• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

25. marca 2017 
@kvietok dala by si mi kontakt na Agaven?, ako ste si písali cez mail? , ako si potom platila cez účet?, neviem v tom chodiť, chcem vyskúšať prvý krát :slight_smile:. ďakujem
24. jún 2013 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocenky co ste chceli kontakt na pani Angelu poslala som vam IP :slight_smile:
24. jún 2013 o 12:20  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vilma75 mohla by som vás poprosiť o kontakt? dakujem pekne :wink:
24. jún 2013 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem".
24. jún 2013 o 15:10 • laska
Ja som tiež vcera pisala Agaven a mala som pocit ze je trochu nahnevana,ze jej pisu dievcata z modreho konika,vraj nejaka Slavka ktorej vestila tam dala na nu kontakt a teraz jej vsetky vypisuju:(
24. jún 2013 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stastenka42 tak to som prekvapena, ze bola nahnevana, niekolko stranok dozadu tu oficialne ponukala svoje sluzby, tak som na nu natrafila aj ja. A odpisala mi velmi rychlo. Je to cudzinka a pise dost kostrbato, to je pravda :grinning:
Nejdem ju este celkom zatracovat, ako som pisala, jedna vec, co mala byt este v zime, tak ta sa uz nestala a dalsie udalosti, jedna ma byt teraz cez leto a druha na jesen. Ale do pritomnosti sa mi teda moc netrafila.
24. jún 2013 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To fakt? ? A aspon do niecoho sa trafila? Mne to bolo tiež divne ze nechce ani meno alebo datum narodenia,lebo nerozumiem ze ako sa na teba napoji ked email mozes mat akykolvek,no ale poslala som jej dvacku tak uvidíme..
24. jún 2013 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je aha tu sa pise o mne.Ano som jasnovidka.preto sa dokazem napojit na vas na dialku.Ano zle pisem .Nie niesom cudiznka.Ano problem klby na prstoch .A tak ma to dost boli pri pisani.Inak oseroporoza opotrbovane prstove klby chupavky.Jasne pisala som dozadu nieco o tom aky je rozdiel medzi jasnovidkou , kartarkou .dakujem tym ostatym ze tak pekne pisete o mojich vetsbach .Som rada ze sam vam naplnilo to co malo.cize dakujemza ohlas na moju adresu .nie tu nevestim .tu mam iba bazar a obcas tu sem tam citam nieco.
24. jún 2013 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcata.chcem sa spytat .mam doma troje tarot.karty z ameriky ale nemam k nim samozrejme navod v slovencine po anglicky neviem tak dobre.viem ze ich aj tu predavaju aspon tie anjelske som videla.tak neviem ci ich niektora mate .ak ano keby sa to dalo prefotit bola by som velmi vdacna.samozrejme za peniaze.prikladam foto o ake karty ide
24. jún 2013 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stastenka42 mozno sa na mna nedokazala dostatocne napojit, aj to je mozne. Naopak p. Angela pisala o mojej praci, ako keby tam s nami robila. Kazdemu vyhovuje asi nieco ine. Ale ako som pisala, od agaven este mozu aj nemusia vyjst 2 veci.
24. jún 2013 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jeannna Aj mne sa nieco podobne stalo s Angelou. Nechcem tu rozvadzat detaily ale mala som vazny problem s mojou svokrou. Ona ju tak opisala, ze mi spadla sanka, normalne som myslela, ze ju pozna. Najviac sa mi pacilo, ze mi aj vestila, ale aj tak ludsky radila ako sa k tomu stavat.
Co mne sa paci ze sa plati az po vestbe a ze kolko chcem, to malokto dnes nema pevnu taxu, neviem ako inym, ale mne nepytala za dalsie otazky,spolu som mala tri.
Jedna vec mi vysla a ta druha a este tretia musim cakat.
25. jún 2013 o 08:47  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mobil mne bola dana suma hned a vestba odoslana az po zaplateni...ziadnu radu som nedostala,nebolo k comu,pretože bohuzial v nicom,ale uplne v nicom sa netrafila..asi ma toho vela a uz to nieje o sustredeni,ale asi o niecom inom..
25. jún 2013 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja toto forum navstevujem uz dlhsie, vramci odreagovania sa by som povedala. Su to take obdobia, v ktorych je popularna vestica niekto iny, napr. istu dobu p. Katka, potom p. Angela a teraz p. agaven. Myslim si, ze je uplne nemozne chciet od kazdej tu istu odpoved na jednu nasu polozenu otazku. Treba vyskusat, s kym energeticky najlepsie ladite, ktora najtrefnejsie opise Vasu situaciu. Ak mozem za seba povedat, ja nepotrebujem vediet svoju daleku buducnost, co bude o rok, dva. Co ma prist, to pride. Mne najviac pomohla asi p. Angela, ktora najlepsie vystihla moju terajsiu situaciu a aj mi dale konkretne rady, ako to zvladat.
25. jún 2013 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@romeo no ja neviem na tu Agaven su také zvláštne ohlasy :confounded: skor by som neišla ako išla :unamused:
26. jún 2013 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No mne sa paci ze pani Angele sa plati az po vestbe, nic som neplatila vopred a na otazku kolko mam zaplatit mi napisala ze to necha na mne ze je to lubovolne. Neviem ci by som chcela dopredu platit za nieco co nepoznam a neviem co cakat ale ak ma niektora vestica pevnu sumu chapem aj ju, ved ked sa niekomu nepaci moze ist k inej.. Ja to moc porovnat neviem neobieham vsetky vestice dokola ani sa to podla mna nema ale pani Angela je uplne super.
26. jún 2013 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kiaradi ahoj mozes mi dat kontakt na p.angelu?a to sa akoze s nou spojis mailo ci ako to funguje?ako sa plati? dakujem za odpoved
27. jún 2013 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martina pokial viem pani Angela nerobi kuzla a magiu. Osobne taku vestkynu nepoznam ale ved skus na nete pohlad urcite ich najdes vela :slight_smile:

@lenulienkat U pani Angely sa plati kazdy kolko chce dat a podla svojich moznosti, ona to nema pevne predpisane :slight_smile:
27. jún 2013 o 17:28  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana To co su tie kuzla? Ako to funguje?
27. jún 2013 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laska ahoj,, prosim ta mozes mi poslat kontakt na agaven? Kolko stoji vestenie ? a ci vesti iba cez mail al. aj cez skype?
27. jún 2013 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok