Vianočný Eötvös cirkus v Bratislave

nikolet_89
21. nov 2014

Ahojte maminy chystate sa niektora dnes do tohto cirkusu ? Dnes je prve predstavenie, ja by som chcela zobrat dcerku v pondelok. Zaujimalo by ma ci sa to oplati tam ist a hlavne ci je ozaj stan vyhrievany, dalej dlzka predstavenia a este ci sa tam da fotit sukromnym fotoaparatom a dalej ake maju ceny suvenirov cca nic drahe ale niaku pamiatku 🙂 dakujem moc

edulkobaby
21. nov 2014

A kto min povie, kedy su predstavenia? Videla som z busu plagaty a nestihla som to precitat. Ja by som malu tiez vzala. Hlavne ak to nebude dlho a maju aj cisla so zvieratkami.

xkittikex
21. nov 2014

www.eotvoscirkusz.com to je ich stranka,maju aj slovensky jazyk, minule ked boli u nas stalo to moc draho a predstavenie nic moc, oproti Budapesti NagyCirkusz... 🙂

nikolet_89
autor
21. nov 2014

@edulkobaby ahoj v pondelok,stvrtok, piatok - od 17:00 a cez vikend od 15:00... cez tyzden za 3eura a cez vikend za 5 eur ale len s tym ich listkom, ktory sa zevraj da vytlacit aj na ich stranke my ich mame z obchodu boli tam polozene nech si ludia vezmu

@xkittikex ahoj su tam zvieratka a ja idem hlavne vyskusat ci sa malej bude pacit a ci mi tam vydri cena 3 eura je super a mala nema este ani 3 roky tak som zvedava ako to zvladneme a verim, ze jej to bude stacit 🙂

xkittikex
21. nov 2014

@nikolet_89 tak to je super cena,u nas v septembri najlacnejsie vstupenky stali 15eur aj pre deti aj pre dospelych... moja mala ma 4roky,prva pol hodinka este bola v poho,ale potom! 2 a pol hodiny sediet na jednom mieste, no to bol horror pre nu 🙂

edulkobaby
21. nov 2014

@nikolet_89 Super. Moja este len o mesiac bude mat 2 roky, tak tam skusime cez tyzden ist. Kolko vydrzi, tolko vydrzi. Minule mi na babkovom divadle odsedela hodinu.

nikolet_89
autor
21. nov 2014

@xkittikex
@edulkobaby no vsak preto ak mi po hodine zdrhne aspon mi to luto nebude 😀

zuzkat1
21. nov 2014

Baby nasli ste niekde na ich stranke ten listok aby to bolo za 3 e? Lebo ja nie

ziborah
21. nov 2014

ahojte baby, aj ja by som rada vytlacila ich listok z ich stranky, ale nejako to neviem najist. dakujem

katinka69
22. nov 2014

Listok stoji 3 eura cez tyzden hocikam mimo lozi a 5 eur je cez vikendy. Cirkus je pekny, moderny, zabavny, len asi pre vacsie deticky, pretoze tam vobec nevystupuju zvieratka, Vystupenie je ladene vianocne.

antonko
23. nov 2014

Keďže sú dve rozdielne informácie, prosím o upresnenie kto bol teraz (Petržalka 11/2014) v tom cirkuse, či sú alebo nie sú vystúpenia so zvieratami? Je to dôležité hlavne pre deti.

janaburo
23. nov 2014

ahojte, mňa by to tiež zaujímalo či tam budú zvieratá , lebo to jednoducho do cirkusu asi patrí ...chystáme sa vo štvrtok máme lístky naozaj za 3 EUR čakala som tam dnes a všetci mali tie zlavové letáčiky tvrdili že deti ich dostávali v škôlke alebo ich rozdávali v Carrefoure, no ja som tam otravovala až mi ten mladý chalan čo lístky predával jeden ten leták dal. Na ten jeden letáčik sa dá nakúpiť aj 20 lístkov, čiže by stačilo niekoho poprosiť a on by vám to jednoducho kúpil.
No a ešte či sa oplatí kúpiť tombola za 1,5 EUR
ďakujem

mahalo
26. nov 2014

Ahojte tak uz sa vie ci su v cirkuse zvierata? Hladam prave taky cirkus kde nie su. Nechcem deti ucit, ze tyranie zvierat k tomu patri. Pripadne ak vuete o nejakom cirkuse bez zvierat, dajte vediet. Vdaka

aduliis
1. dec 2014

ahojte poslali by ste mi link kde sa da vytlačit ten letak aby som mala za tie 3 eura vstupenku 🙂 🙂 ? 🙂

zuzzzzy
2. dec 2014

Aj ja som zvedavá 😀

kudel13
5. dec 2014

Tak ja som tam volala a je to cisto len akrobaticka show bez zvieratiek 😒

lorela
5. dec 2014

Aj pre mňa fajn informácia, že je to cirkus bez zvierat. Tak to určite pôjdeme.

nibiru
13. dec 2014

prosím vás neviete do kedy je tu ten cirkus?
@nikolet_89

simca06022011
13. dec 2014

My sme boli v BB a bolo super, ked smeboli mali aj zvieratka.. bol tam slon, potom taky maly pes ukazoval nejake nezbednosti s ponikom, papageje... ale nic take katastroficke. Vsetkym sa pacilo, pre kazdeho tam bolo nieco 🙂) Akrobati boli bozskyy :P Aj akrobatky :P
Budapestiansky cirkus je lepsi, ale aj masnejsi financne a teda jasne ze aj predstavenia maju "ine"... a je aj adrenalinovejsi, ja som bola zelena minimalne pol predstavenia :P