Vianočný stromček. Živý alebo umelý?

marse
1. dec 2008

Aky mavate vianocny stromcek? Zivy? umely? my umely..nie je okolo toho tolko roboty, nepada mi nikde ihlicie, a nemusim kazdy rok davat aj 1000 za pekny stromcek...kazdy rok sme mali zelenu jedlicku, ale tento rok si splnim sen a kupim si biely stromcek.. neskutocne sa mi to paci..vysoky 2m viely stromcek... mozno gyc ale mne sa to neskutocne paci...a uz sa mi podarilo aj muzika presvedcit 😀 ako ste na tom vy???

elfa
2. dec 2008

Caute. Ja hladam, kde sa da kupit takyto stromcek: je z kovu a ked sa tam zapalia 4 sviecky, tak sa toci a cinka. Niekde som tu na webe nan narazila ale uz to neviem najst. viete pomoct?

sirinka
2. dec 2008

ahojte...my sme mavali doteraz maly umely stromcek, ale tento rok prejdeme na zivy kvoli klarke...mne ten umely proste neda taku atmosferu, aj ked je neviemako pekny a dokonaly....

kili
2. dec 2008

elfa, viem či myslíš, my sme to mali kedysi dávno. skús pozrieť tchibo, ak máš niekde v blízkosti predajňu, tam by také veci mohli mať, ale fakt som si neni istá, len sa mi to na nich hodí. Alebo vianočné trhy v inchebe.

sirinka
2. dec 2008

elfa este som tusim taky stromcek vidala aj v roznych katalogoch ako je napr. neckermann a dalsie, co sa viac specializuju na take srandicky do domacnosti...skus popozerat aj tam

elfa
2. dec 2008

dakujem.... urcite pozriem. videla som to 100% na webe, stal okolo 800 korun 😕

pacna
4. dec 2008

baby prosim nejake stranky potrebujem niečo z papiera do okna 🙂 🙂

zuzana76
4. dec 2008

aj my mame umely 😒 stromcek, na jednej strane som rada, ze setrime prirodu, nenarobim si doma zbytocny neporiadok, stromcek vyzera dokonalejsie, pravidelnejsie, ale nie je to ono, proste ten zivy je zivy 😖

jabber
4. dec 2008

elfa - to se jmenuje andělské zvonění 😉 http://www.mimibazar.cz/nove_fotografie.php

sirinka
4. dec 2008

zuzana76 aj my sme mali najprv dilemu so setrenim prirody, ale dnes sa vlastne specialne pestuju vianocne stromceky v skolkach, tak ci tak ich vyrubu a co sa nepreda, ide na hnoj, takze si uz z toho taku tazku hlavu nerobim...

gabrielad
4. dec 2008

Tak se stromečkem jsem to vyřešila před lety velmi jednodušše, koupila jsem si stromek v květináči a bylo to 😉 . Letos se chystám ještě pro jeden, o něco větší kvůli Nelince. Už se těším na to překvápko s osvětleným stromečkem.

ankam
4. dec 2008

my mame umely a krasny 😉

gatmicka
12. dec 2012

Nenasla som ziadnu podobnu temu tak to dám sem 🙂 mam otazocku, neviete kde kupit nejaký pekný vianočný stromček živý, za prijatelnú cenu BA alebo TT? Alebo nebol niekto v poslednej dobe v Hainburgu videla som ze tam maly velmi pekne stromceky, ale som sa neopýtala na cenu!! Dakujem za kazdú radu 🙂