Vidia deti duchov?

melory
13. mar 2007

vidia vase deti duchov? uz tu tema jedna bola, ale zmizla a tak by som rada zalozila novu. 🙂

erikasadek
1. feb 2009

ahojte vy ste tu toho napiasali... bravo...... konecne s atu hybe....

jaron, vela ludi ani nerozpozna co je dobre a co je zle... povezdme si to priamo...
zlo ako take sa moze ukazat aj v tej najkrajsej casti ,ako sa da a hlavne , ti slubuje hory doly, snazi sa ta neako dostat na jeho stranu,takym sposobom ze si ani neuvedomis, ako ta dostava, nato vatsinopu prichazda mnoho ludi neskor..

dobro ti neslubuje nic.... naozaj nic , je to skor taka ochrana, energicka ochrana, tazko sa to opisuje slovami, ked aj to co vidis a zazijes si tazko vysvetluje clovek a nie to este davat n apapier...

aj je pravda ze mi ludi asi delime dobro aj zlo, kdezto vo svete tejto energie prax je ina....

jaron
1. feb 2009

Ahoj Erikasadek,
zatiaľ som rozumel a páčilo sa mi to a súhlasím s tým, čo si písala, že zlo sa môže niekedy zdať veľmi krásne, dobré, sľubuje, aby človeka dostalo a potom ublíži.
Takto to funguje aj vo svete ľudí, k nič netušiacej staršej žene dôchodkyni príde posol od "plynárov" s tým, že jej nesie návratok preplatok, ale potrebuje vidať drobné... nakoniec starenka príde napr. o 20 000 úspor ani nevie ako. Tiež falošná 100 korunáčka (vlastne teraz už eurovka 🙂) sa na prvý pohľad netvári ako podvod a nikto asi nebude falšovať 125 eurovku 🙂, ale niečo, čo sa veľmi podobá na pravú.

mywiel
1. feb 2009

No neviem preco sa tu bavime o zle, kedze tie ochranné energie cize ti anjely su len pozitivna energia. Je ich 72 a kazdy anjel sa stara o nieco iné a pomaha v niecom inom, viem ze je to tazké ale predstavte si Boha, nieco ako energiu nekonecnu lasku a tych 72 anjelov je vlastne 72 rodielnych lucov lasky nieco ako k comu to prirovnat napr. ako farby duhy. Ked clovek dospeje k takému osvieteniu, ze tych 72 lucov lasky v sebe ma tak je nieco ako Boh, ma v sebe vsetky tie pozitivne energie co tvoria spolu ten celok tu nekonecnu lasku. Ved urcitym sposobom aj my sme tak trochu Bohovia, len este sa musime ucit a vyspiet aby sme vsetky tie luce mali raz v srdci. 🙂 😵 No a kazdy ten anjel je schopny tvoju negativnu energiu akoby vyliecit zmenit na pozitivnu (podla toho cim je ten dany anjel povereny) a tym padom, ten jeho pozitivny luc uz v tebe ostane. 🙂

Neviem ci som to napisala dost zrozumitelne, ale snazila som sa... 😀 😉

bibula
1. feb 2009

jaron-presne to som mala na mysli,ved co nam moze pribadat ,zle,pre nich to nemusi byt zle.
ved aj ked niekomu urobim dobre,druhemu tym mozem nechtiac ublizit.
neverim,ze su zli....

mywiel zrozumitelne ano,ale neskatulkuj ich.

jaron
1. feb 2009

Aha, tak to znamená, ak som správne pochopil, že podľa vás, všetko to nadprirodzené, vyššie inteligentné bytosti, duchovia, anjeli, energia.... sú len dobrí alebo dobro...
Viete, to sa mi práve nezdá. Ak vo svete jasne vidieť dobro i zlo, niekedy boj na život i na smrť, že v tej neviditeľnom svete je len dobro. Odkiaľ sa potom vzalo to zlo? A nevnímate niekedy vo vás akoby boj dvoch protichodných myšlienok - sebectvo a láska, odpustenie a nenávisť, urob to - neurob to....?
(Rozumiem, že niekto si zlomí nohu, nejde na výlet na ktorý mal ísť a autobus ktorým mal ísť havaruje a všetci zahynú - vtedy ho ta zlomená noha zachránila... ale to je myslím že o inom)

mywiel
1. feb 2009

Zli su len ludia. 😉 😒 A nahody neexistuju. 🙂 😀

jaron
1. feb 2009

Napadlo ma, že keby som bol zlý "anjel", tak by som chcel, aby si ludia mysleli, že zlí neexistujú, že všetci sú len dobrý. To by bola super bojová taktika.

melory
autor
1. feb 2009

nahody neexistuju, aj ked vela nehodam by sa dalo predistm, keby clovek stal vo svetle ako sa ma a patri na bytost clovek. keby plnil bozie priokazania a vesmirne zakony. tak isto sa mi paci motto, ze ludia nazyvaju karmou svoje bezhlave chyby ktore sa im zadarili.
a potom uz ozaj nahody neexistuju a zacina sa energeticka vymena. akcia reakcia.

jaron
1. feb 2009

Melory, tiež si myslím, že žiť v súlade s nejakými zákonmi (Božími, vesmirnými...) je pre nás dobré, že nás to chráni... (aj keď by sme sa možno rozchádzali v tom, aké sú tie zákony, ale to teraz nevadí).

