Vidia deti duchov?

melory
13. mar 2007

vidia vase deti duchov? uz tu tema jedna bola, ale zmizla a tak by som rada zalozila novu. 🙂

elinor42
18. aug 2011

@mywiel Ahoj. No ja som na tému narazila iba minulý mesiac a tak čítam všetko od začiatku a dá to riadne zabrať. A narazila som na to, kde spomínaš, že ľudia mimo tohto sveta majú veľa práce (str. 97). A spomenula som si na sen s mojou babkou.
Určitý čas po smrti sa mi s ňou snívalo a pýtala som sa jej, či už je v nebi a ona mi povedala, že ešte nie, že ešte si musí niečo odpracovať. To ma tak prekvapilo, že keď som sa zobudila, povedala som to aj rodičom. Som si nikdy v živote nemyslela, že človek po smrti musí pracovať. Môj názor bol taký, že rovno ideš buď do neba alebo do pekla. Teda už mám iný pohľad na vec, ale to je jedno.
A o nejaký čas sa mi s ňou znovu snívalo a povedala, že už tej roboty nemá až tak veľa. Čudné. Fakt netuším čo tam môžu robiť. A som trochu aj rada, že nie som jediná čo mala taký sen.

erikasadek
18. aug 2011

@elinor42 co sa tyka snov nevim nic prepac 😉

kukujka
18. aug 2011

ja somvidavala v detstve aj pocas dospelosti sa mi to uz parkrat stalo a to hlavne v praci rozpravamsa o tom len s jednou osobou inym sa nezdoverujem lebo by si mysleli,ze som blazon

kukujka
18. aug 2011

@kawasaki17 znama mi hovorila o jednom panovi co s tym pracuje vacsinou ma uspech a duch odide

pikino
19. aug 2011

Ahojte baby.

Ja som tu tiež písala už strašne dávno. Dnes som tému znovu vyhladala, lebo ma v poslednej dobe už šliak triafa. Akože aj predtým ma v sne navštevovali duchovia, ale velká väčšina uplne neškodná vnímala som ich len ako akési tiene, ktorých ked som sa dotkla boli ako ani nie že želatina ale ako keď vám fuka fen na ruku proste taký ťažký vzduch. Často schovaný niekde v kute. Z tých som strach nikdy nemala a viac menej som to považovala za srandu ich naháňať. Viac ma trápia sny z posledného roku. Začalo sa mi snívať s anjelmi stále mi hovoria, že mám nejakú úlohu a že sa musím vrátiť späť. Začala som cítiť že pri mne v noci niekto je. Len teraz neviem či dobrý alebo zlý. Ale teda dobrý pocit nemám. Často sa v noci zobudím, na to že sa hýbu hračky napríklad. Malá si ich u mňa necháva keď sa ráno príde hrať do spálne. Hraje klavír, hýbe sa detský kočík. Ale akonáhle sa posadím tak ticho. Predtým mi pomáhala modlitbička tá uplne najdetskejšia anjeličku strážničku. Proste zabrala. Včera som si zobrala do postele aj ruženec. Myslím, že je to intenzívnejšie odkedy som sa dala minulý rok pokrstiť. K tomu krstu ma mimochodom inšpirovala svatá Katarína aj som sa po nej dala pokrstiť. Zjavila sami vo sne. Ale to je zas iné rozprávanie. K čomu sa chcem dostať je dnešne ráno lebo ma to vyplašilo. Podarilo sa mi zaspať až na svitaní. Snívalo sa mi že som sa zobudila na to že v izbe niekto je. Chcela som zdvihnuť hlavu no mohla som nou otočiť len doprava nie dolava akoby som mala jedno oko slepé. Vedela som že pri mne niekto stojí. Začal zo mňa sťahovať prikrývku, držala som ju celou silou. Nakoniec som to vzdala a nechala tu bytosť nech si so mnou robí čo chce. Nakoniec to bol muž velmi pekný mal tmavé oči a tmavé vlasy, zvlaštne oči, ludske neboli. Prestala som sa báť, ale pri každom jeho dotyku som cítila zvláštnu bolesť. Proste nemala som nepríjemné pocity, len to bolo všetko hrozne živé a mám z toho husiu kožu. Dom v ktorom bývame je nový takže odtial vietor nefuka, mne tiež nikto nezomrel, ale predtým sme bývali v storočnom dome v centre BA a tam sa mi snivalo o duchoch v jednom kuse. A moja teta aj babičke su senzibilky. Teta velmi silná, vždy keď som tam spala tak sa mi niečo stalo.

