Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Vianoce a darčeky 🎄🎁

sabinka277
12. sep 2019

Ženy čaute 🙂 nápady na vianočné darčeky rodinným príslušníkom?
Deťom, svokre, babke, dedkovi, mamine, mužovi... 😄🎀
Sém s nápadmi alebo povedzte co ste davali minulý rok?
Tento rok akosi neviem a nemôžem sa inspirovat. 🎈🎁

janinah
12. sep 2019

zážitky,nie lapače prachu....a ešte knihy,tie vždy a skoro každemu

lubik87
12. sep 2019

@sabinka277 záleží čo.kto.ma.rád....syn 6.5 si.darček.nakresli takze.mu.dame.co.chce.,dcerka.20m dostane.na.vianoce.babiku a.na.narodky( silvester paradny.detský.kocik) ,svagrina.hackuje.dostane.velku.krabicu.priadze.,brat s ocinom su rybary dostanu.nieco.rybarske . Mamina preraba tak.nejaku.drobnost.a.peniaze. a moj.muz.je.muzikant takze.nieco.z.toho.žánru az.bude.nejaky.dobrý.koncert v európe.tak.lístky.naň

saskia_98
12. sep 2019

@sabinka277 ja tohto roku planujem tak babka - knihy (miluje romány), mamka ocko dostanu stale dačo zo zlata (taky zvyk od kedy robim, tak im davam) buď privesok alebo retiazku, druhej babke nakupnu poukazku lebo ona je nakupny maniak a to sa jej najviac zide asi, svokre darčekovu poukazku, svokrovi nieco do nakladneho auta (minule dostal svietiacu tabulku s jeho menom a radost neskutocna bola), muzovi podla potrieb co mu treba ale bez ponoziek a boxeriek jezisko byt nemoze 😅, bratom oblecenie, krsnatam hracky, kmotrovcom planujem dat tohto roku darcekovu poukazku na rodinne fotenie ku mojej top fotografke lebo su konecne kompletna rodinka a nemaju este ani jednu spolocnu fotku. Tak to zatial vidim. Ale snazim sa kazdemu kupit to, co realne vyuzije a nie nejake dristy. 🙂

mirkabav
12. sep 2019

Rodičom, starým rodičom, alebo iným dospelým ak sa dá tak wellness pobyt, alebo voucher na nejakú večeru v dobrej reštaurácií. Tým nikdy nič nepokazíš 🙂

zuzudrnda
12. sep 2019

My vzdy davame knihy,minuly rok spolocenska hra,starym rodicom vstupne do kupelov a ano,uz aj prakticke potravinove a vyzivove doplnky v balicku,kt.by si sami nekupili. Prastarku potesilo predplatne Slovenky. My za seba tento rok chceme poziadat o "nic". Osobne ma vela darov zatazuje. Co potrebujem,si kupim a to ostatne sa darovat neda 🙂. Mame zahradu,mimo Vianoc potesi napr.strom a na Vianoce mozu prispiet niektorej z organizacii napr.pre ochranu zivotneho prostredia ci podporit lekarov bez hranic ak chcu investovat dobre.

jumama
12. sep 2019

Je tu aj skupina Vianocne darceky - tam uz sa hromadia napady 🙂 https://www.modrykonik.sk/group/4586/

annlia
12. sep 2019

Este som nad tym velmi nerozmyslala ale mame asi kupim novy vysavac🙂a dalej vobec netusiiim kedze setrime na domcek musim sa krotit s darcekmi

anna_maria1
12. sep 2019

Zazitkove darceky su najlepsie a tento rok len take budem kupovat rodinnym prislusnikom.

bibina666
12. sep 2019

Sirsej rodine som vlani podarovala celkom dost eko prosuktov ako tuhe sampony, sietky na potraviny atd, malo to dost uspech lebo nieco nove zas. A sviecky vonave. Deckam hracky no a partnerovi roky kupujem tri darxeky v zlozeni nieco uzitocne ku konicku, nieco akoze vacsie lepsie a nejaka drobnost, serepeticka pre radost.

martinenka886
13. sep 2019

@sabinka277 ja kupujem iba rodicom a mojej rodine. Inak ostatna rodina si medzi sebou nekupujeme darceky a som tomu aj rada, lebo aspon nemusim nic vymyslat. Rodicom vacsinou nejaky pobyt zaplatime a manzelovi tiez, aby sme si isli obidvaja oddychnut.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli