Vianočný stromček. Živý alebo umelý?

marse
1. dec 2008

Aky mavate vianocny stromcek? Zivy? umely? my umely..nie je okolo toho tolko roboty, nepada mi nikde ihlicie, a nemusim kazdy rok davat aj 1000 za pekny stromcek...kazdy rok sme mali zelenu jedlicku, ale tento rok si splnim sen a kupim si biely stromcek.. neskutocne sa mi to paci..vysoky 2m viely stromcek... mozno gyc ale mne sa to neskutocne paci...a uz sa mi podarilo aj muzika presvedcit 😀 ako ste na tom vy???

kili
1. dec 2008

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
neviem či na tejto strane, alebo čitajte spätne, ale dosť sa o tom tam popísalo.

kili
1. dec 2008

apo, no tak, však sú vianoce, aspoň ho tvojmu mužovi rozmraz 😀

kili
1. dec 2008

tému premenovali, ste si nikdo nevšimli? že sem neprispievate? 😕

kili
1. dec 2008

tak ste mi tu spravili vianočnú atmosféru a teraz ticho. to si fakt nikto nevšimne, že sa téma premenovala 😕

marse
autor
1. dec 2008

ja som si to vsimla 😵

veronikahel
1. dec 2008

a ako sa volala predtým?? 😕

marse
autor
1. dec 2008

vianocny stromcek 😵

veronikahel
1. dec 2008

a preco sa premenovala?? teda kto ju premenoval? 😕 🙂

aponchie
1. dec 2008

kili toho kapra pozvyka i zmrazeneho 😀 bleee me kapr nechutna a strasne se mi nelibi jako ryba a jak dela tou hubou 😝 😝 ale na salat se tesim jak male decko,dneska jsem udelala s malou linecke a hned ho skovala nebo oni sou schopni mi to snist tento tyden jeste 😲

darina77
1. dec 2008

Baby neviete dájú sa niekde na internete zohnať klasické ozdoby okrasa Čadca? Mám kopec plastových ale tie z čadce májú takú zvláštne čaro pre mňa, mi pripomínajú destvo asi. V žiadnom obchode typu tesco a podobne som ich nevidela.

pacna
2. dec 2008

http://www.okrasa.sk/sk/index
kukni tu oni vačšinou vyvažaju gule 🙂

ankam
2. dec 2008

darina77
moja ja som taketo bombule videla u nas v kauflande.ozaj v tescu niesu-len tie umele,ale v kauflande maju naaaaaaaadherne sklenene-mam na nich zalusk a su drahsie ako tie umele 😉

janulle22
2. dec 2008

ja jsem radeji letos nakoupila plastove pac jak znam malyho ten stromek bude milionkrat na zemi... 😀

ankam
2. dec 2008

my uz mame plastove par rokov roznych farieb to striedam a mne moj mangel teraz zahlasi-ze jemu sa vobec take plastaky nepacia.A kde si bol ked som ich kupovala? 😀 😀 😀 tak vraj kupi on sklenene ake sa jemu pacia a bude sa urcite pozerat na to ako sa jedna po druhej rozbijaju 😀

darina77
2. dec 2008

Pacna tú stránku som pozerala aj ja ale neviem či sa tam neobjednáva len vo veľkom množstve.
Ankam skúsim v tom kauflande, len dúfam že to nebude nemeckej výroby, ja by som chcela tie z Čadce.

pacna
2. dec 2008

no oni to hypermarketov nedavaju 🙂 ja som z cadce 🙂

janulle22
2. dec 2008

ankam-nektere plastove jsou hezci nez sklenene...a kdyz mas male deti tak to ani nema cenu kupovat sklo... 😀 tak ze mu preji krasnou podivanou az bude prcek na sebe stahovat stromek a padat sklenene banky... 😀 😀 😀

marse
autor
2. dec 2008

ja mam doma len okrasu Cadca, dostali sme 5 krabic roznych ozdob pred 2 rokmi, a ine ani nepouzivam...

rada davam rozne retaze a tenke girlandy, ale ja nedavam tie tenke lamety aqlebo akosa tomu hovori...myslim take tie tenke blbosti co sa tak obhadzuju na stromcek, a nedavam to preto lebo ma to potom nebavi davat po jednom dole 😖

ankam
2. dec 2008

no ved presne to mu vravim-ale zatialô nekupil ziadne,tak mozno budu umele zase 😀

arvetka
2. dec 2008

ahoj, tak to my stromek čím větší, tím lepší a zásadně živý🙂
letos se chystám poprvé na chaloupku z perníku, pečete ji někdo?

janulle22
2. dec 2008

marse/to nemusis skladat po jedne to chztnes a vzhodis...dzt to stoji 20kc... 😅 😀

marse
autor
2. dec 2008

ale ja sa s tym nemienim aj tak babrat, zachytava sa to o vetvicky ako sproste, alebo to pada na zem 🙄 nic moc

bubatenko1
2. dec 2008

Ja to tiez nedavam na stromcek,ani girlandy mne sa to nepaci.Minuly rok sme skusilli len ozdoby ale vela a 2 sviecky sme dali a bolo to super.Takze tento rok to spravim tiez tak.Iba zmenim farbu.Vlani sme mali modru teraz budem mat cervenu a striebornu.

janulle22
2. dec 2008

marse- musis to chytnout a hodit na stromek a co spadne tak opet nahazet ono se to zachyta vsude a pak je to moc pekne...aspon pro me teda... 😅 😉

aponchie
2. dec 2008

kam davate prskavky?jen tak do ruky nebo to nekdo dava na stromek?a nechyti to?

janulle22
2. dec 2008

my je loni meli kvoli malymu na stromku jen symbolicky asi 5...jinak je nedavame vubec...nechyti..to by muselo poradne strilet...si myslim aspon...jeste se nam to nestalo...

janulle22
2. dec 2008

a zalezi na stromku...umelej chytne urcite lip...

aponchie
2. dec 2008

jezisi tak to radsi dam do ruky..ja pamatuju ,ze otec to daval na snuru pred okno takze to zahakl a nedrzel,ale nemame susak zatim 😲

janulle22
2. dec 2008

apon- mas umelej strom bo co...? 😀 ze ses tak vyplasila... 😀 ...tak to drz v ruce dopadne to dobre... 😉

aponchie
2. dec 2008

prave ,ze mam umelaka 😀 jako stromecek!!! 😀 😀 😀