pikino
19. aug 2011

Jaaaaj a ešte som chcela k tomu čo vela z vás píše, že sa v noci zobudia nevedia sa pohnuť. Z vedeckého hladiska sa to vysvetluje jednoducho. Mozog totižto v čase spanku paralizuje telo, aby keď sa vám niečo sníva
ste si neublížili. Takže ak vás niečo nečakane prebudí mozgu chvílu trvá kým telo zasa aktivuje. Preto máte pocit, že ste hore a nemôžete sa hýbať a cítite ťažobu. Možno to niektoré upokojí a prestanú sa báť 🙂 Mimochodom ževraj ak sa vám to stáva často treba navštíviť lekára, lebo to mňže byť príznak niečoho vážnejšie, ale zas taká múdra nie som aby som vedela čoho.

Ja som si minule čítala stránky Adama Mattého, neviem či ste o ňom počuli zaobera sa channelingom mne to prišlo velmi zaujimavé a hlavne velmi známe až mi zle bolo.

lillika
19. aug 2011

Ja vidim duchov vzdy,ked ma mala v noci zobudi

pikino
19. aug 2011

vidíš a to ja zasa vôbec, pri malej som nikdy ducha nevidela, ani som si nevšimla že by sa s niekym vybavovala, tak stále verím, že to po mne nezdedila. Mňa v noci akurát striasa keď musím ísť okolo zrkadla a vždy v duchu nadávam predošlemu majitelovi čo namontoval do detskej vstavanú skriňu so zrkadlom. bleeeee Ale ja osobne si myslím, že duchovia su neškodný, poznám horšie potvory.

lillika
19. aug 2011

@pikino 😀 ono je to tak,ze mala sa budi kazdu chvilu a cez den spi tak hodinu dokopy.tak tych duchov vidim od unavy 😀

pikino
19. aug 2011

:D tak to ja sa sťažovať fakt nemôžem moja spí cez deň tri hodiny a celú noc. Akurát dnes vstala o tretej v noci a do pol piatej robila u mňa bordel.

lillika
19. aug 2011

@pikino 🙂 a to ju priklepnes,alebo zaspinka sama?

pikino
19. aug 2011

zaspinká sama. Ona je odmalička naučená spať sama. Asi preto nevymýšla a nerobí obštrukcie pred spaním. Aj keď sem tam sa stane že proste cez deň nechce spať a vtedy proste zlezie dole a čakám kedy odpadne.

lillika
19. aug 2011

@pikino hm,to u nas nehrozi.

kawasaki17
1. sep 2011

kocky nemate z toho strach? alebo ste si uz tak zvykli, ze vam to nic nerobi? ja viem asi by sme sa bat nemali, ale aj tak je to nieco ine, o com ludia neradi rozpravaju alebo sa vysmievaju, ja mam len problem s vycistenim jedinej izby v byte a mam pritom husiu kozu a bojim sa ist sama co i len na zachod... o to silnejsie je to teraz ked mi priblizne pred dvoma tyzdnami umrela babka a prisla sa rozlucit, akoby som ju vsade citila... a to co tu mame, minule sme si s manzelom sedeli pri ohnisku pri bytovke rozpravali sa a dostal velky hlad, tak si ide domov namastit s niecim chlieb a pride za mnou, no ja si tak sedim a pocujem kroky, tak si myslim, ze fajne rychlo si spravil ten chlieb, postavim sa otocim sa , kroky pri mne a jeho nikdy, taky upalovak do bytu som este nazazila (je to cca 20 m )

pikino
2. sep 2011

Ja osobne strach mám, ale ako kedy. Teraz sa to pár nocí ukludnilo, ale stále svietim ako blázen. Múúúžo síce stále hovorí že sa nemám čoho báť lebo on je tu ale my vieme svoje :D

