• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

9. marca 2017 
30. máj 2013 o 18:39  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ewica Ahoj chcem sa opýtať na pani Katku, odkliaľ je, a koľko si jej platila
Vďaka
Bosorcicka
2. jún 2013 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dusana666 Zdravím nečítala som, čo tam bolo napísané, môžeš napísať viac?
Levicatko
2. jún 2013 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petka_s a u ktorej si bola ? Inez alebo Ingrid ? ja som bola u ingrid a polka sa splnila zatial uvidime dalej
2. jún 2013 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne sa zatial vsetko od pani Angely plni len mam pocit ze to ide volajako rychlejsie. To co malo byt ze do pol roka mam feeling ze sa zacina diat uz teraz :slight_smile: :pensive: :confused:

Kamaratka mi hovorila ze ked si davate vestit tak moze rozhybat energiu alebo cosi take a niektore veci sa urychluju moze to byt pravda?
3. jún 2013 o 10:52  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
kočky, čo hovoríte na ZANU? máte niektorá kontakt, resp. by ste mi vedeli poradiť niektorú z BA, SC, TT? skutočne dobrú, čo sa vám trafila do budúcnosti? ďakujem za váš čas..
3. jún 2013 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vim, ze to sem nepatri, ale rada bych vas poprosila o jeden jediny hlas pro skolku meho syna.... moc mooooc dekuji http://www.soutezeprodeti.cz/index.php?id_content=3&id_skolka=210
3. jún 2013 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tatiankaba Tiež som oslovila pani Angelu. Odpovedala mi okamžite. Veci by sa mali u mňa splniť do pol roka, tak čakám. Neviem, či si v obraze, ale na začiatku tejto diskusie, sú odporúčania na pani Angelu, ktorú všetky žienky hodnotia v samých superlatívoch, t.j. že veštby od nej sú v podstate 100%-né. Tak sa chcem spýtať, či táto pani Angela je tá istá, čo fungovala na "cigánskych kartách".
3. jún 2013 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stanp Ahoj, ano je to ta ista pani. Mne ju odporucila jedna kocka uz davno. Vyklady od nej sa mi plnia a vzdy sa neuveritelne trafi. Navyse ma vzdy aj povzbudi, co niekedy clovek fakt potrebuje :slight_smile:. Ja ju mozem odporucat vsetkymi desiatimi :slight_smile:
3. jún 2013 o 16:44  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tatiankaba A nemoze to byt tak ze si s niecim otalala a ze ta ta vsetba "nakopla"?
Inak niekto ste s pani Angelou aj telefonovali alebo len cez mail vam vestila?
3. jún 2013 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
od p.Angely sa mi splnila asi polovica,je to uz cez 2 roky,co mi vestila,ale rozhodne dokaze vyborne nakopnut a povzbudit a o tom to v konecnom dosledku je :wink:
3. jún 2013 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, skusala som Angelu, kedze ju tu vsetci velmi chvalia...mna ale nijako neohurila, dost vseobecne. A nenapisala ani nic co vedela, ale nemala odkial, takze ako sa hovori, "neodpadla" som z toho...
3. jún 2013 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Mne uhadla jednu vec ktoru nemala odkial vediet ale ked som sa pytala na manzelovu pracu pisala ze sa jej nedari na neho napojit, inak uplne super :slight_smile:
3. jún 2013 o 17:55  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@saska.t poslala by si mi prosim na pani Angelu kontakt?

Myslite si ze mi bude vediet povedat ako dopadne sud ktory manzela caka?

Dakujem
4. jún 2013 o 09:57  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v septembri 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ved skus jej napisat a uvidis :slight_smile:
4. jún 2013 o 10:13  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pani Angela mi vzdy poradi v pracovnych otazkach a jej vyklady sa vzdy plnia. Ja ju mozem odporucat. S inymi vestkynami nemam skusenosti.
4. jún 2013 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rada by som pridala moju skusenost. Poprosila som o vestbu pani Angelu, odpisala mi do vecera a na druhy den poslala vestbu. zostala som prekvapena ako opisala moje manzelstvo,neuveritelne dobre to trafila. Ci sa bude aj plnit uvidim najskor v auguste.
5. jún 2013 o 10:13  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v septembri 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja som pisala pred nedavnom pani Angele.. pytala som sa jej na 3 veci, ale zamerala sa len na jednu, ktoru povedala vcelku strucne.. do polroka sa ma nieco splnit, tak uvidime.. v pretoze povedala vec, ktoru mi povedala aj pani Katka pred par mesiacmi..
5. jún 2013 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobry den, na zaklade pozitivnych ohlasov by som rada kontaktovala pani Angelu. Ako to u nej funguje - osobne ci vesti aj online alebo cez telefon? Mozem poprosit o kontakt? Dakujem vopred
5. jún 2013 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stanp poprosila by som kontakt na p. Angelu
5. jún 2013 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tatiankaba
prosím ako to funguje pri tom veštení? Napísať mail alebo ako? Nikdy som to nerobila a poviem pravdu, momentálne máme nejaké problémy, tak by som nejaké veci potrebovala počuť alebo povzbudenie. Len neviem ako a ani ako to funguje potom s platením a koľko. Prosím ak budete mať čas písnete mi IP aj s kontaktom na tú pani Angelu?
Ďakujem veeeeeľmi pekne už teraz. :slight_smile:
6. jún 2013 o 00:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ddenuliatko dala by si mi prosim nejaky kontakt na p.Angelu?Dakujem krasne!!!
6. jún 2013 o 07:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj cchcela by som sa spitat ci by ste mi vedeli vivestit co ma caka ak ano dajte mi vediet
6. jún 2013 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry den mam problemi a potrebovala by som aby mi snima niekto pomohol ak ste to vy prosim ozvite sa miiiiiiii .....moj imel je mnauka 111 @azet .sk
6. jún 2013 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evkaco
ahoj, prosím ťa, nevieš kontakty na Ines? neviem sa jej dovolať. a neodpoveda ani na sms. A kde teraz presne sídli? Zevraj už nie je tam pri divadle, vieš mi prosííím povedat ako sa na nu nakontaktovat?
6. jún 2013 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem".
6. jún 2013 o 12:51 • ddenuliatko
trocha mi to tu pripada ako jedna veľka reklama a prezentacia veštic ktoré som vyskúšal a stáli za stratu môjho drahoceneho času a ťažko zarobených peňazí ,ale aby som uplne nekrivdil Sofa obišla najlepšie ,lebo tá ma dar od boha,len škoda že kontakt na nu neprišiel skorej ,,,ale všetko sa pre niečo deje..
6. jún 2013 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lava321 ty myslíš sofu túto?vestenie-sofa.eu?lebo ak áno tak ona nemá konkurenciu mne tak pomohla ,ale aj mojim priateľom ,že keby som vyhral loto polku jej dám.
6. jún 2013 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nepoznáte niekoho kto veští v žiline? Niekoho s kým máte skúsenosť a odporučili by ste ho? Veštíc je síce plno, ale vetšina vykladá bludy... Tak ak niekoho poznáte poprosím kontakt :slight_smile:
6. jún 2013 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moze mi niekto poslat kontakt na p. Angelu prosim?
7. jún 2013 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok