Vidia deti duchov?

melory
13. mar 2007

vidia vase deti duchov? uz tu tema jedna bola, ale zmizla a tak by som rada zalozila novu. 🙂

lyzenka
12. feb 2009

raz mi jeden chalan hovoril....že on keď ide po ulici....že si vyhliadne niekoho...a že sa vie normálne do neho akože vteliť....a pozerá sa z toho tela na svoje ako kráča......je to možné? 😕

bibula
12. feb 2009

no fakt,som pozerala toho viac...oni aj "vyplazuju" jazyk tak rychlo a oci paradne menia farbu.....no pekne.... 😅 ak mam byt uprimna,doteraz som o nich moc neuvazovala.

bibula
12. feb 2009

erika nenazvala by som ich sektou, ved ako si tak pozeram tie vedea,je mi ich luto 😒

erikasadek
12. feb 2009

scientology , su sekta v mnohych statoch.. uradne nazvany... 😉 to je fakt.. ich nejlepsim , propagatorom je tom cruise... 😉

lyzenka
12. feb 2009

a co vlastne robia tí scientologisti?

bibula
12. feb 2009

platia do tej sekty,aby tam mohli byt.... 😀 asi tolko,ale inac....hm...aj ked ich je tam dost tych slavnych 😅

nieco podobne bolo nedavno v sudnej sieni-odnasal tam mangel majetok.... 😉

lyzenka
12. feb 2009

ale čo to má spoločné s tými očami a tak?

lucinkaaa
12. feb 2009

erika nie...

tu je obrazok.. http://images.google.sk/imgres?imgurl=http://ww...

neviem ci vam to pojde, lebo ta stranka uz je len v pamati google. Mal take oci, ibaze zelene ale nie stale, len na chvilu, neviem ci nie prave vo chvili, ked sa pozeral na moj "zivot" ale to on robil z vlastnej vole ako tu napisala lyzenka, on sa tak "vteloval" do koze ludi.

no neviem, bolo okolo neho dost zleho, takze ked som si to uvedomila, v tom momente som sekla kontakt s nim.

mne ten fenomen pride fascinujuci a hrozny zaroven, viem, ze ak znovu stretnem niekoho s takym pohladom, okamzite davam od neho ruky prec.

nemusite mi verit, je to len moja osobna skusenost, pre vas to nemusi znamenat nic, pre mna to znamena velmi velmi vela.

tak ma zaujimalo, ze ci aj niekto iny sa s tym niekedy stretol.

lucinkaaa
12. feb 2009

uf pardon, nechtiac som rozbila stranku

mywiel
12. feb 2009

luci tu dostat také kontaktné sosovky a chalani tu tak chodia na diskotéky a maju presne také oci...nieco ako skupina Prodigy pamatas? 😀

lucinkaaa
12. feb 2009

hmm dobre, lenze to o com hovorim ja nie je o kontaktnych sosovkach. ja som len chcela vediet ci niekto o tom vie nieco viac. niektore ste sa tu stretli osobne s nadprirodzenymi vecami.

mywiel
12. feb 2009

hmm tak ja som takého cloveka este nevidela...

mywiel
12. feb 2009

Tu je tych ludskych anomalii a inych ludi kopu...

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

bibula
12. feb 2009

ja som "ich" nestretla,ale verim ze su a su "normalny" a preto si aj myslim,ze to nie su "sektari" ako pisala erika 😅

mywiel
12. feb 2009

Mozno nejaky vedci by to vedeli vysvetlit preco maju také oci a mozno keby sa dalo spytat Darwina... 😉

erikasadek
13. feb 2009

bibula ja sa o nich velmi nezaujimam, len su davany di suvislosti s touto sektou a jej, veriacimli, s ich vierov ze su medzi nami, zea su s planety x uz jej ani menoi neviem.....
luci keby si pozrela to vidoe co som hodila tak tam toho mas viac...
takze som sa nezmylila....

bibula
13. feb 2009

no jeviem,keby by mali byt moimozemstania,boli by naozaj taky neopatrni a "snazili" sa nezapadnut medzi nas?

ved sa vravi,ze medzi nami chodi vela mimozemstanov,co su na nerozoznanie od nas,preco tito by sa nechali rozoznat?

a myslite,ze ti mimozzemstania-usadeny na zemi si pamataju,ze su mimozemstania? mozno aj ja som? no ktohovie... 😅

erikasadek
13. feb 2009

http://www.whyweprotest.net/fr/more-about-scien...
prelozte si to...

bibula nikdy by som si ich nedovolila nazvat sektou, sama..

vsade su povazovany za sektu a dost nebezpecnu;;mozno na sloveku sa o nich vela nehovory , ale tu ano uz dlhe roky.. takze ano su nabozenstvo sekta... to je ofocialny fakt... 😉

bibula
13. feb 2009

scientologia je sekta,ale preco aj tito s tymi ocami?

erikasadek
13. feb 2009

bibi, nie s tymi ocami ale oni maju vieru, ze , s vesmiru su medzi nami tyto, ufaci, a su na klucovych miestach, na nasej planete..

najnovsi, terc je obama..

http://fr.truveo.com/INVASION-REPTILIANS-IN-THE...

pozri takychto videi je vela na nete , ale pre mna je to len kra svetla ked sa blizsie pozrieme,

uz boli , aj clointon a iny obvineny, ved je to smiesne..
a potom fotka tak staci dat kontaktne, ktore kupis na kazdom rohu..

takze uz sa chapeme..

erikasadek
13. feb 2009

teda nie titi, plazy ludia ze su sekta ale ludia scientoligisti maju spajanie s nimi..

osobne na nete najdes toho vela, ale mna nezaujimaju tak do toho nesprtam nemam ich rada...

bibula
13. feb 2009

pokial nikomu neublizuju, nech si ziju v pokoji 😉

mywiel
13. feb 2009

Ja z nich tiez nemam dobry pocit... 😕

lucinkaaa
13. feb 2009

erika takze sciontologovia veria ze na zemi sme ovladani tymito jastermi-plazmi-ludmi? dobre som to pochopila?
ja som tiez narazila na nieco, ze to suvisi s planetou X a jej navratom k Zemi v roku 2012, ta planeta je Nibiru. ja som sa osobne nikdy nezaujimala o to o com je sciontologia, iba viem ze Tom Cruise je jej velky zastanca a ten mi pride v mnohych veciach taky divny.

no to s tymi ocami a kontaktnymi sosovkami to mas ako s trpaslikmi, dnes uz dostat takych, co vyzeraju ako zivi, staci ich dobre "zasadit" a hned je z toho par ludi co ich videlo. alebo tie masky Alienov, staci sa dobre poobliekat a Ufon je hned videny v Zahorskej Bystrici.

asi s tym humbukom co sa robi okolo Alienov, Nibiru a podobnych veci nic nenarobime, no bez vetra sa ani listok na strome nepohne.

a k Obamovi, osobne neverim, ze by bol zly, je to osoba s vystupujucim Vodnárom a presne sa hodi do novej Vodnárskej ery. 😉

melory
autor
13. feb 2009

sekty su hrozna vec, je mi ludi v sektach luto, ze sa pridali k stadu a nevedeli ist sami po ceste srdca.

erikasadek
13. feb 2009

luci pravdu ti poviem neviem presne naco presne veria viem ze ked kliknem na nich tak mi to vyhadzuje aj tych jasterov a spojitost s nimi..
nezaujim sa o nich pretoze to co sa tam deje ni eje normalne...
viem ze , maju svojich , praktikov aj vo vysokych miestach, takze ak sa stane , ze je neaky pripad ze niekto chce od nich odist tak , aj na sude maju svojich ludi a spisi miznu..
pred dvioma rokmi tu bola afera vo francuzsku , jedna francuzska zila s muzom , v kanade mali spolu deti, 2; a on sa k nim dal a tahal aj ju, jej sa to nepozdavalo a zacalo to byt nebezpecne aj pre jej deti co im davali do hlavy a tak sa zobrala s detmi a odisla tu do francuzska s detmi proste utiekla..
na nu bol vydany zatykac v canade, tu bola mam pocit rok, v klude az jej prichadzali , listy od muza a tak aby prisla naspat aspon ona, ze to urovnaju..
a deti nachal arodine tu v fr... ma noveho muza, a bola tehotna zaciatok tehotenstva..
tak pristala chcela to mat za sebou..
a hadajte hned ju zatkli, a bola s toh medzinarodna afera , pretoze u nich to nie je sekta ale tu v v europe ano?, hlavne vo francuzsku su oficialne uznany ako sekta...
a bol s toh oparadny poprask , ona aj porodila vo vazeni, deti jej uniesli so francuzska take maju vysoke konexie..
no hroza niako s anich nemoze...
bola stohoi poriadna afera...

a potom s ao nich vela rozpravalo , vseliake , dokumenty skryta kamera styl, ake su ich praktiky to by ste koukali...

lucinkaaa
14. feb 2009

erika, len ci sami scientiologisti nie su ovladani nejakym zlom, vies ako, ze zlodej krici, chytte zlodeja. fanatizmus v akomkolvek smere nebol nikdy na prospech. este ze u nas som o nich nic nepocula.

erikasadek
14. feb 2009

luci , to je dobre, ale davm ze , za chvilu budu aj u vas.. ako ,jehovisti.. jedno ako druhe, raz sa k nim dostanes lahko uz nie.. hlavne deti.... 😖

bolulka
15. feb 2009

ahojte, na silvestra sme boli vonku a byvame vedla cintorina, ked tu zacal pes do neznama brechat.. tak sme fotili o dusu, reku kto odfoti ducha 😀 no a v albume mam vysledok.. 😕

erikasadek
15. feb 2009

tak nahod nech pozrieme....