Vidia deti duchov?

melory
13. mar 2007

vidia vase deti duchov? uz tu tema jedna bola, ale zmizla a tak by som rada zalozila novu. 🙂

mywiel
31. jan 2009

Lebo do 2012 to akurat vychadza prezident sa voli na 4 roky...neviem len taka hypotéza 😅 😕

melory
autor
31. jan 2009

mywiel myslela si ucitela tu na zemy? alebo z hora?

zuzkafuny
31. jan 2009

Mel... 😝 😉 🙂 😀

mywiel
31. jan 2009

Z hora... 😉 😵

melory
autor
31. jan 2009

aha....a ked chces najdes aj na zemy 😉
mozno sa spacha atentat na papeza, alebo predcastne zomrie 😒 co by som nerada, ale i to by bolo vysvetlenie.....

mywiel
31. jan 2009

No za cias Nostradama mali papezi velku moc, tak ci si to nepomylil, lebo prezidentov vtedy nepoznali, tak mohol vidiet Obamu co myslis? 😕 😅

melory
autor
31. jan 2009

tazko povedat, mne pride, ze skor cirkev naschval nedala cierneho, aj ked mal byt

mywiel
31. jan 2009

Jasné ze aj na zemi, ale to si iny, tito su akoby som to nazvala po slovensky tvoji vodcovia 😉 🙂 A anjelov mame troch, ten co ti radi v intelekte, druhy v emociach a treti sa stara o tvoje fyzické telo. 🙂 😵

melory
autor
31. jan 2009

slo o brazilskeho biskupa...vsetci sa triasli
a este je otazne, ci bude cierny pletou, alebo dusou

mywiel
31. jan 2009

Mam o tom knihu a sama som mala moznost si vyskusat, ze ked uprimne poprosit tak tu pomoc dostanes, pritom nie som ziadneho nabozenského vyznania, takze to funguje aj pri ludoch co su ateisti ak chcu pomoc dostanu ju len musia o nu uprimne poziadat, takze ziadne také bububu ze neveriaci zhoria vo vacnom ohni a co ja viem co. 🙂

melory
autor
31. jan 2009

ja by som chcela vediet, kedy sa meni moj pomocnik {anjel} ako to spozorujem

mywiel
31. jan 2009

Vidis mozno s tou pletou to ani tak nebude, ale s dusou je ich urcite viac ked vedia zneuzivat nevinné deti. 😠

mywiel
31. jan 2009

Ako meni? 😕

melory
autor
31. jan 2009

mywiel ano, ano
pomocnik sa meni, ked sa clovek duchovne povznesie, tak sa mu zmeni
napriklad bol muz co mal rad zeny....ten zomrel...a je na svete dalsi muz...co ma "velmi" rad zeny a tak mu je pomocnikom, aby trpel za to, co on robil a zaroven mu "pomohol" sa od toho oslobodit...ak sa im to podari, ci vedome, ci podvedome, prichadza na rad nieco mensie, co clovek ma na rovasi a meni sa aj anjel - pomocnik

mywiel
31. jan 2009

No anjely sa nemenia tych mas danych troch od narodenia a ty su pri teba pocas tvojho zivota, ty pises asi o karme nie? Mozno tym ze sa duchovne povznesies sa menia ti vodcovia ucitelia prichadzaju iny ale anjely tvoji strazny sa nemenia. Inac anjelov je 72 a potom su este vyssi archanjely, maju to tam dobre zariadené. 😀 😵

mywiel
31. jan 2009

Idem vecerat tak zatim pa. 😉

melory
autor
31. jan 2009

aha, takze sme si ujasnili anjelov a pomocnikov.....anjeli ostavaju a pomocnici - vodcovia sa menia? alebo pomocnik je pomocnik a vodca je vodca?

melory
autor
31. jan 2009

kto mi prelozi 🙂 ale dakujem

expertka8
31. jan 2009

....72 anjelov....rozdelenie.... 😉
Podľa prastarého kabalistického učenia jestvuje 72 Strážnych Anjelov, ktorí sú z 9 rodov a každý rod má 8 Anjelov, pričom každý Anjel ovláda 5 stupňov znamení Zverokruhu. Človek pri narodení dostáva svojho Ochrancu podľa dátumu narodenia.

...blizsie info tu...

http://www.numerologia.sk/ukazky/ukazka_analyzy...

melory
autor
31. jan 2009

dakujeme 🙂

melory
autor
31. jan 2009

na to, ze na numerologiu.sk chodim casto som dostatocne slepa 😕

expertka8
31. jan 2009

...to nic....mrkva je skvela na zrak 😉 😀

jaron
31. jan 2009

Ahojte,
tak pozerám, že všeliako sa to tu točí - koniec sveta, pápež, prezident, anjeli....
Chcem sa spýtať - ako to vidíte vy - tie bytosti (duchovia, anjeli) po stránke dobra a zla - sú aj dobrí aj zlí alebo len dobrí?

expertka8
31. jan 2009

....jaron...aj/aj....

jaron
31. jan 2009

Tak ma napadlo, že keď by som mal s nimi vedomý kontakt, akú mám istotu, či je dobrý alebo zlý? Ako ich rozoznať?

mywiel
1. feb 2009

Dobry ci zly anjel?? 😅 To zarucene poznas ak ide o zlu energiu. 😉 Anjeli su len dobri, ti ludi chrania a je to fakt sila, ale nie su to nejaké okridléne bytosti, ale energie. 😵

bibula
1. feb 2009

😀 dufam,ze to stym zaskatulkovanim nemyslite vazne? 😀 😀 😀

jaron-myslis si, ze zly clovek si o sebe mysli,ze je zly? 😉

jaron
1. feb 2009

Vy to myslíte tak, že tie bytosti sa delia na dobrých a zlých, ale jednoducho sú ako ľudia, to znamená, že aj tí "dobrý" robia chyby a tí zlí nie sú až tak celkom zlí alebo ako vlastne?

A ako to zaručene spoznám, veď niekedy ani človeka zaručene na prvý krát nespoznáme?

A keď to nie sú bytosti ale energie, prečo potom si muwiel predtým hovorila, že každý má troch anjelov od narodenia? Prepáčte trochu veľa otázok, ale to ma zaujíma.

Bibula väčšina zlých ľudí si podľa mňa nemysli o sebe, že sú zlí, ale teraz som nemal na mysli, čo si tá bytosť mysli sama o sebe, ale aká je naozaj.

tannawe
1. feb 2009

K tem energiím, ono je to slozitejsi...nakonec vsechno je to jen o energiich a delit spiritualni bytosti na dobre a zle znamena prisuzovat jim atributy, ktere jim neprislusi nebot dobro a zlo spada do kategorie hmotneho sveta 😉 🙂
A co se andelu tyce tak tam je to jeste slozitejsi 😀