Vibračný krúžok. Skúšali ste ho niekto?

poleva
27. sep 2007

ajojky, dnes som bola v drogerke a všimla som si lubrikačný gél PLAY od DUREXU,a k tomu bol pribalený vibračný krúžok !
vyskúšal to niekto ?? a aké máte skúsenosti aj s týmto gélom, dakujem za odpovede

nevesta
27. sep 2007

No tak vidite, je tam napisane, ze stimuluje oboch partnerov 😀

bihan
27. sep 2007

Podľa mňa je to dobrá zábavička pre páry, ktoré sa už trošku nudia 😀 My sme ho kúpili (na jedno použitie? 😅 Vydržal toho oveľa viac 😉) a myslím, že pôsobil tak na mňa ako na partnera.. už len z toho dôvodu, že sťahuje penis a zadržiava v ňom krv (princíp erekčných krúžkov 😉)
My sme sa dobre zabavili a už sme ho nekúpili, lebo manžela vzrušoval možno až príliš a ja som z neho bola trošku nervózna 😅 😝

csikike
27. sep 2007

bihan, nemyslim si ze je to zrovna pre tych co sa nudia, je to skor take pre zvedavcov

bihan
27. sep 2007

Csikike, blbo som sa vyjadrila, nudu v sexuálnom živote určite jeden krúžok nevyrieši 😅 ale každodennosť oživí 😉

babulina
27. sep 2007

blba otazka, to ze sme tehu nevadi? manzel ma v sobotu meniny takze by som tak darcek poriesila? 🙂

bihan
27. sep 2007

Babulina, ak nevadí sex, tak krúžok určite nie 😀 😀 😀

nevesta
27. sep 2007

Babulina, pokial to nemas (sex) zakazane doktorom (rizikove tehu) tak nie 😉 hor sa do toho 😎

julova
27. sep 2007

babuli - urcite nie 😉..kym Ti sex nezakaze Dr. kvoli rizikovemu tehu, tak mozes, co sa Ti len paci...a ze co robi dobre mamine, robi dobre aj babatku 😉

babulina
27. sep 2007

no tak teda hor sa na to 😀 😀 😀

julova
27. sep 2007

bauli - treba vyuzit prekrvenie 😀 😉

ededik
27. sep 2007

Fíha baby, môj bude mať 30 rokov...žeby som mu to kúpila ??
A neexistuje niečo také aj na viaceto použitíí ??
Čo keď sa nám to zapáči a my sa nedoplatíme ?? 😀 😀

csikike
27. sep 2007

jasne, viem, ze si to nemyslela tak 😉

csikike
27. sep 2007

hihi, si viem predstavit hromadny najazd na DMky 😀

alena22
27. sep 2007

no uz som tu tak ako kolko kruzkov dnes z drogerie poputuje do domacnosti 😀

reva
27. sep 2007

No baby super tema som sa uz davno takto nenasmiala, ali ze ako zomiera dalsich 10 minut na stoliku 😀 😀 😀 , neviem asi som nechapava ale kolko to vlastne stoji v tej 101??? ja som teraz rizikova, tak premna je to len na toereticku zabavu 😅

bihan
27. sep 2007

Hlavne si viem predstaviť to prekvapko, keď spozorujú masový nájazd tehuliek na vibračné kružky 😀

Reva, veď už o chvíľku riziková nebudeš, tak si to môžete užiť počas "vypudzovania" 😉

veva55
27. sep 2007

Baby, ale ten kruzok je pre zenu uzitocny asi len pri misionarskej polohe, ze?

csikike
27. sep 2007

nie, podla mna je ucinny v kazdej polohe

veva55
27. sep 2007

Tak to je potom nejaky iny ako ja myslim. Ten co ja myslim ma len taky 1 vycnelok, ktory vibruje, cize ked ta muz prilahne, tak ten vycnelok ti akurat drazdi klitoris. Ale pri polohe napr. zozadu ten vycnelok vibruje akurat tak pri zadku 😀

cicusta
27. sep 2007

celkom dobra vec,raz som ho kupila zo zvedavosti na spestrenie... ja som bola spokojna 😝 ale partner trosku nervozny 😀

veva55
27. sep 2007

cicus, ale mna by to fakt zaujimalo, co za kruzok to je, ked ta drazdi na muslicke 😀 aj pri styku zozadu. Ved to sa ani neda. Ale rada si necham vysvetlit 😀

nevesta
27. sep 2007

Veva, mozno ked si tu vibracnu cast potom otoci naopak? 😕

aktak
27. sep 2007

vobec netusim o com rozpravate, ale ked budem v DMke tak sa urcite pristavim 😀

cicusta
27. sep 2007

neviem, my sme ten kruzok pouzili pri misionarskej polohe, takze vibroval na spravnom mieste 😉

cicusta
27. sep 2007

veva55,ked to niekto robi zo zadu, da sa kruzok s tou vibracnou castou otocit ale potom bude mat chudak chalan asi tak akurat dobre vytrasene gulky 😀 no neviem 😅

aktak
27. sep 2007

to je na baterky ked vybruje? 😵 tuskove? 😀

cicusta
27. sep 2007

je to na baterku ale neda sa vymenit,aspon na tom co som mala ja z DM drogerie

veva55
27. sep 2007

nevesta, to tazko, ten vycnelok ti pri styku odzadu nedociahne dopredu 😀
Takze podla mna je to len pre misionarsku polohu. Teda aspon vsetky kruzky co som zatial videla boli take. No to je jedno.
Cicusta, ja by som tiez poskusala vselico mozne, ale manzel je v tomto tak trochu konzerva ☹

alena22
27. sep 2007

este som ten kruzok nikdy nepouzila a videla akurat tak na fotkach ale uz som si ho dala kupit 😀
no to som zvedava co to bude zac 😀 uz vidim ako sa hihnam ked sa manzel ku mne stym priblizi....asi nam to vazne spestri sexualny zivot 😀
ak nic ine tak aspon krce v bruchu od smiech budu 😀

erika222
27. sep 2007

baby fakt dobrá téma,myslím,že zajtra vybehnem do DM. 😉