• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

23. mája 2017 
Mozete mi prosim poskytnut kontakt na pani Angelu? dddakujem moooccc
7. jún 2013 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja by som vás chcela poprosiť o kontak na spomínanú a chválenú pani Angelu. Ďakujem.
8. jún 2013 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydinka ja som jej smskovala a dohodli sme stretnutie. Vo Zv na námestí, vedľa Prioru, vchod z tržnice
8. jún 2013 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@teobb kto je angela.. mate na nu kontakt :slight_smile:
9. jún 2013 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj,mohli by ste mi prosim poslat kontakt na pani Angelu? Potrebovala by som dost surne vyriesit jeden problem.Dakujem pekne.
9. jún 2013 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monilia ahoj mohla by si aj mne poslat na nu kontakt?dakujem pekne :slight_smile:
9. jún 2013 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mate niekto skusenosti s Arin ? Dopocul som sa o nej len prednedavnom a vyzera to ze ludia s ktorymi spolupracovala ju chvalia . Prikladam aj oficialny profil na facebooku ( prosim neberte to ako reklamu , chcel by som len vediet vase nazory, nakolko v ezo - prostredi mam pomerne prehlad, ale neviem co si mam v tomto pripade mysliet. Tie sluzby maju ambiciu ponukat nieco viac ako vykladanie kariet, ale som zatial trochu skepticky )
https://sk-sk.facebook.com/pages/ARIN-JASNOVIDKA/149191758516198
10. jún 2013 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stanp
ahojte, všetci chválite Angelu, pošlite mi niekto kontakt. Som dosť zúfala, :frowning2: potrebovala by som nakopnúť. Ďakujem!!!
11. jún 2013 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bora1 poslane :slight_smile: Ona je super, uvidis, ze ti pomoze :slight_smile:
12. jún 2013 o 10:06  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tatiankaba Si spominala, ze sa ti zacinaju plnit veci, ktore boli predpovedane na neskor, az koncom roka, naozaj sa plnia? To by som potrebovala aj ja.
12. jún 2013 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne čo pani angela veštila pred rokmi, tak sa mi nesplnilo vôbec nič. čo som sa pýtala teraz, tak vyšlo presne, ale to bola prítomnosť, žiadna budúcnosť.
v minulosti som bola raz za jednou staršou pani, volala sa p. Grofova, a vykladala z ruky, bolo to v nejakom centre /neviem či zana centrum/ v Ružinove, tuším na Astrovej, alebo niekde tam. To centrum tam už asi neexistuje, a či ešte pani žije netuším. Tak ak by o nej niekto niečo vedel, bolo by fajn dať vedieť.
13. jún 2013 o 06:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maruska24 opravujem meno, nie Grofova, ale Galfyová :sweat_smile:
13. jún 2013 o 06:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem".
13. jún 2013 o 11:23 • sumenkaaaa
sumenkaaaa a kolko si platila?
13. jún 2013 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja mozem odporucit uz davnejsie spominanu pani Katku, jej vyklad bol vzdy prepracovany a dobry. Pani Angela mi napisala velmi strucny a nie az tak jasny vyklad. Radsej v tomto pripade odporucam pani Katku., urcite budete spokojne. Na pani Katku poskytnem mail v IP , ak by bol zaujem.
13. jún 2013 o 23:07  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
dobrý dem poporsim vas nevie niekto telefone cislo na Karin pracuje tv8 uz viac krat vykladala po telefone a stale sa to splnilo je fak dobra,ale ja chcem osobne cislo alebo kde byva ževraj byva vo zvolene
16. jún 2013 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrý deň poprosím vás alebo číslo na vešticu renata-sona táto zase pracuje ezo tv aj tato je dobra chcem jej osobne cislo co vykladala všetko aj u tejto sa splnilo a povedala take veci co nemala odkial vediet vestila po telefone prosim
16. jún 2013 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tatiankaba Môžem ťa poprosiť na kontakt na vešticu Angelu? Lebo som chcela ist ku Zane ale ako tu čitam tak nie je celkom dobra. Mám vážny problem ktorý potrebujem vyriešit. Ďakujem
16. jún 2013 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte prosim vas poslete mi kontakt na pani angelu?
17. jún 2013 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rada by som dostala kontakt na pani Angelu a bližšie info.,Ďakujem.
18. jún 2013 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatianka, vidim ze niekolko dievcat si uz od teba pytalo kontakt na Angelu. budes taka dobra posles aj mne. potrebujem sa opytat na babo. vdaka.
21. jún 2013 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne agaven vestila uz davnejsie, ale netrafila ani pritomnost, ani buducnost. Od p. Angely pritomnost na 100% a buducnost, co mi vestila pred dvoma rokmi moc nevysla, co mi vestila v maji, este neviem posudit.
21. jún 2013 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bola ustretova, to nemozem povedat 5€ nebolo vela, lebo som chcela odpoved iba na jednu otazku, aj mi viackrat odpisala, ked som sa nieco pytala, ale ako hovorim, jedna vec sa uz nestala. Ale mne buducnost nevie trafit asi
nikto :slight_smile:
22. jún 2013 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som bola najviac spokojna s Angelou, trafila sa mi na 100%..
23. jún 2013 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok