Vidia deti duchov?

melory
13. mar 2007

vidia vase deti duchov? uz tu tema jedna bola, ale zmizla a tak by som rada zalozila novu. 🙂

alika54
2. feb 2009

edita33,,,,ja mam 8-rocneho syna a nemozem ist ani smeti vysypat ,,,neostane sam ani chvilku,dokonca ked napr.zehlim v inej izbe tak sa chodi kukat ci tam som,,,a mala dcera ktora sa nikdy nebala a to este ona chodila s nim nech sa neboji,,, no teraz prisla zas ona s tym ze sama nebude v izbe spinkat lebo su tam pri nej duchovia a ona sa boji 😕 ,,,neviem kde tych duchov nabrala ved ani take rozpravky nekuka,,,a ani nekonecne vysvetlovanie nam nepomaha 😔

lucinkaaa
2. feb 2009

mywiel raz bol aj na markize tusim v reflexe taky prispevok o dvoch zenach, ktore pracuju s anjelmi a tiez to ziskali len tym ze na sebe dlho pracovali ale pre mna su to take nepochopitelne veci, ja kedze som nic take nezazila si to iba skusam predstavit a pytam sa.

kamoskina dcera tiez vidavala duchov, ale videla aj auru a museli jej potom vysvecovat izbu a tiez boli za nejakou panou, ktora im potvrdila, ze to co mala hovori je ozaj aj pravda, ale mala ako prisla do puberty a tym ze tuto schopnost odmietala, tak ju stratila, ale nie vzdy to musi byt o tom, ze to dieta nieco vidi, ako aj ja, moj strach o rodicov nemal takyto zaklad.

mywiel
2. feb 2009

Keby si prisla na seancu k mojej svokre tiez by si nieco citila... 😉 🙂 😵 Kazdy mame taku schopnost, ale niektori na sebe pracuju a venuju sa tomu ini zas nie a je im to jedno, oboje je v poriadku, nikoho netreba presviedcat. S duchmi je skusenosti nemam, ale kamoska ta mala a bala sa teda riadne... 😖

lucinkaaa
2. feb 2009

v podstate mas stastie, ze mas taku svokru 😵

mywiel
2. feb 2009

Ja som tiez videla svoju auru ako 7 rocna ale len raz a bol to prijemny pocit este teraz viem aké to bolo a co som videla. 🙂 Deti casto tu schopnost neskor stratia, lebo dospeli im povedia, ze to neexistuje a nech si nevymyslaju. 😒

mywiel
2. feb 2009

To teda mam je to moja druha mama a vela mi pomohla v zivote. 🙂

lucinkaaa
2. feb 2009

ja mojmu dietatu urcite nepoviem, ze si vymysla, v tom mam jasne uz teraz ale rozhodnutie necham na nu, ci tu schopnost chce, alebo nie.

mywiel
2. feb 2009

Ja si myslim, ze dieta treba ubezpecit, ze sa nema coho bat, ale urcite sa mu nesmiat a nespochybnovat, ze nieco videlo, alebo citilo, ale je fakt, ze niektoré tie rozpravky ako Japonské Mangy a pod. ku kludnému spanku urcite neprispeju. Ked malej budem pustat rozpravky, tak budem pri nej aby som jej vzdy vedela vysvetlit, ze dobro nad zlom zvitazi, nikdy ju nenecham napospas pred telkou samu aby sa nebodaj niecoho zlakla a mala potom zlé sny, lebo to sa moze lahko stat, v telke je tolko negativnych sprav... 😒

mywiel
2. feb 2009

Poznate film Constantine s Keanu Reevsom? Trosku prehnané mozno ale ma rada ten film, dobre to v nom hra... 😉 🙂

erikasadek
2. feb 2009

ja ano.. prehnane, zalezi ako sa pozerame na vec...
mne sa strasne paci stale , diablov advokat....

mywiel
2. feb 2009

No mne sa tam hlavne paci on... 😀 😀 😀

erikasadek
2. feb 2009

vidis aj mne.. ale moj muzovy to nehovor.. 🤐 😉

mywiel
2. feb 2009

😀 😉

bibula
2. feb 2009

eri,nic sa tazko nevysvetluje,ked v tom mas jasno.....

ja som videla anjela naposledy pred 5 dnami
ducha,alebo mrtveho naposledy pred cca 2 tyzdnami
mimozemstanov som uz nepocula davno-asi 5 rokov dozadu

ja pracujem "len" s anjelmi, duchavia mozu pomoct,ale len tej urovni ,na ktorej momentalne su-a aj pri ich dobrej voly,nemusi byt ich rada spravna a vhodna pre dany problem.

