Vibračný krúžok. Skúšali ste ho niekto?

poleva
27. sep 2007

ajojky, dnes som bola v drogerke a všimla som si lubrikačný gél PLAY od DUREXU,a k tomu bol pribalený vibračný krúžok !
vyskúšal to niekto ?? a aké máte skúsenosti aj s týmto gélom, dakujem za odpovede

kotenko
12. okt 2007

My sme este neskusali, ale baby, dajte referencie...
Poleva - partnerovi to robi fakt dobre?? ako sa pri tom citi? Sorry, mozno som dost drza ze sa ta nato pytam, ale tak koho sa mam spytat??? 😅

poleva
autor
15. okt 2007

je to fajne, ale aj kondóm vrúbkovaný, je to také vzrušujúcejšie

jarka0
25. máj 2010

ahojte baby velmi ma zaujala vaša téma . čo sa týka toho krúžku 😀 nikdy som to neskúsila ☹ a môj muž neviem či by sa dal nahovorit on je sem tam ako z doby kamennej 🙂 ja som za všetko no a ked mi to má spravit dobre tak prečo nie 🙂 inak ja mam taký malý problém čo som porodila malú tak môj život sa zmenil čo sa týka sexu môj muž ma nevie poriadne uspokojit a teraz čakáme druhé tak ten sex je zase o ničom kto mi poradí že čo by odporučil velmi pekne dakujem 🙂

milan_32
17. feb 2016

Ak Vás zaujímajú krúžky, môžete si prečítať recenziu http://www.stoporenie.sk/kruzok-na-penis/ . Všetky dôležité informácie čo potrebujete vedieť, ako sa používa, cena typy a skúsenosti.

alezbet
17. feb 2016
Používateľ alezbet je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od alezbet.

neviem ci by som veru aj ja mojho manzela na taketo nieco nahovorila