Vidia deti duchov?

melory
13. mar 2007

vidia vase deti duchov? uz tu tema jedna bola, ale zmizla a tak by som rada zalozila novu. 🙂

veeniika
6. sep 2011

@silviadaisy30 starsie sa narodila moc skoro vlastne je z dvojiciek-to jej dvojicka bratcek nás krátko po narodení opustil-no a v dosledku predcasneho narodenie má kopu zdravot.problémov ☹ ,ona rozpráva málo a nie k veci teraz sa u nej prejavuju aj auti rysy ale len mierne a tak nemozme mať všetci zdravé deti-to by nebol život keby nebol ak krutý ☹ ...inak ked bola malá stále sa dívala nad okno na garnížu a smiala sa a kývala tam,nevadilo mi to nikdy iba ked som chcela aby spala a ona sa tam stále dívala a smiala sa tak vtedy som vždy povedala "dobre ale stačilo malá chce teraz spať tak sa budete hrať neskor dakujem za pochopenie"a vždy to zabralo malá sa ukludnila a za chvíľu zaspala 🙂
A ozaj vraj ked som bola malá som sa stále z niekým rozprávala a ukazovala hračky,hrala som sa s niekým neviditeľným-tak mi mama vždy povie,ale že som to potom prehnala ked som sa začala rozprávať s prababkou ktorá pár dní pred tým zomrela si mysleli že si vymýšľam a zakazovali mito(ja si nepamatám nič len taký pocit že viem čosi čo je zlé a niekedy mám pocit akoby to chcelo ísť von ale nedokážem to uvolniť možno tým že mi to zakazovali a vraveli že je to zlé som sa zablokovala?alebo čo?neviem ani ako to "uvolniť" a ani neviem či to chcem,ste tu písali aj o atakoch ked na Vás útočili alebo na Vaše dieťa tak toho sa bojím..............

silviadaisy30
6. sep 2011

@pikino ved to aj ja tak na zaciatku zo vsetkeho trocha ani som nevedela co presne chcem vediet a co nie,juj aka som bola domotana vela informacii jedno cez druhe,a vtedy som potrebovala niekoho kto by mi poradil ako dalej,,,ale nikto sa nenasiel....pisala som jednej vestici a napisala mi ze ucitel si ma najde 🙂 tak stale cakam....uz je to par rokov,nevadi casu mam az az,,,a mozno som ani nebola pripravena,,,,ved niektore informacie spracuvavam a chapem az teraz po rokoch,sranda co...No tak to by bolo fajn mat kontakt na sprievodcu aby bol po ruke ked ho clovek potrebuje,,mozno aj je len moje citenie je slabe...ono niekedy je tazke povedat ci je to 6 zmysel alebo si to len sama nahovaram,,,

silviadaisy30
6. sep 2011

@veeniika to je smutne ale ako pises zivot je taky,niekto ma viac stasia niekto menej...aj chodite k doktorom co pni na to?a aj si ty nieco skusila za niejakym liecitelom alebo nechavas tomu volny priebeh...ja si myslim ze si to robila dobre ked si povedala ze budete sa hrat neskor,to je mile...pokial viem ze deti co nemaju uzavretu lebecnu kost niektore dost dlho tak maju lahko kontakt s onym svetom,,,ale vraj deti maju 21anjelov straznych tak kto vie ci to neboli anjelici s kym sa hravala alebo komu kyvala,,a robieva to este?,,,inak ja si myslim ze si sa zablokovala,ved to vela z nas tak dopadlo nie aby to v nas rozvijali dalej ale zakazovali nam a nahnali nam taky strach ze este dlho ako dospely mame s tym problem a vobec strach,,,,myslim ze sami to aj tak nedokazeme lebo sa bojime a nevieme ako sa z toho dostat...

pikino
6. sep 2011

@veeniika tak to je asi tým že su dvojičky. O dvojičkách je predsa známe že su prepojené. Tak zrejme to tak zostalo aj po bračekovej smrti. Nevedia sa rozdeliť.