lucinkaaa
2. feb 2009

bibula to myslis vazne?

erikasadek
2. feb 2009

ja mam v tom jasno uz 20 rokov, ale vysvetlovat nieco , niekomu kto nemal rovnaku skusenost je ina veca tu to nepatri... 😉

duchov som uz nevidela ani nepamatam pretoze nechcem, to je otazka vole....
ostatne taktiez, pretoze ja sama nechcem.... tiez otazk

denisocka
2. feb 2009

luci,jasme že to mysli važne,ona s nimi normálne žije 😵

inač pamätám,že ked som mala +- 4 roky ,tež som každy večer,ked ma naši uložili spať a odišli do "letnej kuchyne" plakavala na okne,na parapete o dušu,že mi odišli a nechali ma navždy samu,plakavala som až tak,že som neraz ozvracala okno 😅 .Doteraz nechapem jak som mohla vyrasť a prežiť,ked ma nechavali aj 20m v izbe smu 😀 , a viem že to bolo vždy o 19h 😨

no a so svetlom,teplom ,laskou - ktora ma naskutočne priťahovala som sa tiež jeden krat strela,bolo to presne v 12 tt a bola som zaliata doslova takou laskou,že som si povedala,že toto ma čaka na konci,toto je to svetlo,už sa nebojim nikdy umrieť . A po zobudeni som vedela,že v tuto noc si duša mojho šimona vybrala mna za matku a vošla do tela 😵

erikasadek
2. feb 2009

skocilo mi to.. tym chcem tym povedat ze som na sebe pred rokmi vela pracovala , aby sa moja energia skanalizovala, aby som nebola otvorena vsetkemu dobremu a aj zlemu...
proste som na sebe makala... vsetko sa da.. je to moja volba, moje liecitelstvo udrzujem na takom minime, ze ho pouzivam len na svojich detoch a muzovy...... inak bez zaujmu, ani auru a anai nic podobne uz nechcem vidiet...
proste moja volba i ked ma vo vsetkom jasno, proste nechcem.....

su ludia ktory sa roky snazia dostat do stavou, ako ja za par hodin.. a vidiet len cast toho co ja za cele detsvo......;
vsetko je osobna volba.... chciet vidiet alebo nemat s tym nic spolocne.....;;

lucinkaaa
2. feb 2009

tak sa mi vidi, ze erika a bibula maju rovnake alebo podobne skusenosti?

erikasadek
2. feb 2009

to neviem luci, ja len viem ze sa distancujem od vsetkeho , a to vsetko mi aj dava pokoj od vtedy... 😉

jaron
2. feb 2009

Ahojte,
Erika, možno ti rozumiem, aj keď nie zo skúsenosti, ale z poznania dobrého i zlého a určitým spôsobom aj so svojej inej skúsenosti.

mywiel
2. feb 2009

denisocka krasne... 😵 😵

denisocka
2. feb 2009

mywel ano,krasne,najkrajšie.Ty vieš o čom je reč,proste sa to ani neda opisať,je to take svetlo,ktore ťa neoslepuje,ale naplna,je neskutočne žiarive a pritom strašne teple a príjemne a ide z toho taka laska,ktoru tu na zemi asi človek nezažije k nikomu,ničomu a od nikoho taku ani nedostane. Je to ako magnet,ktory ťa ťaha bez slov,len tak a ty vieš,že ťa ťaha ta neskutočne čista žiariva pravda a laska. 😉

denisocka
2. feb 2009

sorry,vypadlo mi z tvojho mena "i" 😅 ,ale šak čo už,aj eriku som premenovala v mojej fantazii na eriku sladek 😵

erikasadek
2. feb 2009

ja sa nehnevam.. deni.;ved ma poznas.. 😉

jaron pekne od teba, ze si aspon ty porozumel.. 😉

denisocka
2. feb 2009

nie len jaron 🤐 😉 erika,ale aj ja ťa chapem 😵

erikasadek
2. feb 2009

moja zlata tak vidis , nie som az tak sibnuta ,
ale nie, dakujem ti za doveru prepac , na teba a melori sa da vzdy spolahnut, aj lucia, my sa vzdy chapeme, ze? 😉

denisocka
2. feb 2009

no ,niekto by chcel vedieť a vidieť a nejde to,a niekto to videl a radšej by zabudol 😔

erikasadek
2. feb 2009

vidis aka nespravedlnost ze. 😉 😀 ?

denisocka
2. feb 2009

😀 ale vieš,ja radšej budem na sebe makať a ked sa ma,nech sa uspach dostavi,ako opak 😅 teda ty vieš ako to myslím