Vidia deti duchov?

melory
13. mar 2007

vidia vase deti duchov? uz tu tema jedna bola, ale zmizla a tak by som rada zalozila novu. 🙂

cervena_ciapocka
12. júl 2009

Ahojte, zaujimal by ma vas nazor.
Pocas nedavnej nedele som bola na jednej akcii kde bolo obrovske mnozstvo ludi. Bola som tam len 2 hodinky. Uz tam ma zacala strasne silno boliet hlavat a neprestala az do vecera a to zom uz nevydrzala a zobrala si tabletku.
Presne o tyzden neskor som bola v jenom meste kde bola na namesti akasi slavnost a opet mnozstvo ludi. Zas ma strasne bolela hlava a mala som pocit strasnej slabosti, akoby som nedokazala udrzat rovnovahu. V ten den bolo aj strasne horuco, vietor takmer ziaden. A zrazu som pocitila asi na 10 sekund zimomriavky po celom tele. Este sa mi to nikdy nestalo, vonku horuco, ja som sa potila, a zrazu neskutocne mrazenie po celom tele.
No neviem, ale mne sa toto nezda normalne.

fyalynka
13. júl 2009

ahojte, ja by som sa len chcela spytat, ci rozumiete niektora snom, ich vyznamu?
Su urcite veci, ktore sa mi pravidelne v sne vracaju a ja neviem preco 😒 Tym klasickym snarom moc neverim... 😖
A tiez sa mi tuto noc snivalo o mojej mrtvej babke (uz nezije 25 rokov, mala som 2,5 ked zomrela) co sa mi
NIKDY doteraz nestalo 😲 A v tom sne vlastne zomrela 😲 Neviem, co si mam o tom mysliet... ☹
Lebo par dni pred tymto sa mi snivalo aj s mrtvym dedkom (zomrel minuly rok) 😕 S nim som mavala do prveho
vyrocia umrtia pravidelne sny! Potom to ustalo, a teraz po pol roku znova 😒 Na hrobe sme boli pred dvomi tyzdnami, zapalili sme sviecky, takze urcite som na nich nezabudla...

denisocka
13. júl 2009

ahojte partia .... 😵

marinka
13. júl 2009

fyalinko, tady je duchovní snář, není tam moc symbolů, ale je to něco jiného, než ty klasické snáře, ty jsou spíš pro pobavení 😉 http://marieblankytna.blog.cz/0703/duchovni-vyz...

mywiel
13. júl 2009

Cervena ciapocka a netrpis nejakou fobiou z davu? 😕

fyalynka
13. júl 2009

marinka, dakujem ti, idem kuki 😉

twinflame
13. júl 2009

fyalynka, nasi mrtvi pribuzni nechodia do nasich snov len tak. Prichadzaju varovat nas, odovzdat nam nejaky pre nas dolezity odkaz, alebo nam jednoducho chcu len za nieco podakovat. Pri snoch s babkou a dedkom si vnimala nejaky odkaz? Povedali Ti nieco? Necaka niekto u vas v rodine babatko? Duse putuju, inkarnuju sa. Mozno sa jeden z tvojich starych rodicov opat narodi vo forme noveho zivota v Tvojej rodine.

mywiel
13. júl 2009

Ked sa ti sniva napr. s mamou to je tvoja emocialna cast teba a ked sa ti sniva s otcom tak to v tom sne poukazuje na to ze sa to aj konkrétne stane v tvojom zivote. 😉

fyalynka
13. júl 2009

twinflame, hej moja sesternica caka mimi, o 3tt ma TP 😕 Aj ona je ich vnuckou, tak ako ja... Pri sne s dedkom
to bola normalne, boli sme v kuchyni bytu kde sme vtedy aj s nim byvali a bol to kratky rozhovor, kde len
hovoril, ze chce aby sme ukazali ako sa tento mobil pouziva (drzal ho v rukach), lebo ze ked ho uz mi nepotrebujeme, tak on si ho necha 😀 a to je vsetko...
A s tou babkou to ma prave zarazilo, lebo sa mi snivalo, ze zomrela 😲 A pritom je mrtva uz 25 rokov... ☹

mywiel, snivalo sa mi so starymi rodicmi... 😉

simona55
13. júl 2009

ahojte, ja som mala uz po2krat taky sen ze sme s manzelom boli akoze na prehliadke niecho ale potom v sne ma napadlo ze sme v betleheme a vo sne hovorim muzovy pocuj vydis tu slamu ved tuniekto lezal lebo bola uplne tepla normane ako ked vydim skutocny betlehem a trosku dalej sme vydeli ako pan jezis prednasa ludom o niecom a le neviem ocom a ja vravim muovy vydis aku silu a mov ma boh.len tolko som pocula ze vravy boh ze vodicak a potom som vstala. ale som normalne vydela boha vtakom zlatistom ruchu. a neviem si predstavyt co to mohlo byt. a ked ideme z autom niekde tak hned ma to napadne .ked uvidim polisov. 😝

frisbee
13. júl 2009

ahoj kočky...musím sa pridať...nie som dieťa,ale bohužiaľ to,čo máme doma,vidím aj počujem.Kúpili sme strarý dom s negatívnou energiou-dcéru majiteĺov zabil ke´d mala 17 rokov jej bývalý cestou zo zábavy a nebol za to ani dostatočne potrestaný-syn nejakého papaláša za totality.4 dni nato zomrela matka a na rakovinu a vobec nevedela,že jej zabili dcéru...v dome ostal žiť otec so synom...alkoholici,čo si robili strašné naschvály.Druhú zimu,čo sme tu bývali a nemali sme zateplenú stenu v spálni a mrzli nám čelá,ľahli sme si s mojou malou dcérou obrátene do postele,hlavami vlastne k nohám.V noci som sa zobudila na strašný ženský krok,ale pretože som bola zvyknutá,že naša malá ide rozospatá zo záchodu a vždy niekam vrazí,tak som si myslela,že je to ona.Bohužiaľ ona spala vedľa mňa ako zarezaná,nado mnou stála postava s dlhými vlasmi v takom modrastom svetle a kričala Oni sa otočili,oni sa otočili.S hrozou som si dala perinu na hlavu a čakala,kedy to skončí.Ráno vyšla z detskej izby na druhom konci domu moja mama,ktorá tu bola poprvýkrát na návšteve...bola bledá...pomaly sme si to povedali,ona počula ten krik a videla postavu,ktorá stála pri okne a klopala naň.Podotýkam,že som veľmi pragmatická osoba,keby sme to obe nezažili,nikdy neuverím.Pýtala som sa miestnych-bol to dátum,ke´d tú dcéru zabili a opakuje sa to pravidelne...síce od tej doby,čo som nahlas skríkla,že daj pokoj už iba zvukmi...minulý rok na jeseň boli u nás na návšteve moje dve mladé kamarátky a spali v detskej izbe.Jedna z nich ráno vstala bledá a nevyspaná,že čakala,až bude svitanie,že videla presvetlené celé drevené dvere,že počukla kroky na verande a ženský hlas,ktorý hovoril...oni majú psa...mali sme práve nové šteniatko a dvoch starých psov.Potom počula búchanie dverí.Bola z toho celá v šoku,že chce logické vysvetlenie,že to nie je možné.A všetky obrázky v našom dome boli úplne nakrivo.Podotýkam,že zlodeji to určite neboli,za dverami spia psi,tí sa ani neozvali.Tá druhá kamarátka sa priznala,že ke´d u nás spala poprvý raz,videla svetlo vedĺa postele.Takže na nás je to už zvyknuté a vadia mu návštevy.Hovorím...sama by som tomu neverila,ale je nás viacej,čo to u nás zažilo. ☹

leniciatko
13. júl 2009

k vám asi na nocľah nepôjdem... 😵

frisbee
13. júl 2009

teraz to po sebe čítam a vidím tie chyby,ako som to rozrušená písala 😀

monca4ever
13. júl 2009

ja som videla mrtveho psa mojho priatela, ale
on yomrel ešte skor ako sme spolu začali, len
ked som mu ho detailne opisala tak zisttil že
je to jeho pes... 😲 bojim je to starý dom 200 rokov aspon...

sofinka30
13. júl 2009

zaujimava tema...my sme tiez kupili stary dom a zomrel tu byvaly majitel..z casu na cas sa mi tu nieco same zacalo kyvat,alebo padlo nieco zo skrine..a to ale len vtedy,ked som o tom niekomu rozpravala ked bol na navsteve.spal u nas bratranec a rano mi hovoril,ze si v noci myslel ze som behla do synovej izby,kde prave spal on.Ze pocul kroky,ktore isli od dveri az pri postel..tak otvoril oci ...ibaze ja som to nebola.nevidel nikoho,vsade bola tma..tak som sa len usmiala,az ked mi toto iste nepovedal syn asi o mesiac nato.To volal na mna pred polnocou z izby akoby ho z koze drali.On ale nevedel o tom,ze to tam zazil bratranec.Volala som potom 1 znamej a ta mi poradila,aby som do kazdej jednej miestnosti zapalila sucasne sviecku a nechala ju dohoriet.Ze ju nemam sfuknut..a ze sa mam pomodlit za duse..aj som to urobila a odvtedy /klop,klop 😕 / mame pokoj. 😎

frisbee
13. júl 2009

ja mám doma dva nílske kríže....Ankh...nič nepomáhalo

sofinka30
13. júl 2009

a co tak zavolat knaza a dat ten dom vysvetit?to som pocula ze sa to robi

kaczka
13. júl 2009

Holky,tak to je...no těžko vybrat to správné slovo 😕

MY máme taky starší baráček a když jsem v noci v kuchyni,tak vždy cítím,že tam někdo je se mnou.NIkde jinde se mi to neděje jen tam.JE to hrozný pocit 😔

frisbee
13. júl 2009

ten Ankh pomohol...je to egyptský kríž na ochranu,používali ho aj prví kresťania v Egypte-koptovia,používajú ho liečitelia,je to zdroj silnej pozitívnej energie-hovorím,nikdy som na tieto veci neverila,už viem,že to tak je.

sofinka30
13. júl 2009

ten pocit poznam aj ja,ze je niekto za mnou..je to ale taka sila,akoby tam stal niekto zivy..akurat ze nikde nikoho

frisbee
13. júl 2009

kaczka...cítíš tu těsnou blízkost a zimu?Já se roky budila,že se na mě někdo díval-těsně u obličeje nade mnou...teďka jak mám ten ankh od psychotronika je klid.

kaczka
13. júl 2009

Těsnou blízkost přímo ne,ale prostě je mi tam děsně,jakoby se na mě někdo díval ☹ ALe jakmile dojdu do obyváku pocit je pryč

frisbee
13. júl 2009

to je ono...je to vždycky jenom v nějakém místě...psychotronik by tam určitě něco zjistil.
já byla s naší mladou na Zvíkově....o tom hradu je v branži známo,že vypadávají kamery,technika,zvukový záznam...vlezla jsem do jedné místnosti...začla mě šíleně bolet hlava,nemohla jsem udělat krok,couvla jsem,volám dceru...ta přišla...šílená bolest hlavy a už jsme prchaly...jo,ještě mi v tom místě přestal fotit foťák a dál už fotil bez problémů.