alanis851
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
erikasadek
1. feb 2009

mywiel, jasne.. neboj rozumieme.... 😉

ja osobne nemozem povedat pri mojich zazitkoch , z eto bozske, je len dobre, tazko sa vysvetluje a le su tam ucite zakony respektovat ak nie su urcite obmezdenia....
a tiez nie vzdy som mala dobry pocit so vsetkych.....

teda nebudem to rozoberat , ale taka je moja skusenost.... 😉

podla mna sa bavim eo teme ktora je mnohym cudzia, teda tazko s avobec vysvetluje pokial ma clovek vlastnu skusenost tak je to ine, aja tak pre nehop samotneho tazko pochoipitelne, , odpovede prichadzaju pomaly....

denisocka
1. feb 2009

ahojte ducharky,čo preberáte v toto ročne obdobie 😀

erikasadek
1. feb 2009

deni ahoj nic....... travim prekludnu nedelu...........; 😉

bibula
1. feb 2009

jaron- co je pre niekoho zle,pre ineho je to dobre....
a z coho vzniklo zlo? z nas-ludi -zivych

a erika nemiesala by som anjelov a duchov do jednej "vrstvy"

denisocka
1. feb 2009

no nebola som tu 10 roky a kukám,bugs buny mala svoj den - sa tu chechcem

bugs bunny - " bububu"

melory: " zuzka nehodi si predstav ze idem do temy ako odgrgnut dieta a dam tam ze GRG.....
alebo je kopa prirovnani....sex po porode a dam tam ACH, JAJ, ESTE..... 😀 😀 😀

bugs bunny : " no... som tu tááák dlho neprispela... takže o niečo plodné sa pokúsim...hm... "

bibula
1. feb 2009

denis,ja ked po tebe citam,mam pocit,ze jedna z nas je z marsu.... 😀

denisocka
1. feb 2009

žeby ja? 😀

denisocka
1. feb 2009

no tak kus zrozumitelnejšie, ja ked som tu pernamentne chodila a čitala,skumala.... maly sa mi začal strhávať s neskutočným plačom, mal asi nočne mory,tak som všetko vydymila sviečkou a prestala sem chodiť 😕 - no a potom ešte raz, mala som proste pocit,že tu niekto je,velmi ma to obťažovalo,sledovali,vadilo mi to. Nato mal maly asi svoj naväčší plačuci nočny amok,tak som ešte raz všetko vydymila,bolo presne pred 3.Králmi,tak som po X rokoch šla do kostola,doniesla svätenu vodu, pomodlila som sa aby to odišlo a zatial máme pokoj

ale verim,že ak budem tu vysedavať a čitať dookola a myslieť na "nich" tak zas sa niekto prilepi

bibula
1. feb 2009

ahaaa,uz chapem,no veru mas kus pravdy.... 😉

denisocka
1. feb 2009

no idem do hjan,už mi "svietia" dlane a vidim to tu všetko mliečne zeleno 😅

melory
autor
2. feb 2009

zuzkafunny ma uz aj prezivku? ze bugs bunny...tak to som sa zas ja dobre pobavila.... 😀 😀 😀

erikasadek
2. feb 2009

bibula, ale ty ani nemas potuchy co vsetkeho som aja schopna......

teda tym chcem povedat tym ze som mala skusenot s duvhom to neznamena, ze som nemala skusenost so zlom, a mimo tela moje zazitky , ktore som rozpravala jednemu odbornikovy, ktory sa tym zaoberal 20 rokov a aj tak sa nedostal kde ja za par dni... a.....

bibula, nie vsetko je o duchoch... ver mi....
preto som si dovolila napisat svoj nazor kezde aj v tom som trochu mala skusenost.... takze ziadne miesanie....

anjelov ako takych som nikdy nevidela, teda to viem urcite, avsak nepopietam ich existenciu....
tento svet je plny bytosti, o ktorych ani nemame ponatie na tomto svete....

melory
autor
2. feb 2009

preto treba stale patrat a vzdelavat sa 🙂

mywiel
2. feb 2009

Super foto nie? 😀 😵

bibula
2. feb 2009

erika- ja nevravim,ze anjely niesu,iba vravim,ze sa nemaju hadzat do jedneho vreca s duchmi 😀

"vravi" sa,ze len jeden bol "zly",ale bol zly preto,ze chcel byt /bohom,svetlom,vsetkym/?

mywiel
2. feb 2009

Moja svokra anjelov vidi... 🙂 😵

lucinkaaa
2. feb 2009

denisocka a ostatne, nemoze to byt tak ze ked na tie druhe bytosti /duchov, vily, anjelov../ myslime, tak ich vlastne pritahujeme a potom sa nam deju take nevysvetlitelne veci??? nemoze to byt tak ze ich pritahujeme aj svojim strachom?

denisocka
2. feb 2009

mywel-to je svokra na fotke? 😀

denisocka
2. feb 2009

lucinka-ano

mywiel
2. feb 2009

Nie to som ja... 😀 😀 to bola vianocna vyzdoba v jednom obchode tak som si stala za to a manzel ma odfotil.... 😀 😀