Vibračný krúžok. Skúšali ste ho niekto?

poleva
27. sep 2007

ajojky, dnes som bola v drogerke a všimla som si lubrikačný gél PLAY od DUREXU,a k tomu bol pribalený vibračný krúžok !
vyskúšal to niekto ?? a aké máte skúsenosti aj s týmto gélom, dakujem za odpovede

poleva
autor
27. sep 2007

nikto nevyskúšal ?

csikike
27. sep 2007

kruzok mame odskusany, ale kupovali sme ho bez gelu, takze mozem len referencie na kruzok 😉 , ten je super 😵 odporucam skusit

k.a.t.k.a.
27. sep 2007

nič ma do toho, ale všetky témy čo zakladáš sú zamerané na partie tela od pol pása dole 🙄 aspon si daj fotku nech viem s kým sa bavím o takých intimnych veciach 🤐

kotenko
27. sep 2007

Ja som ten kruzok tiez videla.. o com to je? ako to funguje?? ja sa do takychto veci nevyznam a drahy bude mat anrodeniny, chcem ho neicim prekvapit... 😉 😵

poleva
autor
27. sep 2007

no trochu od veci čo si napísala, ty založ tému od vrchu hore
a či mám fotku alebo nie je to moja vec

k.a.t.k.a.
27. sep 2007

od veci sú pre mňa tvoje témy ktoré zakladáš, bud máš plesne, alebo si málo vlhká alebo teraz vibračný krúžok, to je moj postreh 🤐

poleva
autor
27. sep 2007

neviem o čo ti ide, mala som mykózu tak som chcela poradiť

mitinka
27. sep 2007

katka mas pravdu je to divne a poleva si musi dat fotku tak to kazu pravidla inak bude mat pisomny rozhovor s emjee 😀

pipi1211
27. sep 2007

ale baby klud bo admini budu mat zasa nervy ze sa hada v temach 😒 komu sa tema nepaci nech neprispieva no nie? tot moj nazor 🙂
a k teme... kruzok je super 😀 fakt treba vyskusat 😀 😀 😀 😀 😀

poleva
autor
27. sep 2007

pipi dakujem 😵

kotenko
27. sep 2007

Mitinka, ja som fotku nemala vyse roka a nikto mi nic nepovedal 😎 take poleva si fotku nemusi dat, nie je to striktne pravidlo

poleva
autor
27. sep 2007

ahoj kotenko fotku si určite dám 😀

cervena_ciapocka
27. sep 2007

k.a.t.k.a.
je kazdeho osobna vec ake temy zaklada a mne sa tato zda uplne v poriadku.
Rada chodim na MK ale obcas mam pocit, ze niektore baby sa tu bavia len s urcitymi ludmi 😒 . Ak pride nova, tak ani neodpisu. Ak chcem poradit a napisem do nejakej temy, kde si myslim, ze by mi mohli poradit tak sa nikto neozve. Preto tu aj ine zakladaju stale nove a nove temy.
K tej fotka ... je kazdeho osobna vec. Ja som tiez dlho mala "falosnu" lebo v mojom okoli boli ludia ktory ma ohovarali a ublizovali 😠 .

A k teme 😉 chcem aj ja vyskusat ten kruzok, len zatial sme sa k tomu nedostali 😅

k.a.t.k.a.
27. sep 2007

červená čiapočka dovolíš mi napísať môj nazor???? si tu mam pytať povolenie? som písala za svoju osobu tak mlč

kili
27. sep 2007

koteko, no neviem, ako darček pre manžela to asi nie je, to skôr pre teba 😀

cervena_ciapocka
27. sep 2007

"tak mlč" silne slova, ake agresivne 😵 ved aj ja som len povedala svoj nazor. 😎

kotenko
27. sep 2007

k.a.t.k.a - ty co si taka nabrusena????
Asi si nemala dlho sex, alebo ta muz neuspokojuje, pravda??? katka napisala pekne, ja zas mam este jeden nick, a v nom nemam ani fotku, ale nepouzivam ho. cez net sa neda nikomu verit. ak chces byt taka uprimna, zmen si nick a pouzi nato tvoje "meno a priezvisko"... potom sa mozes obuvat do Polevy, ze zaklada nove temy a nema tu fotku!

Inak o com je ten kruzok, ste este neodpisali... 😒

num7976
27. sep 2007

k.a.t.k.a. trosku sa nad sebou zamysli,nik ti nevravi aby si nenapisala svoj nazor,ale ide o ten tvoj princim a uz tu vidno aku mas "super"styl komunikacie tym svojim slovnikom!a ked si niekto fotku nechce dat tak je to jeho osobna vec a nikoho do toho nic neni!ked si si ty zalozila nejaku temu,tak si chcela poradit,nie?tak nechapem co malo znamenat to,ze si ju odbila tym,ze pise furt len o chorobach,mala problem tak chcela poradit!!uvedom sa!

poleva
autor
27. sep 2007

dakujem červená čiapočka, mala som strašnú mykózu a chcela som poradiť v ostatných témach...to bolo všetko...
teraz majú tu akciu v 101 drogerie
a fakt ak niekto do témy písať nechce tak nech nepíše

poleva
autor
27. sep 2007

dievčatá dakujem vám za podporu

kotenko
27. sep 2007

Kili, chi, dakujem, tak mu poviem aby mi to kupil na jeho narodky... 😅

melory
27. sep 2007

nestacim sa divit

nevesta
27. sep 2007

Baby nehadajte sa!

kili
27. sep 2007

kotenko, je to krúžok, ktorý si muž navlečie na penis a pri sexe ti dráždi klitoris.

alena22
27. sep 2007

kocky co to stoji v tej drogerii?
podla mna je to pre muza ved to si natiahne on nie??? 😕 neviem nemam skusenosti ale rada si necham poradit 😀

pipi1211
27. sep 2007

no je to proste super vec pre zeny 😀 😀 😀 chlapovi to podla mna dobre nerobi....

julova
27. sep 2007

pipi - ale rozhodne mu dobre robi to, ako skvele uspokoji svoju zenu 😉 😀

kotenko
27. sep 2007

baby, tak to mu kupim k narodeninam... Ved je to pre chlapa, chi 😅 a ze to spravi dobre mne, to je uz o inom 😀 😝

julova
27. sep 2007

proste vsetko so vsetkym suvisi 😀 😉

nevesta
27. sep 2007

Pipi, podla mna to chlapovi robi dobre v principe, ze vidi ako to robi dobre tebe... 😀