Vianočná výzdoba okna. Máte už nejakú?

zuzuh
15. dec 2007

Mate uz vianocnu vyzdobu na oknach? Hladam nejaku vystihovaciu predlohu na vianocnu vyzdobu okna.Poradte nejaky link kde by som ju nasla.

magg
15. dec 2007

ja som kupila v Lidl take folie po 29 korun, su to take detske motivy a da sa to viackrat pouzit, nelepi sa to len sa to tak prichyti na okno, takze neostane flak, ale pekne to drzi a jednoducho sa to dava dole 😉

zuzuh
autor
15. dec 2007

a kedy si tu kupovala? Uz skor? Ja so dnes bola lidl ale nic sam ta take nevidela.

erika153
15. dec 2007

aj ja mam z lidl vselijake vlocky..a schvalne som teraz hladala na mimibazare, lebo minule som videla tie domceky aj priloha tam bola a neviem najst. tak skus pohladat sama v sekcii recepty, len neviem ci to bolo na ceskom, alebo na slovenskom 😅

magg
15. dec 2007

no uz asi tri tyzdne do zadu, ale maju nieco podobne aj v tesco, ale u nas v lidl este mau vlocky, mackov som uz tiez nevidela

zuzuh
autor
15. dec 2007

Nieco som predsa nasla.Su tam celkom dobre napady nielen na vianoce http://rozpravky.wz.cz/aktivity/index.php

ena
15. dec 2007

ja som malemu do izby malovala window color obrazky.. vianocny macko pooh and friends 🙂 uz ich ma pricapene na skle 🙂