Vidia deti duchov?

melory
13. mar 2007

vidia vase deti duchov? uz tu tema jedna bola, ale zmizla a tak by som rada zalozila novu. 🙂

cestovatelkaandrea
14. júl 2009

frisbee, ja som pisala, ze ich vidim ked som v polospanku a mam pootvorene oci. manzel sa na mne smeje, ze spim s pootvorenymi ocami ale podla mna to je celkom normalne. a prave vtedy ich vnimam najviac. teraz vnimam len toho jednoho o ktorom som pisala vyssie ale doma na slovensku to bolo intenzivnejsie. vtedy som bola z toho dost vylakana a nechapala som to.

frisbee
14. júl 2009

to bude ono..v polospánku vnímame viacej....práve ma napadlo,že som to hovorila manželovi mojej kamarátky...bývajú hneď vedľa nás...naše domy majú storočné základy,dvormi až do záhrad vedú podzemné chodby a na ulici pred domom je asi 4m široká podzemná chodba,ktorá vedie od zrúcaniny hradu niekam ku kostolu...všetci sme ju videli,pretože sa u nás robila nová cesta,všetko vykopali a chodbu museli podľa pokynov pamiatkárov zakonzervovať.Okrem toho na tomto území boli na konci vojny ťažké boje,keď Nemci prchali,veľa ich padlo...takže je tu množstvo negatívnej energie.No a rozprávam tej kamoške a jej mužovi,čo tu zažívam doma,on mlčal a tváril sa normálne...je taký celkom praktický typ,ani city moc neprejavuje...tak som si myslela,že si o mne myslí,že baba bláznivá...a on zrazu hovorí že tomu verí,že keď mal asi 12 rokov,ležal chorý v posteli,nik nebol doma a že počul kroky,ktoré sa ozývali po celom dome,otvárali sa dvere a šlo to na dvor,k tej chodbe...tak vyletel z postele,či to nie je zlodej a tam nik.A jeho mama chodí na rozne besedy o paranormálnych javoch,a v žiadnom prípade nám nedoporučila,aby sme sa do chodieb šli pozrieť...myslím,že človek toho ešte veľa nevie...práve ma napadlo,že sa mi hodne plnia sny,do detailov.

cestovatelkaandrea
14. júl 2009

frisbee, tak keby som spala asi u vas doma, tak to by som mala pravdepodobne ine zazitky. 😉 ako si si na to zvykla?
ja mam niekedy stale taky pocit, ze ten dotycny ktoreho vidim v polospanku ma pozoruje aj cez den ked nieco robim. a nie je to moc prijemny pocit.

frisbee
14. júl 2009

hovorím,bolo to nepríjemné,pocity aj zvuky a svetlo v spálni,teraz je od tej jesene kľud,ale jednu dobu som videla chodit po kuchyni mačku...nie našu,tá sedelana sedačke...ale ako človek vidí tým bočným pohľadom...no fuj...a to fakt nie som cvok a keby som nemala ten hlasitý zážitok s tou ženou,sama by som tomu neverila.Zvláštne je,že muž ani dcéra toto nezaregistrovali,až potom tá moja návšteva.A keď od nás potom zážitku odcestovali,tak mi volali každý večer,aby som sa tu sama nebála..psychotronik mi tie kríže poslal strašne rýchlo,ked som mu napísala,o čo ide.A to sa normálne nebojím v noci chodiť po záhrade...ale v baráku nevystrčím nohu spod periny.

frisbee
14. júl 2009

V Brne je spoločnosť,čo sleduje paranormálne javy a pomáha...Agartha...majú aj webové stránky...chodia po celej republike a dokumentujú to,minulý rok pomáhali aj pri prípade,ktorý ukazovali aj v televíznych správach...v rodinnom dome ľudom začali padať predmety,lietali vzduchom,vytrhala sa elektroinštalácia zo steny,spadla celá knihovňa,začala horieť postelˇ.Stačí ten názov chodiť do googlu a tam sú popísané všetky prípady,na ktorých pracovali.

cestovatelkaandrea
14. júl 2009

si na tom rovnako ako ja. ani moj manzel nic nevidi, lebo keby videl uuurcite by mi to povedal a on vseobecne na duchov neveri, takze asi tak. ja sa toho mojho "kamosa" nebojim, len mi je to take neprijemne, ze ho vidim iba ja a nemozem si to s nikym doma porovnat. navstevy mame tiez len obcas, lebo zijeme mimo SR a rodina chodi za nami malokedy. a vzdy ked mam pocit, ze ma sleduje, tak mam take neprijemne steklenie v bruchu a taky chladny vzduch mi ide po krku. nebyt tychto veci, tak mi to vobec nevadi. a este by sa nam nemusela triast ta postel ked spime ale tomu asi nezabranim
o tej Agarthe si pozriem na google veci doma.