mywiel
13. júl 2009

Mna skrabkaju po hlave ked spim... 😀 😅

ewelyne
13. júl 2009

ahojte baby 😉 prave som objavila vasu zaujimavu temu 😉
Je potrebne mat naozaj cistu mysel a taketo "stvorenia" daju pokoj.. V podstate ide o duse-energie, ktore z urcitych dovodov neodisli v termine/ hovori sa, ze poniektore ostavaju max.4dni este tu s blizkymi a tak... a potom maju odist, ak presvihnu termin, tak je to tazke, potrebuju pomoc...niektore ostanu zamerne, lebo maju strach... potom funguju na zemi s nami a na to tiez potrebuju najaku "energiu" cize funguju ako diskarnaty na zivych,ktori su na tom energeticky podobne a vela dokaze aj strach...,/dost casto na malych detoch a babtkach, tie napr. nemaju do roka take silne vibracie, aby sa same chranili, preto sa radi nosia a radi pod ochhranou maminkinej aury a vibracii.../ a tym dusiam je potrebne pomoct na ceste do Svetla, lebo inak tu budu navzdy a nemaju moznost sa inkarnovat pripadne ostat tam kde by mali byt...
Pomahaju rozne veci, afirmacie, modlitby, omse... nam jedna pani cistila byt a aj nas, lebo ja mam vraj tendenciu pritahovat duse co potrebuju pomoct na ceste a tak sa nam zhromazdovali na chodbe a fungovali "na nas" u nas, tak to nastavila nejako tak, ze mame pred vchodovymi dverami "branu"-na permanentne odvadzanie dusi do svetla a uz sa u nas nic nedeje a nemusim uz zatvarat vsetky dvere smerom nachodbu ked idem spat... 😉
no a ked mi maly ukazuje niekedy uja a tetu, ktorych ja nevidim, tak len poviem, dobre daj im papa a ideme 😉
samozrejme je ine,ak vas "v snoch" navstivia ti, ktori uz vo Svetle su... 😉

kaczka
13. júl 2009

FRisbee,nestraš mě....tma už nikdy nepůjdu 😅

Ewelyne,koukám,že čekáte mimčo na mé narozky,tak přeju ať je vše jak má být 😉

ewelyne
13. júl 2009

Ďakujem Kaczka 😉

johnie
13. júl 2009

ahojte.,..
mnooo frisbee odporucam vysvatit domcurik... lebo sa toho nezbavite...ale zimomriavky mi teda naskocili riadne ked som to citala
nasi pred 6rokmi kupili stary dom ja som bola toho casu v englande a ked som prvy krat prisla tam tak haluuuz hrozne mi bolo divne, tak som nasim nakazala nech ho daju vysvatit a odvtedy nic
odkedy som bola mala mam take hrozne stavy ked zomrie nejaky rodinny prislusnik- prababka spadlo mi na zem v izbe velicazne zrkadlo a nerozbilo sa, babka prisla ku mojej posteli a dala mi pusu na celo, krstny otec cely den som mala problem s tym ze sa mi rosili okuliare, a ked som prisla domov zo skoly a nasi neboli doma tak som si to nejak dala do suvisu a ked mama volala ze co, tak jej hovorim ze viem krstny zomrel, ze? normalne citim ze sa nieco bud udeje alebo uz sa to udialo... moj otec mava podobne stavy...
inak aj ked niesi veriaca tak daj ho vysvatit, ta dusa tam u vas potrebuje pokoj a kludne povedz knazovi o co ide... mal by vas pochopit 😉

ewelyne
13. júl 2009

ano ten dom vysvätit..., potom su aj rozne ochranne amulety, symboly, kadidla, vonne oleje, vycistit enrgiu jednotlivych veci- staarozitnosti -solnym roztokom´, energiu safranom...
Stare veci, napr. nabytok hlavne masiv-zachytava energie a pamäta si ich roky... preto na nas posobia staroziznosti tak rozne... hlavne veci po predchadzajucich majiteloch prec... zrkadla, tie si zvyknu pamätat vsetko zle... ak su poskodene, puknute prec... starozitnosti precistit... skusit rozprudit a precistit enrgiu podla feng suej...

frisbee
13. júl 2009

no niekto mi tvrdil,že to je možno aj preto,že tá vražda nebola potrestaná a ona vlastne chodí domov a vidí tam cudzích ľudí,že? Mala dlhé vlnité vlasy,všetci známi ju poznali podLa toho popisu,my nie sme miestni.Ja som si práve myslela,že keď s tým pojdem za kňazom,že si bude myslieť,že si z neho uťahujem.Ja som optimistka,v dome vládne veselá atmosféra,takže ani tie zvuky už nebývajú a nikdy to nebolo,keď so mnou spala mačka,ktorá ma miluje.A tie obrázky boli úplne nakrivo a nešli narovnať,musela som ich dať dolu a znova povesiť...hovorím,videli sme to tri ženy..stále sme si potom písali,tá,čo to zažila v noci sa s tým nemohla vyrovnať.Takže malý pes so mnou spí v posteli aj s mačkou,ten nový má pelech pri posteli a ten starý na chodbe a je pokoj.Uvidím pri ďaľšej návšteve. ☹