Vianočná pohľadnica s fotkou dieťaťa. Máte nápad?

ricky
5. dec 2008

Ahojte maminy, poradte mi nejaky napad ako odfotit nase drahe dieta na vainocnu pohladnicu...mame doma osvetlenie aj pozadie, takze si ju chceme nafotit doma a ne ist s nou do atelieru, ale nemam ziadny napad jak ju najstajlovat🙂 mame napr. bile saty a anjelske kridla, cize bude asi v tom, ale neviem co dat okolo nej...hladala som aj nejake napady na nete ale zadne pekne fotos-vianocne som nenasla, tak ak budete mat daku ideu or pekne fotky, sup sem🙂 dikes....

bambusko
5. dec 2008

ricky, pozri co som fotila ja, ked boli dievcata malicke 🙂 su tam 2 fotky

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

sirinka
5. dec 2008

bambusko tie su nadherne 😵

nobody
5. dec 2008

ricky, a nezapomeň tu bílou podexponovat 😉

angelik
5. dec 2008

bambusko, krasne fotecky, ale ja si to zo svojimi detmi neviem predsavit
vzdy som davala na nich pozor a nas Patrik (asi 1,5 rocny) nasiel jednu sklenenu gulu a zakusol do nej 😨 ... nastastie som mu vsetko z pusy vybrala, ale od vtedu mame embargo na vsetky rozbitne ozdoby...

u nas prevladaju momentky, akakolvek stylizacia je nemozna, mam velmi neposedne deti

bambusko
5. dec 2008

angelik, tie gule su plastove 🙂 ja som ich nechala volne sa tmolit a fotila som asi 100 zaberov. ale nakoniec najlepsie boli aj tak prve fotky

audreyd
5. dec 2008

bambu, tie krídelká si tam ako dala? čo to máš ozajstných anjelikov doma? 😵

bambusko
5. dec 2008

audrey, hej, len rozky som musela osmirglovat 😀 normalne vykresove kridla s nalepenou vatou a leukoplastom prilepene na chrbat. teraz idem take vyrabat na sposob plecniaka, skolkari maju mikulasske vystupenie vonku a maju byt anjelici, takze to dam na gumu a natiahneme na vetrovku

zuzka1.
6. dec 2008

kuk moj album, saminko

ricky
autor
6. dec 2008

este nejake napady poprosim...🙂)))dakujem zatial za tipy

duskaf
6. dec 2008

Bambusko- prekrásne detičky, krásne fotky. My sme minulý rok, posielali fotku našich detičiek a čerstvo narodenej Veronky, ktorá spala v malej kolíske, lehátku pod stromčekom. A ľudia si mysleli, že je to hračka - bábika.

ricky
autor
13. dec 2008

tak sme par foteciek nafotili...keze sa nam tam tlacil aj nase psisko, tak sme fotili aj jeho 🙂 ta bielo modra fotka s napisom isla ako pohladnica... ak niekto chce tak je par fotos v mojom albume -vianocna Lucka.vdaka za rady a insiracie

nobody
13. dec 2008

ricky, jsou milý a krásný .-.--- na dvou tam vidím až moc přeexponovanou bílou, v histogramu by to určitě blikalo --- ale to je vlastně "kravinka"

fakt suprový fotečky - jednoduchý, milý, účelný 😉

emamamamu
13. dec 2008

ja tady videla v albu krasne fotky..jdu to zkusit najit...

emamamamu
13. dec 2008

tak jak nemam rada ty cervene cepicky at na sotva narozenych detech, nebo stoletych babickach, tak tohle je docela hezky... https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu... 🙂

ricky
autor
13. dec 2008

hej je to pekne🙂 najvacsia vyhoda je ze take male mimino si tu ciapku este necha na hlave...nasej sme to museli pristipcovat 🙂)))

bambusko
13. dec 2008

ricky, podarene 😵

maja22
14. dec 2008

Ahojte, tak my si upravujeme vianočnú fotografiu tak, že "vyberieme" malého z nejakej fotky a dorobíme k tomu niečo vianočné, mne osobne dosť záleží na tom, aby tam bolo vidieť aj samotného oslávenca, príp. svätú rodinu, však o tom Vianoce sú. Nahé detičky sa mi páčia, pokiaľ nie sú moje 😀 Resp. polonahé, lebo akty považujem za čisto súkromnú vec a my tých pohľadníc posielame dosť, nielen rodine, ale aj kamarátom atď. 😉 🙂 Ale ten nápad sfotiť detičky s vianočnými guľami je dobrý, páči sa mi...
Takto sme malého naaranžovali pred rokom: https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage... - dostali sme ohlasy, že nie každému sa to jeho cocacolovsko-santovské oblečenie páčilo...
A takto v tomto roku: https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

Už teraz plánujem, akých anjelikov spravím o rok, keď už budú dvaja 😀

ricky
autor
14. dec 2008

pekne pohladnice...v akom programe robis a odkial stahujes pozadia?

maja22
16. dec 2008

Ricky, ja toto neviem, to len manželovi dám fotky, texty a on sa s tým potom "vyhrá" 😅 Robí v Adobe photoshop. Na prvej je pozadie náš vlastný stromček z predchádzajúceho roka, toto druhé neviem odkiaľ vyhrabal 😀