naplnilo.
28. máj 2013 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zienky hm vestice ja som bola u dvoch a to co povedali sa ozaj stalo inak by som netvrdila ze v to verim
28. máj 2013 o 20:09  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jeannna Ja som si u nej dávala veštiť ešte v r. 2011 a to teda vyšlo, teraz znovu pred týždňom, tak som zvedavá :slight_smile:
28. máj 2013 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tammy22 aj ja som si u nej davala vestit este v r. 2011, uz som to tu spominala, vysli veci, ktore boli vtedy aktualne, ale ta dlhodobejsia predpoved do roka, roka a pol sa doteraz nesplnila. Aj ked musim povedat, ze p. Angela pri tom uviedla, ze je to mozne a je to este take vzdialene. Tak som opat zvedava, lebo min. tyzden mi opat uviedla tento isty casovy udaj - cca do roka, roka a pol, aj ked uz na uplne inu otazku, tentoraz moju pracu.
28. máj 2013 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jeannna Mne vtedy u nej nevyšiel tiež len ten časový údaj - už som vtedy vedela, že asi budem musieť zmeniť prácu, tak som sa na to pýtala, že ako to vyzerá a ona mi napísala, že do pol roka nie, že vraj až tak za rok a pol. No a nakoniec to bolo päť mesiacov, ako som už písala... Ale niektoré veštice tvrdia, že časové údaje sa vraj nedajú presne určiť, tak neviem... Teraz som znova bez práce a Angela mi napísala, že nová by mala byť do 4-6 mesiacov, tak uvidím :slight_smile: Dúfam, že skôr :wink:
28. máj 2013 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tammy22 Drzim palce s novou pracou :slight_smile: Mne pisala, ze do 4-6 mesiacov to vidi bez zmeny, tak uvidime. Ale musim uznat, ze dokonale opisala suvisiace okolnosti, aj to, preco chcem zmenit pracu. Ale nejdem sa na to prilis upinat, aby som nebola sklamana.
28. máj 2013 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, môžete mi prosím poslať kontakt na pani Angelu? ďakujem.
28. máj 2013 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apoloma mozem poprosit ciselko na nu,prip.aj adresu ak este funguje?vdaka
29. máj 2013 o 06:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, prosím neviete niekto kontakt na vešticu z Vadičova? napíšte mi na môj mail: martinuskaaaa@gmail.com
29. máj 2013 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra.
29. máj 2013 o 13:17 • kkriznicka
@renata5 Komunikovala som s ňou mailom, a v odpovedi na konci zadala čísleko účtu na dobrovolný príspevok, takže je na tebe, či a koľko jej pošleš :grinning:
29. máj 2013 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stastna11 no dúfam že nám všetko pozitívne vyjde :slight_smile:))
29. máj 2013 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ewica verím, že áno :slight_smile:
29. máj 2013 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
29. máj 2013 o 15:24 • kkriznicka
29. máj 2013 o 15:25 • kkriznicka
Uz mi prisiel aj takzvany dodatok k vykladu od pani Angely. Spokojnost :slight_smile:
30. máj 2013 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tusim je to lepsie aj ako osobne vestenie lebo vzdy ked som odisla od kartarky mi to az doma napadlo co som este zabudla :slight_smile:
30. máj 2013 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes som citala clanok s p.Martiniusom z novemyslenie.eu k ktoremu chodim na novom plus7dni.Citali ste to?Som skoro odpadla,ze tam bol.
30. máj 2013 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok