Vidia deti duchov?

melory
13. mar 2007

vidia vase deti duchov? uz tu tema jedna bola, ale zmizla a tak by som rada zalozila novu. 🙂

mywiel
11. feb 2009

Podla Budhistov maju... 🙂 podla mna tiez. 😉

denisocka
11. feb 2009

podla mna nie 😝 alebo,akože - ja neviem,ale ja nemám vzťakh k zvieratam,nevarvím že ich týram,abo čo,mame doma psa ,mačku ,svine ,kury-ale neviem sa vcítiť do ludi,čo pre zvierata žiju,mylím hlavne tých v utulku,no neviem tomu prisť na chuť 😅 ,ale nejaku čivavku by som chcela 😀

mywiel
11. feb 2009

Moj pes ten vie ked sa o nom rozpravame a pritom ani nevyslovime jeho meno a uz otaca hlavu co o nom hovorim. Moja svokra sa kontaktuje casto a rozprava sa so svojimi konmi, mackami, psom. Doma ma jednu macku co je liecitelka ta macka vzdy si lahne na to miesto cloveku kde je problém alebo ho nieco boli a pradie. Robi to aj cudzim ludom co k nej pridu. Ked sa na tu macku napojila tak ta macka jej rozpravala ze v minulom zivote bola kedysi Cinsky lekar a ze je rada, ze jej moze sluzit (ako mojej svokre). Sranda co?? 😅

denisocka
11. feb 2009

sranda to teda nie je 😀

ja som bola jeden krat u liečitelky ,a pokial mi prikaladala ruky,tak jej pes si mi lahol k pravej ruke a položil hlavu na brucho a tak akoby "priadolô či ako mrnčal,a vravela-že toto ešte nezažila,že ten pes si k nikomu ešte nelahol

melory
autor
11. feb 2009

urcite maju dusu, ale nie ako mi....patri do inej sfery.
ano, nepotrebne slabe energie sa neudrzia vo stvoreni ani chvilku, rozbiju sa ako zrkadlo a rozplinu sa do nenavratna prec. aj ked zomrieme, tak dusa cloveka nieje cela silna a preto sa nepotrebne sily oddelia a je to uz len v rukach bozich co z nas ostane.....cim viac, tym lepsie. aby sa sila stala celou, pripoji sa k nej dalsia dusa a vytvoria celok na reinkarnaciu {to trva dllllhe roky} cize sme tak trosku pomiesany. nieco mame z tej duse a ine zas z inej. nikdy sa clovek neinkarnuje ako celok. to len jezis snad a ten sa sem uz nechysta.

denisocka
11. feb 2009

bože,melory,vravi mi tu same novoty 😅

melory
autor
11. feb 2009

este doplnim, ze ked clovek ostane na 90% celok nepotrebuje sa inkarnovat, ale ide dalej...domov... 😵

denisocka
11. feb 2009

ktovie kolko % mi chýba do 90% 😝

melory
autor
11. feb 2009

denisocka - ved na sebe Pracujeme 😀 😀 😀
momentalne sa citim na to zrkadlo 😝

denisocka
11. feb 2009

na ake ? 😅

melory
autor
11. feb 2009

rozbiju sa ako zrkadlo a rozplinu sa do nenavratna prec.

denisocka
11. feb 2009

šak to je zle? kto ťa potom skompletizuje 😀

melory
autor
11. feb 2009

ak by som za rozbila ako to zrkadlo, tak uz len snad certi 😀 😀 😀

denisocka
11. feb 2009

tak to si teda vobec nefandíš 😝

melory
autor
11. feb 2009

hovorim momentalne....uz bolo aj lepsie... 🙂
vies, cim viac skumas...tym sa ti ciel vzdialuje.

denisocka
11. feb 2009

hej tak presne

melory
autor
11. feb 2009

🙂 ...baby ja zas vobec teraz nesnivam...mala som jednu nocnu moru, v ktorej som si zrejme aj odtrpela svoje "zle" skutky...a od vtedy cely mesiac nic!!! tak cakam na dalsiu pecku 😵
modlim sa, nech je pozitivna a mam opat inspiraciu ist po ceste. 😵

bibula
11. feb 2009

mel,ja stebou nesuhlasim..... 🙂
dusa sa "rodi" ako celok....

mywiel
11. feb 2009

Ja som si vzdy myslela ze energia co uz raz vznikla nezanikne akurat sa meni..? 😕

melory
autor
11. feb 2009

bibula ja s tebou suhlasim, samozrejme, ze sa r o d i ako celok a ako celok aj vchadza do tela babatka, ked je v brusku.

bibula
11. feb 2009

nepovedala by som,ze sa meni,len sa zdokonaluje 🙂

melory
autor
11. feb 2009

upresnila by som to...nie energia...ale dusa

denisocka
11. feb 2009

100 hlav, 100 nazorov 😉

bibula
11. feb 2009

denis,myslis ,ze kazda ma nazor?

lowe78
11. feb 2009

ahojte holky kdyz tak písete o zázitcích s duchama,moje babinka pochází ze Slovenska a je hodně pobozná-kdyz ji umrel manzel tak za dva dny od pohrbu ji asi 14dní pravidelně nastěvoval a to tak ze si ji sednul na nohy kdyz lezela a nemohla jima vůbec hnout-trvalo to vzdy tak 15sekund,byla z toho tak vyděsená ze si zavolala domů faráre a ten jí vysvětil pokoj kde spala,ted uz bude mit doufám klid.

bibula
11. feb 2009

niekedy to pomoze-vacsinom proti tym "zlym"-na dobrych to neposobi,ak maju dobry dovod na navstevu 🙂

melory
autor
11. feb 2009

lowe tie ma ako prve napadlo, ze to bola len finta, ze to je jej muz a bibula to aj napisala.
bibula a nemoze to byt aj tak, ze mal na babku v nieco tazke srdce a takto sa jej "pomstil"?

lowe78
11. feb 2009

melory-děda byval na babinku někdy hodně sprostý, ani mo jeho smrti ji nedal pokoj 😅

melory
autor
11. feb 2009

verim tomu, ze kazdej nazor je informacia ktoru dostal a nie ze sam na nu prisiel...na to su tu iny..alebo sa myslim?

erikasadek
11. feb 2009

melory 😉