Vibračný krúžok. Skúšali ste ho niekto?

poleva
27. sep 2007

ajojky, dnes som bola v drogerke a všimla som si lubrikačný gél PLAY od DUREXU,a k tomu bol pribalený vibračný krúžok !
vyskúšal to niekto ?? a aké máte skúsenosti aj s týmto gélom, dakujem za odpovede

alena22
27. sep 2007

no ved to je super darcek pre chlapa chapete 2v1 ty mu kupis kruzok on ma darcek a kto ma z toho nakoniec naj radost...no predsa my 😀

nevesta
27. sep 2007

Alena 😀 😀

kili
27. sep 2007

kotenko, to mi pripomína, ako som kúpila MM masážny krém, však ho používa on, keď ma masíruje 😀 😀 😀

csikike
27. sep 2007

myslim, ze je vystiznejsie, ze to posobi na oboch, vazne je to dobre, je tam pisane, ze je na 1 pouzitie, vibruje to vraj 20 min. ale realne je to ovela viac 😵

nika251
27. sep 2007

Baby preco nejde vyjadrit nazor bez toho aby ste sa hned neurazali a nahadali? Ved ak sa dakomu tema nepaci- nech tam neprispieva. A ak sa paci-ze prosim je otvorena. Nazor pre aj proti sa da vyjadrit tak, aby z toho nevznikla hned hadka. Ale ako pozorujem tu neide o pre a proti kruzku ale rovno pre a proti danej osobe. Co tak zalozit temu- Nemam rada tu a tu a to by bola tema len na priadne vadenice? 😀 . Ale radsej sa pracem odtialto kym sa nesustredi dakto aj na mna.

kotenko
27. sep 2007

Alena, takto to potom vysvetlim mojmu drahemu... alebo ho poslem sem na stranku, nech si precita 😝

alena22
27. sep 2007

poleva napis prosim ta cenu nech viem navigovat mati je v meste poprosim ju nech to kupi u nas leje a maly haja aspon sa na nu budu predavacky kukat ako na pani chlipnicu 😀 😝

julova
27. sep 2007

kotenko - a ved v konecnom dosledku to urobi dobre aj jeho chlapskemu EGU 😉 😀...tak len smelo nakupuj si myslim ja osobne 😉

julova
27. sep 2007

Alena 😀 😀

kotenko
27. sep 2007

Kili, no to je super, aj nad takym darcekom pouvazujem. ved ja sa budem snazit s rozmyslanim cely mesiac, tak nech kupim nieco, s coho budeme mat osoh obaja, no nie? 😵

alena22
27. sep 2007

pockat ze 20 minut to co je nejako kratko nie? 😕 🙄

num7976
27. sep 2007

baby 😀

nevesta
27. sep 2007

Alena, myslim, ze pri "pouziti" zistis, ze chlap, ked nieco take uvidi to bude mat aj na 2x 😀 😀

csikike
27. sep 2007

ja hovorim, ze tolko je pisane na pribalovom letaku a ze je to na 1 pouzitie, ale realne to vibruje ovela viac ako tych 20 min.

kotenko
27. sep 2007

Nevesta 😀

alena22
27. sep 2007

nevesta 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

moj je taky setrny nemu aj na 4x
najviac ma bude drazdit tym ze to bude stale vypinat 😀 😀 😀

nevesta
27. sep 2007

Alena 😀 😀 😀 😀 sa dobre bavim 😀

alena22
27. sep 2007

tak kupime dva jeden zapnem a budem stopovat kolko bude vibrovat a druhy pouzijem stym zebudem vediet kolko vydrzi aby sa nam nestalo ze v najlepsom skolabuje 😀

kotenko
27. sep 2007

Skoda, ze je to len na jedno pouzitie... A tiez si myslim, ze pri par chlapoch je aj tych 20 min nejako vela 😀

alena22
27. sep 2007

je to sice financne narocnejsia varianta ale aj tak sa da 😎

poleva
autor
27. sep 2007

majú to v 101 drogerie

julova
27. sep 2007

jaaaaj...chuda moje dieta nenarodene..sa tam natriasa od mojho rehotu 🤐 😀 ...

nevesta
27. sep 2007

Alena, alebo kupte dva a ked sa jeden vybije, nahradite dalsim... 😎 Naco zbytocne minat jeden naprazdno? 😀

alena22
27. sep 2007

a je tam gombicek ze zapnut vypnut alebo to nejako odistim a on sa trasie donekonecna 20 minut vies ze sex tak 10 a dalsich 10 budeme smutne na neho pozerat ako sa trapi sam na nocnom stoliku a umiera 😀 😝

kotenko
27. sep 2007

Kolko to stoji???

alena22
27. sep 2007

neviem cenu este nik nenapisal 😅

kili
27. sep 2007

ali 😀 😀 😀

csikike
27. sep 2007

je tam gombik a da sa to vypnut aj zapnut, takze to podla mna posluzi aj na viac kol ked sme to kupovali, tak to bolo zvlast, nie s tym gelom a cena bola okolo 180.- v DMke

alena22
27. sep 2007

jej tak to je pomerne lacne 🙂 ja ze to stoji viacej 😎

och lucim sa moje dietatko nechape maminkin zaujem o vibracny kruzok on radsej mliecko 🙂 majte sa 😀