Vibračný pás Vibra tone. Je účinný?

malalady
2. máj 2008

ahojte 🙂 chcem otvoriť túto tému mate niekto skúsenosti s týmto pásom? mne ho včera práve doniesli tak som zvedavá, či to má naozaj také účinky ako to bolo v reklame.. 😎 😀

otrivinkajanka
2. máj 2008

malalady ma ho moja svokra a vobec jej to nepomaha je to len reklama nic za teba neschudne len tak o to sa musis pricinit aj ty

malalady
autor
2. máj 2008

oh to si ma nepotešila 😖

otrivinkajanka
2. máj 2008

no ja takymto reklamam neverim ale pozri co nepomoze inemu mozno pomoze tebe len musis asi aj dodrziavat nejaku dietu a cvicit

malalady
autor
2. máj 2008

jj je tam dieta.. 🙂 no uvidim čo s toho bude xi :D 😠

otrivinkajanka
2. máj 2008

ved skus to a uvidis ale pochybujem o tom,ze to urobi nejake zazraky

malalady
autor
2. máj 2008

no ved uvidim.. no xi 🙂

malalady
autor
11. máj 2008

wow.. baby fakt je to dobreeeeeee 😀 😝 už mam s pasa 10cm dole 😀 😀 😝 😝 😝

bibula
11. máj 2008

malalady-aj s dietoku a cvicenim?lebo vacsinou to fakt nepomaha,ved aj v reklame pridavaju ako darcek knizku -spravne stravovanie a cviky 😉 😀

marbella
11. máj 2008

to tak ryxlo sa da sxudnut z pasa? 🙂 asi to aj ja vyskusam,cvicit sa mi nexce 😀

leva
12. máj 2008

Ahoj malalady,ja ho mam,mamina ho kupila a mam ho od nej,ze skusim 😉 no velmi faj je na masaz krizov 😀

leva
12. máj 2008

Inak je docela neprakticke ze je na snuru,keby sa snim dalo pohybovat a nieco aj spravit pri tom,bolo by to lepsie.

stanka7
12. máj 2008

Dievčatá odkiaľ ste si to objednávali?Z toho TV shopu?

vanila
12. máj 2008

Ahojte! tak ten vibraton ma aj moja svokra. Uz ho pouziva asi rok a nic. 😠 My sme ho objednavali tv-shopu cez internet. Ale svokra je neoblomna a este to nevzdava a pouziva. Asi chce aby znej vytriaslo dusu 😀

malalady
autor
4. jún 2008

čavte 🙂 ne nedržím hentu dietu.. ja už len jem a nežerem🙂 a inak aj ja som si ho kupila koli tomu, že sa mi nechce cvičit🙂))))) lenivost je lenivost heh :-P a použivam ho ne jak v reklame, že povedia, že stačí raz za den.. tak ako keby som cvičila 3x za den.. rano, naobed a vecer.. 🙂 a brusko mizne a mizne🙂)) fakt je to dobre.. 😉)

anabela.b
21. aug 2008

ahojte,
ja mam aj vibratone, aj ab rocket aj viacero tychto vyrobkov z topshop.sk a som s nimi spokojna. vibratone mi pomaha spevnit brusne svaly a zbavit sa aj nadmernych tukov co sa mi pomerne dost dari, a ked som si k tomu objednala aj abrocket, cvicim s oboma naraz a ma to o dost lepsi ucinok..

putka
3. sep 2008

vibra tone je na baterky alebo obsahuje adapter?

enjoy
3. sep 2008

ahojte, jeden moj kamarat povedal ze raz vyskusal vibratone svojej frajerky, lebo bol zvedavy ako to funguje a po 20 minutach vibrovania mu ten pristroj tak rozhybal creva ze ho kvalitne prehnalo. 😀

roasha
3. sep 2008

jedna moja byvala kolegyna z toho mala kvalitnu zlcnikovu koliku.... 😝 😅

xena22
3. sep 2008

Moja sestra zas dostala z niecoho takehoto ladvinovy zachvat,urcite mala k tomu predispozicie a nebol na vine vibracny pas,ale aj tak mam pred takymito vecami respekt 😒 Ale ked to bude nutne,tak investujem do toho aj ja,neviem ako moj pas skonci po troch detoch 😀

anabela.b
5. sep 2008

vibratone nie je na baterky, je na adapter, co je v podstate aj vyhodou, pretoze sa nemusis zatazovat kupovanim stale novych baterii. a s tym prehananim 🙂 no myslim si ze si treba precitat navod a vsetko by malo byt v poriadku 🙂 ale aj tak, pouzivanie je jednoduche, to prehnanie a zlcnik a neviem co..no neviem, na kazdeho to moze ucinkovat inak ale myslim si ze to bol nasledok niecoho ineho ako vibracneho pasu 😎 ako som spomenula, ja som s tym spokojna

putka
5. sep 2008

velmi pekne dakujem anabele za radu,aj ja si ho chcem kupiť, dúfam že mi pomôže. 😅 po troch detoch moja postava potrebuje pomoc. 😝 suhlasim ,že každý sme iný a na každého vibra tone ináč pôsobí, ale určite nikomu nepoškodí 😝

maruschka
5. sep 2008

my sme ho tiež mali-asi 3x normálne fungoval a potom sa pokazil. Vraj sú nekvalitné-u nás sa to potvrdilo. Môj manžel si to dal na stehno a potom dva dni nemohol hýbať s nohou 😀 😀 😀 😀

martina7905
25. feb 2009

ahojte ja som si dnes objednala ten pas tak uvidim ci mi pomoze nieco schudnut

kajussssska
20. jún 2009

no ja ho mam uz dva roky a ani sa mi nepokazil, pomaha mi ,aj kamoske som pozicala a spokojna bola,a pomaha aj na celulitidu 😉

mirka414
20. jún 2009

dievcata hodte aj link ako to vyzera.dakujem.

monisk
1. feb 2010

http://www.hypernakup.biznisweb.sk/product/vibr...

dnes som si ho objednala za super cenu 29,71 €, keďže je na všetkých fórach, ktoré som čítala, taký ospevovaný, tak uvidím 😎

yravas
31. máj 2010

ahojte baby, tie čo pri chudnutí používate aj vibra tone - pomáha dávať centimetre dole???

dnes som našla na nete aj MAGIC BELT PERFECT -VIBRA TONE + SAUNA - máte to niekto???

linduliik0005
13. jún 2010

a tu celulitidu to za kolko da prec.. 😲 😲 🙂 😎

marorlinko
13. jún 2010

pouzivala som ten pas uz davnejsie,nic moc,lepsi je normalny pas ten hruby a nechat si ho mozes aj cely den,pod oblecenim,zacnes sa potit,cim zhadzujes kalorie pas sa zuzi a tym aj hmotnost mne to pomohlo za par dni,neviem jak sa to vola,ale asi mnohe viet eco myslim.

dudika
3. mar 2011

Ahojte ja by som to potrebovala z dovodu mojho hendikepu, koncatina a mi zle prekrvuje a hrubne, cize tuk sa tam uklada aj po plastickej operacii, pomoze mi tento stroj?