Video krkavčej matky. Ako mohla?

zuza.m
5. aug 2009

dnes sa mi dostalo do oči dost nezvyčajne video ,až ma zamrazilo ako som to videla.ako toto matka može urobit svojemu,alebo aj cudziemu dietatku???

http://krimi.cas.sk/clanok/125975/video-matka-t...

icejane
5. aug 2009

😠 zjavne jej rupli nervy...hrôza

berus222
5. aug 2009

niektori ludia by sa nemali mnozit 😠 toto by som jej dala skusit!

roka96
5. aug 2009

nenormálne čo dokážu niektorí ľudia urobiť.

alias313
5. aug 2009

v amerike je možné všetko 🙄 ja by som jej teda dala!

titkovamiriam
5. aug 2009

boze !az mi zle ostalo 😠 😠 😠

ellinka777
5. aug 2009

co tam je? nenam odvahu si to pozriet.... 😢

miskachrumka
5. aug 2009

no neskutocne!!!!!!!!!!! 😠 😠 😠 by som ju ja zviazala tahala ale za autom.......

zuza.m
autor
5. aug 2009

naštastie bude odsudena ale aj tak si neviem redstavit čo sa odohravalo v tej malej detskej hlavičke.bohvie kolko ho aj vliekla ked sa už ani nebranil a ono to male chudiatko ju určite lubi 😢

sirinka
5. aug 2009

a bohvie co sa dialo pred tym, ako ho zacala tahat....hm....

blesk44
5. aug 2009

a nechapem, ako to niekto natacal a nic neurobil...

chymenitta33
5. aug 2009

no ty kokos to je sila---to čo je tá ženska na nervy..a ten kamerujúci(a) je tiež na nervy ked sa nato nečinne kukala 😒

lindula3
5. aug 2009

to je strasne.... ide mi srdce vyskocit... ako pise miska uviazat nu a tahat za autom....

vanja
5. aug 2009

no a ten kameraman v tom obchode určite nebol sám.....
len to sme my ľudia, že keď sa niečotaké deje okolo nás, tak sa tvárime, akože to nevidíme, alebo že nás sa to netýka.

lienka79
7. aug 2009

ach boze....to a neda pozerat a najhorsie, ze niektorym detom sa stavaju este daleko horsie veci.
Niektorych ludi by mali proste sterilizovat a spravit im to,co ini robia..Dala by som jej okolo krku retaz asi 20 kilovu a cely den ju tahala po strku...kravu sprostu

sue
7. aug 2009

...a prečo nik okoloidúci nič nespravil? ☹

...a potom sa čudujeme, že sa deti bijú a mládež strieľa po spolužiakoch...

inka04
7. aug 2009

Ahojte, viem, ze je to trosku mimo temy, ale minule, ked som kocikovala sa mi na ihrisku naskytol takyto pohlad: Mamicka bila po zadku cca 3-rocne dietatko a strasne nan kricala, ze ked sa nevykaka pojde domov a nebude sa moct na ihrisku hrat. Drzala diavcatko s holym zadockom a nutila ho kakat. Dieta strasne plakalo a kricalo a matka ho este bila nech kaka... Neviem, mozno kazdej mamicke mozu rupnut nervy, ale toto... A na verejnosti? Mne trhalo srdce... Mna keby niekto takto bil, urcite by som tu potrebu nedokazala urobit ani ako dospela, nieto dieta... Samozrejme to bol len moj okoloiduci pohlad, ale vyzeralo to desivo ☹

tinus20
7. aug 2009

ooo no pekne som trochu dost zhrozena,ale zrejme jej fakt ruply nervy a mala to male na detskom"voditku"aj ja som si ho nechala doniest z USA tak snad bude maly posluchat a toto ma nikdy nenapadne 😀 ale ne srandujem 😎

lienka79
7. aug 2009

to akoze taka k.o.....na existuje,ako detske voditko?No preco nie..nasypme decky granule,zavesme o radiator na vopditko,dajme misku s vodou a je klud....
Ja teda ozaj uz niekedy nechapem

mamaj
7. aug 2009

To co je 😲 Na to sa neda ani pozerat, ako to moze niekto urobit zivemu tvorovi a nie este matka svojmu dietatu 😢 V nej sa za tych 9 mesiacov nevytvoril ziadny vztah k tomu malemu? A co mu potom robila doma, ked s nim takto zaobchadzala na verejnosti? 😲 😢 A co ti ludia okolo? Preco nic neurobili? Naco cakali na policiu? Ako sa malo ubranit to malinke? Ja uz nechapem kde su hranice... ☹ 😢 A ze detske voditko, no ja neviem ... 😖 😔

zuza.m
autor
7. aug 2009

myslim že to nebolo detske voditko ,ked tak robia to ako popruhy okolo ruk a chrbatika a nie okolo krku.

stvura
8. aug 2009

NO ja mam tiez popruhy, pouzila som ich asi len 2x, lebo maly sa mi do nich vesal a nechcel v tom chodit. Podla mna akohahle vie dietatko chodit su k nicomu...

zuza.m
autor
8. aug 2009

no ja ich mam a použivam ich dost často aj v kočiku ked spi (lebo ako sa zobudi tak hned je na kolenach .aj ked čaka ale istota je istota)a potom aj pri chodeni držim ich volne a ked padne tak ho len zachytim a puštam pomaly na zem, aby nepadol silno .ked sa na ne veša tak ho pomal yspusti ako keby padne tak že vie že sa to nema.je to super pomocka.akurat že toto dietatko bolo už asi väčšie a neučilo s achodit. ☹

elinka27
8. aug 2009

ja neodsudzujem detske voditko, sice som ho nikdy nepouzila ale poznam mamicky co ano, napriklad ked maju dvojicky tak ich viem pohopit ked sa im kazde rozbehne na druhu stranu,ale tie sa vyrabaju pokial viem okolo ramienok a na chrbatiku maju ten popruh,ale toto nemohlo byt detske voditko,ved ho mohla zaskrtit!Nechapem ako toto mohol niekto len tak natacat, po papuli by som jej dala ked uz to musim tak napisat.Nevravim,ze nikomu nerupnu nervy, aj ja obcas nakricim na maleho aj som mu capla,ale toto by ma nenapadlo,ani keby co spravil.A chuda to male, teraz ktovie co s nim bude, on chudak asi nechape ze to co urobila jeho mama nieje spravne,a urcite to poznaci jeho psychiku ked ho od nej daju prec, aj ked mu bude bez nej jednoznacne lepsie.

marosko08
9. aug 2009

ahojte.ja len nechapem,ako nikto na to hned nereagoval.je to bez zvuku,takze nevieme,ci to dieta plakalo,ked sa skoro pri tom nehybalo.zeby sa mu to pacilo?!to hadam nie!

mamutka
9. aug 2009

marosko, ludia nereaguju na nic, je jedno video na youtube kde zena v cakarni v nemocnici pomaly odpadava, az sa uplne vystrie na dlazku a zomrie a nikto si ju nevsima aj ked tam sedi asi 5 ludi a vladne culy ruch. pani trvalo asi 40 min kym skonala, ak si dobre pamatam...

zuza.m
autor
10. aug 2009

no to asi preto že si ju pomylili s opilkou.žial bohu je to tak že sa mestom potuluje hrba opilcov a tak len mala hrstka ludi je ochotna pomahat.
tomu to dietatku ludia pomohli zavoalli policiu a bolo ošetrene na krčiku je to tam pripisane.je to taky kratky zaber že človek najskor len pozera s otvorenou hobou či vidi dobre a až potom premyšla.a tiež aj prichod policii niečo trva.