duska1122
14. júl 2009

ahojte ja ked som bola mala som videla nejakeho strigona chodit vzdy okolo toho isteho okna mal klobuk a nieco zlte len si nepametam uz co to bolo. casom asi tak v 12 sa stratil a uz som ho nevidela. neviem dodnes ci to bola len moja predstavivost ale rodicia so mna mali tazku hlavu.

leniciatko
14. júl 2009

ked som mala asi tak 18r. každú noc som počul v detskej ,ako niečo chodí hore-dolu,-pukal koberec. trvalo to neskutočne dlho... až ma to raz prestalo baviť,a povedala som nahlas,nech sa vráti tam kam má! a odvtedy je klud.našťastie...

domyyy
14. júl 2009

kocky neda mi to... pozrite si toto 😒

https://www.youtube.com/watch?v=9Am67-Sew7k
majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
frisbee
15. júl 2009

nemyslím,že trik,to bola reportáž do správ Larryho Kinga.

mywiel
15. júl 2009

Bol to tiez zamestnanca, uz si povymyslaju vsetko mozné o MJ ☹ 😠

mywiel
15. júl 2009

tien 😉

sofinka30
15. júl 2009

tak nieco vam napisem co som este zazila..moj muz robi v prahe,bola som doma len so synom a bohuzial sme boli na vojnovej nohe s manzelom 🙄 ..dost intenzivne som na nho vecer myslela..az som sa prichytila ze idem zaspavat /bolo to v noci/ a moja poloha je lezat na bruchu,tak som aj bola.naraz som otvorila oci nato,ako niekto odomyka vchodove dvere..v duchu som si povedala,ze ci moj prisiel skor domov..polozil velku cestovnu tasku na chodbu a ticho..rozmyslam co si nezazne..chcela som ist za nim a v tom som pocula tuknut vypinac v kuchyni /mame este take stare con tak zvlastne puknu/..medzitym som sa isla pohnut ,ale nedalo sa..normalne akoby ma nieco tlacilo do postele,vobec som nemohla zdvihnut hlavu,ruku..pohnut sa.to som pocitila dost paniku co to ma byt akoze.naraz pocujem ako si ten moj miesa kavu /on vzdy tak hlasno trepe lyzickou o sialku/.to som nechapala ako rychlo si ju uvaril..to boli sekundy..tym ze som sa nemohla pohnut,nemohla som ani zaznut svetlo..no hnus..po par sekundach to cele preslo,zostalo ticho a ja som sa posadila na posteli..cele aj s jeho prichodom to trvalo asi 1 min...odrazu vnuknutie,ze tam nikto neni..odrazu som vobec necitila strach,lahla som naspat do postele,chvilu pocuvala ci ho nebudem pocut,ale v kuchyni ticho..potom saom zaspala..rano samozrejme po mojom muzovi ani stopy..az potom mi zacalo lepit...

domyyy
15. júl 2009

ahojte no to video co som sem hodila je strasne ☹ ja som vrieskala...proste bojim sa a este aj ta hudba k tomu 😖

sofi...prave som docitala tvoj prispevok...behali mi zimomriavky po tele 🤐 🤐 a ako to vnimas?? co to mohlo byt?? uz si to aj niekomu povedala? 😒

sofinka30
15. júl 2009

ano,o dva dni nato som volala 1 znamej,ktora sa venuje kadecomu medzi nebom a zemou a ona mi povedala,ze som to urobila ja sama..odvtedy som sa nebala 😀 ..ale to by bolo vela na pisanie..existuje nieco ako astralne cestovanie.to som robila par rokov dozadu..toto som neplanovala,vlastne sa mi to "vymklo spod kontroly a nestopla som nieco co som mala,zacala som zaspavat,ale "to" pokracovalo..cize som na chvilu stiahla nechtiac dusu ziveho co sa nikdy nesmie..hranici to uz s ciernou magiou..on spokojne spal v prahe..uz si davam pozor 😅 a teda nic take uz nerobim..ono to je uz asi rok a pol dozadu..ale je to poucne..niekedy tie dusicky drzime sami..ani o tom nevieme.tak to je aj s dusami,ktorych majitelia uz nie su medzi nami

sofinka30
15. júl 2009

héééj,ja som to nerobila narocky,vlastne som ani nevedela ze to robim..nebolo to ako astralne,len stipka toho.pochopila som to az po vysvetleni tej znamej 😨 ...nikto sa so mnou nebavi ?? 😕 😵

domyyy
15. júl 2009

sofi...ja sa bavim 😀 😉 no mna velmi tieto veci zaujimaju, uz aj ja vymyslam kadeco 😅 ale nie s mrtvymi dusami...zatial sa ucim trosku pracovat so svojim zivotom a ak to zvladnem chcem sa pustit viac do tychto dusi 😕 ale som moc prekvapena co sa ti stalo 🤐

leniciatko
15. júl 2009

ale bavíme,len sa mi nechce teraz ani rozmýšlať......nad ničím 🙄

sofinka30
15. júl 2009

som rada ze sa so mnou bavite 😅 ja sa venujem tymto veciam uz asi 7 rokov...ale toto co sa mi stalo bola pre mna samu novinka..s mrtvymi dusami sa nezahravam,s touto mojou zivou dusou -muzom to bolo nechtiac..venujem sa ale kadecomu inemu..tomu astralnemu predtym,ale vsetko ma svoje rizika,preto to treba nechat pokial sa da.fakt opatrne..

