Vibračný pás Vibra tone. Je účinný?

malalady
2. máj 2008

ahojte 🙂 chcem otvoriť túto tému mate niekto skúsenosti s týmto pásom? mne ho včera práve doniesli tak som zvedavá, či to má naozaj také účinky ako to bolo v reklame.. 😎 😀

mibiha
4. mar 2011

mozem pouzivat vibracny pas vybratone aj ked kojim?

janul1k
20. júl 2011

baby ja mam doma ten pristroj, a je uzasny mam ho na zadku uz das hodinu a mam pevnejsu prdelku do plaviek budem super moj zadok je uz taky ochabnutyy ale verim ze s tymto bude vsetko fit moja vyhoda ze som stihla cvicila som 3 roky vo fitnes spevnilo to svali ale boleli ma s toho krize a vela peniazi som investovala ale toto je uazasne naozaj kto nevyskusa neuveri, vyskusajte to ja som to vyskerala od kamosky za 10e cize ja to mam skoro zadarmo. Ale ak nechcete za to vela peniaze dat tak kliknite na bazos.sk tam su aj lacnejsie tie pasy pozrite si 🙂

iwuliatko18
20. dec 2011

ahojte babenky v najblizsich dnoch cakam ze mi to pride tak som velmi zvedava ci mi to nejako pomoze...tesim sa 🙂 ja som si ho objednala na stranke rodinabazar za 14eur. cize skoro zadara 😉

veronikaveva1
21. feb 2012

@marorlinko
@marorlinko
ahoj prosim ta nevies mi zistit ako sa vola? alebo ho aspon popisat ci je latkovy alebo tak dakujem

veronikaveva1
21. feb 2012

a aj ja som si ho kupila uz po 3dnoch zatial co ho mam mi po nom ani nechuti jest a nemam take nafuknute brusko...ale necham sa prekvapit ako to pojde dalej

kikosl156
23. mar 2012

Ahojte .... ja som si ten pás objednal asi pred 2 rokmy ale najprv som ho pouzival a schudol som z pasa 7-8 cm za 3 mesiace potom ma to omrzelo asi na rok a pol ale teraz ho zasa pouzivam 5 mesiacov a mam z vahy dole 12kg a z pasu 16cm .... no ale pritom beriem tabletky na chudnutie CHILLIBURNER su perfektne ak zoberiem tu tabletku to ako keby domna voslo plno energie ... a pomaha my strasne vela spalit tuky davam si ten pas 2x do dna 🙂 no je to super vec .... 😀 odporucam kazdemu! 😉 🙂 ☹ 😒 😎 😠 😖 😲 😢 😀 😝 😔 😕 😅 🙄 😨 😵 🤐

abigael
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
y2quake
20. sep 2012

omgg to co tu trepete ježiš.... sorry ale nezaberá to preto lebo asi sedíš na riti a žereš a ty chceš aby si zhodila ??? alevo nabrala svalstvo ?? aj t ymusis nieco urobiť sa pri tom hýbať mas niaky priestor určo na brusaky alebo podobne drepy ..to nieje iba o tom že sadneš a že žereš a mas to zapnute a čakaš že buedš stihla ako modelka omg.. zacni aj ty mnakat

love232
30. okt 2012

Ja si to chcem ist zrovna kupit momentálne pouzivam naplaste na chudnutie pred spanim spravim opacne brusaky...a za tyzden som dala dole 5 cm 🙂

katka503
14. nov 2012

Ja som si ho kúpila,ale som dosť sklamaná,je to skôr na masáž,mňa strašne svrbí koža keď to vibruje.Neviem čo teraz s tým mám robiť,nechce niekto kúpiť? 🙂 použila som ho asi 2 krát.Musím povedať,že AB tronic je na chudnutie oveľa lepší.

rdefidbshofilwnljfb
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
adamko05
14. mar 2013

@rdefidbshofilwnljfb za aký čas?

gigika3
21. apr 2013

Ahojte!
Mám ho rok a nepomohol mi- ani 1 cm nešiel dole.
Sestra ho mala 2 mesiace a ani jej nepomohol...
Baby si pochvalujú hrubo natrieť brucho, nohy krémom,
zabaliť sa do potravinárskej fólie a šlapať napr. na stepery.
Je to overené kamarátkami- tak to idem skúsiť aj ja 🙂

vveerroonnii
2. jan 2014

nemam to doma ale myslim si ze vybracie na telo pomozu a ked ti si schudol 10 sory ale taras

vveerroonnii
2. jan 2014

@rdefidbshofilwnljfb neklam prosim ta mozes ale nie zatak kratko

monika375776462738
5. mar 2014

Skusal niekto aj u slender ?

kattika24
14. mar 2014

@rdefidbshofilwnljfb a ako často si to používal????

angelsigh
6. máj 2014

Ahojte.
Ak by mal niekto zaujem kupit VibraTone tak ponukam. Mne bohuzial nerobia tie vibracie dobre a neznesiem to svrbenie :( Bol pouzity max 2x a zakupeny cez bonyplus.sk zaciatkom aprila 2014 za cenu 21,99eur.
Ponukam za 20eur aj s postovnym aj zarucnym listom.

channel21
6. aug 2014

skusal niekto aj u slender?

karinkakarin
3. feb 2015

baby..treba pravidelný sex a nie hentaké somariny

heligonkawaw
21. feb 2015

myslíte že je to vhodne aj pre 15 ročného týnedžera ??

jergino
14. mar 2016

Zravím Vás ja som si objednal vybracny pas U-SLENDER na baterky bez akychkolvek kablov...Pouzivam ho uz dva tyzdne a po par dnoch pouzivania som pocitoval zmenu cize mierne stahovanie brucha...nestiahlo mi brucho nejako moc ale urcite mi to pomaha...pouzivam ho tri krat denne po 10min a som s nim velmi spokojny...ma 10 programov a mozes si ho nastavit na kanal od naslabsieho po najsilnejsi...