erikasadek
2. sep 2011

@kawasaki17 bat sa bojim sa zalezi co ca sa mi objavuje dochovia mi nevadia husia koza mi naskakuje automaticky ta naskoci kazdemu ver mi.. ale ako tak utekat a ma mat silny strach to uz nie, casom si zvyknes a inak veci vidis horsie je to ked sa ine potvory ukazuju ale to nebudem rozoberat.... 😀
baby berte to tak ak pocujete kroky alebo klopanie na stenu alebo tvaranie dvier apodobne tak jasne ze vam to nazenie husiu kozu ale nic vazne sa nedeje;, ine je ked vas attakuje fyzicky, alebo vase dieta, chapeme sa<<<<<<<<,, 🙂 vtedy to treba riesit ale takto nic si s toho nerobte.. berte to tak ze mate susedov u seba doma... len ich nevidite.. 😉

pikino
2. sep 2011

@erikasadek problem je, že ja vidím aj tie potvory. Aj by som si typla kde sa to na mňa nalepilo.

erikasadek
2. sep 2011

@pikino tak to uz je ina vec// to treba riesit.. 😉

pikino
2. sep 2011

Mňa by skôr zaujímalo aký k tomu majú dôvod, Lebo niekedy sú otravní inokedy ani neviem že sú tu.

kawasaki17
2. sep 2011

@erikasadek
@pikino
baby o akych potvorach hovorite? velmi by ma to zaujimalo, ak vam to nerobi problem....

kawasaki17
5. sep 2011

@pikino vdaka, citala som si to je to naozaj zaujimave, nikdy som nevedela, ze sa to az takto podrobne rozdeluje a je takychto bytosti opis....

silviadaisy30
5. sep 2011

@pikino ahoj citala som si tvoj clanok je velmi zaujimavy...inak to s tou nehybnostou mam aj ja aj ked nie casto ale predsa,a tiez si to celkom neviem vysvetlit..ale ako to pozorujem bud sa mi sniva nieco strasne z coho sa neviem prebudit aj ked viem ze sa mi sniva lebo som v takom polospanku a to uz mam ako zafiksovane v hlave hned sa zacnem modlit ocenas a zdravas Maria a doteraz mi to pomohlo 🙂 sa prebudim a snazim sa nezaspat lebo viem ze ak zaspim hned tak sa vratim do toho isteho sna,,,niekedy ostanem uz nasilu hore,ak je ten sen zly...akoze ja verim na tieto bytosti a ked sa madlim tak preto aby sa mi neukazovali z toho mam strach 🙂 ale nedavno pred par mesiacmi sa mi stalo ze som spala a zrazu znehybnenie a citila som ze niekto pri mne je len som otocila hlavu a bol to muz bradaty nespoznala som ho ale neviem opisat celkom ten pocit lebo aj som mala strach aj nemala,este teraz po mne chodi mraz...

silviadaisy30
5. sep 2011

a ci vidia deti duchov?Ja si myslim ze ano,,,sestra ma 4 rocnu dceru a minule jej hovori ze nechce ist do detskej izby lebo tam je ujo a nepozna ho a segra ze kde a mala ukazovala na strop......este mame taky iny zazitok to sa stalo mojmu bratovi ked mal asi tak 10 rokov,bol u babky a u nas taky zvyk ze sme sa kazdy vecer modlili ruzanec nahlas v kuchyni aj ked sa nam nechcelo museli sme 😝 a tu zrazu bracho prestal a otvorene usta..babka si to vsimla a on ako v tranze a ked po par minutach prisiel k sebe tak sa ho pytali ze co videl a on ze Panu Mariu 🙂

pikino
5. sep 2011

@silviadaisy30 to s tými ťažkými snami poznám, hlavne keď sa chceš silou mocou zobudiť a nemôžeš. Ja keď viem, že ak zaspím tak sa vrátim do toho istého sna tak vstanem a idem na wecko a potom je to už pohoda. Hlavne na to netreba myslieť.
Toto sa mi stávalo ako malému decku že som sa zobudila a niekto pri mne stál a potom som sa strašne bála. Teraz keď sa mi to stáva, tak sa otočím na druhý bok a poviem im, že mám paži. A to doslova. Jedina vec kedy vystrelím z postele, je ked sa prebudím a mám ešte také tie snové vidiny že po mne lezie nejaká háved (pavúk) tak vtedy skáčem meter dvadsať. :D
Mne sa raz sníval strašne živý sen, že som sa v noci zobudila a na posteli mi sedel Ježiš a usmieval sa. Bolo to v dobe pred svadbou, manžo si vtedy robil svate prijimanie, ja som bola ešte vtedy ateista. V tom sne so bola taká šťastná, neviem to ani vysvetliť zobudila som sa na to že sa usmievam ako slniečko na rukavičke. Ale bol to jeden z tých naozaj príjemných snov, neuveritelne pokojných.