pikino
6. sep 2011

@silviadaisy30 človek sa predsa učí celý život. 🙂
Mna by si tiež nejaký mohol najsť. Ono je to zrejme aj tým že sa bránime. Keby sme sa naplno otvorili, tak by si nás našli rýchlejšie lenže máme proste blok, kvoli tomu že do nás odmalička vtlkali že to neexistuje

silviadaisy30
6. sep 2011

@pikino to si myslim tiez,kebylenze neexistuje ale ake to je zle,,lebo sami mali z toho strach tak ho aj nam navodili,a na dosledky nikto nemysli,,,ale mozno aj sami nevedeli ako nam to vysvetlit a nechceli sa zahanbit pred ostatnymi alebo byt na posmech tak tak to sme dopadli,,,a mozno to aj tak malo byt,tu cestu sme si vybrali mi sami len sa na to uz nepamätame....neviem ci veris na rejkarnaciu alebo nieco podobne ja osobne sa priklanjam ku nazoru ze duse si same vyberaju rodicov aj kedy sa narodia ,samozrejme mozno nie vsetky ale urcite vela z nich paci sa mi ta predstava,,,a aj vies ako budes zit aj co robit,ked sa narodis samozrejme zabudnes,a ako dospely hladas 🙂 a cim skor sa k tomu poznaniu dopracujes tym skor sa ti lahsie bude zit 🙂 ja som este hladajuca...... 😀

pikino
6. sep 2011

@silviadaisy30 U nás bol otec taký skeptik. On bol zarytý ateista a nas tiež tak viedol. Našťastie obidve babičky a teta su senzibilné a veria. Takže aj ked mi otec neveril oni mi verili. A tak som sa v tom už od malého decka vrtala sama. A asi aj preto, nemám z týchto vecí taký velmi strach. A tak nejako podvedome viem čo robiť.

Ja tiež verím na reinkarnáciu. V poslednej dobe začínam rozmýšlať že som musela byť asi nejaký kňaz alebo čo lebo v noci sa mi často sníva že vyháňam zlých duchov a odriekam motlitby v latinčine.
Ja si zrejme v tomto živote čistím karmu :D podla toho kam som sa narodila.

pikino
6. sep 2011

a ešte ma napadlo že sa mi často sníva že ma zajali nacisti a čakám na smrť. Tak možno som bola v minulom živote žid. celkom by to aj sedelo keďže som bývala niekolko rokov vedla synagogy a byt ktorý sme predali s manžom si kupili židia. Neverím v náhody. 🙂

veeniika
6. sep 2011

Zaujimave nepocula som o tom že deti maju 21 anjelov by ma zaujimalo prečo 21?neviete?
Ale ked sme za malou chodili na JIRsku a potom na JiSku a neskor už len na oddelenie ked bola v postielke tak tam bol taký zvláštny pokoj to Vám možno povedia aj iný tam sme sa z mm aj s mamou a sestrou zhodli že je tam vela anjelov.....taký zvláštny pokoj tam je aj ked tam vidíte neskutočne malinké detičky napojené na rozne hadičky-ten zvláštny pokoj Vás zasiahne .........

silviadaisy30
6. sep 2011

@veeniika ja chodievam k jednej liecitelke ktora lieci pomocou anjelov,vela som sa od nej dozvedela a hlavne porozumela vela veciam,tak to mam od nej povedala ze deticky ked pridu na svet maju 21 anjelov a v dospelosti ich mame 3,aj mi povedala meno toho mojho ale som zabudla lebo som si nezapisala aj ked nebolo az take zlozite...

silviadaisy30
6. sep 2011

@pikino ani ja na nahody neverim,,,ja zase pochadzam z rodiny kde su vsetci zaryty katolici,,,a na to sa hnevam lebo aj ja som tomu verila ale som sa vo vela veciach sklamala,oni veria tak sllepo...ale ved kazdy za seba...Nadalej verim v Boha ale ta cirkev fuj som zhrozena co posledne roky zacalo vychadzat na svetlo,,,ja som aj rada do kostola chodila,ale uz davno som prestala,neviem prestalo mi to davat to co som potrebovala...Inak o tych snoch--vraj pred vela rokmi ked sme boli na zemi tak vela z nas zilo v klastoroch mali sme vselijake postavenia,a to vela zivotov za sebou,a ako aj knazi tak aj my neviem co sme boli tak sme museli skladat vselijake sluby prisahy a samozrejme ze sa to moze s nami tahat do dalsich zivotov,,neviem aj som citala ze je to tak a zas niekde inde ze to tak nie je....ale zvlaste potom je ako funguje degavu.(neviem ako sa to spravne pise)