leniciatko
15. júl 2009

počuj, a tvoj muž ked prišiel domov,cítil -ked sa to stalo tebe-nejakú zmenu,alebo niečo?

sofinka30
15. júl 2009

nie,o nicom nevedel..tvrdil ze spal.aj som sa spytala,ci si nepamata zeby sa mu nieco zvlastne snivalo,ale ze nic ..

sofinka30
15. júl 2009

domyyy zaujimalo by ma ako sa ucis pracovat so svojim zivotom ..ako sa chces pustat viac do tychto dusi ako si napisala..tym sledujem co ta zaujima..lebo aj mna to zaujima 😅 vsetko

sofinka30
16. júl 2009

dnes tu nikto neni ?Pikoska-v noci sa mi sama zapla taka mala lampa..nemohla som zaspat z tepla,otvorim oci a na strope odraz svetielka..pozriem na monitor pocitacu,tam mam tu mini lampu a...svietila.

misskkaa
17. júl 2009

boze sofinka mne keby sa take raz nieco stalo asi umrem. Priatel chodi na 12stky do BA takze tri dni robi a tri dni je doma. a ked sme sa prestahovali od nasich do noveho bytu tak prve dni som bola sama doma. Bolo to cez zimu a ja som mala usi nastrazene ako lopuchy co som vsetko vnimala. Strasne zacal pukat radiator a ja v tom momente som sa obliekla a o pol 2 nadranom som utekala k nasim. mamca ma skoro prizabila ze som tak neskoro utekala k nim. Ci som sa viac nebala utaket 2km k nim,reku EE, bala som sa pukajuceho radiatora,co nakoniec vysvitlo ze je tam nejaky problem ked sa zapina... 😵 A ze mam sa viac bat zivych ako mrtvych...neviem preco ale dodnes ma strasi film siesty zmysel. hororov ako ze niekomu useknu hlavu,alebo vyparaju creva sa nebojim, skor sa bojim takych tych thilerov ako 6 zmysel,Hra na schovavacku.....Uz sa tesim ked sa mi syncek narodi,snad sa nebudem sama bat zaspavat.... 😉

sofinka30
17. júl 2009

6 zmysel je dobry film..ja zas nemozem tie kde sa ublizuje a mučenie a take veci 😕 ...ale taketo "ducharske veci,toho sa nebojim..teda ked sa mi tu stavali nejake take zvlastne javy,tak som povedala "no este sa predved rudko /byvaly majitel" 😅 ..ale on sa len vtedy ked som o nom niekomu hovorila..zlaty je,co poviete 😀 😀 trochu chytam bronz,tak tu len sem tam nakukavam..ty si inak tiez podarena ze v noci utekat k mame 😅 ...to by som sa ja bala-noc,tma,nikde ani zivacika 😒

sofinka30
17. júl 2009

kokos...zas sa so mnou nikto nebavi 😕 😅 je tu niekto ?

misskkaa
19. júl 2009

bol to velmi zvlastny pocit,vlastne som ani nerozmyslala,proste som sa obliekla a utekala k nasim. Ked idem sama zaspavat tak si poviem ze " boze neymyslaj nic nepocujes,mas bujnu fantaziu" a musim zaspat.
sofinka videla si filmy SAW1,2,3,4 a myslim ze aj 5 je??? ja som videla iba dve casti a stacilo mi. sestra sa v takychto filmoch vyziva, ale ta zas ma priatela stale doma takze ktovie ako by to bolo keby tiez zaspavala sama.

sofinka30
19. júl 2009

ahoj misskka ..nie,tie filmy som nevidela,ale pozriem si...bala som sa aj ja ked sa mi stalo to s manzelom,ale to len preto,ze som nevedela co to malo znamenat a napadalo ma ci to nebude nejake znamenie.Napriklad ci sa mu nieco nestalo,alebo ci sa nema stat.Nastastie nie..Niekedy mi lepí pri filmoch napriklad vyhanac diabla,ale to nie je strach ako taky,ale fajne napatie..potom aj ja chvilu pozeram do vsetkych kutov ked idem v noci napr.na wc 😀 a oči pučím 😕 ,ale to len chvilu a potom to prejde..na 2.den sa mi to zda smiesne a bavime sa na tom.Alebo sa z prče strašíme 😀