@kawasaki17 určite sa rozdeluje ešte podrobnejšie ale ja som to nikdy neskumala, ako sa hovorí lepšie sa v tom moc nerýpať.

kukujka
5. sep 2011

@pikino ano presne tak ako pises treba to mat v pazi najlepsie riesenie.horsie je ked to uz nieje pocas spanku,ale pride to necakane uz som zazila aj chvile ked mi nebolo vsetko jedno raz som utekala v noci cez suteren nemocnici rychlo na oddelenie odvtedy som v noci v praci na cigaretu von nevysla/radsej som to riskla a isla na jednu cigu na wc/

silviadaisy30
5. sep 2011

sa tesim ze som vas tu nasla kto ma podobne skusenosti lebo s manzelom sa na tuto temu neda,on tomu nerozumie 😖 ako kukujka pise ze ma jednu osobu s ktorou sa na tuto temu bavi,tak aj ja tu mam jednu starenku liecitelku,ku ktorej som chodievala pokial som otehotnela,tak s nou som tie veci preberala a vedela mi vela veci vysvetlit,strasne vela mi pomohla aj vela veciam som porozumela,konecne 🙂 lebo roky som citala vselijake knihy hladala vselijakych ludi,dopletena som bola no hrozne,ale konecne som sa dostala trocha dalej,,,teraz mam trosku pauzu uzivam si mamickovania,ale zacinam mat pocit ze uz by som zas mala ist za tou starenkou na pokec 🙂

kukujka
5. sep 2011

@silviadaisy30 ahoj ja sa tiez s manzelom o tom nebavim raz som to nacrtla a povedal,ze su to hluposti tak som uz nezacinala.ja si myslim,ze tomu mozu verit len ludia co to zazili iny asi tazko uveria

pikino
5. sep 2011

@kukujka v nemocnici sa ani nečudujem, fuj nechcem si ani predstaviť tolko stratených duší.

Zažila som aj nečakane našťastie som vtedy nikdy nebola sama.

@silviadaisy30 môj manžel sa mi síce nesmeje lebo vie že tomu verím, ale radšej sa mu nezdoverujem, lebo on síce tvrdí že sa nemusím báť ale on by sa určite pokakal od strachu. :D Ja sa o takýchto veciach bavím s babami na koníku čo sme už staré kamošky a ešte som mala kolegynku v práci ale aj tá už je na materskej. Ale inak nepoznám nikio v mojom okolí čo by sa o toto zaujímal že by mi to vysvetlil, všetko riešim svojím pocitom a akosi podvedome viem čo je správne.

silviadaisy30
5. sep 2011

@pikino moj muz je taky neveriacy Tomas a u neho musi sa dat vsetko vysvetlit,,,smiat sa mi nesmeje,,,ale tomu nerozumie takze zbytocne o tom rozpravat,,ja mu stale poviem len tolko ze to co nevidime este neznamena ze tu nie je,,a aspon tomu rozumie 🙂 hej to iste si myslim aj ja ak by sa mu nieco taketo prihodilo alebo zjavylo tak by mal tiez plne gate...No to je to ked som byvala doma v KE tak som mala znameho co sa tym zaoberal mala som s kym kecat,,prestahovala som sa do BA mala som kolegynu co videla duchov tak zas som mala s kym kecat ale ked som odisla do Rakuska pocase ten kontak sa uz tak neudrzoval tak mi ostali knihy a tuzba vediet viac...a neskor cez jednu kamosku som sa dostala k tejto liecitelke,,,ja som sa zacala asi pred rokom zaujimat o anjelov tak som to cele studovala a ako na zavolanie vtedy bola ta kamoska u tej liecitelky na masazi a hned mi volala ze hej mam nieco pre teba no uz som jej volala 🙂 🙂