veeniika
6. sep 2011

@silviadaisy30 píše sa to De Ja Vu tuším(myslíš dežavi-foneticky napísané),tých liečitelov si myslela ako kvoli malej?neviem či by nám pomohli asi tažko,keby vedeli robiť zázraky(čo by sme my potrebovali)tak by sme o tom už asi aj niečo počuli či??Juj a keby niekto taký zázrak spravil joj to by bolo ani by mi nevadilo že nemáme kopu penazí a nový dom len keby je malá úplne normálne zdrave dieťa........ale to sa mi može len snívať 😀 úprimne aj dušu by som za to obetovala..ale to asi každý rodič pre svoje dieťa.......
Ja som raz googlila a vygooglila som ale uz neviem ako ze si zadala dátum narodenia a vyhodilo ti meno tvojho anjela ale či je to ozaj tak neviem 🙂
A ešte k tomu de ja vu som čítala že sú to pravdepodobne "čriepky"velmi blyzkej budúcnosti-to znamena ze napr:si niekde kde si v živote nebola ale aj tak máš pocit že si to už videla že si tam bola,no vraj pred tým ako si prišla na to dané miesto si na moment videla tesnu buducnosť takže preto sa to to zdá tak známe...neviem či som to napísala zmysluplne s tým mám problém neviem sa správne vyjadrovať a často preto robím zmätky 😀 😀 ak to nemá zmysel sa ospravedlnujem

elinor42
7. sep 2011

ja si pamätám na jeden sen s anjelom. Bola som ešte malá a snívalo sa mi, že som išla zo svojej detskej izby do izby k bratovi a boli tam aj ostatní moji súrodenci. A keď som otvorila dvere, bolo tam strašné svetlo. Bolo ťažko sa na neho aj pozrieť. A všetci boli schúlení v rohu a báli sa a ja som im povedala, že prečo sa bojíte, veď nevidíte, že je to anjel? A začala som plakať. Dodnes si to pamätám veľmi živo.

silviadaisy30
7. sep 2011

@veeniika

https://www.youtube.com/watch?v=ApF-NQcwPvU

pozri si to neviem ci to poznas,,,inak skopirovala som to tu na MK z temy Kontakt s anjelmi 🙂 inak s tym vyjadrovanim mam aj ja problem nerob si starosti,,, s tym de ja vu to moze aj tak byt ako ty pises neviem,mozno su to vsetko len dohady a nikto to presne nevie,predtym som to zazivala dost casto teraz uz skoro vobec nie 🙂 🙂

igibobo
7. sep 2011

AHOJ V MOJOM BI TE JE DUCH BOLO 23 00 KED SON POZERAL PARANORMAL AKTIVITI A DVERE BOLI OTVORENE DO KORAN A POMALI SA ZACALI ZATVARAT A DVERE SA ZABUCHLI A TELKA SA VIPLA MAM S TOHO STARSNU DILEMU :( ☹

veronkaj
7. sep 2011

ahojte, od istého času chodím na koníka zriedkavo ale nedá mi občas nezačítať aspoň pár príspevkov k tejto téme. Ako malá som videla duchov, pamätám sa na to bolo to do mojich 12 rokov ale videla som ich len ked som bola u babky. často viem veci vytušiť dopredu, alebo sa mi sníva niečo a potom sa splní niečo napr. deti - nezdhody, zuby - choroba, tmavá voda problém a tak.

