Vidia deti duchov?

melory
13. mar 2007

vidia vase deti duchov? uz tu tema jedna bola, ale zmizla a tak by som rada zalozila novu. 🙂

melory
autor
14. mar 2007

posmrtny zivot je zivot ktory je po smrti tu na zemi, cize je po - smrt-ny....a po nom je ten vecny.... 😵

marinka
14. mar 2007

Holky, já se teď loučím, pěkný večer všem 🙂

magg
14. mar 2007

babenky ja som sa venovala kartam dost intenzivne a vychadzalo mi to, nikdy som to neskuala na dialku, ale viem ze kartarky to dokazu, ked pouziju inu osobu ako medium

bibula
14. mar 2007

😉 kedze som sa tymto zaoberala,je to tak,ze duchov nevidia "priamo" deticky.skor duse deticiek este nie su stale v telicku-casto ho opustaju a tie su v kontakte s inymi dusami.
"domaca dusicka" sa natrvalo usidli az vo vyssom veku dietata,ked menej spi a viacej sa uci spoznavat svet. 🙂

melory
autor
14. mar 2007

bibula ano, tomu rozumiem, ale su tu aj duse zosnulych, ktore deti vnimaju....moze byt?

mona81
14. mar 2007

Marinka: Napsala by jsi mi její tel. č. do IP? Nevím, kdy, ale někdy se jí určitě ozvu, protože nejsem přímo ze Vsetína, ale jak budu mít volno, tak bych se tam stavila 😉

bibula
14. mar 2007

🙂 skor nie ako ano,aj ked su citlivejsie a mozu ich pritomnost citit.vidiet asi nie.ale mozu citit o koho dusu ide,ci je dobra,alebo zla. 🙂

melory
autor
14. mar 2007

tak potom ich vnimanie si urobi tu formu? lebo vzdy ide o postavu dakej farby

bibula
14. mar 2007

to skor .kazda dusa ma svoju farbu,podla stupna "vzdelôania,skusok".
a co sa tyka aury u zivych ludi,myslim,ze tu vidia hned.

melory
autor
14. mar 2007

deti vidia a to som sa presvedcila, lebo som sa syna pytala aku farbu mam okolo mna a on ze modru, no skoro mi zabehlo.

bibula
14. mar 2007

😀 hej.aj my s dcerkou ju vidime,aj ked jej to ide rychlajsie.nechaj syna nech si to pestuje,lebo tem dar strati a uz ho nemusi v sebe najst. 😒

melory
autor
14. mar 2007

ved preto som zalozila tuto temu aby mamy nehovorili detom ze duchovia su blbost a ze nic nevideli a nic nevidia lebo toen dar zmizne 😉

bibula
14. mar 2007

🙂 ale aura a dusa je trochu rozdiel 😀
o dusiach sa treba ucit a o aure to pride same.

melory
autor
14. mar 2007

no dako to sem skocilo na aury ale tema je duchovia 🙂

bibula
14. mar 2007

to ano.citala som,ze aj tvoja svokra mava duchovne navstevy-ked mam pravdu povedat,aj ja 😀 teraz idem uz hajat k drobcovi,takze dobru nocku,zajtra kuknem,co nove tu bude.ahoj

pavka.exit
14. mar 2007

marinka: jsem puvodne z Noveho Jicina, ted ziju v Praze, ale do IP bych mooooc prosila podrobnosti o ni a kontakt. Dekuju moc a preji pekny vecer.

melory
autor
14. mar 2007

hlavne pis a pis aby aj ine holky vedeli

emjee
14. mar 2007

ja som absolvovala taky kurz, kde sa ucilo ako vyuzivat svoj mozog na plne obratky a na konci kurzu bolo treba po dvojiciach (nepoznali sme sa) zdiagnostikovat 4 osoby (ja som udala 2 mena, ktore dotycna mne neznama osoba nemala odkial poznat a ona ich zdiagnostikovala a naopak) - sucastou tej diagnostiky je, ze si predstavis, ze si hlavu daneho cloveka nasadis na svoju hlavu ako helmu - urobila som tak a takmer som odpadla - dostala som totiz na diagnostiku tazkeho alkoholika a doslo mi tak strasne zle, ze ...
bola to velmi zaujimava skusenost, moemntalne to nevyuzivam, ale chcem si to zase oprasit

melory
autor
14. mar 2007

emjee a co je cielom tejto praktiky? zaujimave!

certica
14. mar 2007

emjee, znie to dobre...
mel, ze by empatia?

emjee
14. mar 2007

zdiagnostikovat cloveka a vyliecit ho
ale su tam aj ine techiky, ktore sa daju pouzit na hocijake zivotne situacie

melory
autor
14. mar 2007

emjee preto tu vies tak schladit....a daju sa vyliecit aj hadave typy? plne ti ich odovzdavam, nech ma aj strasit chodia. 😉

certica
14. mar 2007

a kolko trva taky kurz, resp. kde sa take nieco robi? nepocula som o tom este

emjee
14. mar 2007

😀 😀 😀 dlho som to nepouzila, asi zase zacnem 😀

emjee
14. mar 2007

vola sa to silvova metoda
ten kurz trval piatok popoludnie a sobota nedela cely den

melory
autor
14. mar 2007

je to aj metoda ovladanie vlastnej mysle, ten si spravit a s mojim motom som uplne stotoznena.

emjee
14. mar 2007

presne tak melory 😉 obsahuje to aj prvky autosugescie napriklad sa mozes naprogramovat na lahky porod

certica
14. mar 2007

silvovu met. trochu poznam, hladiny...

melory
autor
14. mar 2007

jeeej tak sem s tym, ale fakt, pozitivne myslenie by nazaskodilo, ale ako mam istotu, ze to ozaj bude fungovat?

emjee
14. mar 2007

mel zaklad je verit, resp. pozitivne myslenie