Vibračný matrac do postieľky. Existuje niečo také?

miluska.h
17. dec 2009

Ahojte, viete mi prosim poradit, ci existuje vibracny matrac do postielky, pripadne vibracna podlozka? Na internete som nic take nenasla.

jasminet
18. dec 2009

a na co to ma sluzit? 😅

miluska.h
autor
18. dec 2009

jasminet: take nieco, ako je na lehatku Fisher Price... v pripade potreby sa to da pouzit na uspavanie dietata...
dakujem

katy1979
18. dec 2009

miluska osobne by som si dieta neucila na taketo moresy a metody. my sme mali vibraciu v cestovnej postielke. ale v zivote sme to nevyuzili.

miluska.h
autor
18. dec 2009

katy, ja viem, nie je dobre na to dietatko ucit... chcem to len pre pripad absolutnej nudze... ked idu malemu zubky, tak sa vobec neda uspat a nemienim ho nechat plakat

katy1979
18. dec 2009

ked idu zubky kupit gelik a natierat ak bolo uz u nas velmi zle tak som dala nurofen, potom uz buval. to si treba jednoducho pretrpiet. hryzatka do chladnicky. studene jablka mu dat hryzkat.

miluska.h
autor
18. dec 2009

katy, to ja uz vsetko viem... ale aj tak dakujem 😉

lusyja
18. máj 2014

Nurofén dieťatu to je isto lepšie ako vibračná podložka ,ale aspoň 400vku

edvelyn
18. máj 2014

@lusyja nuz nurofen je aj sirup pre deti takze preco by mala davat 400vku vsak ?

kikina84
18. máj 2014

@miluska.h my sme mali vybracne kresielko,ktore sa samo hupalo,aj vybrovalo,a aj hralo melodie ak si chcela..dalo sa rozne polohovat a malo aj bezpecnostne popruhy samozrejme..my sme ho vyuzivali hlavne kvoli tomu,ze som v jednom kuse 3 mesiace nosila dceru na rukach..ako nahle som ju pustila z ruk bol aj niekolko hodinovy rev,cize stale na rukach non stop,len vtedy bola ticho..mala som ruky vytahane ako orangutan 😀 ..a manzel mi priniesol toto kresielko,ze ju mam skusit uspavat tam a nastastie sa jej tam zapacilo a vela krat tam hned zaspala a len sme ju preniesli do postielky potom..mne sa teda velmi ulavilo,premna to bol dar z nebies,urcite by som to pri druhom dietati vyuzila tiez,pokial by mal byt okolo toho opäť taky cirkus 🙂

brady1
18. máj 2014

@miluska.h tiez ti neodporučam zvykat dieta na taketo nieco, dieta ma spat v klude a tichu vo svojej postielke. Ja som mala vibračne kresielko, cez den tam sem tam zaspala. deti si rychlo zvykaju.

beruska141
18. máj 2014

maminkine ruky su najlepsi liecik na kazdu bolacku. je to o drzku nosit polrocne dieta, ale pre dietatko je to najlepsie. daj si ho do satky a hojdaj, ak moc moc bolia zubky, daj nurofen