prežila som si toho veľmi veľa a dosť zlého a ked som bola naposledy tehotná volala som jednej pani, chcela som veľmi vedieť či všetko bude dobré a dieťatko sa narodí,. dala mi radu vraj sviečky, a modliť sa k archanielovi teraz si meno nespomeniem. a tak veľmi som verila, snažila sa a prosila aj všetkých anjelov aj pána Boha aj všetko a výsledok, dieťatko sa nenarodilo a ja som skoro prišla o život.
ako teda viete kto je vás anjel strážny a ako vám pomáha, ako viete že je u vás doma niekto občas aj ja mám pocit že nie som doma a hlavne ked pes začne štekať na nejaké miesto.
ja som po všetkom čo mám za sebou ostala v tomto už veľmi taká no už neverím, na čo sú ked som ich x krát prosila o pomoc a nepomohli, ked nič nerobím nikomu zle skôr naopak a podobne. aj to napríklad, sú ženy ktoré nie a nie otehotnieť hoci by to dieťa chceli a milovali ho a sú ženy ktoré otehotnejú pri pohlade a dieťa týrajú, vyhodia nestarajú sa,
všetci anjeli aj ten hore videl a vedeli ako veľmi túžim po dieťatku a dal mi dieťatko , tešila som z // lekára a všetko a potom mi ho vzal, hoci by mal u nás doma všetko čo potrebuje a hlavne rodičov čo by ho milovali.

veronkaj
7. sep 2011

@igibobo a nebolo to náhodou prievan a telka mala nadstavený čas na vypínanie?

silviadaisy30
7. sep 2011

@veronkaj a mozno preto ze si tak vela prosila mozno to bola ta pomoc,nemozes vediet ake by bolo to babetko aj ked si mala dobre vysledky mozno by sa ti narodilo tazko chore a nevedela by si sa s tym vyrovnat,alebo ako by to dalej pokracovalo nievies ako naozaj si myslis ze ti nepomohli a mozno je to opak,len my to nevieme a mozeme sa len dohadovat,,urcite to nebolo pre teba lahke ale raz pride cas ked sa aj ty dozvies svoju odpoved a pochopis...

veronkaj
7. sep 2011

@silviadaisy30 pekne napísané a tak potom prečo ti ako sa vraví pán Boh požehná a čakáš dieťatko ked oň prídeš? prečo to urobí niekolko krát? prečo ti dáva nádej a radosť a potom smútok. ako s prepáčením to ani nášmu psovi nerobím že ukážem mu kosť, dám ovoňať a potom mu ju vezmem.
sú to len že čo ked aj ja som si to vravela a hľadám dôvody prečo je to tak lepšie ale srdcu to nevysveetlíš,
a ako viete ktorý je Váš anjel?

silviadaisy30
7. sep 2011

ja neviem ci je to tak alebo to nie je tak mne sa paci aj sa s tym stotoznujem mne to psychycky pomoholo ked som sa docitala ze este pred pocatim si dusa dietata sama vybera rodinu do ktorej sa narodi ale sa aj do konca moze samo rozhodnut ci ano alebo nie,este ako dusa sa rozhoduje mozno aj po cely cas co je dietatko v brusku...a Boh tu nie je na vine,je to tazko niekomu vysvetlovat a ja tie tvoje pocity nemam,a nemozem ti povedat ako mas citit,,,ja som sa 15 rokov psychycky tyrala pokial som nasla teoriu ktora mne vyhovuje,a uz len to ze si mohla nosit dieta pod srdcom a citit jeho pohyby je dar od Boha......a mozno si si tu cestu vybrala sama.......je smutne cim vsetkym si clovek musi prejst ale aj mu to dava silu a tak ty svojim poznanim mozes davat silu dalej tym co ju nemaju 🙂

marorlinko
22. sep 2011

@veronkaj ber to tak,ze vsetko zle je na nieco dobre,verim tomu,lebo vzdy sa to tak plni, vsetko ma svoj dovod,mozno prave preto,ze si po nom tak tuzila a prosila, ti anjeli nechceli ublzit,mozno dietatko by sa narodilo chore a ako si pisalo,takmer si prisla o zivot, prave preto sa nenarodilo,pretoze j eti sudene mat zdrave dietako a ty aby si ostala na zive tiez,mozno by si vtedy prisla o zivot aj ty a to ti sudene nie je,tak nestracaj hlavu,casom na vsetko najdes ospoved a pochopis,preco to tak bolo.
my sme sa snazilo o babatko 4roky ,tak velmi som po nom tuzila,velmi,stale sa mi snivali sny,ze sa staram,alebo ochranujem cuzdie dieta,to trvalo roky,tie sny som mavala takmer kazdu noc,az jednu noc sa mi snivalo,ze mam vlastne dieta, este som nevedela,ze som tehotna,neskor som to zistila po tyzdnoch,odvtedy sa mi sny o detoch nesnivaju.netreba prosit stale,staci raz, Boh ani anjeli nato nezabudaju,kedze vedia,ze budes dobra mamka, cakaju na hvilu,kedy budes pripravena a na chvilu,kedy ti je urcena,aj ked si si povedala,ze si pripravena, ale nebola si, lebo ked mne sa narodilo babatko,pochopila som preco som ho nemalo skor,pretoze vtedy este nebol ten cas,to pocitis aj sama.ver mi.netrap sa nad tym a predovsetkym nehnevaj sa a neobvinuj anjelov,ktory ti mozno zachranili zivot.

veronkaj
22. sep 2011

@marorlinko to si pekne napísala,
ale ja už bohužial po tej operácii nemôžem mať dieťatko, takže tak, a ťažko sa je s tým všetkým vyrovynať, nakolko to bolo už 5 te miminko o ktoré som prišla vždy niečo bolo a tak je to ťažké.

aspoň že mám jednu pubertiačku, ale sú dni ked to nesiem všetko veľmi ťažko a sú chvíle ked na to nemyslím.

marorlinko
22. sep 2011

@veronkaj to je mi luto,ale ani dr.nemozes verit na 100percent oni nie su Bohovia. a ak by aj si nemala uz mat,ale Boh vie preco,mas na tomto svete svoje poslanie ako kazdy z nas,netrap sa,verim,ze raz najdes odpoved preco sa to stalo.

veronkaj
22. sep 2011

@marorlinko tak bohužial fyzicky - anatomicky s tým čo mi zostalo to nejde tak preto.

syringa
28. sep 2011

Z tejto diskusie je cítiť takú zvláštnu energiu, ale aj veľmi veľa bolesti a smútku. My ľudia nevidíme dopredu a nevieme čo nás čaká za rohom, a tak nemôžeme vedieť že to čo nás postretá má svoj význam. Ja tomu verím. Niektoré ženy nemali šťastie mať ani len to jedno dieťa. Nikdy nepocítili aké to je cítiť v sebe pohyby dieťatka.

pre pikino: mne sa tiež veľmi často snívalo že je vojna a naháňajú ma nacisti, raz ma aj chytili a varili v hrnci 😖

pikino
28. sep 2011

@syringa tak to by som teda nescela aby sa mi snívalo, ja sa vňčšinou zobudím predtým ako sa mi má niečo stať.

syringa
29. sep 2011

@pikino mne sa všeličo posníva, podľa mojich snov by sa dali horory natáčať 😒

pikino
29. sep 2011

@syringa podla mojich tiež, tak to dopadne keď má človek bujnú fantáziu 🙂

syringa
29. sep 2011

No neviem či je to mojej bujnej fantázii. Stále si hovorím že sny budú mať asi nejaký význam. Keby sa mi z nich malo niečo splniť tak to by bola pohroma. Raz sa mi snívalo o konci sveta. No to bola teda riadna haluz. Všetko sa zničilo a ja som chcela zachrániť aspoň mojich najbližších a rozprávala som sa s Bohom čo mám urobiť aby ich nechal žiť. Na budúci rok údajne má byť koniec sveta 😒 tak neviem či by som sa toho nemala držať. 😉

pikino
29. sep 2011

@syringa jasné že majú význam, len nie všetko čo sa nám sníva nejaký význam má, velká väčšina su nejaké zážitky z predošlých dní.
Mne sa o konci sveta sníva dosť často, ale to sú hnusné sny a tie ja nerada. Pamätam sa že raz sa mi snívalo že som išla po brehu Dunaja s kolegynkou zrazu som sa pozrela hore a k zemi letela obrovská žerava gula zrejme meteorit a som si v tom sne hovorila, že sme v prdeli, našťastie som sa stihla zobudiť pred dopadom.

Ja si nemyslím že bude koniec sveta, skôr nový začiatok. je možné že sa niečo radikálne zmení ale neverím že nas zrovna so zemou. Už bolo tolko koncov sveta že sa to nedá ani spočítať. A verím že ak by niečo také malo nastať dostali by sme varovanie zhora, trebars aj v podobe snov a určite by ich malo vela vela ludí.